Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

prije 12 minuta, gargamel said:

Dolazi vam u posjet EU povjerenik.  Nenadano... Spominju se nekakve milijarde eura za Zapadni Balkan.  Znači slijedi klasika.  Lagano zavrtanje ruke vlastima u Sarajevu... Onda malo podmazivanje parama istih u Sarajevu i transfer para za NVO govna i domaće kvislinge.  Narodu će ostat azilantski centri,  isilovci na ulicama,  govna i smeće svuda uokolo i spaljene kuće. 

Što je najgore ne možemo se mi tome oduprijeti, sad da se čitav Balkan ujedini nebi mogao.

Nas samo može spasiti Ako Bog Da, treći svjetski rat na način da mi preživimo a drugi pomru. 

Jer nama zavrću ruke oni koji su beskonačno jači od nas. 

29 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Nikakvi muslimani ne predstavljaju većinsko življe ove, Musliman je vjerska deklaracija koja je lična za svaku osobu tako da to pouzdano ne znamo.

Ko god kaže: "Ovdje žive muslimani" je anti-Bošnjak. 

Jer reći "Ovdje žive muslimani" je isto što "Ovdje žive katolici"

Sad bi li Katolicima iz Mostara bilo u redu da se naseli 200.000 katolika iz Afrike? 

Znači nemoj prosipati tu IOM priču ovdje.

Bošnjaci su Ilirski narod, drevnog Slavenkog roda i Slavenskih plemena: Vasojevića, Predojevića, Brankovića, Vukovića, Tomaševića, Kotromanića i da ne nabrajam... 

A TA GOVNA IZ AFRIKE I AZIJE KOJA TI TVOJU DOVLAČE ĆEMO KAD TAD OTJERATI I NIKAD IH PRIHVATITI NEĆEMO

Pa ti pričaš o tome da ovdje neko hoće da naseli migrante zarad stvaranja islamske republike. Po toj logici ovdje muslimana nema pa nam treba importovati par hiljada da se razmnožavaju?

Dakle, zanima me jesi li pročitao Islamsku deklaraciju i kakve veze ona ima sa masovnim migracijama? 

Zašto bi po tvojoj logici Evropska unija uništavala Evropljane jer tvrdiš da oni stoje iza te zavjere. Doduše kasnije si rekao da ne znaš ko stoji iza toga. 

Čitaš li ti šta pišeš ili vas je više oa se ne možete dogovoriti

• Like 1

prije 34 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Nikakvi muslimani ne predstavljaju većinsko življe ove, Musliman je vjerska deklaracija koja je lična za svaku osobu tako da to pouzdano ne znamo.

Ko god kaže: "Ovdje žive muslimani" je anti-Bošnjak. 

Jer reći "Ovdje žive muslimani" je isto što "Ovdje žive katolici"

9645543B-69FC-4C44-A0F6-71410564FDF9.jpeg

• Haha 2

2 hours ago, Fap mašina said:

Kod nas su na svakim protestima žene bile brojnije.

Nema! Zadnje smo generacije stare skole i mačo tipova. Današnje nove generacije su suviše feminizirane, pogotovo ove najmlađe. Naravno, mislim na punoljetne generacije. Ali ni ova naša djeca nisu daleko od svega toga. Velim bratovom sinu: mani se igrica, odi igraj nogomet, veli on meni:nisam lud ozljedit ce me neko. Ja kao djete samo glavu sam šio 4 puta. 

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1

2 hours ago, Grunf said:

Nema! Zadnje smo generacije stare skole i mačo tipova. Današnje nove generacije su suviše feminizirane, pogotovo ove najmlađe. Naravno, mislim na punoljetne generacije. Ali ni ova naša djeca nisu daleko od svega toga. Velim bratovom sinu: mani se igrica, odi igraj nogomet, veli on meni:nisam lud ozljedit ce me neko. Ja kao djete samo glavu sam šio 4 puta. 

Meni su jednom glavu sivali ali na nogama - zahebato ono drvece bilo (jabuke,dud,...).:D Za danasnju djecu su roditelji krivi.Nisu ni svjesni da im s takvim nacinom odgoja nikakvu uslugu za zivot ne cine.Sto jedna med.sestra rece, a danas ova djeca -sve nesto rahiticno.:S

Najvise me iznenadjuje sto je jako malo te omladine na protestima. Kako oni misle zivjeti kad im mame i tate nebude.Pa oni se najvise za svoj grad trebaju aktivirati.

• Like 1

prije 1 minuta, Rijecanin said:

Za nedjelju prognoza pad temperature i hladno, snijeg na 1000 metara visine, bit ce provala i paljevine kad se divljaci iz kamenog doba spuste iz sume.

Pa bil ti smio doći nekome u Krajnu zapaliti kuću?

Kod nas u Krajni brat brata ubije zbog pola metra međe, a ove divljake ćemo preparirati i držati ko ukras na zidu.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

E moj šuhrete trebao si prije nekoliko godina pokazati zube,bilo bi nešto glasova i za drugi mandat.napraviti jyvno okupljanje na gradskom trgu pozvati cikotićanovalićabakirapredstavnikeiomaiostalelažnehumanitarce,da se fino obrate okupljenom narodu,i da vas narod popljuje i pošalje vas u drugu galaksiju odavde.

