Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ja koliko sam shvatio iz zakljucaka operativne grupe jeste da oni nisu zapravo zakljucili nista novo. Zakljucili su ovo jos cini mi se u trecem mjesecu ove godine ali SVOJE ODLUKE NISU PROVODILI !!!! Dakle ovo je varanje i laganje građana.  Ponovo. Jedina novica u svemu ovome jeste da će se krivično goniti putem tužilaštva svi oni koji budu organizirali proteste. Jesam li ja ovo razumio dobro??? Ako jesam, onda je ovo  uvod u diktaturu. Organiziranje mirnih protesta po bilo kom osnovu su demokratsko pravo građana u demokratskim zemljama. Poslusajte izjavu premijara USK  negdje na cca 4:40

http://www.uskinfo.ba/vijest/video-operativna-grupa-potpuna-blokada-usk-a-policijski-punktovi-oduzimanje-licenci-za-rad-prevoznicima-evo-svih-mjera/78721?fbclid=IwAR2V4OhJT4fxRL3OyQM6CWxSn4cmQUnyIt5yTl4E0LpFFeSj1j-Ls8_5i1s

• Like 1
  • Confused 1
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

46 minutes ago, Grunf said:

Ja koliko sam shvatio iz zakljucaka operativne grupe jeste da oni nisu zapravo zakljucili nista novo. Zakljucili su ovo jos cini mi se u trecem mjesecu ove godine ali SVOJE ODLUKE NISU PROVODILI !!!! Dakle ovo je varanje i laganje građana.  Ponovo. Jedina novica u svemu ovome jeste da će se krivično goniti putem tužilaštva svi oni koji budu organizirali proteste. Jesam li ja ovo razumio dobro??? Ako jesam, onda je ovo  uvod u diktaturu. Organiziranje mirnih protesta po bilo kom osnovu su demokratsko pravo građana u demokratskim zemljama. Poslusajte na cca 4:40

Tačno nas vlast pravi budalama.Boje se protesta pa izmišljaj toplu vodu sa pričom o blokadi kantona i zabrani kretanja migranata,a usput prijeti svojim građanima sudom i tužilastvom ako planiraju proteste. Stanje na terenu demantuje našeg premijera jer migranti i dalje šetaju gradom,čak i pored MUP-a bez problema. Jednostavno još jedna predstava za javnost da se uguši sloboda građana,a IOM ce to novčano da poprati. Da imaju obraza u našoj vladi danas bi ministar policije i ministrica zdravstva dali ostavke jer im zaražen migrant tumara kroz Bihać a oni o tome nisu obavijestili građane

• Like 5
  • Thanks 1

Ovo sve je neoborivi dokaz DA JE OVA DRŽAVA,KANTON I GRAD OBIČNA SPRDAČINA

Klasična šuplja priča vlastodržaca samo da umiri i stiša malo bunt u Kladuši a mi svi znamo da od ovih odluka nema ništa

• Like 4
1 hour ago, Grunf said:

Ja koliko sam shvatio iz zakljucaka operativne grupe jeste da oni nisu zapravo zakljucili nista novo. Zakljucili su ovo jos cini mi se u trecem mjesecu ove godine ali SVOJE ODLUKE NISU PROVODILI !!!! Dakle ovo je varanje i laganje građana.  Ponovo. Jedina novica u svemu ovome jeste da će se krivično goniti putem tužilaštva svi oni koji budu organizirali proteste. Jesam li ja ovo razumio dobro??? Ako jesam, onda je ovo  uvod u diktaturu. Organiziranje mirnih protesta po bilo kom osnovu su demokratsko pravo građana u demokratskim zemljama. Poslusajte izjavu premijara USK  negdje na cca 4:40

http://www.uskinfo.ba/vijest/video-operativna-grupa-potpuna-blokada-usk-a-policijski-punktovi-oduzimanje-licenci-za-rad-prevoznicima-evo-svih-mjera/78721?fbclid=IwAR2V4OhJT4fxRL3OyQM6CWxSn4cmQUnyIt5yTl4E0LpFFeSj1j-Ls8_5i1s

