Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ne bi bilo loše da neka od FB grupa koje se bave migrantskom krizom urade napokon  nešto korisno i pokrenu npr. akciju za dobrog advokata ili u slučaju da pipuši kakvu masnu kaznu... Ja bih rado učestvovao u akciji 

Edited by Hysteria
  • Like 3
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3253

• rucica1

1189

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

prije 17 minuta, Hysteria said:

Ne bi bilo loše da neka od FB grupa koje se bave migrantskom krizom urade napokon  nešto korisno i pokrenu npr. akciju za dobrog advokata ili u slučaju da pipuši kakvu masnu kaznu... Ja bih rado učestvovao u akciji 

Ma nema ovdje masne kazne. KD ‘Ostecenje tudje stvari’, godina uvjetno garant. Sa advokatom i bez.  Svaka cast covjeku, od mene samo respekt za ovo. 

Edited by Pavarotti
  • Like 4
28 minutes ago, Pavarotti said:

Ma nema ovdje masne kazne. KD ‘Ostecenje tudje stvari’, godina uvjetno garant. Sa advokatom i bez.  Svaka cast covjeku, od mene samo respekt za ovo. 

Vjerovatno ce biti kazna jer nema pravo na ovakav cin iako nam je jasno da je covjek u pravu jer je drzava zakazala. Policiju zovnes kad uhvatis migranta da radi sranje oni ni ne dodju itd...

Sa druge strane covjeku je valjda autobud odguro auto i onda je on poludio i letvom udario na autobus!

Bit ce kazna sigurno. Ostecenje tudje stvari je sigurno uvjetna, osim ako covjek nema kaznenu evidenciju na tri stranice. To je sto tice krivicne odgovornosti. Mozda ce ga ovi u parnici tuziti za naknadu materijalne stete i tu moze dobiti po dzepu. 

Al sve to vrijedi dobiti za jedan ovakav cin. Nije ovo samo vracanje jednog autobusa, ovo je dosad najkonkretnija poruka da ovdje nisu dobrodosli ni migranti, ni oni koji ih dovoze i ovo moze dati ozbiljan efekat. 

Opet kazem, svaka cast Kladuscanima jer NESTO poduzimaju. U Bihacu se nesto hitno mora pokrenuti. Neka me niko ne shvati pogresno, ali ako gradjani Kladuse budu aktivni, a Biscani pasivni, najebacemo mi u Bihacu. Ista stvar je obrnuto. 

• Like 4
2 minutes ago, Haldir said:

Čovjek je par sati ranije najavio da će to uraditi. Sad kad dobije uvjetnu i 1.500 kazne plus obeštećenje to će biti pravi povod mještanima da ubuduće ne urade ništa slično

Jest covjek najavio. Policija to nije shvatila ozbiljno i dalje nije nista poduzimala. Par dana prije su gradjani slikali autobuse i ukszivali na odgovorne. Isto niko od nadleznih nije reagovo!

Ja cu biti prvi koji ce mu uplatiti dio kazne!

Edited by Lidjo
  • Aferim! 4

Sine Haldire koliko vidim ti bi da ovom dasi nakaleme kaznu za ne nošenje maske i što nijen imao lične dokumente kod sebe.

Samo me brine kako će ovih dana na posao u migrantske centre ovi naši što tamo delaju.humanitarci što muzu migrante.ako dođe do blokade migrantskih centara i prilaza za njihovo kretanje.

• Like 2
1 hour ago, Haldir said:

Čovjek je par sati ranije najavio da će to uraditi. Sad kad dobije uvjetnu i 1.500 kazne plus obeštećenje to će biti pravi povod mještanima da ubuduće ne urade ništa slično

Baš naprotiv, to će izazvati još veći bijes kod naroda i samo pojacati ovakve scene. Vec su najavili izvrtanje svih slijedecih autobusa. Iskreno nisam za takav vid nasilja, ali to je jedino što nam je preostalo.

