Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3251

• rucica1

1188

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Ove iz Magreba treba preventivno udarati. Daleko nasilnija skupina od Azijata. Sto rekoh sinoc za razbojnistva u Sarajevu, u 100% slucajeva je to Maroko, Alzir i Libija. Generalno dominiraju u policijskim biltenima, pogotovo u izvrsenju tezih krivicnih djela, a imas ih daleko manje od Azijata. 

• Like 1

Možda ste propustili ali o kakvoj otmici je riječ u V. Kladuši? Pominje se u prilogu Face TV-a..

Da dodam, Irish hotel je zapečaćen jučer zbog pružanja smještaja ilegalcima. Da li će se ispoštovati odluka do kraja i oduzeti dozvola za rad, jer ovaj hotel je cijelo vrijeme radio po svom i gostio ilegalce te da li je on u Žubetovom vlasništvu ili je njegov samo objekat?

• Like 2
prije 16 minuta, Grunf said:

Možda ste propustili ali o kakvoj otmici je riječ u V. Kladuši? Pominje se u prilogu Face TV-a..

Da dodam, Irish hotel je zapečaćen jučer zbog pružanja smještaja ilegalcima. Da li će se ispoštovati odluka do kraja i oduzeti dozvola za rad, jer ovaj hotel je cijelo vrijeme radio po svom i gostio ilegalce te da li je on u Žubetovom vlasništvu ili je njegov samo objekat?

U kojoj minuti se to spominje? 

11 minutes ago, 1260 said:

Ovaj je u skoli na casovima matematike falio. Kad se sracuna i usporedi steta gradjana Bihaca i V.Kladuse,koju su ovi divljaci nanijeli pa ka tome dodamo pretrpljni strah koji jos uvijek trpe - pa kako ga nije sram ovako nesto i pomisliti a nekamo li govoriti. Za pretrpljeni strah se velike odstete placaju - gradjani Bihaca i V. Kladuse bi trebali udruzeno podnijeti tuzbu prema  nadleznima i zahtjevaati odstetu za pretrpljeni strah koji jos uvijek vlada.Neko ce reci kome, pa nadleznim a kad ih odbiju ici dalje na internacionalni sud za ljudska prava. 

• Like 2

Ljudi moji pa Cikotic je samo potvrdio ono što mi znamo već tri godine. Napokon su se prestali u Sarajevu pretvarati i priznali da su migranti u "bošnjačkom" dijelu BiH jer to želi SDA koja uzima masnu lovu.

Dodik je rekao istinu,vozimo ih u USK jer to želi Bakir i zato na ove izjave nije reagovo niko iz SDA.

Sad nam je jasan i famozni plan koji je Cikotic prezentirao našim prodanim političarima u USK. Migranti su turisti,nema diranja kampova po gradu,otvaranje još kampova i uzimanje love. 

Ove najave blokade koje niti ima a niti se postuje jer migranti marširaju pored policije i dalje su samo komedija i prosipanje pepelom.

Mislim da su protesti 29og zadnja nada za nešto,ali bojim se da zahteve sa tih protesta niko neće ispuniti jer vidimo kakav je plan politicara. 

• Like 2
  • Aferim! 1
1 hour ago, Grunf said:

@Venom protesti mogu imati efekta u ovom slučaju jedino ako su zbilja nasilnog karaktera. To se vidjelo u slučaju prije par dana u Velikoj Kladuši

Pa pošto su najavljeni od toga da će biti nasilni nema ništa,jer ce taj dan svi busevi biti prazni,taksisti sakriveni,a migranti pozatvarani u kampove. Protesti moraju biti svaki dan da se nešto postigne.

Gledam dnevnik rtvusk i vidim sav očaj naših promašenih mjera kod Ključa. 

Autobusi i dalje dovoze migrante i naša policija samo izvede migrante van busa,nema kazne za vozača,nema okretanja busa nazad,nego ide dalje za Bihać. Lik iz CK kaže samo sinoc dva busa dovezla 90 migranata. 

Znači prave od nas budale i kanton koji će biti centar za sve migrante,a nama ostaje put pod noge i u majku Njemačku

• Like 4

Malo kad bolje pogledate Vučić, Dodik i Izetbegović samo glume nacionaliste i fašiste, a u stvarnosti su
teški ljevičari koji prodaju LGBT, Migrante itd... Oni su zapravo strani agenti koji samo zavađuju narod i time
se održavaju na vlasti, a kad im na ispit dođe zaštita njihovog nacionalizma i patriotizma kroz zaštitu vjere i 
nacije vidite da su šuplji ko sir. 

Nezamislivo je da jedan Pravoslavni Ekstremista i Veliki Srbin kao što se Vučić prezentuje dopusti Paradu Ponosa
kroz Beograd i da pritom postavi lezbejku za Premijera, isto tako nezamislivo je da SDA izglasa Zakon o istospolnim
brakovima (ali desilo se, izglasano je), onda ista ta SDA migrantima uništava Bošnjački narod itd.. 

Dakle ti ljudi su STRANI AGENTI koji se igraju politike i sve je ovo jedna velika FARSA I LAŽ.

Nezamislivo je da Hrišćanin ili Musliman podrže LGBT populaciju ili da dozvole naseljavanje/kretanje migranata među njihovu populaciju,
ali to je moguće zato što kao što sam rekao: VUČIĆ, DODIK, IZETBEGOVIĆ = STRANI AGENTI.