Premijer nemoze i nema pravo zabraniti javne proteste gradjana koji za to imaju urednu prijavu za iste. On da je postovao i sprovodio zakone koji su postojali ,nebi dovde u ovoj mjeri doslo.Nista se nije kontrolisalo  (privatni smjestaji, razne vrste krijumcara, kretanje ilegalaca). Zasto se oni nisu kaznjavali (a gradjane koji svoje nezadovoljstvo protiv takve vrste  (ne) rada (kantonalne a i vlade BiH)  bi kaznjavao.To je legitimno pravo i svaka zabrana ili ne izdavanje dozvole za proteste bila bi povreda demokratskih prava gradjana. On da je gledao i kontrolisao sta mu ta kantonalna garnitura ministara radi ... , a to je imao pravo koje nije ili nije htjeo kontrolisati.   

• Like 4
prije 2 sati, Grunf said:

Prije bih rekao da je to normalna reakcija mafije kad im se netko ulazi u teritorij. Evidentno je da je Mustafa Ružnić kriminalac koji uzima proviziju od boravka migranta u svom kantonu i ne odgovara mu smanjenje broja migranata.

• Like 2

Obavještajne službe su dale podatke o 20 terorista koji su locirani u i oko Bihaća.  Isilove glavosječe vršljaju neometano po Bihaću.  Ko zna koliko te bagre ima. Okot im ebem njima i onog ko ih podržava.  Gdje je ono smeće Haldir da opravda svoje muđahedinske prijatelje

• Like 4

Ova situacija s izdajom vlastitog naroda na ustrb divlje stoke koja ulazi u zemlju kako zeli je ustvari dio jedne šire price i ovo se ne desava samo kod nas, evo Italija ista prica

'Undici arresti e le condanne Ma l'incubo degli agenti è libero'

Senegalac koji je ilegalno usao u Italiju uhapsen je vec po 11-ti put i svaki put ga suci puste na slobodu, dana nije odlezao terorizira sve oko sebe i policija ga vise ne zeli privoditi jer ga suci odmah puste,  ovo ne moze biti slucajno, ovo je obrazac koji se svugdje ponavlja.

• Like 1
Azra Keserović
am Dienstag

Državni ministar sigurnosti BiH pored svih vapaja građana dijela te iste države daje izjavu da je sve pod kontrolom i da u razgovoru s nadležnim u kantonu zaključuje da nema potrebe za poduzimanjem "nekih mjera".

Gospodine Ministre, došli ste na 2 dana u kanton koji je već 2 i po godine opterećen problemom zvani "migrantska kriza" i zaključili da je situacija pod kontrolom. Jeste li u ta 2 dana upitali ijednog građanina ovog kantona kako proživljava posljednje 2 i po godine? Jeste li? Ili ste sjedili s ljudima koji ne vide dalje od svoje fotelje i eura i maraka? Pored svih vapaja i snimaka i fotografija koji se javno nalaze na društvenim mrežama Vi odbijate vidjeti, poslušati, nešto poduzeti jer kažete da je sve pod kontrolom i da imamo sedmice i mjesece za tobožnje dogovore. Koje dogovore, koliko još migranata dopremiti u Krajinu? A vidljivo je da Vas pravo boli briga jer po svim zakonima imate pravo da zabranite prijevoz migranata na čitavoj teritoriji ove napaćene države i da uvedete rigorozne kazne za one koji ih krše. Zakon o strancima je jasno preciziran ali i to izgleda da Vas ne zanima. Koga god zanima naći će na internetu sve Zakone kojih se Vi i Vaši nadležni ne pridržavate, odnosno oni po čijim naredbama radite. Ali na stranu Gospodine Ministre i ti Zakoni koje zanemarujete, objasnite nam kako možete biti slijepi na sve vapaje i zahtjeve i kako Vas nije sramota onakve izjave davati medijima.

Da li Vi Gospodine Ministre imate dušu? Ili ste ju prodali za sitniš? U čijem Vi interesu radite?

