Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3252

• rucica1

1189

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

I on je njih istovario njima u selo, dovezao ih bukvalno na samu granicu i otisao kući mirno spavati a što ti mještani nemaju mirne snove boli ga ćošak on je dobar danas 50 kermi. Sutra je novi dan nova nafaka.Da hoce mještani bar da nalupaju vozače tih autobusa, ali to se događa na toj liniji već mjesecima

• Like 2

Nista se ne mijenja i nista se ne poduzima ni na kom nivou. Ovo sa Cikoticem je jeftino mazanje ociju, nema nikakve pobune gradjana  tako da je sve to u redu. Pa i onaj Belgijanac iz IOM-a rece vise puta kako smo toleranti i kako bi u Belgiji ekstremisti svasta uradili. Tako da nam se miroljubivost plaho fino vraca. Mada nije to miroljubivost, ovo je bezlicnost i potpuno odustajanje od svih civilizacijskih normi. Samo da me po glavi ne osine.

Migosi komuniciraju, zna se da ima neke sanse da se preko Bihaca moze u EU, a dok si u Bihacu nemas nikavih problema.. .. Cernobil, nezbrinuti grad.

• Like 6
Just now, 1260 said:

Onda mozda tvoju kuću provaljuju 😃

ŠALA MALA

Sad vidim na fb grupi...valjda provalili kuću kod kupališta, policija ih ganjala, jedan uhvaćen, trojica skočila u Unu...ja u dvoristu imam malog dzukca sa velikim mud***. Ni jedan migrant ne smije ni blizu

Možda ćeš sda-ovce radije vidjeti kako igraju kolo sa migrantima,nego da sa kladuškim narodom učestvuju u protestima protiv vlasti i migrantske krize.tako da će se na bilo koji način gledati da se masovni narodni protesti spriječe,uvijek će biti dovoljno specijalnih policajaca da prate sigurnost na protestima krajiškog naroda,.a kad migosi prave gužvu onda policajci odmaraju.ove proteste u kladuši naši političari lako mogu prozvati:političkim,babinim,ili kao protiv 5G mreže narod krajine protestvuje.

Mnogo je otrova upumpano među naš krajiški narod zadnjih 30 godina.

• Like 4
1 hour ago, Fap mašina said:

Možda ćeš sda-ovce radije vidjeti kako igraju kolo sa migrantima,nego da sa kladuškim narodom učestvuju u protestima protiv vlasti i migrantske krize.tako da će se na bilo koji način gledati da se masovni narodni protesti spriječe,uvijek će biti dovoljno specijalnih policajaca da prate sigurnost na protestima krajiškog naroda,.a kad migosi prave gužvu onda policajci odmaraju.ove proteste u kladuši naši političari lako mogu prozvati:političkim,babinim,ili kao protiv 5G mreže narod krajine protestvuje.

Mnogo je otrova upumpano među naš krajiški narod zadnjih 30 godina.

Narod je dosad osjetio i vidio koji debili nam u vladi sjede.Vrijeme je da ujedinjeno stanu i istim pokazu da su su ih oni birali ( i da ih oni placaju) te da im je duznost da narod a ne ilegalce zastupaju i stite. Vjerujem da se predsatavnici mjesnih zajednica udruzeno dogogovore i narod na proteste pozove da bi to medju gradjanima veliki odjek imalo ( (samo dobro organizovati - bez stranackih vazova i to je to).

https://www.biscani.net/protesti-gradjana-u-usk-za-rjesavanje-pitanja-migranata-sve-veci-drzava-bih-konacno-mora-preuzeti-odgovornost/

Dobar primjer - samo prosiriti na Bihac i ostale opcine.

Edited by rucica1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...