Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ovo je rezultat migrantske krize koja traje već par godina uz podršku naše vlasti i evropskih foliranata za krimigrantska prava.ti ljudi nisu od bijesa na ulici nego da zaustave zlo koje im se nameće.

Nije fer da ih policija tretira kao huligane na stadionima,koji maksuz traže belaja.jednostavno trebaju biti uz svoj narod.

• Like 2
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3244

• rucica1

1184

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Kao sto sam obeco ja sam sad uplatio za naseg heroja Kladuskog!

Kladuscani su jucer i danas kroz razne nacine se pokazali i stali u odbranu sviju nas! Sad ste vi Biscani na redu. Da vidimo koliko ste vi slozni i sta vi mozete uraditi!

Hvala!

• Like 5
  • Dislike 1

Narod u mjestu Polje pored Velike Kladuše je zatvorio saobraćaj sve dok policija nije pustila mještanina Bajkin Sead Karajića koji se suprostavio autoprijevozniku koji je nelegalno dovezao pun autobus migranata..!!
Sead je pušten i stanje se vratilo u normalu ali kako kažu ovo je samo opomena i svaki sljedeći koji bude vozio migrante biće zapaljen na licu mjesta..!! PODIJELITE OVO..!!
Video preuzet od Radio Velika Kladuša

• Like 2
On 05. 08. 2020. at 17:28, Haldir said:

Ne podjebavam ja nikoga.

Migranti koji ilegalno uđu u Auszriju, Njemačku i dr. EU zemlje imaju prava ista kao u BiH.

ILEGALNI migranti nemaju nikakva prava, osim pritvora i ekstradicije u zemlju porijekla. 

• Like 4
5 hours ago, Haldir said:

Čovjek je par sati ranije najavio da će to uraditi. Sad kad dobije uvjetnu i 1.500 kazne plus obeštećenje to će biti pravi povod mještanima da ubuduće ne urade ništa slično

To ti misliš i IOM-ska govna.   Samo se nadajte ! Prrrc ... uskoro ćete biti svi bez plate i prljavog novca .. .

• Like 1
  • Thanks 1
  • Angry 1
10 hours ago, Grunf said:

Baš naprotiv, to će izazvati još veći bijes kod naroda i samo pojacati ovakve scene. Vec su najavili izvrtanje svih slijedecih autobusa. Iskreno nisam za takav vid nasilja, ali to je jedino što nam je preostalo.

Joj Grunfe, ti ko da se ne sjećaš 2014. Par kamenja i jaja na zgradu vlade, zapaljena Niva i porazbijano par privatnih objekata. 6 godina kasnije situacija gora nego tad. Jedino što se promjenilo je ti da se organizatorima takvih protesta sad daju zatvorske kazne. 

Sav jad i nemoć naroda će se znati već 16 novembra

1 hour ago, Haldir said:

Joj Grunfe, ti ko da se ne sjećaš 2014. Par kamenja i jaja na zgradu vlade, zapaljena Niva i porazbijano par privatnih objekata. 6 godina kasnije situacija gora nego tad. Jedino što se promjenilo je ti da se organizatorima takvih protesta sad daju zatvorske kazne. 

Sav jad i nemoć naroda će se znati već 16 novembra

Ovdje je rijec o necem sasvim drugom. Jesi gledao sta se sinoc dogadjalo sinoc na "radica mostu" ? Rulja sa letvama i flasama alkohola u rukama je cekala migrante koji su navodno se kretali pjesice prema Kladusi. To nema nikakve slicnosti sa onim protestima i nije nimalo bezazlena situacija

• Like 2

Prije nekoliko su bili  veliki antimigrantski protesti u Beogradu i šta se desilo? Ništa...

Dok se ne otjera IOM sa kantona koji im pruža logistiku i ne pozatvaraju ovi kampovi ovdje neće biti promjene. A čak ni to nije dovoljno jer će to samo usporiti i otežati migrantima što može kao posljedicu imati povećanje njihovih krivičnih djela...

U biti jedino što ih odavde može otjerati je bugarski način ali mi nemamo iza ledja takvu vlast da tako nešto dozovoli.. Mi imamo nažalost promigrantsku vlast...