Znate li Vi kako je to kad 2 i po godine ne spavate kako treba, znate li?
Znate li kako je to kad ste u svojoj kući zatvorenik?
Znate li kako je to svaku noć skakati od prozora do prozora jer nešto "šuška" oko kuće?
Znate li kako je to kad vam pijani i nadrogirani ljudi dođu na vrata lupati?
Znate li kako je to kad vam grupe od stotine i hiljade nepoznatih mladića prolaze ispod prozora?
Znate li kako je to svaki dan i noć posmatrati ispred svoje kuće tuču i larmanje?
Znate li kako je to u neka doba noći sjediti ispred kuće s letvom u ruci jer je vaša ili komšijina kuća provaljena pa ne možete spavati od straha?
Znate li kako je to kada vas probudi u neka doba noći poziv od stare tetke da joj je migrant ušao u kuću a ona sama živi?
Znate li kako je to u neka doba noći rastjerivati NN lica koja su se "udomaćila" u vašem dvorištu, plasteniku, šupi?
Znate li kako je to odvajati marku od usta da uštedite i kupite drva za zimu a ona vam preko noći nestanu?
Znate li kako je to mjesecima se grbiti u bašči da bi imali domaće povrće preko godine jer novca nemate da sve uzimate u trgovinama, a preko noći vam sav trud nestane?
Znate li kako je to bojati se za vlastito dijete koje do škole mora proći pored nepoznatih muških lica?
Znate li kako je to šetati svojim gradom a za vama hoda nekoliko migranata i doziva vas svakakvim imenima i nude vam da spavate s njima za novac kao da ste "kraljica trotoara", a vi obučeni sasvim normalno i pristojno?
Znate li kako je to kad vas ti isti zbog ignorisanja povuku za ruku i stanu ispred vas jer su zgroženi što niste pristali?
Znate li kako je to doći iz bijelog svijeta i naći svoju kuću provaljenu i uništenu, kuću za koju je neko crnčio da bi je napravio?
Znate li kako je to kad taj isti čovjek proda kuću koju je sagradio na svom nakon što je 5 puta morao stavljati novu stolariju na kuću, nakon što mu je sav namještaj uništen nekoliko puta?
Znate li kako je to kad vam je kuća toliko uništena i uprljanja da je morate sravniti sa zemljom?
Znate li Gospodine Ministre kako je suprugama čiji su muževi na radu u inostranstvu a one same s djecom u kućama?
Znate li kako je starim dedama i nanama čija su djeca u inostranstvu a oni zavise od svojih komšija kojih je sve manje?
Znate li Gospodine Ministre išta od ovog ili mi to sve izmišljamo?

Bitno da je Vama sve pod kontrolom.

315
9
241
  • Like 7
  • Aferim! 1
BIH

FOKUS SAZNAJE

Usvojen bh. Plan za migrantsku krizu: Od potrebnih 130, mi imamo 3,5 miliona KM

04/03/2020
migranti-vucjak-aa-9-Copy.jpg
Predviđeno je i zapošljavanje dodatnih 48 uposlenika u Službu za strance

Nadležnim institucijama u BiH neophodno je oko 131 milion maraka da bi adekvatno upravljali migrantskom krizom u našoj zemlji. Ovo je procjena Operativnog štaba za migracije BiH istaknuta u Planu mjera i aktivnosti za efikasno upravljanje migrantskom krizom, a u koji je Fokus imao uvid. Taj plan Štab je razmatrao i na posljednjem sastanku u Sarajevu na koji je data saglasnost, a sa nekim od ažuriranih odredbi uskoro će

biti upoznate i institucije izvršne i zakonodavne vlasti u BiH

Zapošljavanje policajaca i inspektora

Od navedenih oko 130 miliona, na najveći dio i to oko 122 miliona maraka domaće vlasti računaju da će dobiti od međunarodnih donatora, oko 5,5 miliona planirano je da bude obezbijeđeno kako je navodeno iz “raznih izvora” , a 3,5 miliona maraka bila bi izdvojena iz budžeta.

Među prioritetnim mjerama za koje je rok “odmah” je ona o zapošljavanju 400 graničnih policajaca čime bi se kako je navedeno ispunio cilj povećanja ljudskih kapaciteta jedinica u čijoj odgovornosti je pojačan migracioni pritisak.

Za ova zapošljavanja neophodno je osigurati 11 miliona maraka.