• Like 2
  • Aferim! 2

prije 23 minuta, Fap mašina said:

E moj šuhrete trebao si prije nekoliko godina pokazati zube,bilo bi nešto glasova i za drugi mandat.napraviti jyvno okupljanje na gradskom trgu pozvati cikotićanovalićabakirapredstavnikeiomaiostalelažnehumanitarce,da se fino obrate okupljenom narodu,i da vas narod popljuje i pošalje vas u drugu galaksiju odavde.

Bio čovjek opčinjen onim što je učio u školi, obzirom da je bio i profesor, da svjetom vlada: Međunarodno pravo i pravda.

Naivan čovjek bio.

• Like 1
  • Haha 1

4 hours ago, Fap mašina said:

Na koliko vremena su plaćene kirije za biru.neka pošteni vlasnik vrati višak para.sa tom lovom platiti arapima put nazad.

Evo baš čitam: Sej tvrdi da je ugovor produžen na još dva mjeseca i da poslije izbora se migice vraćaju u Biru. Ima li istine u ovom ja ne znam ali po njemu ovo je prljavi predizborni trik.

• Like 2

7 hours ago, Grunf said:

Evo baš čitam: Sej tvrdi da je ugovor produžen na još dva mjeseca i da poslije izbora se migice vraćaju u Biru. Ima li istine u ovom ja ne znam ali po njemu ovo je prljavi predizborni trik.

Naravno da je predizborni trik. Rekao sam to prvog dana. Radnici i dalje dolaze tamo. Prođi i po danu i naveče imaš  auta parkirana.

Živi bili pa vidjeli

• Like 1

8 hours ago, Grunf said:

Peter je na zadnjem intervjuu i sam rekao da je to sto se desava, pred izbore (predizborna radnja).Znaci po njegovom, cim se izborei zavrse nastavlja se njegova prljava radnja. Zato se i ne zalaze za osposobljavanje Lipe. Narod nesmije odustajati.

https://www.biscani.net/danasnjim-protestima-ispred-kampa-miral-prisustvovao-i-premijer-usk-foto/

Njegove nade su (kako navodi), jer se samo par desetina protivi i da ih mnogi gradjani pomazu... .Nigdje zadnje odrzane (najavljene) proteste ne spominje niti navodi da ti koji im pomazu su oni koji im uz naplatu boravak u svojim kucama pruzaju. Po njegovoj prici znaci biscani i kladuscani bi svakodnevno trebali ostaviti posao i porodicne obaveze i da bi njega uvjerili, njih na hiljade,izlaziti na cestu.    Na 4;40 jasno receno.

Gradjani ne smiju odustajati a i ti inspektori i policija aktivnije ova govna od gradjana koji bagru primaju kontrolisati i zesce kaznjavati.Treba pozvati gradjane da vrse dojavu ovih koji bagri smjestaj izdaje.

Navodi koliko je IOM u izgradnju centara i INFRASTRUKTURU ulozio a ovmao nama prica da je za Lipu struja i voda problem .Koji je to samo  prevarant i lazljivac od covjeka .

• Like 2

18 hours ago, Grunf said:

Predizborna kampanja :D

IMG_20201009_161514_271.jpg

Kojim pritiskom ?  On je taj pritisak  stvorio ali građanima Bihaća  dajući samovoljno Đački dom   za  migracioni centar  u  samom centru grada . Dao je suglasnost i za Biru pa naknadno   na  gradskom vijeću tražio  suglasnost i za jedno i za drugo . Nikada se nije obratio građanima  a imao je priliku  sto puta , ali je zato javno na gradskom  vijeću  i  u  svojim narcističkim i drskim   istupima na raznim  tv    bišćane koji se bore protiv   migrantskih kampova u centru grada  i  nekontroliranog   ulaska i tumaranja   N.N. lica  ili bolje rečeno kriminalaca  nazvao  fašistima , rasistima , ksenofobima , šizofreničarima . Prodao je naš grad za  5-6 bandera , par stubova ulične rasvjete  i javno govorio da neće dozvoliti   migrantske centre ako tu grad nema interesa , za migrantske horde je rekao da su  kao turisti sa kruzera . Ništa bolji on nije od Cikotića .  Da nije premijer istupio   javno i usprotivio se  mi bi  imali  danas proširenje Bire i  možda još koji kamp . Šuhretu tko da glas i  tom Pomaku  koji nas je pomakao  u 15 stoljeće   je isti kao oni !

• Like 3

Interesantna scena, naš čiko za migrante diže oko 6000 eura preko WU tačno stoji ispred mene. Ništa novo ali ono što se razlikuje u priči koju prosipaju trgovci ljudima i njihovi pomagači (da im te silne novce salju clanovi porodice koji su vec u EU) je činjenica da su ovi novci došli iz Saudijske Arabije. Sad pozivam SIPU ili ko je već nadležan, da poradi na spriječavanju finansiranja terorizma jer se ovo porijeklo novca kosi sa svim mogućim postojećim teorijama. Moje tvrdnje je lako provjeriti u pošti u centru grada kao i dobiti tacan iznos, msm 5555 Eura, ime čovjeka koji je podigao novce kao i njegovo porjeklo

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...