Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3252

• rucica1

1189

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Ne znam zašto se odmah neki dignu na zadnje noge kad se spomene autonomija Krajine. Ne mislim na autonomiju kakvu je zamislio F.A. za vrijeme rata. Pa zar ne mislite da Hrvatski kantoni nemaju određeni stupanj autonomije,pa sjetite se samo kako su dočekali one autobuse i nisu dali prolaz prema Mostaru,i šta je bilo, veliko ništa i sada nema kozojeba u tim kantonima a i oni graniče sa HR. Mislim da pitanje određenog stupnja autonomije za Krajinu ne bi smjelo biti tabu tema.

• Like 2

Legendo, svi kantoni imaju isti stupanj autonomije. I sama organizacija na kantone podrazumijeva odredjeni stupanj autonomije za svaki kanton. Logicno. Imas zakonodavnu, izvrsnu i sudsku vlast, nadleznost u oblasti obrazovanja, zdravstva, kulture, sporta i policije. Jel to neka autonomija? Ne lupaj. 

Docekala policija u Mostaru. Doceka i nasa svaki dan, pa sta sad. 

Edited by Pavarotti
  • Haha 1
1 hour ago, Grunf said:

Ima li kakve novice u V.K.?

Ima kod nas. Migrantima opet otvoren onaj frizerski kraj MUPa. Pun migranata, plus rade dva migranta i sve to na 20m od policije. Nema nama pomoći 

• Like 3
  • Haha 1
2 hours ago, Grunf said:

Ima li kakve novice u V.K.?

Kladuscani drze strazu na svim pravcima odakle mogu migranti na nasu opstinu doci i vracaju nazad autobuse sa migrantima a vi Biscani i dalje kenjajte!

Jojj odvano nisam bio vise ponosan na moje Kladuscane!

PS: hocu da vam malo dignem moral komsije!

• Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Dajte nam Bajkinog, evo vam Sej Ramic. 

Plus ova “Fatima Hadzic”, neko animiranje naroda na proteste ala CIA. Zena, lik sta je vec vuce konce i rukovodi akcijom, Bajkin je samo egzekutor. Treba to u Bihacu angazovati. 

• Like 2
  • Haha 2
2 hours ago, toby said:

Čekaj malo plaćenička IOM-ovska junačino, pa ti si upravo ovdje na forumu pitao ima li koga za pucanje na hrvatsku policiju. Mada se apsolutno slažem s tobom, nema smisla pucati na migrante, upucaš jednog, doći će njih sto, migranti su potrošna roba čiji život ne vrijedi ništa ni njima samima. Nisu migranti neprijatelji, neprijatelji su plaćeni IOM-ovski NGO propagandisti i logističari poput tebe, vas treba riješiti i 90% migrantske krize je riješeno. 

Naravno da jesam. Po peti put najmanje ponavljam i opet tebi, da sam očigledno mislio na one koji treba da štite teritoriju od SS odreda iz Hrvatske. I opet ponavljam - ako neko treba da puca i u slučaju izbjeglica neka to radi država. Vas što bi druge trpali u zatvor svojim fašističkim metodama treba staviti na goli otok. 

• Dislike 1
50 minutes ago, Pavarotti said:

Dajte nam Bajkinog, evo vam Sej Ramic. 

Plus ova “Fatima Hadzic”, neko animiranje naroda na proteste ala CIA. Zena, lik sta je vec vuce konce i rukovodi akcijom, Bajkin je samo egzekutor. Treba to u Bihacu angazovati. 

Mislim da je fejk profil al nije bitno. Treba nam jedan takav dispečer. A Bajkin uradio više za 3 minute nego Sej za 3 godine hehehehe

• Like 1
1 hour ago, Pavarotti said:

Legendo, svi kantoni imaju isti stupanj autonomije. I sama organizacija na kantone podrazumijeva odredjeni stupanj autonomije za svaki kanton. Logicno. Imas zakonodavnu, izvrsnu i sudsku vlast, nadleznost u oblasti obrazovanja, zdravstva, kulture, sporta i policije. Jel to neka autonomija? Ne lupaj. 

Docekala policija u Mostaru. Doceka i nasa svaki dan, pa sta sad. 

Ma pusti lika šta piše, usro šefa konto nije stanicu, pa se može izvući. Ovdje se i nastoji, u kantonu, zarad političkih poena, svoju nemoć i neznanje fakturisati Sarajevu. ASDA to radi otkako je na čelu kantona. Svako malo sopćenje u kojem za krizu krive Sarajevo. 

Just now, Grunf said:

Mislim da je fejk profil al nije bitno. Treba nam jedan takav dispečer. A Bajkin uradio više za 3 minute nego Sej za 3 godine hehehehe

Ništa postigli nisu. Nekoliko tura već stiglo u Cazin. Idu pješice prema Kladuši. U Cazinu busove nema ko dočekati jer tu krize ni nema osim na rubnim i pograničnim dijelovima poput Šturlića, Rujnice itd. Jedino satisfakcija što su polupali bus. 

• Dislike 1
8 minutes ago, Haldir said:

Ma pusti lika šta piše, usro šefa konto nije stanicu, pa se može izvući. Ovdje se i nastoji, u kantonu, zarad političkih poena, svoju nemoć i neznanje fakturisati Sarajevu. ASDA to radi otkako je na čelu kantona. Svako malo sopćenje u kojem za krizu krive Sarajevo. 

Ništa postigli nisu. Nekoliko tura već stiglo u Cazin. Idu pješice prema Kladuši. U Cazinu busove nema ko dočekati jer tu krize ni nema osim na rubnim i pograničnim dijelovima poput Šturlića, Rujnice itd. Jedino satisfakcija što su polupali bus. 

