Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3265

• rucica1

1198

• Barba

1149

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Ko se kao zivotinja ponasa i ilegalno (bez dokumenata i sa laznim imenima) po tudjim zemljama kao zivotinja divlja, nije covjek. I ovi novinari satrase se trazeci zene sa djecom i bradate maloljetnike kako bi narodu **da pod jaja prodavali. Sad krece i fora - nisam izbjeglica ja sam covjek. Zasto mu doticni novinar nije rekao da se jedan covjek nemoze ilegalno po tudjoj zemlji kretati i svoje zelje na osnovu rusenja civilizacije i ljuddskih prava gradjana jedne zemlje ispunjavati. To rade samo zivotinje. Ovi nasi novinari ni za sta nisu (cast pojedincima).

http://ba.n1info.com/Video/Info/a456890/Policija-mi-oduzela-dva-telefona-nisam-migrant-ja-sam-insan.html

• Like 3

😂😂😂😂ovih kozojeba osim inženjera i doktora ima i filozofa ( dio sa veličinom prstiju i stisnutom šakom) samo je zaboravi da kad se šaka stisme može da razbije i nos nekom

• Like 2

Onaj policajac na videu prijeti arapima da će krajišnici pucati u nenaoružane migrante,to demonizira sliku o nama kao ljudima i to rade samo kukavice i zločinci.svake naredne proteste vlasti su spremne etiketirati,samo da situacija i dalje ostane (pod kontrolom).

Cikoticevi turisti krecu se prima maloj Kladusi

https://video-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t42.9040-2/118351471_2897473363820069_8606206112809147420_n.mp4?_nc_cat=103&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjUxNCwicmxhIjo1OTcsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=UXGnzChG41AAX8vF1TV&rl=514&vabr=286&_nc_ht=video-frt3-2.xx&oh=c0c26b2751846d4285a9c14bf75f1245&oe=5F4285F8

1 hour ago, Fap mašina said:

Onaj policajac na videu prijeti arapima da će krajišnici pucati u nenaoružane migrante,to demonizira sliku o nama kao ljudima i to rade samo kukavice i zločinci.svake naredne proteste vlasti su spremne etiketirati,samo da situacija i dalje ostane (pod kontrolom).

Ja sam razumjela  da je rekao da ce njihov dzihad pucti po njima a i policiji i paliti izbjeglicke centre.

Ustavnom sudu predata odluka Vlade USK na provjeru ustavnosti, a tiče se zabrane prevoza kao i kretanja migranata. 

Prošle godine su rekli da znog zakona ne smiju donijeti ovu odluku, godinu i po dana poslije je donijeli. Ministarstvo sigurnosti također ranije potvrdilo neustavnost. 

Amnesty international upozorio Međunarodnu zajednicu. 

3 hours ago, rucica1 said:

Ko se kao zivotinja ponasa i ilegalno (bez dokumenata i sa laznim imenima) po tudjim zemljama kao zivotinja divlja, nije covjek. I ovi novinari satrase se trazeci zene sa djecom i bradate maloljetnike kako bi narodu **da pod jaja prodavali. Sad krece i fora - nisam izbjeglica ja sam covjek. Zasto mu doticni novinar nije rekao da se jedan covjek nemoze ilegalno po tudjoj zemlji kretati i svoje zelje na osnovu rusenja civilizacije i ljuddskih prava gradjana jedne zemlje ispunjavati. To rade samo zivotinje. Ovi nasi novinari ni za sta nisu (cast pojedincima).

http://ba.n1info.com/Video/Info/a456890/Policija-mi-oduzela-dva-telefona-nisam-migrant-ja-sam-insan.html

Zapravo može. 

• Dislike 1
3 minutes ago, Fap mašina said:

Poslije one selmine izjave treba da uvedu obavezan doping test za bih političare.

Nije još pronađen takav test. To su teške droge. Lijeka nema osim malj u glavu

• Like 1
1 hour ago, Haldir said:

Ustavnom sudu predata odluka Vlade USK na provjeru ustavnosti, a tiče se zabrane prevoza kao i kretanja migranata. 

Prošle godine su rekli da znog zakona ne smiju donijeti ovu odluku, godinu i po dana poslije je donijeli. Ministarstvo sigurnosti također ranije potvrdilo neustavnost. 

Amnesty international upozorio Međunarodnu zajednicu. 

Zapravo može. 

Hahahahah...al me nasmija na ovo sa ustavnim sudom. Kakve ti droge uzimas majke ti. Sve i da je to tako, sve i da ustavni sud kaze da je to neustavno, ko moze natjerati da se presuda ustavnog suda ispostuje? Samo mrtvo slovo na papiru jer koliko je godina proslo vezano za dan RS i 9 januar. I sta se dogodilo? Ništa. Ustavni sud je smijurija. Nažalost.

