Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

18 minutes ago, 1260 said:

I ja kontam šta je ovo...al vjerojatno greška

18 minutes ago, 1260 said:

29 minutes ago, Grunf said:

Ovo je to:

https://usn.co.ba/usn-novosti/sukobili-se-migranti-i-policija-u-kampu-lipa-kod-bihaca-video/184683/

Jedino žalim što nisam policajac samo zbog ovakvih situacija, kako bih im ja rebra prebrojavao

Gledala sam video gdje ih u Libanonu u nekoj hali drze.Nije bilo kreveta nego nesto poput duseka i kartoni.Bili su kao sardele u konzervi.Oko hale ograda  (zica) .Kako reporterka rece (mislim) da ih dva put na dan po sat vremena pod kontrolom u dvoriste puste a dnevno 2-3 puta kombi im doveze onih lepinja i bukvalno medju njih pobaca.Ilegalci tako o sebi samim zabaviti nema tuce i bodenja niti napadanja na njihove redari ili policiju. To gledajuci bilo mi je zao ali sad kad ove po Evropi usporedim i nije mi zao.Evropa i humanitarci sto im vise pomazu oni su bezobrazniji i nikakva respekta ni prema kome pa cak ni policiji nemaju .U Njemackoj dat je prijedlog (mislim upravo od Sehofera) da im se umjesto socijalne pomoci u novcu, daju bonovi s kojima bi po prodavnicama mogli placati ali ovi zeleni i lijevi su to odbili.Covjek lijepo naglasio da oni dio tog novca salju svojima kako bi mogli placati krijumcare i na put za Evropu krenuti a to vidimo i kod nas, kad taj novac po postama i bankama dizu..Koliko ta bagra stete na svom putu nanese + koliko IOM i druge organizacije na njihovo uzdrzavanje potrose pa stim novcom bi u njihovoj zemlji (koje nisu ratom zahvacene) tolike mase sirotinje,koji za komadom kruha zude (a pogotovo dijeca kojima ni za lijeka nemaju) pomoci mogli.To sranje od Evropskih i UNO zakona o ljudskim pravima, radi aktuelnog stanja u svijetu treba pod hitno revidirati.  

• Like 3

Ovdje na snimku se vidi kako kozojeb glavom tuče o zemlju i kad se raskrvari onda ide pozirati pred kamere i fotoaparate da se prikaže kako ih policija zlostavlja. Stari iskušani recept. Treba ih mlatiti do besvjesti jer ništa drugo i nezaslužuju.

• Like 9

Migranti su zadnji sljam ljudskog postojanja, bas samo za pobiti i gotovo. Toliko su pokvareni, ogavni, prljavi, neuredni, nepristoji, divljaci koji su uzeli sebi svasta za pravo i ovdje jedino normalan svijet ispasta. :( Takav lijep grad, u samom vitalnom srcu grada Bihaca, a da se dopusta da se tu skupljaju ispred Konzuma. To je toliko ruzna slika i covjek se stvarno zapita zasto to gradonacelnik DOPUSTA, zar je tesko angazovati strazare ili statut grada urediti/azurirati da se velika okupljanja ispred privatnih prodavaonica ne smiju dopustati bez posebne dozvole i razloga i da su prodavaonice duzne da osiguraju javnu povrsinu da bude cista makar 10 metara ispred?!? Nesto u tom fazonu, pa znalo se prije 10ak godina dizati rucice u opcinskom vijecu za odrzavanje ovih portala kako bi od tih para sebi isti uzeli nove mobitele, a sada se ne moze osigurati samo srce grada, Centar Bihaca da bude cist od ove migrantske zaraze. Tacno fekalije u samom centru grada, pa fuj, u pm.

• Like 4

E moj Cikoticu, prvo ti trebas procistiti granicnu policiju koja sa ilegalcima svercuje i u zemlju ih propusta (sve uz dobru hediju) - a na njihovo mjesto postaviti postene ljude i dodatno pojacanje.Takodje treba policiji RS-a zabraniti da ih u federaciju trpa. Tamo gdje u BiH ulaze napraviti im kampove i obradjivati statuse.Kad to napravis onda se i ozbiljnom ponasanju policije i ostlih nadleznika RS-a mozemo nadati. 

https://www.biscani.net/cikotic-pojacacemo-kontrolu-granice-prema-srbiji-i-crnoj-gori/

• Like 3
24 minutes ago, 1260 said:

Nema šanse da pored Dodika zatvori istočnu granicu

On je ministar sigurnosti BiH. Autoritet njegove sluzbe (Ministra sigurnosti) svojim podlim nacinom rada unistio i zaprljao je njegov predhodnik Mektic.Na njemu je da taj autoritet sluzbe ponovo izgradi sto nije nimalo lako.Bez tog autoriteta nece puno uspjeha imati. 

