Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ne znam za ostalu EU, ali kod nas ih ne mazimo vec duze vrijeme odnosno vozakamo tamo amo te ispitivamo o njihovim zeljama i zahtjevama. Svi ovi postupci su legalni, zbog toga se i snimaju, da ilegalni migranti ne izmisljaju pricice o "good good we and bad bad policemen".

https://siol.net/novice/slovenija/policija-pri-ilirski-bistrici-prestregla-vecjo-skupino-migrantov-video-502980

• Like 4
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

9 hours ago, ST11 said:

Okolina Novog Mesta (SLO) danas.

Sta na ovo kaze IOM, ovo nije narusavanje ljudskih prava, a kod nas ako se bilo sta pokusa odma reaguju,

EU moze kako hoce, nama su svakako dali mjesto "trece zemlje" 

• Like 2
prije 3 sati, saco said:

Ljudska prava na Slovenski nacin🙂

Slovenija 1.jpg

Slovenija 2.jpg

Nemaju oni nikakva prava. Ustvari, mogu biti sretni što nisu pucali po tim ilegalcima.  Neka probaju preći u USA na nezakonit način pa će vidjet kako se čuva granica

• Like 1
31 minutes ago, gargamel said:

Nemaju oni nikakva prava. Ustvari, mogu biti sretni što nisu pucali po tim ilegalcima.  Neka probaju preći u USA na nezakonit način pa će vidjet kako se čuva granica

Izvini,možeš li mi pojasniti ovu rečenicu ili objasniti šta si htio reći ?

" Ustvari, mogu biti sretni što nisu pucali po tim ilegalcima. "

https://www.biscani.net/bosanska-otoka-trenutno-500-migranata-na-granici-sa-usk-mjestani-u-strahu/

Nije tačno da su na granici, oni su u F BiH u bošnjačkim avlijama i na bošnjačkoj zemlji. Oni se ne istovaraju ni na granicu ni u RS već na teritoriju FBiH.

• Like 2

Danas u mùinhenu hodze na dzumi držao hutbu kako su krajisnici ponijeli se loše prema imigrantima.To je njihova dužnost pomoći braću ono zaboravili da su i oni bili migranti i tako ta da prostis sranja servirana od IZ.Izgleda da sarajevo pokreće propagandu protiv nas iz krajine ali od njih se i onako nije očekivalo ništa dobro po nas.

• Like 4

Pa jel iko imao *uda da tom hods u Minhenu odbrusi. Ja sam zensko ali mu nebi presutila.Da izvinete na izrazu, jebla ga ova braca. 

5 minutes ago, rucica1 said:

Pa jel iko imao *uda da tom hods u Minhenu odbrusi. Ja sam zensko ali mu nebi presutila.Da izvinete na izrazu, jebla ga ova braca. 

Nego jel zbilja iko iz Krupe i Cazina na protestiamo bio.Nesto se ponasaju kao da to nije i njihov problem (a sad su se uzjugunili ).

Edited by rucica1
  • Like 2
prije 8 minuta, rucica1 said:

Posle su rekli hodzi pojedini sa krajine da to nije tako a posebno je ostao zatečen kad su iznijeli svoje mišljenje o IZ.

• Like 2
5 minutes ago, zudox said:

Posle su rekli hodzi pojedini sa krajine da to nije tako a posebno je ostao zatečen kad su iznijeli svoje mišljenje o IZ.

Nebi ja njemu poslije, nego pred svima prisutnim i dodala da mi takvi kao on vrijedjaju i prljaju moju vjeru. U nas u Stuttgardu omladina a ima i starijih cim klanjaju odose kuci a on neka svom caci vaz drzi (dosta ih prestalo i ici - osim za ramazan i bajram). Nasa djeca nisu njihovi (hodzini) mazlumi pa da im palamuttiti mogu.

• Like 1
On 03. 09. 2020. at 13:08, Haldir said:

Vi nemate pojma sta pricate. Cak stovise, ne samo da se koristi termin migrant, vec je zastupljeniji od termina izbjeglica. Pogotovo u Evropi. 

Evropska konvencija o ljudskim pravima - zastita migranata prema istoj.

Bosna je potpisnica iste. 

Ona ne tretira nikakve ilegalne, vec iskljucivo neregularne migrante i daje im zajamcena prava kao i svim drugim migrantima. 

Ma hajde.

Na stranu to što se u europskoj konvenciji o ljudskim pravima apsolutno nigdje ne spominju migranti, radi se o konvenciji o općim pravima, a ne pravima posebnih skupina, koja su to posebna prava koja trebaju imati migranti u odnosu na sve ostale građane u nekoj zemlji? Nekako se ne sjećam da meni itko daje besplatni internet, pravo na slobodno kretanje i ilegalni prelazak granice bez ikakvih dokumenata, besplatni smještaj, besplatno zdravstveno, besplatnu hranu, besplatnu vodu, pravo na paljenje kuća i planinarskih domova, pravo na postavljanje šatora gdje mi padne na pamet i sve ostalo u čemu uživaju tvoji sendvičari.

• Like 4
12 hours ago, Venom said:

Zanimljiv naslov u Krajini.

Počinje se mjenjati priča oko zatvaranja Bire. Pitam se kako to da se sa najavljenih 10 dana za zatvaranje ode lagano na polovinu oktobra.

Ništa oni neće zatvoriti

Screenshot_20200904-190205_Facebook.jpg

To je posao političara.

Priča. Priča. Priča. ,,govorenje" i za to su plaćeni.

Nije bitno o čemu je riječ.priča.govor.

Evo sad ih ide desetak od gate cestom prema kamenici,bez obuće i torbica.znači vratila ih hrvatska policija.po koji put će ponovo arapi pokušati da se dočepaju evrope uzaludno da bi shvatili da je moguće ući.tvrdoglavi su ko magarci.bog zna šta su u svojoj zemlji pogriješili pojedini od njih kad neće da se vrate nazad i biraju živjeti u krajini pod komadom najlona sa mobitelom u ruci i čekati da prođu granicu.iom njima sigurno daje neku lažnu nadu za dalji proboj u evropu.tako opstaje firma koja trguje ljudima.

• Like 5
2 minutes ago, saco said:

Ovo mi liči na onaj događaj od prije ali datum je svjež. Mislim da se ovo dogodilo prije i da je to onaj slučaj sa onom djevojkom sa posebnim potrebama a silovatelj je ispario.

• Like 1
23 minutes ago, Grunf said:

Ovo mi liči na onaj događaj od prije ali datum je svjež. Mislim da se ovo dogodilo prije i da je to onaj slučaj sa onom djevojkom sa posebnim potrebama a silovatelj je ispario.

Svjez je datum, ali bez obzira DOKLE?

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...