Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 2 sati, Haldir said:

Desiti se hoće. Ali pretpostavljam da ćeš i ti to sasvim sigurno uraditi? 

Ne trkeljaj gluposti.  Eto doneli su odluku da se bradati maloljetnici premjeste kod tebe i tvojih drugara.  Biće to privremeno rješenje dok ne dobiju šut kartu za svoje rodne pripizdine.   😄   Kao što je neko na fejsu napisao vratit bradatu dječicu svojim roditeljima da ne brinu za njih.  😅

• Like 1
  • Haha 1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

On 28. 09. 2020. at 20:10, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Šta će na to naši političari?

Pognuti glavu i opet ništa?

Trebamo uputiti javni poziv sa hiljadama potpisa da se:

1. Proglasi stanje opće opasnosti

2. Da se smatra da je državi BIH objavljen rat od strane Terorista

3. Da se omogući građanima samodbrana vatrenim oružijem

4. Da se uspostavi noćna straža

itd...

Ima li iko da to pokrene

Misliš  javni poziv sa hiljadama toljaga  da se omogući samodbrana ?

• Like 2
2 hours ago, gargamel said:

Ne trkeljaj gluposti.  Eto doneli su odluku da se bradati maloljetnici premjeste kod tebe i tvojih drugara.  Biće to privremeno rješenje dok ne dobiju šut kartu za svoje rodne pripizdine.   😄   Kao što je neko na fejsu napisao vratit bradatu dječicu svojim roditeljima da ne brinu za njih.  😅

Znači nećeš, tu si samo da prosipaš pamet. 

To paljenje kuca je organizovano to je jasno i malom dijetetu. Mislim kao i vecina da to nece nista promijeniti. Vlast ce i dalje biti nemarna. Pitanje je samo kad ce migranti poceti da pale sve kuce redom i onda ce izbiti sukobi. Valjda to i jest cilj Sarajeva i Evrope napraviti od USK mini talibansku drzavu gdje ce se od sad non stop ratovati i izbijati sukobi izmedju talibana i domicila. Svi politicari pametuju kad pricaju na TV-u reko bi cao gdje su pamet pokupili a u sutini nista ne pokusavaju da rjese problem vec ga prave gorim.

2 hours ago, Elvir80 said:

To paljenje kuca je organizovano to je jasno i malom dijetetu. Mislim kao i vecina da to nece nista promijeniti. Vlast ce i dalje biti nemarna. Pitanje je samo kad ce migranti poceti da pale sve kuce redom i onda ce izbiti sukobi. Valjda to i jest cilj Sarajeva i Evrope napraviti od USK mini talibansku drzavu gdje ce se od sad non stop ratovati i izbijati sukobi izmedju talibana i domicila. Svi politicari pametuju kad pricaju na TV-u reko bi cao gdje su pamet pokupili a u sutini nista ne pokusavaju da rjese problem vec ga prave gorim.

De nam samo objasni zasto bi Sarajevu bilo u interesu da ovdje ima ikakve sukobe i ratove, i na koji nacin rat/sukob u Krajini ne pogorsava situaciju u ostatku drzave? Samo me logika iza tih rijeci zanima. 

• Like 1

@Haldir ja mislim da nema veze sa vlastima ali da ovo sto se dogodilo preksinoć je itekako organizirano i planirano ma ko da su počinioci. Nadalje interesantna je stvar da su se paljevine do sad događale svaki put kad bi se trebali dogoditi sastanci u vezi migrantske krize u Bihacu ili svaki put kad bi se održala emisija vezana za ovo. Preksinoc emisija na FTV a jucer sastanak operativne grupe. Zvuci smjesno moja tvrdnja ali je i istinita. Dalje, ova situacija itekako pogoduje lokalnim ali i državnim vlastima, narod se drži u strahu a nema direktne represije od vlasti a idu izbori. Kud ces bolje, savrseno im se poklopilo.