Tako da ovi protesti jedino mogu malo skrenuti pažnju javnosti na naše probleme ali niko drugi se neće ni počešati. Cijela je Europa dozovlila da se Srebrenica desi i nijemo gledala , zašto bi nam oko ovog pomogla? Ni ne bi jer su oni ovo i uradili. A naša vlast u Sarajevu je uzela pare i samim tim sebi svezali ruke plus opstrukcija zaštite istočne granice od strane Dodika.

Eto ispravite me ako griješim...

• Like 4

Mišljenja sam sada da Krajina treba da teži autonomiji jer nikakve koristi nema od Sarajeva. Bakir gleda isključivo kako da zadovolji potrebe trokuta Sarajevo Zenica Tuzla a za ostali dio ga se živo jebe kao da i ne postoji (osim kad su izbori i trebaju mu samo glasovi).Zato mislim da ideja o autonomiji postaje sve aktuelnija i ne bi trebala da bude shvaćena u negativnom kontekstu kao što to često biva.

• Like 4
  • Dislike 1
  • Haha 2

@ovajonaj protesti u Beogradu su bili, ali jedni su protestvovali protiv mjera zbog korone, drugi protestvovali protiv migranata, treći nedaju Kosovo, četvrti vole Ruse a mrze Amere, peti protiv Bila Gejtsa a vecina da krade iz prodavnica. Zato se nista nije ni dogodilo. Naravno, ako mislimo isto i na ove zadnje nerede u Beogradu

• Like 2
prije 38 minuta, sk64 said:

Mišljenja sam sada da Krajina treba da teži autonomiji jer nikakve koristi nema od Sarajeva. Bakir gleda isključivo kako da zadovolji potrebe trokuta Sarajevo Zenica Tuzla a za ostali dio ga se živo jebe kao da i ne postoji (osim kad su izbori i trebaju mu samo glasovi).Zato mislim da ideja o autonomiji postaje sve aktuelnija i ne bi trebala da bude shvaćena u negativnom kontekstu kao što to često biva.

nisi upravu da iko pokusava zadovoljiti taj trokut, u Sarajevu ako se nastavi ovako bit ce gore nego u Bihacu... bio sam za vikend na svakoj raskrsnici na svakom pjesackom u svakom parku i ispred svake prodavnice ih ima, od SCC do Bosmala ih ima najmanje 500

• Like 1
26 minutes ago, hasim said:

nisi upravu da iko pokusava zadovoljiti taj trokut, u Sarajevu ako se nastavi ovako bit ce gore nego u Bihacu... bio sam za vikend na svakoj raskrsnici na svakom pjesackom u svakom parku i ispred svake prodavnice ih ima, od SCC do Bosmala ih ima najmanje 500

Necu se osvrtati na njegov komentar nego na tvoj. Nije isto ni 5000 migranata na grad kao Bihac od cca 30 000 stanovnika a ni 5000 migranata na Sarajevo koje broji nekoliko stotina hiljada stanovnika, da ne trazim tacan broj lupit cu 500.000 ljudi. Po tom srazmjeru bi ih u Sarajevu trebalo biti bar 50.000 da bi gradjani Sarajeva osjetili ono sto mi osjetimo u jednakom omjeru. A cisto sumnjam da ih tamo ima vise od 1000. Koji im je cilj onda boraviti tamo ako hoce u EU? Logican potez je dolazak u Bihac ili Kladusu i vjerovatno su tu na par dana

• Like 1
prije 30 minuta, hasim said:

U Sarajevu je situacija, obzirom da se radi o gradu koji nije uz granicu, jako losa. Tako da ja ne vidim u cemu je poenta konstatnog prozivanja Sarajeva. Ljudi imaju svoj problem. U pocetku sam mislio da je Sarajevo sinonim za drzavu BiH pa se u tom smislu proziva, no ocigledno da se neko naklatio Sarajlijama na kosti. Ja ne znam da grad Sarajevo i Sarajlije imaju prema bilo kome obavezu sem prema sebi. 

Ovaj sa autononijom naprosto zraci inteligencijom. 