Pa pripremaju oni koliko vidim i čeke za te što idu pješice ako ih se dočepa rulja bit će svašta

• Like 1
3 hours ago, Haldir said:

A sta ste to vi uradili? Ti si pravi moralista i motivator! 

Sakrij se ispod zeninih dimija i budi miran!

Zbog tebe i takvih ko sto si ti imamo ovu situaciju!

• Like 4
  • Dislike 1
  • Haha 1
prije 3 sati, Haldir said:

Naravno da jesam. Po peti put najmanje ponavljam i opet tebi, da sam očigledno mislio na one koji treba da štite teritoriju od SS odreda iz Hrvatske. I opet ponavljam - ako neko treba da puca i u slučaju izbjeglica neka to radi država. Vas što bi druge trpali u zatvor svojim fašističkim metodama treba staviti na goli otok. 

Jok, ti si OTVORENO na forumu pozvao korisnike i čitatelje na likvidaciju hrvatskih policajaca, IOM-ovska šoroševska plaćenička junačino. Drugi da pucaju, a ti bi se u šatoru igrao sendviča s braćom inženjerima. Koja država, nikakve tu države nema. Da je ima, ne bi bilo hrpe kriminalaca i terorista i migrantskog svinjca, a ti bi se skupa s drugim NGO plaćeničkim govnarima odavno zbog otvorenog podržavanja kriminala i terorizma igrao sendviča u Zenici.

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Haha 1

Nazire se rješenje problema.   Dolaskom jeseni pretpostavljam da će sve ove pokupit sa ulica i poslat u prihvatni centar u Sarajevu.  Naravno ove prihvatne centre u Bihaću neće dirat.  Jasno istočna granica neće biti zaštićena pa će sljedeće godine biti cirkus puta 2.   Doći će novi programeri i doktori,  a vratit će se i ovi koje će pokupit i smjestit u Sarajevo.  Može biti da naprave i neki novi prihvatni centar u Bihaću sa proširenim kapacitetom za 10 000 inižinjera i molekularnih biologa. Realno je i to.  

Ovi ako ustraju svasta moze da se desi pa i to da se i biscani konacno probude, a ako se kojim slucajem i biscani probude onda to vise niko ne moze nazalost zaustaviti.

• Like 3
  • Aferim! 1

Ovo ako pocne davati rezultate u vidu smanjenja pritiska na VK, Biscani se MORAJU probuditi. Kao sto rekoh jucer, a korisnik BlindJustice je to danas puno bolje srocio, ako je tamo aktiva, a ovdje pasiva, mi smo donji. Iz jedne nekomforne zone ce doci u onu komfornu - Bihac. Ako mislite da je dosad bilo lose, e pa bit ce jos puuno gore ako se ruta svede samo na Bihac. 

Tako da, nema tu puno price. Nesto se treba poduzeti. Mozda to nekom nije fino cuti, a i sam sam pacifista, ali od mirnih protesta nemas nista. Ovo u VK su radikalna rjesenja, ali tako i treba jer voda je do grla. Teska vremena traze teske odluke. Realno, i ovi ljudi da su cucali na istom mjestu pred onim lovackim domom i da se onaj lik nije uhvatio trklje, ne bi se s mjesta pomakli. 

Edited by Pavarotti
  • Like 4
  • Thanks 1
2 minutes ago, Pavarotti said:

Ovo ako pocne davati rezultati u vidu smanjenja pritiska na VK, Biscani se MORAJU probuditi. Kao sto rekoh jucer, a korisnik BlindJustice je to danas puno bolje srocio, ako je tamo aktiva, a ovdje pasiva, mi smo donji. Iz jedne nekomforne zone ce doci u onu komfornu - Bihac. Ako mislite da je dosad bilo lose, e pa bit ce jos puuno gore ako se ruta svede samo na Bihac. 

Tako da, nema tu puno price. Nesto se treba poduzeti. Mozda to nekom nije fino cuti, a i sam sam pacifista, ali od mirnih protesta nemas nista. Ovo u VK su radikalna rjesenja, ali tako i treba jer voda je do grla. Teska vremena traze teske odluke. Realno, i ovi ljudi da su cucali na istom mjestu pred onim lovackim domom i da se onaj lik nije uhvatio trklje, ne bi se s mjesta pomakli. 

Tako je, u pravu si... A oni s pravom vracaju za Bihac jer koliko sam vidio to i jesu busevi Unatransporta uglavnom, ali oni sami na komentarima pozivaju Bišćane da ih proslijede dalje. Bilo kako bilo, veceras je veca guzva i tarapana nego jucer i sinoc. Nasao sam par likova koji prenose live sa vise lokacija. Ovo se moze oteti kontroli i nadam se da ce vise razine vlasti konacno proraditi.

• Like 1

nesto razmisljam... ono lupanje autobusa, prijetnje da ce ih paliti itd..logicno kazne su vjerovatno srazmjerne od novcanih preko uvjetnih do zatvorskih. Ali koja bi kazna npr bila za ispuhivanje guma? To nije ostecenje jer se guma lako napuse samo treba vremena...ali kontam nije pravo ostecenje stvari?

• Like 1

Docekala policija u Mostaru. Doceka i nasa svaki dan, pa sta sad. 

E pa vidiš razlikanje u tome što ih u Mostaru od tada nema a ovdje ih je pun kufer.

I da ne zaboravim NAKLON  DO PODA KLADUŠANIMA. TAKO SE ŠTITI SVOJE I SVOJ GRAD, ZA RAZLIKU OD BIHAĆA.

• Like 5

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...