• Like 3
41 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Kad se sjetim 2018 kad sam pisao protiv migranta na forumu, moderatori me banovali 

hahahahhahah

Sad i moderatori uvidjeli s kim imaju posla pa promjenili kriterij 

:D :D

Promjenili su se i neki moderatori :D  iako je Dobri Duh nezamjenjiv

5 hours ago, Grunf said:

@Haldir ja mislim da nema veze sa vlastima ali da ovo sto se dogodilo preksinoć je itekako organizirano i planirano ma ko da su počinioci. Nadalje interesantna je stvar da su se paljevine do sad događale svaki put kad bi se trebali dogoditi sastanci u vezi migrantske krize u Bihacu ili svaki put kad bi se održala emisija vezana za ovo. Preksinoc emisija na FTV a jucer sastanak operativne grupe. Zvuci smjesno moja tvrdnja ali je i istinita. Dalje, ova situacija itekako pogoduje lokalnim ali i državnim vlastima, narod se drži u strahu a nema direktne represije od vlasti a idu izbori. Kud ces bolje, savrseno im se poklopilo.

Meni nikad da iz glave izadje misao kako je kantonalna vlada ili Suki, kako su dozvolili IOM-u da iz Makedonije u Bihac dovede covjeka da izbjeglicki kamp vodi.:(

• Like 2
  • Aferim! 1

Nevjerovatno...ali prvo je rečeno da će u Ušivak ! Ili kako ono bude Blažuj? Nisam siguran. Šta si dobio prebacivanjem (navodno maloljetnih) migranata sa jednog kraja grada na drugi? Apsolutno ista situacija, jer navodno maloljetni su uglavnom 17-18 godina ali imaju oni par godina sigurno više

prije 2 sati, Grunf said:

Nevjerovatno...ali prvo je rečeno da će u Ušivak ! Ili kako ono bude Blažuj? Nisam siguran. Šta si dobio prebacivanjem (navodno maloljetnih) migranata sa jednog kraja grada na drugi? Apsolutno ista situacija, jer navodno maloljetni su uglavnom 17-18 godina ali imaju oni par godina sigurno više

Trebali su u Doboj-Istok gdje ima prihvatni centar za ugrozena lica. I ljudi su s razlogom odbili. Zasto bi medju zrtve silovanja, nasilja u porodici, djecu bez roditelja, djecu sa fizickom ili mentalnim invaliditetom, doveli hrpu bjelosvjetskih delikvenata i napravili sebi problem. 

1 hour ago, 1260 said:

Bira je ispražnjena

Moram priznati prosao sam Jablanskom i obilaznicom prema Bakšaišu i samo jednom ali osjeti se razlika. Mislim da sam vidio dva-tri a uvijek je do sad marširalo dvjesto-tristo tom dionicom. Koliko ce to trajati vidjet cemo

• Like 1

Fino. Dugorocno bitan korak. 

Sto se Mirala tice, ne znam kakav je plan. Premijer spominje neko izmjestanje u druge kampove. Ja ne znam ko ce njih htjeti prihvatiti. Budimo realni, nije niko budala. Solidarnost je lijepa al je jebena. Primjer Sarajeva koje se solidarisalo primanjem onih sa Vucjaka i otvaranjem Blazuja pa su sebi za jedan dan utrostrucili migrantski problem koji  ni danas ne jenjava. Ne znam zasto bi neko drugi napravio istu gresku. A ovo nije drzava koja ce primjeniti vlast na svom teritoriju i prebaciti te migrante gdje zeli kako bi se Kladusa rasteretila. Sutra ih posalji u Banja Luku npr, docekat ce te policija i mozes se slikati. 

Da ova drzava ne puca po etnonacionalnim savovima, islo bi pola u Salakovac, pola u Laktase il sta ja znam. Ovako ce zavrsiti u Trokutistanu Sa-Ze-Tz, a najizvjesnije je da cemo najvece vnogo pojesti mi i da ce zavrsiti na Lipi. Ako uopste dodje do zatvaranja. 

Edited by Pavarotti

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...