Jump to content
FORUM

Recommended Posts

7 hours ago, Lidjo said:

ne razumijem zasto ga ne mogu barem dobro namlatit kad mu nista drugo ne mogu. Ne mogu podignuti optuznicu protiv nekog kome ne mogu utvrditi identitet. Ali mogu ga prebiti na mrtvo ime kao sto HRvati rade. Barem da tako plati. Kakvu ce ostetu jadna nane dobiti sto ju je neki divljak bez razloga udario? Znaci jedina krivnja joj je bila sto je bila u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu?!

Jucer je neka nena, ko je danas, sutra?

Mogu mu odrediti deportaciju i smjestiti ga do tada u centar zatvorenog tipa  gdje čeka deportaciju.

• Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3644

• rucica1

1519

• Barba

1275

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Vidim da su i dječiji vrtić provalili, ostavili nered a po fb stranici da su i pušili ležeći u dječijim krevetićima...fuj. Očekujem reakciju iOMovaca i domaćih pristalica da će reći to su naša djeca pušila u krevetićima pa sad svaljujemo na jadne migrante

• Like 5
  • Haha 2
prije 6 minuta, rucica1 said:

https://www.biscani.net/nicola-bay-imamo-dvije-prijave-da-su-hrvatski-policajci-silovali-migrante/

Ko god ove divljake zeli u centar grada (Biru) smjestiti taj nije normalan. Takve treba nogom nabiti. Gradjani Bihaca i V.Kladuse moraju u odbrani svojih ljudskih prava (koje ova bagra narusava) ustrajati. 

ma kakva bira...super šuki kaže da ih smjestimo u naše domove:)

prije sat vremena, hatinac| said:

Gdje su mediji? Onu nanu su novinari naci snimiti i da se pojavi na svim portalima.

Zamisli da se ovo desilo u Cro ili Srbiji.. to bi krenula javna hajka. Ovdje je sve sterilizirano i impotento, ovakvi osjete gdje mogu i onda imamo ovo. Ovo je sramota za komplet drustvo.

dobro se sjećam kada je ona debela kravetina dunja dolazila u bihać i u moru gluposti koju je izgovorila bilo je da mediji pogrešno izvještavaju o migrantskoj krizi,tj.da bi se više trebali baviti tkz.humanitarnim izvještavanjem:)

Onog narkomana što je tukao baku treba objesit na galge da visi ko svinjče i mlatit ga po tabanima dok mu noge ne pocrne od batina.   Onda ga odvest do najbliže rijeke i bacit ga da se opere,  sa vezanim rukama i nogama

Edited by gargamel
  • Like 4
prije 1 sat, toby said:

Nema smisla mlatiti migrose. Oni su potrošna roba, a i naviknuti su na batine. Kazniti istom mjerom treba ovu plaćeničku migrantoljubačku bagru. I za to postoji legitimno opravdanje, oni su dio iste vojne postrojbe. Migrosi su pješaštvo, ovi su informativno-propagandni odjel i logistika. :) 

Oni mi se još više gade od ovih gmizavaca.   Pročitao sam  da se neki Danci bune zbog postupaka hr policije prema teroristima.  Kakve veze ima Danska sa BiH i Hrvatskom.   E to bi je mlatio, i to sa letvom. Svi se jadni ubiše od brige za garave,  a niko da ih primi.  Ovaj jedan garavi kaže da više ne ide u Italiju,  drugi se vraća u Grčku,  a treći ide za Pakistan.  Prisjeo im game 😄

https://www.youtube.com/watch?v=Nn2Kd1wNSJA

Edited by gargamel
  • Like 1
50 minutes ago, gargamel said:

Oni mi se još više gade od ovih gmizavaca.   Pročitao sam  da se neki Danci bune zbog postupaka hr policije prema teroristima.  Kakve veze ima Danska sa BiH i Hrvatskom.   E to bi je mlatio, i to sa letvom. Svi se jadni ubiše od brige za garave,  a niko da ih primi.  Ovaj jedan garavi kaže da više ne ide u Italiju,  drugi se vraća u Grčku,  a treći ide za Pakistan.  Prisjeo im game 😄

https://www.youtube.com/watch?v=Nn2Kd1wNSJA

To ona ista Danska što ne voli nikakvu vrstu migranata ni legalnih ni ilegalnih? Ili imaju dvije Danske ?

