Jump to content
FORUM

Recommended Posts

49 minutes ago, Grunf said:

Kakvo je stanje danas po gradu? Moram priznati kako je Bira iseljena i Kombiteks(ako izuzmem jucerasnju paljevinu) u Hatincu se osjeti olaksanje, nema tranzita ulicama, nema tranzita kroz Kombiteks iz Bire ni poljima. Moglo se ovo davno ovako...

Kruži kombi specijalne policije i kupi ih. Uglavnom bježe jer vide kombi prije

• Like 1
  • Replies 18,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3498

• rucica1

1396

• Barba

1224

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Citam na fb bajkin sto je nalupao onaj autobus sto je precozio teroriste kupi porodicu i odlazi van.Jos jedna oteta kuca za smjestaj terorista IZ.Naravno platio i veliku kaznu i torturu od bande iz sigurnosti i sudija.I nek sad kazu da nisu u pravu susjedi da mi nismo centar terorizma kad izgonimo vlastite gradjane.

• Like 3

https://www.cazin.net/vijesti/krajisnici-se-i-dalje-bore-sami

48 minutes ago, zudox said:

Citam na fb bajkin sto je nalupao onaj autobus sto je precozio teroriste kupi porodicu i odlazi van.Jos jedna oteta kuca za smjestaj terorista IZ.Naravno platio i veliku kaznu i torturu od bande iz sigurnosti i sudija.I nek sad kazu da nisu u pravu susjedi da mi nismo centar terorizma kad izgonimo vlastite gradjane.

Mislim da su mu gradjani i dijaspora za placanje kazne donirali - sto je za svaku pohvalu. 

https://www.cazin.net/vijesti/biscani-i-kladuscani-porucuju

Bravo!

• Like 2

Malo sam prenaglio sa zaključkom danas iako ih u Hatincu nema ili rijetko koji prođe ali zato na potezu od Unatransa do Bire ima ih na stotine. Jel Bira stvarno prazna? Jer uglavnom se krecu iz pravca bivšeg Unatransa prema Biri.

• Like 1
20 minutes ago, Grunf said:

Malo sam prenaglio sa zaključkom danas iako ih u Hatincu nema ili rijetko koji prođe ali zato na potezu od Unatransa do Bire ima ih na stotine. Jel Bira stvarno prazna? Jer uglavnom se krecu iz pravca bivšeg Unatransa prema Biri.

Ima ih na Novoj Cetvrti, njihov famozni lokal Pak Tika je ponovo otvoren ima 7 dana i skupljaju se u velikom broju

• Like 2
  • Angry 2
prije 20 minuta, Grunf said:

kod "oraščana" im je glavno okupljalište.najvjerovatnije ih dosta spava u nedovršenom objektu iza prodavnice,uvijek ih tu ima puno

• Like 2

😂😂😂Ovaj sexi Cikotić je prava karikatura od ministra,jadnik ne zna šta govori,potpuno je izgubljen u prostoru i vremenu. Što se tiče Sarajevskih smradova i SDA treba da se zna da u Krajini nisu dobro došli jer su ovom narodu toliko zla u ove 3 godine nanjeli 

• Like 3
11 hours ago, Grunf said:

Pa imaš ih u željezari više nego što ih je bilo u biri

• Angry 1
prije 47 minuta, rucica1 said:

Ima ona poslovica sam pao sam se ubio. Niko ga nije zvao da ilegalno po tudjim zemljama luta. Sad ocekuju da im neko treba zelje da ipunjava, da ih hrani, oblaci a oni da sve pred i za sobom unistavaju. Gamad divlja. Mars odakle ste i dosli.

https://avaz.ba/vijesti/bih/599540/stotine-migranata-lutaju-minskim-poljima-pljesevice

Neka očiste od mina svaka im čast. 

1 hour ago, rucica1 said:

Ima ona poslovica sam pao sam se ubio. Niko ga nije zvao da ilegalno po tudjim zemljama luta. Sad ocekuju da im neko treba zelje da ipunjava, da ih hrani, oblaci a oni da sve pred i za sobom unistavaju. Gamad divlja. Mars odakle ste i dosli.

https://avaz.ba/vijesti/bih/599540/stotine-migranata-lutaju-minskim-poljima-pljesevice

Koje mine, minska polja ? Koja je to Plješevica ? Da li je neko nekad čuo da je migrant naišao na minsko polje,aktivirao minu,nastradao od mine ? 

• Like 3
prije 18 sati, rucica1 said:

https://www.cazin.net/vijesti/krajisnici-se-i-dalje-bore-sami

Mislim da su mu gradjani i dijaspora za placanje kazne donirali - sto je za svaku pohvalu. 

https://www.cazin.net/vijesti/biscani-i-kladuscani-porucuju

Bravo!

Problem je uvjetna kazna ako se pobuni ili bilo sta ide u zatvor.Usrano proteroristicko sudstvo je napravilo da se covjek ne smije braniti i da mu teroristi napadnu porodicu i kucu.Sto prije shvatimo da ovo nije nasa vlast vec procionisticki sluganski rezim bice bolje.

• Like 1
13 minutes ago, zudox said:

Problem je uvjetna kazna ako se pobuni ili bilo sta ide u zatvor.Usrano proteroristicko sudstvo je napravilo da se covjek ne smije braniti i da mu teroristi napadnu porodicu i kucu.Sto prije shvatimo da ovo nije nasa vlast vec procionisticki sluganski rezim bice bolje.

Pa ima i ona  - noc majka. Dukserice sa kapuljacom na glavi ... .

Pa vidis da i kod nas garavi kuce pale a niko jos odgovarao nije.  

2015 u Njemackoj natrpali u jedno malo mjesto, vise bilo ilegalaca nego mjestana.Ljudi se zalili i niko nista. Kad su im navecer poceli smjestaji goriti da vidis kako je na brzinu sve fino rasporedjeno bilo. 

• Aferim! 1
1 hour ago, 1260 said:

Prije da čiste i pripremaju prostorije za povratak

Ja sam čuo i da su ljekari bez granica koji su navodno bili tamo, napustili Biru i otišli za Sarajevo. To bi mogao biti pozitivan znak ukoliko je sve to istina.

• Like 2

Vi koji dijelite odjeću teroristima morate to da radite drukčije jer sve što im ne odgovara i velike kese koje im date završe pokraj une ili pored puta.vi stanete autom date im kese sa prnjama i gas.oni izaberu šta im paše,sa ostatkom nakite okoliš.

Čika mašina ima prijedlog za vas,odvedete teroriste svojoj kući na toplo pa ih fino obučete,ostatak bacite u smeće!možete usput i nokte da im nalakirate.

Una i obale nikad nisu bile gadnije fuj!

• Like 5

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...