• Like 2
17 minutes ago, Grunf said:

Hahahahah...al me nasmija na ovo sa ustavnim sudom. Kakve ti droge uzimas majke ti. Sve i da je to tako, sve i da ustavni sud kaze da je to neustavno, ko moze natjerati da se presuda ustavnog suda ispostuje? Samo mrtvo slovo na papiru jer koliko je godina proslo vezano za dan RS i 9 januar. I sta se dogodilo? Ništa. Ustavni sud je smijurija. Nažalost.

Ne znam čemu ta luđačka reakcija? Dovoljno je da proglasi neustavnim, sve drugo je nevažno. 

• Dislike 1
7 minutes ago, Haldir said:

Ne znam čemu ta luđačka reakcija? Dovoljno je da proglasi neustavnim, sve drugo je nevažno. 

Zasto luđačka? Pa smiješan si. Prvo, to nespada u nadležnost ustavnog suda. Drugo, niti jedna odluka ustavnog suda nije sprovedena. Treće, imali smo zakonski ograniceno kretanje svima u martu i aprilu zbog situacije sa covid-19. I sad se migrantima ogranicava kretanje zbog iste situacije jer nema zdravstvene kontrole nad njima. I ne samo zbog tog nego je svim stranim državljanima zabranjen i sam ulaz u BiH osim državljanima Srbije i Hrvatske. Dakle, legalno sve.

To bilo prije dvije godine.  Gdje ovi sad to iskopase.. 

Danas u Malom lugu kod dzamije vidim ide masa novih. Kontam mozda su niz Spahice dosli, kad sad cujem dosli iz pravca Zalozja odnosno najvjerovatnije sa Grabeza. Jebote zivot sa Grabeza dolaze, samo jos fali da iz padobrana pocnu iskakati i sve smo culi i vidjeli. 

• Like 3
8 hours ago, Grunf said:

Hehehe...pade mi na pamet ova izjava od prije desetak dana a kako Šuki reče da Seljo Cikotić ima jasan koncept.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/fazlic-se-nada-rjesenju-migrantske-krize-u-bihacu-do-zime-vidi-se-da-ministar-ima-koncept/200811083

Jasan koncept nema šta. Koliko se sjećam o turistima sa kruzera je i ovaj pričao prve godine. Ista SDAovska spika

Pa on je njima ovaj koncept "turisti" i prosuo u lice kad je došao. Samo su naši domaći političari toliko već u IOM-im parama da su im od Selminih obećanja okice još više zacaklile.

Da živimo u normalnoj državi i da se naši političari nisu prodali za lovu,da nam žele dobro i da imaju obraza,već bi sutra premijer,svi načelnici,sve stranke okupili se i jasno zatražili smjenu Cikotića nakon onih sramotnih izjava i jasno naglasili da nije dobrodošao više u USK,ali nažalost od toga nema ništa.

Btw Selmini "turisti" su napravili šatorsko naselje na partizanskom groblju u Borićima,valjda stigli SDA kruzerom

• Like 6

Najgore od toga svega sto treba sada strepiti hiceli SDA pobijediti na ovim izborima i onda definitivno sve ode u vrazju m...r,jer Sarajevu treba samo jos da instalira svoje satelite na ovaj kanton.Svaka lijevica i desnica dolazi u obzir samo ni ne.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 2
prije 14 sati, 1260 said:

Kada skontas da je on SDA kadar ne možeš ništa drugo ni očekivati sjetimo se samo provala Bakira, Novalića i ostalih SDA propaliteta

Sin mu reper (sexy Kenan Cikotic aka Bera aka Black Beriz aka Berimbolo).  Može snimiti kakav sexy featuring sa sexy bratom iz sexy SDA stranke Jalom Bradom o blagodatima ove sexy migrantske krize. Može im Sebija u spotu twerkati

• Like 2
prije 33 minuta, Hysteria said:

Sin mu reper (sexy Kenan Cikotic aka Bera aka Black Beriz aka Berimbolo).  Može snimiti kakav sexy featuring sa sexy bratom iz sexy SDA stranke Jalom Bradom o blagodatima ove sexy migrantske krize. Može im Sebija u spotu twerkati

Kad vec spomenu repere, nedavno Buba Corelli na instagram storyu hladno objavio video kako tuce migranta koji je pokusao ukrasti torbu nekoj zeni haha. 

• Haha 1
prije 52 minuta, Pavarotti said:

Kad vec spomenu repere, nedavno Buba Corelli na instagram storyu hladno objavio video kako tuce migranta koji je pokusao ukrasti torbu nekoj zeni haha. 

Osjetljiv je na torbice, i sam ima kolekciju koje se ni Fuad Backovic ne bi postidio 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...