Predviđeno je i zapošljavanje dodatnih 48 uposlenika u Službu za strance. Zanimljivo je da je veoma značajan iznos i to 250.000 KM za nabavku uniformi za inspektore za strance i još 340.000 za uniforme za osoblje osiguranja i za specijalizovanu opremu.

plan-mjera-migranti-1.jpg

Faksimil Plana

Najveći dio planiranih sredstava i to oko 109, 5 miliona maraka bio bi utrošen za funkcionisanje postojećih i uspostavu i funkcionisanje novih privremenih prihvatnih centara kao dodatnih kombinovanih kapaciteta za smještaj stranaca koji su iskazali namjeru za podnošenje zahtjeva za azil ili su tražitelji azila u BiH ili nezakonitih migranata u BiH u čvrstim ili montažnim objektima kontejnerskog tipa.

Iz dokumenta je vidljivo i da je planirano zatvaranje privremenih prihvatnih centara „Bira“ i „Miral“ u Bihaću i u Velikoj Kladuši , a da će na području Unsko-sanskog kantona biti uspostavljen privremeni prihvatni centar ili više centara za smještaj 2.200 migranata koji su iskazali namjeru podnošenja zahtjeva za azil ili su tražitelji azila u BiH ili su nezakoniti migranti u BiH, u čvrstim ili montažnim objektima kontejnerskog tipa.

plan-migracije-2-1.jpg

Faksimil Plana

Za ovu namjenu bit će jednokratno potrebno oko 8,2 miliona maraka. S druge strane za osnovne potrebe migranata na mjesečnom nivou potrebni su u zavisnosti od kapaciteta planiranih centara novčani iznosi u visini od 1,5 do 3,5 miliona maraka.

Operativni štab za migracije saglasan je da u svakom smislu treba ojačati kapacitete policijskih agencije kako bi što bolje štitili državnu granicu, ali i očuvali općenito sigurnost u zemlji.

Humaniji tretman

U tom smislu planirana je nabavka radarskih senzorskih sistema vrijednosti oko 4,5 miliona maraka, kao i nove specijalističke opreme za nadzor granice kao što su specijalna vozila sa termovizijskim i IC sistemima, bespilotne letjelice sa termovizijskom, video i IC kamerom termovizijske kamere, uređaji za noćno osmatranje, plovnih vozila i drugo.Za ove namjene potrebno je oko 1,4 miliona maraka.

Istovremeno, što je veoma važno, u planu mjera je predviđeno osiguranje humanijeg tretmana migranata nego što je on bio do sada. Tako su planirana značajna sredstva za ulaganje u infratsrukturu lokalnih zajednica gdje su smješteni migranti,kao i za njihovo zdravstveno zbrinjavanje.

Tako je donesen zaključak da se ostvari kontakt i intenzivira saradnja nadležnih institucija BiH s nevladinim organizacijama i drugim organizacijama koje mogu uzeti učešće u zbrinjavanju u slučaju intenziviranja nezakonitih migracionih kretanja, a u vezi s aktivnostima Granične policije BiH

Također, bit će intenzivirane aktivnosti na identificiranju potencijalnih žrtava trgovine među ranjivim kategorijama migranata, te rad na sprječavanju i otkrivanju krivičnih djela trgovine ljudima.

Bosna i Hercegovina već duže vrijeme je suočena s migrantskom krizom,a sve je izvjesnije da bi u našu zemlju kao jednu od onih na ruti prema zemljama Evropske unije uskoro mogao pokušati ući novi val migranata.

Desetine hiljada nevoljnika u potrazi za boljim životom već su prošle kroz BiH protekle dvije godine,a većina njih uspjela je stići na odredište u neku od zapadnih zemalja.

39 minutes ago, hasim said:

jbg covjek je upravu, ne gledaj samo sebe vec sve ostale...