• Like 2

Kladuščani su odradili taktički dobar posao. Par hiljada rmpalija koji su do srži istrajni da ovo izguraju do kraja, psihološki nije ni malo laka situacija za bilo koga ko im namjerava stati na crtu. Gledao sam videa pažljivo, ustrajni su, zajebani, složni i mnooogo ljuti. Vruć krompir su sada prebacili na drugu stranu, odnosno na one koji su dužni  da štite i njih i njihovu imovinu. Neće sad vlastima biti lako, stisnutih između interesa širokog spektra migranto-profitera i bijesnog kladuškog puka. Policija ovim ljudima realno ne može ništa. Od lupanja autobusa bez ikakvog straha, do najave paljevine istih biće i napada na migrante bez sumnje, gdje migrantima ni malo ne bih bio u koži. I šta će biti posljedica toga? Migranti će logično početi izbjegavati rejon VK gdje su ugroženi, perfidni IOM će ćutati kao uvijek kad zagusti, vlast neće stisnuti muda izvesti demotiviranu policiju na narod, gasiće se Kladuša kao opcija i lagano će se svo težište priče prebaciti na BEZMUDI Bihać i letargićne građane koji sve trpe, ćute, i koji su se nakon par prekršajnih prijava 2018. primirili i lagano uz kafu i preko društvenih mreža šupljiraju i filozofiraju. Svaka čast Kladuščanima, pametno povučen potez koji će promjeniti sliku na terenu vrlo brzo.

• Like 5
1 hour ago, Pavarotti said:

U Sarajevu je situacija, obzirom da se radi o gradu koji nije uz granicu, jako losa. Tako da ja ne vidim u cemu je poenta konstatnog prozivanja Sarajeva. Ljudi imaju svoj problem. U pocetku sam mislio da je Sarajevo sinonim za drzavu BiH pa se u tom smislu proziva, no ocigledno da se neko naklatio Sarajlijama na kosti. Ja ne znam da grad Sarajevo i Sarajlije imaju prema bilo kome obavezu sem prema sebi. 

Ovaj sa autononijom naprosto zraci inteligencijom. 

Ja sam do sad u par navrata pomenuo Sarajevo ali u kontekstu glavnog grada i centra politicke scene BiH. 

• Like 1
57 minutes ago, Blind Justice said:

Kladuščani su odradili taktički dobar posao. Par hiljada rmpalija koji su do srži istrajni da ovo izguraju do kraja, psihološki nije ni malo laka situacija za bilo koga ko im namjerava stati na crtu. Gledao sam videa pažljivo, ustrajni su, zajebani, složni i mnooogo ljuti. Vruć krompir su sada prebacili na drugu stranu, odnosno na one koji su dužni  da štite i njih i njihovu imovinu. Neće sad vlastima biti lako, stisnutih između interesa širokog spektra migranto-profitera i bijesnog kladuškog puka. Policija ovim ljudima realno ne može ništa. Od lupanja autobusa bez ikakvog straha, do najave paljevine istih biće i napada na migrante bez sumnje, gdje migrantima ni malo ne bih bio u koži. I šta će biti posljedica toga? Migranti će logično početi izbjegavati rejon VK gdje su ugroženi, perfidni IOM će ćutati kao uvijek kad zagusti, vlast neće stisnuti muda izvesti demotiviranu policiju na narod, gasiće se Kladuša kao opcija i lagano će se svo težište priče prebaciti na BEZMUDI Bihać i letargićne građane koji sve trpe, ćute, i koji su se nakon par prekršajnih prijava 2018. primirili i lagano uz kafu i preko društvenih mreža šupljiraju i filozofiraju. Svaka čast Kladuščanima, pametno povučen potez koji će promjeniti sliku na terenu vrlo brzo.

I sam Peter je kod Senada na TV, javno, sa bezobraznim osmijehom na licu, priznao da narod u njegovoj zemlji ovo odavo nebi trpio. To sad neka i EU predstavnicima obrazlozi. Evo Peter i narod u krajini doso sebi a tu je i puno tvoje podlosti, nesposobnosti i krivice. 

• Like 3
prije 3 sati, ovajonaj said:

Prije nekoliko su bili  veliki antimigrantski protesti u Beogradu i šta se desilo? Ništa...

Dok se ne otjera IOM sa kantona koji im pruža logistiku i ne pozatvaraju ovi kampovi ovdje neće biti promjene. A čak ni to nije dovoljno jer će to samo usporiti i otežati migrantima što može kao posljedicu imati povećanje njihovih krivičnih djela...