• Like 3
  • Haha 1

Licemjerje na najjace. Postoji danska amabasada u Sarajevu, napravite im papire i pravac Danska, ovi prokleti ngo go vnari bi glumili humanitarce preko tudih leđa, za mene je Eu smece od  zajednice a sada se to najbolje vidi, pljuju po nama i po vama ali nista majci ne cine da tu bagru prime, oni ce glumiti humanitarce a mi cemo jesti go vna, ma kako da ne. Raspast ce se ova ebena Eu u krvi ja vam kazem jer su oni koji je vode odavno izgubili vezu sa stvarnoscu. Nastojte biti spremni na sranja koja dolaze, nadam se da vam je ostalo oruzja od rata, ja svoje nisam predao niti to namjeravam.

prije 18 minuta, Rijecanin said:

Licemjerje na najjace. Postoji danska amabasada u Sarajevu, napravite im papire i pravac Danska, ovi prokleti ngo go vnari bi glumili humanitarce preko tudih leđa, za mene je Eu smece od  zajednice a sada se to najbolje vidi, pljuju po nama i po vama ali nista majci ne cine da tu bagru prime, oni ce glumiti humanitarce a mi cemo jesti go vna, ma kako da ne. Raspast ce se ova ebena Eu u krvi ja vam kazem jer su oni koji je vode odavno izgubili vezu sa stvarnoscu. Nastojte biti spremni na sranja koja dolaze, nadam se da vam je ostalo oruzja od rata, ja svoje nisam predao niti to namjeravam.

To je isto da ti 10. put N.N. kriminalac provaljuje u kucu, komsija ti sere kako nisi human, dok istovremeno ne pada mu na pamet da ga primi kod sebe. I da, jos ga hrani i oblaci da ti moze i sljedeci put provaliti.

• Like 2
prije 8 sati, Rijecanin said:

Vidim da ta '' humanitarna'' organizacija traži da idu u ophodnju sa hr policajcima kako bi vidjeli kako se postupa sa kozojebima.  Ispunio bi im želju.  Treba ih predvečer odvest negdje u šumu i pustit ih u minsko polje da beru gljive. 

• Like 1
  • Haha 2

Sumnjam ja da ce se ijedan od njih htjeti vratiti nazad u svoju domovinu. I sada gledano stvarno onih 10% do 20% onih pravih migranata (ne mislim na ove ISIL-ovce), mozete zamisliti koliko je kod njih zapravo usrano, cim su voljni toliko zajeban i opasan put i muku uzeti u obzir - to nema sanse da se vrati ikada nazad. A onih 80% placenika-ISIL-vojnika, to je naviknulo na batine i "muku", stalno su na drogama, za njih je ovo sve neki trip i "trening" . Legija stranaca-kozojeba. 

Ma kakvo zlostavljanje od strane hr policije, pa sad ih gledam kako se lome letvama po ovim našim njivama, koja je to brutala i divljaštvo majko moja a vec sutra ce reci da ih skrsila hr policija a cilj je jasan, stvoriti pritisak da hr popusti. Na kraju bolje da njih lome nego da dozvole da im lome starice pred trznim centrima koji zarađuju za koricu kruha.

• Like 3

@jokesOnYou komentar u fb grupi ,,Sinoć na autobusnoj sam išla kući iz škole, njih 30 dolazi i rezervaciju napravili za Sarajevo i otputovali "

Polako shvaćaju da je ,,tvrdo" u ovom rejonu za preći. Vraćaju se, možda nađu drugu soluciju gdje je ,,mekša"  međa.

Evo,pao je jedan check point.. Pikolo. Policija-radi !!

• Like 2

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-kontejneru-koji-je-iz-srbije-stigao-u-paragvaj-bili-marokanci-i-egipcanin-uzork-smrti-gusenje/2

Ekipa se ukrcala u kontenjner na kojem je pisalo Hamburg Sud a to je kontejnerski brodar koji vozi po cijelom svijetu, ekipa mislila idu za Hamburg a odose u Paragvaj a mogli su doma biti.

• Sad 1
prije sat vremena, Rijecanin said:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-kontejneru-koji-je-iz-srbije-stigao-u-paragvaj-bili-marokanci-i-egipcanin-uzork-smrti-gusenje/2

Ekipa se ukrcala u kontenjner na kojem je pisalo Hamburg Sud a to je kontejnerski brodar koji vozi po cijelom svijetu, ekipa mislila idu za Hamburg a odose u Paragvaj a mogli su doma biti.

Divljaci.. moš misliti koliko moraš imati nisko mišljenje o sebi da ko pas ideš u drugu državu.

Meni nuđeno državljanstvo Hrvatske nekoliko puta, mene bilo sramota uzeti i nemam ništa osim BIH državljanstva, a ovaj iz Afrike dolazi ko pas, gura se na graničnom prelazu hoće da uđe.. .NIMALO GA NIJE SRAMOTA.

Znaju li ti divljaci uopšte šta je sramota.... 

• Like 1
prije 17 minuta, L19.S61. said:

Čitate li Klix ?

Bosanac u Fr dobije deportaciju.

Alžirac u BiH dobije prekršajni nalog.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/francuska-deportovala-bh-porodicu-koja-je-pretukla-kcerku-zbog-ljubavne-veze/201024078

Ni d od države jer nemamo ni s od sudstva !

Zato što je cilj SDA zamjeniti nedostajeće Bošnjačko stanovništvo sa Pakistancima zar ti nije jasno? 

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...