Zena mi (prije one racije) prica da ih je komsija punu kucu natrpao. Na moje pitanje  zasto ga ne prijavis, kaze ma sta cu prijavljivati. Pored te kuce svaki dan covjek koji je inspektor a i par policajaca idu na posao - tuda se takodjer s posla kuci vracaju i sve to vide ali nista ne poduzimaju. Po meni da se od pocetka invazije kako treba radilo, nebi do ovolike katastrofe doslo (pa i sad ih privatno po kucama primaju). Nek se taj nas premijer posranom ponjavom poklopi i svoje price po medijima, macku o rep okaci. Narod je u tu nasu kantonalnu vladu povjerenje izgubio to jest oni su ga sami prokockali. 

• Like 6

Onaj Cikotic je pedercina zesca tacno se vidi da je kadar SDA , covjek se nije ni udostojio da posjeti Bihac ili Kladusu nakon posljednjih desavanja a jos je manje iste gradove spomenuo u svojim govorima. Nema dalje o cemu mi vise da pricamo o kojoj drzavi gdje Sandzaklije imaju veca prava od domicinog stanovnistva . 

Onaj sav narod iz Kladuse Cazna Bihaca Krupe treba sjesti u 20 autobusa i u Sarajevo letvama protestirati .

• Like 1
15 minutes ago, Barba said:

Onaj Cikotic je pedercina zesca tacno se vidi da je kadar SDA , covjek se nije ni udostojio da posjeti Bihac ili Kladusu nakon posljednjih desavanja a jos je manje iste gradove spomenuo u svojim govorima. Nema dalje o cemu mi vise da pricamo o kojoj drzavi gdje Sandzaklije imaju veca prava od domicinog stanovnistva . 

Onaj sav narod iz Kladuse Cazna Bihaca Krupe treba sjesti u 20 autobusa i u Sarajevo letvama protestirati .

Cikoticu je situacija u Krajni pod kontrolom. I jest, al' iz sarajevske perspektive. Iz naše je nikad gora i malo fali da eskalira, samo mala iskrica fali da zapali ovu regiju. Ko ce tada odgovarati?  Inace, sa političkog stajališta kad se kaže da je "situacija je pod kontrolom" to znači da je onakva kakvu zapravo aktualna politika želi.

Cikotic je nakon Mektica i Radoncica samo jedan u nizu politickih klauna na ovoj poziciji. Ocigledno je narod ovdje imao i imat ce vise koristi od JEDNE letve Bajkinog nego od 100 mjera, 500 aktivnosti i 1000 poteza koje je taj demagog najavio ovdje u Krajini i koje su i dalje iz nekog razloga pod velom tajne i mi o njima nemamo pojma. Posebno kad uzmes u obzir da su najnovije mjere Vlade i policije rezultat iskljucivo te jedne kladuske letve, a ne nekog kvazi dogovora sa Cikoticem. 

Vjerovatno ce ici stopama Radoncica i sastanciti i sa kim treba i s kim ne treba, cisto da bi se stvorila slika da se nesto radi, a u sustini lik pojma nema kako se treba postaviti niti ima bilo kakvo rjesenje za ovu situaciju. Pojacati granicnu policiju je ok za pocetak, ali uzmi u obzir da ti fali 1000 policajaca. Konkursi se, obzirom na finansije i kapacitete policijske akademije, raspisuju za max 100 policajaca. Dok prodje konkursna procedura, skolovanje kadeta i njihovo stavljanje u pogon treba ti minimalno jedna godina. Za granicne policajce akademija traje i duze nego za mupovce i fupovce. Tako da, sve praznine na istocnoj granici cemo popuniti za 10 godina. Dotad, ko ziv ko mrtav. Nama treba neko instant rjesenje, a ne nesto na dugom stapu. 

Ali realno, ni iza ovog ministra, kao ni iza onih prethodnih ne stoji ni vijece ministara, ni drzava, niti bilo ko. Nezahvalna pozicija i zato je Radoncic odigrao politicki potez karijere kad je ovcama prodao pricu o deportaciji i dao ostavku. 

Edited by Pavarotti
  • Like 3

Cikotic je ministar po mjeri IOM/a ocito SDA dobro kesira sa ovakvim predstavnicima. 

Krajiska letva je odavno poznata jednu takvu je osjetio i Haris Silajdzic u ne tako dalekoj proslosti  krajisnici pripremite letve za Bakira i Cikotica .

