Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3303

• rucica1

1233

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Noćas se na cesti bihać petrovac može sresti 200-tinjak arapa idu u oba smijera,sve su to neke manje grupe.stižu i novi od ključa pješice natovareni sa rančevima,pošto policija kontroliše samo glavnu cestu to je njihov reklamni punkt blizo rs.sve ostalo je prohodno okolo,naravno uz pomoć domaćih izdajnika.ispred skretanja za lipu na glavnoj cesti petoricu krimigranata tovari profiter u golfa 2 bijelu i pravac bihać.po međeđoj glavi se vidi da je vozač iz okolnjih sela.

• Like 1
  • Sad 1
15 hours ago, Era_s_onog_svijeta said:

I ja sam pričao sa jednim Švicarcom, kaže on meni, pa i vi ste nekad bili migranti. Eto toliko o njihovom ispranom mozgu i znanju. Rekoh, mi nismo bili migranti nego izbjeglice koje kad su došle u zemlje domaćina, poštovale su propise. I mi smo bili u kampovima u izbjeglištvu, imali samo 3 sata dnevno da se izađe vani i prošeta. I nikom nije palo na um da usput nekoga odalami, opljačka, siluje ili posere se na nečiji tepih a potom mu kuću spali. 

Ali njima je usađeno od medija da moraju reći jaaadni migranti. Pa ako su toliko jadni, zašto ih vi ne primite? Nego gurate u naše kuće i nama uvaljujete probleme. 

Jes vidio Švicaraca kako su glupi. Ulazi u raspravu sa Bosancem. Baš je glup

• Dislike 7

Upalio tri minute, idiot Hoffman kod vracanja migranata kroz sumu spominje readmisiju i da Hrvatska to ima pravo. Oj jebo ti bog mater, idi skoluj se idiote mrtvi. Sto je najtragicnije ovo je rekao nakon sto je Fazlic dobro rekao da hipoteticki migrant iz Sida tj Srbije moze preci u Hrvatsku, a nakon toga zavrsiti u Bihacu i BiH gdje prethodno nikako nije bio odnosno u zemlji iz koje nije usao u HR. 

Edited by Pavarotti
  • Like 3

LEDENA BABA

Jedna osoba je "ledena baba". Ona lovi po prostoru druge suigrače i koga dotakne, taj se zaledi i ne smije se micati.
Drugi suigrač može ponovo odlediti zaleđenog prijatelja svojim toplim dodirom, ali mora paziti da pritom i sam ne nastrada od ledenog dodira ledene babe. Cilj je da ledena baba zaledi sve igrače. Ako netko bude tri puta zaleđen, tada on postaje ledena baba. Ovdje je dobro ograničiti polje kretanja da bi se moglo zalediti čim više igrača

igra asocijacija 😂

prije 2 minuta, Grunf said:

Tačno je da postoji sporazum o readmisiji ali zna se procedura koja proizilazi iz tog sporazuma.

Naravno. Sporazum ima 4 stranice, previse je to citanja za neukog Hoffmana. 

Cikotic je u stanju pricati tri sata bez da ista kaze. Covjek je fenomen. 

Emisiju treba zavrsiti dok ovu trojicu nasih nisu opljackali. Stavili ih kod kule, pa tu migranti suvereno vladaju. 

• Like 2

Premijer jucer - Bira se zatvara do kraja sedmice, Miral do oktobra, maloljetnici se u petak izmjestaju. 

Premijer veceras: Trazimo od Vijeca ministara da donese odluku o zatvaranju Bire i Mirala te da se maloljetnici izmjeste. 

😐

• Haha 2
2 minutes ago, zudox said:

Grunf što si smaknuo sa početne stranice ulazak na forum  sad se teze pronalaze teme ne kompliciraj 

Nemam ja s tim ništa niti ja to mogu vratiti. I ja sam bio zbunjen

14 minutes ago, Grunf said:

Seksi Cikota je na nekim čudnim medikamentima

Kaže..nema ljudi,fali edukacije,zakone treba mijenjati..itd..etc..

'92. da sam /smo/ čekao ljude,edukaciju,zakon..ne bi me bilo ili bi bio u 3PM ..i ja i svi mi.. Stavi ljude,koliko ih imaš i kakve god imaš..tamo gdje treba da stoje..rezultata će biti. Napravi figure /strašila/ i stavi ih na granicu dobićeš neki rezultat,kao i ,,seljak" u njivu kad stavi strašilo. U kućištu za radar koji mjeri brzinu vozila možda nema radara ali vozači prilagode brzinu. Japanci su,poodavno,čitao sam o tome,u nedostatku broja policajaca napravili ,,figure" i postavili ih na kritična mjesta uz prometnice i dobili rezultate kao da su stajali ljudi. Znači treba raditi i raditi..a ne grijati fotelje i stolice na tv pred kamerama.

• Like 2
34 minutes ago, Grunf said:

@L19.S61. Pošto već ima jednom video bio sam slobodan da ga uklonim iz tvog posta

Neka si. To ti je posao. Samo radi.  Radim i ja,doduše na crno. Al zato trošim na bijelo..vino,brašno,šećer,so..(šta ono još? kad se sjetim.. 😂)

2 hours ago, Grunf said:

Za one koji nisu pogledali a htjeli bi:

Cijela emisija

Dakle: tri minute,od skoro 118 pogledajte i možda vam bude jasno...od 58:00 do 1:01:00

(može li ovako..G ? 😂 )

Ovi naši političari su toliko bahati da im ništa izjavljivati gluposti koje  više  priliče ulici nego jednom političarima.  Bakir izjavljuje kako jedva sklapa kraj s krajem s 8000 KM, Selmo bulazni itd. 

• Like 1
prije 2 sati, 1260 said:

Ovi naši političari su toliko bahati da im ništa izjavljivati gluposti koje  više  priliče ulici nego jednom političarima.  Bakir izjavljuje kako jedva sklapa kraj s krajem s 8000 KM, Selmo bulazni itd. 

Stvarno ne znaš ko je bahatiji Cikotić, Izetbegović, Hoffman, Galić, Ujić, Van der Auweraert, Dodik... sve stoka

• Like 1

Ovaj ilegalac Panarhman ima, kako kaze, 18 godina a 2 godine putuje...(ima on njih najmanje 21 - nego se izvlaci na maloljetnika).Pa sine nisu ti bosanci mama i tata ( a ni Evropa)  pa da te hrane i odjevaju . Gdje je njihova roditeljska duznost. Kako razmisljate zato vam je i drzava takva kakva jeste.  

Svi politicari u regiji us instalirani izdajnici, evo dezerter domovinskog rata i briselska podguzna muha pljenković obecao primiti odreden broj 'maloljetnika' s lezbosa. U ovakvoj katastrofalnog ekonomskoj situaciji i stravičnog pada BDP-a te masovnih otkaza koji dolaze na jesen, ovaj dezeter i izdajnik odlucio uvesti socijalne slucajeve s bliskog istoka, govno je vjerovatno na Sorosevom spisku.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...