Što je najgore oni su zaštićeni jer iza njih stoji Vojska SAD-a, njih narod apsolutno ne zanima osim u toj mjeri kroz medije da održavaju mir. 

Kad bi mi svi ustali da ih srušimo, SVI BI IZGINULI a oni bi ostali na vlasti.  Jer njihova moć ne proizlazi iz moći naroda već iz moći njihovih sponzora.

Nemojte se paliti na MIGRANTE to su doveli ljudi OGROMNE snage i mogućnosti (USA, Izrael, EU)  i oni neće prestati dolaziti.

• Like 4
  • Confused 1
prije sat vremena, Grunf said:

Ne mogu da vjerujem hahahahahaha...koji vokalbular jednog ministra. O jbte.. Ja sam se rugao Mektiću ali Mektić je akademik u odnosu na ovog Selju Cikotića

Ova Štilićka na dnevniku RTVUSK ljuta ko ris 😍

Edited by Hysteria
  • Haha 1

Na protestima treba prije svega izaci sa realnim zahtjevima i iste uputiti prema pravim ljudima i institucijama. Svako moze nesto uraditi i to treba pravilno adresirati. Ne mozes npr izaci sa zahtjevom premijeru zatvori granice kantona. Nije to da imas neki prekidac otvoreno/zatvoreno, pa de Mustafa okreni na zatvoreno. Nismo mi Kalifornija sa policijom, nacionalnom gardom i svemirskom opremom pa da pored ceste cuvamo i sume i livade. Ili vracaj buseve u Sarajevo. Mi to ne mozemo. Zapravo mozda mozes ako platis karte svim migrantima i vozac pristane da ih vrati nazad kao sto je bio slucaj kad se Talgo voz vracao. 

I jebiga, neki transparenti bi valjali da to izgleda svjetski, ali nasa kultura protesta je nula i tesko je to ocekivati. 

Ali na kraju i kad skontas,  mozes ti svasta traziti, ali ovo je nefunkcionalna i slaba drzava koja je podijeljena po svakom pa i ovom pitanju i ljudi zaduzeni za ovo ne znaju kako se boriti sa ovim. Eto ti Cikotica, lik glup ko kurac. Sta ce taj rijesavati. 

Suma sumarum, nema druge nego na strazu u Kostela i u Ripac. 

Edited by Pavarotti
  • Haha 1
23 minutes ago, Fap mašina said:

Stižu selmini potrošači da spase bh ekonomiju.

Nije on mislio na BH ekonomiju nego USK turizam. Dobro sam čuo riječi "... njima tamo..." nije rekao svima nama ili nama ovdje.

BTW napravim krug golubic,lohovo,ripac,pritoka,grad i vidim između lohova i golubica granicnu policiju parkiranu i vjerovatno " u zasjedi". Ali nema migranata na relaciji kroz Golubić ali zato u 5-6 grupa po 20-tak idu prema Pritoci za grad. Dakle cca 120 ljudi se kreće po sredini magistralnog puta (umalo ih pretrao) prema gradu i niti jednog policajca da ih zaustavi. Ccccc

• Like 1
  • Aferim! 1
prije 9 minuta, Grunf said:

Nije on mislio na BH ekonomiju nego USK turizam. Dobro sam čuo riječi "... njima tamo..." nije rekao svima nama ili nama ovdje.

BTW napravim krug golubic,lohovo,ripac,pritoka,grad i vidim između lohova i golubica granicnu policiju parkiranu i vjerovatno " u zasjedi". Ali nema migranata na relaciji kroz Golubić ali zato u 5-6 grupa po 20-tak idu prema Pritoci za grad. Dakle cca 120 ljudi se kreće po sredini magistralnog puta (umalo ih pretrao) prema gradu i niti jednog policajca da ih zaustavi. Ccccc

Isto je i u Pokoju. A realno u Kostelima kad  bi postavio punkt ne bi ga bilo bas lako zaobici. Slicno je i u ripackom. Smijesno je da tu nema bas nikog i ulaze lagano. 

21 minutes ago, Pavarotti said:

Isto je i u Pokoju. A realno u Kostelima kad  bi postavio punkt ne bi ga bilo bas lako zaobici. Slicno je i u ripackom. Smijesno je da tu nema bas nikog i ulaze lagano. 

U kanjon patrolu ali prije onog zeljeznickog mosta a ne u kostelima jer bi mogli na drugu stranu prema ostrozcu i na ripački jednu patrolu i to bi rješilo 50% problema.

Hehehe...pade mi na pamet ova izjava od prije desetak dana a kako Šuki reče da Seljo Cikotić ima jasan koncept.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/fazlic-se-nada-rjesenju-migrantske-krize-u-bihacu-do-zime-vidi-se-da-ministar-ima-koncept/200811083

Jasan koncept nema šta. Koliko se sjećam o turistima sa kruzera je i ovaj pričao prve godine. Ista SDAovska spika

• Like 2

Dati vlastima rok od mjesec dana za rješenje ovog cirkusa sa kozojebima.  Jasno im reći da ljudi hoće normalan život.  Ukoliko to nisu u stanju napravit, neka se maknu sa funkcija i neka narodu prepuste rješenje problema.   Svaka mjesna zajednica treba organizirat straže i kozojebe mlatit sa govnjivim motkama.  Treba tući i nvo žgadiju plus političare.  Organizirat proteste u Sarajevu i kabinete Cikotića, Komšića i Džaferovića zasut molotovljevim koktelima i ne dat im da izađu van. Ako se nekako i izvuku sastavit ih hrastovim letvama umočenim u septičku jamu

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...