• Like 2

Kakvih crnih 1100 granicnih policajaca? Što reče Pavarotti treba 10 godina da se pripremi toliki kadar. I da ih ovog momenta imas spremne mjesecno nam treba oko 3 miliona KM za plate, doprinose i druge naknade za te ljude. Na godinu je to cca 36 miliona maraka, da ne govorim o drugim troškovima i troškovima školovanja. Puno su jeftinije avio karte u jednom smjeru za njihove vukojebine. Osim ako nije u planu opet neka prošnja od međunarodne zajednice

Vojska koja i onako nista ne radi moze nadomjestiti deficit granicnih policajaca. Ali ovo  cijela prica je iskljucivo u sklopu izborne propagande gdje ce se stranke profitirati tako sto ce nuditi poslove u granicnoj policiji za glasove . U ovoj drzavi nije strano da se izmisljaju radna mjesta da bi se zaposlili stranacki kadrovi tako imamo raznih referenata savjetnika menadzera koji ni sami ne znaju sta je u njihovom opisu radnog mjesta .

Migrantska kriza se ne rjesava preko granicne policije vec preko ministarstva za strance to sam vec milion puta napisao jednostavno promjeni zakon uvedi vanredno stanje hapsi sve redom i deportuj . Prvo treba za vrat uhvatiti ambasadora Pakistana pa onda sve ostale neces suradjivati izvoli napusti zemlju i nema price . Ovako mi imamo situaciju da se Pakistan svjesno rjesava sveg sljama i terorizma iz vlastite zemlje i jos nam se smiju u lice. 

image.thumb.png.287b9214bba75a63c2825d73b1017db9.png

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-necemo-postovati-odluku-unsko-sanskog-kantona-prebacivat-cemo-im-migrante/200820065

Znaci nema dalje upravo se desava ono sta sam predvidio uskoro medjuentitetske straze u blatnoj ceka se ko ce prvi zapucati .

Ovo je direktni napad na nas Kanton koji je ostavljen sam sebi na ovu vijest niko nije od Bosnjackih zvanicnika reagovao sramota .

• Like 2

Ja razumijem Milorada Dodika kao neprijatelja koji želi vidjeti smrt svih Bošnjaka i razaranje BIH.

Nije Milorad Dodik kriv što štiti svoj narod i radii protiv Bošnjaka (što je njegovo javno deklarirano zanimanje)

Problem je što Bošnjački establishment u Sarajevu je zapravo ISLAMISTIČKI (vehabijsko-šitski) koje ne zanima istorija i kultura Bošnjaka.

Za Bakira Izetbegovića je Kralj Stefan Tomašević i Kralj Tvrtko = neprijatelj, za njega je prijatelj Muhammed Mursi i Saudijski Kralj. 

Mi imamo Islamsku zajednicu i Ulemu koja ne vidi nikakav problem u naseljavanju stotina hiljada ljudi iz Indije i Bangladeša ako su muslimani. 

SDA kao skupina Islamskih fundamentalista uopšte nema osjećaj prema Slavensko-Ilirskoj kulturi kojoj pripadamo te oni Grb sa Ljiljanima drže čisto iz razloga

što ne mogu da stave neki vjerski simbol. 

Oni iz Sarajeva se nama čude što mi nećemo da pomognemo "Braću Muslimane" jer su oni POTPUNO LUDI i ISLAMSKI FANATCI. 

Mi ljudi imamo problem sa ISLAMSKIM FANATICIMA I FUNDAMENTALISTIMA koji ove migrante vide kao braću muslimane, počnimo od IVZ pa do SDA.

Rekao vam je lijepo Radončić (nije da ga imalo podržavam kao političara): SDA ne želi rješiti problem migranata i sa njima žele nadopuniti odlazeću populaciju.

Za 20 godina, Srbi, Rumuni, Bugari itd.. će napasti nas govoreći: Pa to i nisu Evropljani to su nekakve strane horde koje treba otjerati. 

Ne može nijedan stranac zamjeniti 1 Bošnjaka, a svaki stranac koji se naseli je SMRT za nas jer gubimo legitimitet na teritoriju.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 2
  • Dislike 3
  • Aferim! 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...