Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3264

• rucica1

1198

• Barba

1149

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 2 sati, Hysteria said:

Sin mu reper (sexy Kenan Cikotic aka Bera aka Black Beriz aka Berimbolo).  Može snimiti kakav sexy featuring sa sexy bratom iz sexy SDA stranke Jalom Bradom o blagodatima ove sexy migrantske krize. Može im Sebija u spotu twerkati

Dobar je Berimbolo :D

20 hours ago, Grunf said:

Zasto luđačka? Pa smiješan si. Prvo, to nespada u nadležnost ustavnog suda. Drugo, niti jedna odluka ustavnog suda nije sprovedena. Treće, imali smo zakonski ograniceno kretanje svima u martu i aprilu zbog situacije sa covid-19. I sad se migrantima ogranicava kretanje zbog iste situacije jer nema zdravstvene kontrole nad njima. I ne samo zbog tog nego je svim stranim državljanima zabranjen i sam ulaz u BiH osim državljanima Srbije i Hrvatske. Dakle, legalno sve.

Ovdje moram da Haldiru dam pravo. Mora nam biti svjesno da ove migracije su pozeljne, da iza ovog stoje svi sudovi, a ne jedan mali sud kao sto je Ustavni sud BiH.

U sustini i vjerujem da je protiv ustavno, jer je to jedno ljudsko pravo i vjerujem da nije protiv ustava da bi i druge zemlje ogranicile im kretanja.

Ocito da jedino nije protiv ustavno da uradis kao Orban sto je uradio. Jeidno se tako moze stvoriti mir u zemlji.

Ali dok primas novce od MMF nadlazen si da radis sta ti EU, svjetska banka, UNO, WHO i druge organizacije narede.

Migracije su pozeljne od samog UN-a, to je deklarisano i usvojeno 2018 u globalnom sporazumu o migracijama!

• Like 1
  • Dislike 1

https://usn.co.ba/usn-novosti/bosanska-krupa/migranti-blokirati-cestu-u-krajini-kolona-vozila-kod-bosanske-otoke-foto/185833/?fbclid=IwAR0enljua4V9JiVHQk1SfeK33su5W9ltl5yBEE-BI7Iw0fKEnjKpDrJgVR8

1 hour ago, Lidjo said:

Ovdje moram da Haldiru dam pravo. Mora nam biti svjesno da ove migracije su pozeljne, da iza ovog stoje svi sudovi, a ne jedan mali sud kao sto je Ustavni sud BiH.

U sustini i vjerujem da je protiv ustavno, jer je to jedno ljudsko pravo i vjerujem da nije protiv ustava da bi i druge zemlje ogranicile im kretanja.

Ocito da jedino nije protiv ustavno da uradis kao Orban sto je uradio. Jeidno se tako moze stvoriti mir u zemlji.

Ali dok primas novce od MMF nadlazen si da radis sta ti EU, svjetska banka, UNO, WHO i druge organizacije narede.

Migracije su pozeljne od samog UN-a, to je deklarisano i usvojeno 2018 u globalnom sporazumu o migracijama!

Pa imaju ogranicena kretanja. U EU ih ne puštaju. Ni u HR, ni u Mađarsku, ni u Sloveniju ni u Italiju, ni u Austriju. Možda to krši "njihova prava" ali koga briga. Kad su u pitanju Mađarska,Hrvatska i Slovenija ko iz EU se očitovao povodom toga? Oni koji se provuku i dodju na odrediste dok ne dobiju azil imaju i na odredistu ograniceno kretanje. Sta se događa kasnije ne znam. Dalje, kretanje im se ogranicava na USK zbog Covid-19 a i zbog njihove sigurnosti...

Neka EU naloži Hrvatskoj da otvori granice a onda i Sloveniji i onda što se mene tiče neka ih prolazi milion,samo neka se ne zadržavaju u Bihaću

• Like 1

😂😂😂pa ovo je vrhunac,kozojebi blokiraju put😂😂😂😂ne mogu vjerovati šta čitam i gledam!!!! PA GDJE INTERVENTNA POLICIJA DA TO SVE PREBIJE I RASTJERA PIZDA VAM MATERINA NESPOSOBNA

• Like 4
Just now, sk64 said:

😂😂😂pa ovo je vrhunac,kozojebi blokiraju put😂😂😂😂ne mogu vjerovati šta čitam i gledam!!!! PA GDJE INTERVENTNA POLICIJA DA TO SVE PREBIJE I RASTJERA PIZDA VAM MATERINA NESPOSOBNA

Pade mi na um ono premaćivanje boraca koji su tražili svoja prava u svojoj zemlji koja su krvavo zaradili. Da su ovi koz*** ulozili 5% truda u svojoj zemlji da maknu tirane sa vlasti koliko su uložili truda u ilegalnu migraciju danas bi bili sretni. 

• Like 3
prije 1 sat, Grunf said:

Kako vidim, veliki broj migranata se probio i idu prugom prema Bihaću, policija bi ih trebala sacekati u kanjonu i jednostavno pjesice vratiti na granicu sa RS

Jašta će nego će se naganjivat sa njima po kukuruzima 🤣

1 hour ago, 1260 said:

Obračun kod Doma penzionera 4 povrijeđena 

To su isti ovi koje je Venom spomenuo. Možeš misliti da su onako se ganjajući noževima, prošli sami centar grada do parka

6 hours ago, Lidjo said:

Jedno su legalne migracije, a drugo su ilegalne , kao sto su ove i ovo vise nisu migracije nego invazija. Po kojem to zakonu , neko ima pravo ilegalno preci granicu , ilegalno boraviti ( iskazana namjera za azil , ti ne daje legalitet kretanja ) i drugo zna se tko može dobiti azil i po kom osnovu. nema kategorije ekonomski azil. Kao treće  ilegalni prelazak granice jedne države , je ili prekršaj ii krivično djelo , zavisi od zakona država i takve osobe se hapse, stavljaju u pritvor ili odredjene prihvatne centre , do momenta ekstradicije. Daklen, ovo nisu normalne migracije stanovništva. O  pravima migranata  možemo govoriti  tek kada su legalno ušli u jednu zemlju, sa svojim dokumentima, vizom , itd 

• Like 2
49 minutes ago, Sadik said:

Jedno su legalne migracije, a drugo su ilegalne , kao sto su ove i ovo vise nisu migracije nego invazija. Po kojem to zakonu , neko ima pravo ilegalno preci granicu , ilegalno boraviti ( iskazana namjera za azil , ti ne daje legalitet kretanja ) i drugo zna se tko može dobiti azil i po kom osnovu. nema kategorije ekonomski azil. Kao treće  ilegalni prelazak granice jedne države , je ili prekršaj ii krivično djelo , zavisi od zakona država i takve osobe se hapse, stavljaju u pritvor ili odredjene prihvatne centre , do momenta ekstradicije. Daklen, ovo nisu normalne migracije stanovništva. O  pravima migranata  možemo govoriti  tek kada su legalno ušli u jednu zemlju, sa svojim dokumentima, vizom , itd 

Ma problem je sto oni njih ne tretiraju ilegalnim. To sto ih mi tretiramo ilegalnim, jer koristimo vlastite mozgove ne vrijedi. Pravo drugscije funkcionise ocito ili se barem zloupotrebljava da bi se doslo do pravog cilja. Po onoj semi laz vise puta izgovorena postaje istina.

Da vidimo kako ce ovo zavrsiti na Otoci. Sjetimo se da su u Maljevcu blokirali granicu sve dok nisu dobili Miral.

Sve oni radw po uputama, izgleda da ih IOM dobro instruira!

• Like 1
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...