U biti jedino što ih odavde može otjerati je bugarski način ali mi nemamo iza ledja takvu vlast da tako nešto dozovoli.. Mi imamo nažalost promigrantsku vlast...

Tako da ovi protesti jedino mogu malo skrenuti pažnju javnosti na naše probleme ali niko drugi se neće ni počešati. Cijela je Europa dozovlila da se Srebrenica desi i nijemo gledala , zašto bi nam oko ovog pomogla? Ni ne bi jer su oni ovo i uradili. A naša vlast u Sarajevu je uzela pare i samim tim sebi svezali ruke plus opstrukcija zaštite istočne granice od strane Dodika.

Eto ispravite me ako griješim...

Organizirat mjesne straže i podijelit ljudima naoružanje.  U tim odredima trebaju biti ljudi sa iskustvom, oni koji su bili u ratu i koji su služili vojsku u JNA.  Na ove kozojebe treba gledat kao na čiste okupatore i tako ih treba i tretirat. Treba napravit sabirni centar na nekoj velikoj livadi.  To ogradit bodljikavom žicom i stražom da ptica ne može proletit.  U taj centar strpat sve kozojebe,  ova nva govna, iom smeće i kojekakve Haldire.   Taj centar mora biti nešto u stilu Guantanama.   Nikakva ljudska prava i ostala sranja.  Davat im hranu toliko da ne umru od gladi.  Kao što su Rusi izračunali za vrijeme opsade Staljingrada koliko treba kalorija da čovjek preživi.  To neće biti veliki trošak.  Nakon toga slijedi deportacija u njihove vukojebine, a račun za prijevoz  ispostavit ambasadama tih vukojebina iz kojih su dogmizali

• Dislike 2
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Da samo ovdje naprave granicu kako treba, da Hrvati uzmu za primjer Madjare koji su napravili zid od svoje granice, Migranti bi, kao i kod njih, odustali i na ovoj ruti i trazili bi nesto drugo. Dok god Migranti budu uspjesno mogli prelaziti Hrvatsku granicu, oni ce uvijek dolaziti ovdje i kampirati kod nas. 

• Like 2

Gargamel pa što te nema odavno ovdje na forumu,ti izgleda samo na klixu djeluješ.šta misliš hoće li biti nešto od  novog međumuslimanskog sukoba ovdje u krajini?pošto evo već mnogi bišćani danas komentarišu:što su se digli kladuščani protiv migranata,nećemo mi s njima u bunt oni su autonomaši sve je to babino maslo.to većinom u bihaću govori ekipa koja je od ove države mnogo izisala i naravno njihovi potrčci.

• Like 1
  • Dislike 1
prije 45 minuta, rucica1 said:

I sam Peter je kod Senada na TV, javno, sa bezobraznim osmijehom na licu, priznao da narod u njegovoj zemlji ovo odavo nebi trpio. To sad neka i EU predstavnicima obrazlozi. Evo Peter i narod u krajini doso sebi a tu je i puno tvoje podlosti, nesposobnosti i krivice. 

Ne samo kod Senada, u zadnjih 5 intervjua nam je to progurao između redova. I pazi, ne krivim ja za ovo stanje nekog međunarodnog karijeristu koji radi isključivo za svoj i interes svoje organizacije, već gnjide kojima sam ja dao glas, a njemu za sitni ćar ližu d..pe na moju štetu. Nikad od rata do danas međunarodni hoštapleri ovdje nisu radili za tvoj i moj interes, već isključivo vlastiti koji se eventualno poklapao sa našim, pa smo u gajili neku nadu u njihovu pravičnost. Upitaš li ga čemu sve ovo, on će ti diplomatski odgovoriti da "radi samo svoj posao". On svoj radi odlično, a rade li naši nesposobnjakovići svoj, e to je druga priča..

