Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Očekujem odlučnu intervenciju policije, dakle pendrečenje. Neka vlasti nezaborave da su protesti u subotu i ako se pokaze da kozo*** mogu raditi šta hoće onda će to biti signal građanima na protestima da mogu raditi šta hoće. Koliko nama god ovo izgledalo smiješno ovo je vrlo ozbiljna i delikatna situacija koja može imati ozbiljne poslijedice po siguronosnu situaciju na USK. Kozo****** treba odlučno pokazati da ovdje vladaju zakoni a da je policija izvršna  vlast a ne da ovdje vladaju plemenske vođe kao u njihovim vukojebinama, jer mislim da je ovo zadnji prag koji se ne smije nikako preći. Ionako ovi migranti našu policiju ne shvataju ozbiljno i ismijavaju je

• Like 7
  • Haha 1

Pa ovo je potpuno šizofrena situacija, zamisli ilegalni kozojebi blokiraju put i iznose nekakve zahtjeve 😂😂😂😂😂pa ovo je stvarno apsudistan,umjesto da uleti policija i u 5 minuta sve ih razbuca oni sa stokom pregovaraju a ljudi stoje u koloni KAO OVCE. Po stoti put ponavljam

OVA DRŽAVA,KANTON I GRAD JE OBIČNA SPRDAČINA

• Like 6
prije 49 minuta, sk64 said:

Pa ovo je potpuno šizofrena situacija, zamisli ilegalni kozojebi blokiraju put i iznose nekakve zahtjeve 😂😂😂😂😂pa ovo je stvarno apsudistan,umjesto da uleti policija i u 5 minuta sve ih razbuca oni sa stokom pregovaraju a ljudi stoje u koloni KAO OVCE. Po stoti put ponavljam

OVA DRŽAVA,KANTON I GRAD JE OBIČNA SPRDAČINA

Zamisli napala te strana vojska VOJSKA

10.000 naoružanih 25-35 MUŠKARACA koji traže da im se da JESTI, PITI, SPAVATI = DŽABE!!!!!

I mi na to sve imamo POLICIJU koja se DVOUMI šta da uradi....

Pa ovo je samo fin način okupacije, Srbi su barem klali i ubijali, a ovi to rade u rukavicama.

"Daj mi jesti, piti, spavati = džabe"   A KO ĆE TO DA PLATI? GRAĐANI?

Pa samo osvajačka vojska može jesti, piti, spavati = džabe nakon što je pobila one koji su se branili.

NEMA NIGDJE NIŠTA DŽABE.

KAD POČNU KLATI GRAĐANE BIHAĆA, PALITI KUĆE i napastovati NAŠE ŽENE (OVO DVOJE SE VEĆ DOGAĐA)...  Ja se i dalje bojim na naša Vojska i Policija neće učiniti ništa.

ZAR 10.000 ljudi koji su došli da uzmu NAŠE sa noževima i toljagama NISU okarakterisani kao Neprijateljska Vojna SILA?

NE MIGRANTI, NE ILEGALNI MIGRANTI nego NEPRIJATELJSKA ŽIVA SILA.

ODMAH ZVATI VOJSKU DA REAGUJE i FORMIRATI SPECIJALNE JEDINICE ZA ODBRANE GRADOVA. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 6

Ovdje možete direktno u Brisel da uputite vaše  proteste protiv migracije nametnute NGOima.

Bitno je da to napravite najkasnije danas ili sutra jer će se stranica zatvoriti prekosutra.

Bila je skrivena da bi mogli reći da su dali priliku da se narod oglasi ali nije htjeo.Naime do danas su bila za cihelu evrope svega 146 posta,ali sada je stranica otkrivena i bukvalno se ruši od mailova s protestima.

Širite dalje preko društvenih mreža i drugih kanala s objavom da se može uputiti protestna nota samo još danas i sutra!!?

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/12544-Neuer-Migrations-und-Asylpakt/feedback?p_id=8267580

Ja sam također uputio protestnu notu i dobio odgovor,protest se da vidjeti kao i drugi mailovi.

"Hvala na povratnom signalu. Vaš doprinos nas informiše o vašim pogledima na pravo EU. Sve povratne informacije bit će objavljene na ovoj web stranici, pod uvjetom da su u skladu s pravilima za povratne informacije i prijedloge. Komisija će predstaviti sažetak povratnih informacija koje su zaprimljene Parlamentu i Vijeću kako bi vaši stavovi mogli biti dio zakonodavne rasprave"

Samo jedan mali izvor mišljenja sa stranice:

25. avgusta 2020
Anonimni
Ne želim imati nikakvu daljnju migraciju i zloupotrebu azila u Njemačkoj! Treba biti jasan!
25. avgusta 2020
Anonimni
Dalje nisu potrebni „pakti o migraciji / azilu“, već umjesto toga pakti za remigraciju. Pokušalo se čak i 'Globalni pakt o migracijama' zadržati u tajnosti od građana i provodi ga bez obzira na kritične glasove. Takvi sporazumi se NE sklapaju u moje ime ili uz moj pristanak!
25. avgusta 2020
Anonimni
Prije nego što uopće razmislimo o novom paktu o migraciji, trebali bismo uspostaviti pakt o remigraciji. A onaj koji pokazuje svoje efekte prije migranta, višestruko je kriminalno sumnjiv.
25. avgusta 2020
Anonimni
Nema potrebe za "novim paktom o migraciji i azilu". Član 16. njemačkog osnovnog zakona jasno kaže: Politički progonjeni ljudi uživaju azil. Ako ste u lošoj ekonomskoj situaciji, ne možete se obratiti ovom članku. Primjeri zakona o migraciji imaju npr. SAD, Kanadu i Novi Zeland. Svako ko dođe u Njemačku, ali niti govori jezikom niti je zainteresiran za njemačku kulturu niti je i sam ...
25. avgusta 2020
Anonimni
Odlučno odbacujem Novi pakt o migracijama i azilu!

25 Kolovoza 2020
Anonimno
U posljednjih nekoliko godina nije prošao nijedan dan bez da su migranti seksualno maltretirali ili silovali djecu ili žene. Ni starije žene starije od 70 godina ne prestaju tu. Ubodi noža red su dana. Pogotovo tinejdžerski migranti koji vole pljačkati školarce ili starije osobe i koristeći se nožem za obranu. Godinama nisam posetio bazen sa porodicom. To čini ...

• Like 3
  • Haha 1

@Real daj ti nama obrazac koji mozemo svi prilagoditi tj izmjeniti i poslati da ne izmišljamo toplu vodu. Samo nam copy/paste što da stavimo. Čisto sumnjam da će to doprijeti igdje ali vrijedi pokusati

prije 10 minuta, Grunf said:

@Real daj ti nama obrazac koji mozemo svi prilagoditi tj izmjeniti i poslati da ne izmišljamo toplu vodu. Samo nam copy/paste što da stavimo. Čisto sumnjam da će to doprijeti igdje ali vrijedi pokusati

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/12544-Neuer-Migrations-und-Asylpakt/feedback?p_id=8267580

Obraz je tu prijaviš se ubaciš mail napišeš ime Mile Kitić i neku mailadresu i uploadaš komentar.

Treba par minuta ali vrijedi.

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/12544-New-Pact-on-Migration-and-Asylum/addFeedback?p_id=8267580

• Like 1

Slabo protestvujete na ovom linku gore direktno u eu parlamentu!!!

Nisam pročitao ni jedan post od vas! Jebiga niste spremni uložiti 3 minute svog napretek vremena a očekujete da vam drugi riješe problem migranata!?

Također mi je jasno da ovi mailovi neće puno pojedinačno pomoći al se na svaki put ma kako on to bio dalek kreće s prvim korakom!

Zrno po zrno pogača maže ona narodna.

Pozdrav

• Like 2
  • Haha 1
11 hours ago, Fap mašina said:

Hoće biti mjesta za subotu u baštama kafića u centru bihaća?Čujem da su mjesta već rezervisana i traži se stolica više,pa uz kafu pogledom ispratiti skup.

Takve osobe se nazivaju dvoličnjacima, mekušcima, beskičmenjacima itd a ima ih jako puno u ovom gradu. Imaju problem, svjesni su problema i čekaju da im ga neko drugi rješi. Zato će te osobe izići u subotu u 19:00 i napraviti selfie na tgu kojeg ce objaviti na fb, inst. ili gdje već a onda će uslikati i drugi kako se pije kafa. Tako će zadovoljiti i jedne i druge. I one koji se zalažu protiv ovog zla i one koji to zlo odobravaju. Pa čovječe, kako će on protestvovati protiv samog sebe i sam sebi izmaći stolicu. Ili neprotestirati !? Isti slučaj.Ovako jednim metkom dva zeca

• Like 1
3 hours ago, Real said:

Slabo protestvujete na ovom linku gore direktno u eu parlamentu!!!

Nisam pročitao ni jedan post od vas! Jebiga niste spremni uložiti 3 minute svog napretek vremena a očekujete da vam drugi riješe problem migranata!?

Također mi je jasno da ovi mailovi neće puno pojedinačno pomoći al se na svaki put ma kako on to bio dalek kreće s prvim korakom!

Zrno po zrno pogača maže ona narodna.

Pozdrav

Hvala ti za link. Podijelio sam ga medju prijateljima i dao detaljan opis zasto ovaj pakt odbacujem!

• Like 1
  • Dislike 1
22 minutes ago, 1260 said:

Vidim policija i inspekcija  pretresaju privatne smještaje. Zar i Sedra, Bira  Miral nisu privatni smještaji. Kako oni mogu a neko ne može izdavati

Isto pitanje se postavlja i za prevoznike, kako može Centrotrans i talgo voz a ne može taxi ili neko drugi? Vjerovatno postoje ekskluzivna prava koja je neko otkupio na migrantsku krizu u BiH.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...