2 hours ago, Lidjo said:

Evo u Kladusi nam najavljuju novi kamp: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=658108008393902&id=167231163294424

Umjesto da ih vracaju nazad i da o tome raspravöjsju oni najavise - bez imalo griznje savjesti - novi kamp!

Stalno gobore samo da su jedino rjesenje novi kampovi!

Fuj prodane duse!

Ovaj nas premijer izgleda ide na ispunjavanje zelja ilegalaca ( jer eto oni zele da su blizo granice).Umjesto da zahtjeva da se kanton rastereti i kampovi sirom BiH prave on, kako izgleda, pristaje na planiranje  dodatnih kampove.Pa ako tako mora biti a Bihac i V.Kladusa vec kampove imaju  onda g, premijeru sljedece  u Cazinu pravi.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1

Skorom svakodnevna slika je da policija stoji u Pritoci i kontrolira promet a pored njih kolone kozojeba sa Lipe prolaze put Bihaća, potpuno nadrealna slika,i još da bude smješnije zaustave te i traže dokumente. I ZBOG SVEGA TOGA MISLIM DA JE OVA DRŽAVA,KANTON I GRAD OBIČNA SPRDAČINA

• Like 2

Mustafu Ružnića ko ne poznaje skupo bi ga platio. Dovoljno je reći da je čovjeku toliko država bitna da sitničari i na vozilu, jer službenim poslije radnog vremena ide po fasungu u Kort. Da ne pričamo o uhapšenim savjetnicima, desetinama uhljeba u ovih par mjeseci, milionskim gubicima po osnovu presuda koje je njegov šef nanio budžetu grada itd. 

Jednostavno se radi o ruralnom političaru, koji zadovoljava sve kadrovske standarde Rifeta Hozanovića i koji neće uraditi apsolutno ništa da se teret migrantske krize prebaci na leđa drugih kantona. Jer kako i sam jednom kaže - bi ja, ali krivična... 

6 hours ago, Haldir said:

Mustafu Ružnića ko ne poznaje skupo bi ga platio. Dovoljno je reći da je čovjeku toliko država bitna da sitničari i na vozilu, jer službenim poslije radnog vremena ide po fasungu u Kort. Da ne pričamo o uhapšenim savjetnicima, desetinama uhljeba u ovih par mjeseci, milionskim gubicima po osnovu presuda koje je njegov šef nanio budžetu grada itd. 

Jednostavno se radi o ruralnom političaru, koji zadovoljava sve kadrovske standarde Rifeta Hozanovića i koji neće uraditi apsolutno ništa da se teret migrantske krize prebaci na leđa drugih kantona. Jer kako i sam jednom kaže - bi ja, ali krivična... 

Drugim rijecima - bi ja ali moja fotelja mi je vaznija od naroda.

• Like 1
3 hours ago, Grunf said:

Navodno i danas obračun u Borićima i ponovo jedan izboden?

Ništa čudno kad im je policija dopustila da postave šatore po Borićima. A vidi se da je nesto bilo jer ih kupe busom opet

• Like 2
11 minutes ago, Venom said:

Ništa čudno kad im je policija dopustila da postave šatore po Borićima. A vidi se da je nesto bilo jer ih kupe busom opet

Vidim u velikom broju se kreću isto tako kroz polja u Hatincu, iza Kombiteksa i Žas-a vjerovatno su Krajinametal opet napunili

Gledam neki video koji su snimili migranti i navodno da im je neko bacio molotovljev koktel na kuću dok su spavali i kao svi izvukli ali je kuća izgorila. Nisam pao na tu priču jasno je da upotrebljavaju paljevine koje su sami napravili i okreću ih u svoju korist. Od njih su mi gore one sarajevske nindža-ratnice koje ih podržavaju i šire dezinformacije

• Like 3
44 minutes ago, 1260 said:

Gledam video gdje dva minibusa Putnik prevoza u V. Kladusu dovoze migrante. 

Stvarno svi love u mutnom i svi zaradjuju

Ti mini busevi dovoze njih od prosle godine. Kolegica mi veli samo ih dovezu, istrpaju i odose (kako prosle godine tako i ove). Policija u Kladusi po pitanju tog krijumcarenj, ne odradjuje svoj posao ( da nisu mozda i u talu) . Ona svojim ocima gledala.

Eto prilike da policija i tužilaštvo pristojno kazne prevozničku firmu koja masovno prevozi migrante,dobili su serviran snimak.al nema od toga ništa sistem je takav da ide na ruku propalicama.

I što je najgore baš te propalice su idoli našoj omladini,koja je ovdje u bosni gledala više filmova o zemunskom klanu nego recimo partizanskih.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...