• Like 4
1 hour ago, gargamel said:

Organizirat mjesne straže i podijelit ljudima naoružanje.  U tim odredima trebaju biti ljudi sa iskustvom, oni koji su bili u ratu i koji su služili vojsku u JNA.  Na ove kozojebe treba gledat kao na čiste okupatore i tako ih treba i tretirat. Treba napravit sabirni centar na nekoj velikoj livadi.  To ogradit bodljikavom žicom i stražom da ptica ne može proletit.  U taj centar strpat sve kozojebe,  ova nva govna, iom smeće i kojekakve Haldire.   Taj centar mora biti nešto u stilu Guantanama.   Nikakva ljudska prava i ostala sranja.  Davat im hranu toliko da ne umru od gladi.  Kao što su Rusi izračunali za vrijeme opsade Staljingrada koliko treba kalorija da čovjek preživi.  To neće biti veliki trošak.  Nakon toga slijedi deportacija u njihove vukojebine, a račun za prijevoz  ispostavit ambasadama tih vukojebina iz kojih su dogmizali

Meni su ovi Che Guevarci najjači. To bi oružje djelilo - ali drugima. Ubijalo bi - ali da to rade drugi. Kad prođe pored 13-godišnjeg migranta pogne glavu od straha. Haj ti sine mami u naramak, ne smiješ ti stražu čuvati ni zabarakadiran u kući. 

Ako treba ko pucati na migrante, neka puca država. Te partizanske fore, to još u Eritreji prolazi 

Edited by Haldir
  • Like 1
44 minutes ago, Fap mašina said:

Gargamel pa što te nema odavno ovdje na forumu,ti izgleda samo na klixu djeluješ.šta misliš hoće li biti nešto od  novog međumuslimanskog sukoba ovdje u krajini?pošto evo već mnogi bišćani danas komentarišu:što su se digli kladuščani protiv migranata,nećemo mi s njima u bunt oni su autonomaši sve je to babino maslo.to većinom u bihaću govori ekipa koja je od ove države mnogo izisala i naravno njihovi potrčci.

Mnogi ne - neki da, ali manjina. Tu manjinu podjaruju manipulatori - oni koji s tim hoce da sprijece ili poljuljaju slogu naroda a stim da se nebi udruzeno protiv ove invazije borili. 

• Like 1
prije 1 sat, jokesOnYou said:

Da samo ovdje naprave granicu kako treba, da Hrvati uzmu za primjer Madjare koji su napravili zid od svoje granice, Migranti bi, kao i kod njih, odustali i na ovoj ruti i trazili bi nesto drugo. Dok god Migranti budu uspjesno mogli prelaziti Hrvatsku granicu, oni ce uvijek dolaziti ovdje i kampirati kod nas. 

Već je pisano o tome dosta.  Geografski položaj Bihaća je savršen za ove teroriste.  Do Slovenije se lako dođe jer je relativno blizu,  a sve je pod šumom.  Ako prelaze iz Srbije u Hrvatsku tu imaju tri velike prepreke.  Policija,  Dunav i Slavonija koja je ravna i tu se vide kao na dlanu.  

prije 41 minuta, Haldir said:

Meni su ovi Che Guevarci najjači. To bi oružje djelilo - ali drugima. Ubijalo bi - ali da to rade drugi. Kad prođe pored 13-godišnjeg migranta pogne glavu od straha. Haj ti sine mami u naramak, ne smiješ ti stražu čuvati ni zabarakadiran u kući. 

Ako treba ko pucati na migrante, neka puca država. Te partizanske fore, to još u Eritreji prolazi 

Bitango, nisam govorio o ubijanju nego o tome da ljudi imaju pravo da se brane od agresije divljih hordi.  Ovo sa sabirnim centrima i deportacijom već se sprovodi u mnogim zemljama. 

prije sat vremena, Fap mašina said:

Trebaju se svi ljudi skupit i potjerat to u MP3.  Kakvo crno autonomaštvo i političarenje.  Ovdje se radi o vašem opstanku

prije 48 minuta, Haldir said:

Čekaj malo plaćenička IOM-ovska junačino, pa ti si upravo ovdje na forumu pitao ima li koga za pucanje na hrvatsku policiju. Mada se apsolutno slažem s tobom, nema smisla pucati na migrante, upucaš jednog, doći će njih sto, migranti su potrošna roba čiji život ne vrijedi ništa ni njima samima. Nisu migranti neprijatelji, neprijatelji su plaćeni IOM-ovski NGO propagandisti i logističari poput tebe, vas treba riješiti i 90% migrantske krize je riješeno. 

• Like 5

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...