• Like 2

kladuščanima svaka čast.još kad bi se ovo radilo sa autobusima koji dolaze iz sarajeva i šumske ova kriza bi se počela rješavati...i da,slati autobuse sa migrantima iz bihaća u kladušu je jako bezobrazno

• Like 3
prije 16 minuta, Yo-Ye said:

kladuščanima svaka čast.još kad bi se ovo radilo sa autobusima koji dolaze iz sarajeva i šumske ova kriza bi se počela rješavati...i da,slati autobuse sa migrantima iz bihaća u kladušu je jako bezobrazno

A ko ih to salje, osim sto oni salju sami sebe obzirom da bez ikakvih ogranicenja kupe kartu i prometuju iz Bihaca za Cazin i Kladusu i u obrnutom pravcu? 

Izetbegovićeva policija je uhapsila kladuscanina koji je polupao  autobus sa teroristima ali kad je narod blokirao cestu dok ga ne oslobode  pustise ga.Ja ovo smatram objavom rata tzv IZ i SDA narodu krajine 

• Like 1
  • Confused 1
  • Angry 1
12 minutes ago, zudox said:

Izetbegovićeva policija je uhapsila kladuscanina koji je polupao  autobus sa teroristima ali kad je narod blokirao cestu dok ga ne oslobode  pustise ga.Ja ovo smatram objavom rata tzv IZ i SDA narodu krajine 

Nemoj tako. Policija USK radi svoj posao i to se tako moralo desiti jer covjek je unistavao imovinu. Ja sam uz tog covjeka i ima moju podrsku ali i ovo se moralo desiti i on sam je to znao da ce imati problem sa policijom. BTW pušten je, vjerovatno uz novcanu kaznu.

• Like 1
2 hours ago, Lidjo said:

Jest covjek najavio. Policija to nije shvatila ozbiljno i dalje nije nista poduzimala. Par dana prije su gradjani slikali autobuse i ukszivali na odgovorne. Isto niko od nadleznih nije reagovo!

Ja cu biti prvi koji ce mu uplatiti dio kazne!

Nije covjek kriv nego policija koja svojom pasivnoscu i neradu nista poduzela nije.Ako treba nekog sankcionisati onda nadlezne u  policiji koja je davno trebala ove autobuse docekivati i vozace koji ilegalna NN  lica dovoze, sankcionisati.Da su im odmah masne kazne i drugu vrstu sankcija pravili prestali bi sa ovim krijumcarenjem. Policija treba malo pravilnike prouciti.Da su htjeli ovo su davno mogli sprijeciti.Ako svi mogu sve pravilnike ignorisati i raditi kako im se svidja onda to mogu i gradjani V. Kladuse,Bihaca i ostali, sa ilegalcima zatrpani gradovi. Gradjani su prisiljeni da sami u samoodbranu krenu. 

• Like 4
19 minutes ago, zudox said:

Grunf da ima zakona ovo se ne bi dogodilo.Jel to postalo kažnjivo braniti sebe svoje komšije i narod.

Znam. I nije to uredu i opet kažem taj čovjek ima moju podršku ali je i znao šta ga slijeduje. Policija radi svoj posao. Nadam se da ce bar Kladuščani ostati dosljedni i nastaviti sa svojom borbom za miran život ako nemamo već ništa drugo.

Navodno, istrpan jedan bus kod Vrnograča a bus Putnik Prevoza iz Bos. Krupe u VK došao prazan. A ovi čekaju migrante koji se kreću pješice. Nadam se da će sve proći OK i bez problema

Svaka čast kladuščani,dosta je više lažnih obećanje od prodane vlasti. Nikakve proteste policiji ne treba najavljivati jer ce zaustaviti buseve i spasavat migrante. nego se dogovoriti i okupiti kao i u kladusi i blokada.

Edited by Venom
  • Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...