Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3265

• rucica1

1198

• Barba

1149

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Nadam se da je sve ok. Meni covjek policajac rece da se uglavnom smirilo, bacali kamenje, nasi ispucali pucnjeve upozorenja. Da ne bude da iznosim dezinformacije, tako mi sad covjek rece. Valjda specijala ganja kolovodje. Nema nasih povrijedjenih, a sto se stoke tice, nadam se da ima sto vise povreda. Mater im jebem vise, pun mi kurac stresa oko jebene stoke. 

• Like 2
prije 6 sati, Sadik said:

Napad na policiju je napad na državu ! 

Zna se kako se u toj situaciji reagira ! 

Reagira se tako što u zemlju pustiš još 50 000 NN divljaka koji imaju veća prava od domaćeg stanovništva.   Pitaj onog glavonju Cikotića. 

• Like 3
  • Angry 1

Taktika za odvlačenje pozornosti sa "ničije zemlje" (mrzim ovo "ničija zemlje" koje upotrebljavaju mnogi jer to je bosanska zemlja) i odvlačenje policije na Lipu?

• Like 1
  • Thanks 1

Selmo je otisao na raport kod svog druga Pakistanskog konzula koja parodija majko mila . Znaci treba moliti Pakistan da uzme svoje gradjane nazad . U pravnoj drzavi prvo bi Pakistanski konzul sa svim konzuarnim osobljem dobio nogu u guzicu i bio deportovan . Iza svega ovog postoji druga prica koju malo naroda zna u Pakistanskim bankama mnogi iz ratnog predsjednistva i samog vrha SDA stranke imaju silni novac a najvise porodica Izmetbegovic . 

• Like 5
12 minutes ago, rucica1 said:

Haj da vidimo - ukoliko je istina onda u slijedecih mjesec dana njihova deportacija trebala bi biti vidljiva.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pakistan-iskazao-spremnost-na-saradnju-s-bih-u-procesu-deportacije-migranata/200827059

To su te seksi ideje. Šta sad ovo seksi Cikota želi tuđu seksi ideju prišiti seksi sebi i seksi SDA? Seksi ministar seksi nesigurnosti

Ja otkako pratim ovu krizu vidim da se drzave protiv iste bore na jedan od dva nacina: ili zastiti granicu ili im omoguci sto  brzi tranzit da predju u iducu zemlju. Trece nema. 

Evo kako bi otprilike isla ta deportacija. Ja sam Muhamed Salah iz Pakistana. Uzmes mu biometrijske podatke, otiske prstiju i sta sve ne, posaljes ambasadi, ambasada maticnoj drzavi, maticna drzava nama potvrdu da je njihov drzavljanin i saglasnost za prihvatanje. Hop, prosla tri mjeseca. I tako obradi hiljade ljudi i cekaj da maticna drzava obradi iste. Na to sve drzi pod nadzorom stotine i hiljade ljudi dok cekaju deportaciju. Sretno. Ne moze Njemacka, odradit ce Selmo fucking Cikotic i Bosna. 

Da ne govorim da imas slucajeva gdje sve odradis, ovi izvrse provjere i utvrde da taj migrant nije njihov drzavljanin. Dzaba si krecio. A vrijeme ide i nama u medjuvremenu uslo 2000 novih Muhameda Salaha. 

Kod nas ljudi najglasniji oko ove deportacije, uglavnom komentari vracaj u maticne zemlje. Vjerovatno misle okupis 100 ljudi koji po vlastitoj izjavi kazu da su Pakistanci, strpas u avion, uletis ljudima nepozvan u zracni prostor i istovaris na aerodromu da te niko ne vidi. Ili pilot iz aviona nazove premijera Pakistana, evo imam ovih tvojih stotinjak, gdje da ih istrpam? 

Edited by Pavarotti
  • Like 1

Ma sve za Tursku slati neka ih oni razvrstavaju. Niko ni nas ne pita. U  Tuzli kazu za Bihać, po RS-u ih kupe i dovode na USK, u Sarajevu kazu hajte za Bihać, po Hercegovini ih skupljaju dovedu kod Martin Broda  i kazu za Bihać. Iz Hrvatske ih dovezu do Lapca ili ovdje kod nas i kazu za Bihać, Talijani u Sloveniju,Slovenci u Hrvatsku, Hrvatska u Bosnu a Bosna opet u Bihać...nikog ne treba ni zašto pitati nego samo trpaj i šalji dalje, magarac ko vrati

• Like 6

Prvo pod hitno se mora zaustaviti dotok u USK. Zasto ne prbaciti na relaciji Martin Brod, Bosanski Petrovac. Nikako ne razumijem zasto bi neko isao iz tih mjesta prema Bihacu, ako ikad pogleda kartu.

Treba traziti od ovog Selme veci broj dronova za policiju

Edited by hatinac|

IOM kancelariju također treba prebaciti na Lipu i totalno ih izbaciti iz grada. Ne znam da li ima isturena kancelarija Ureda za strance na Lipi ali ako nema hitno formirati jednu

• Like 2
9 minutes ago, Grunf said:

IOM kancelariju također treba prebaciti na Lipu i totalno ih izbaciti iz grada. Ne znam da li ima isturena kancelarija Ureda za strance na Lipi ali ako nema hitno formirati jednu

Kao i Crveni kriz u Baksaisu koji opskrbljuje hranom migrante, dio Baksaisa se gusi od njih, inspekcije ne rade svoj posao, u talu svi. Dosta puta zvana inspekcija od strane mjestana zbog razlicitih stvari u vezi istih, smrad, neugodni mirisi, kanalizacija, zagadjivanje Une, i nista nikom, ali nek' se cuju cajke i neka ispijanja kafa i alkohola u istim prostorima, a i povremeno im navrnu i migranti u potrazi za parama i hranom. Vlasnik prostora odselio u novi objekat, zbog smrada ustrb para, a ostavio CK da urinira po mahali. CK je zlo sa ovim nasim kriminalcima, produzena ruka IOM-a.

• Like 6
1 minute ago, SAMO_REALNOST said:

Kao i Crveni kriz u Baksaisu koji opskrbljuje hranom migrante, dio Baksaisa se gusi od njih, inspekcije ne rade svoj posao, u talu svi. Dosta puta zvana inspekcija od strane mjestana zbog razlicitih stvari u vezi istih, smrad, neugodni mirisi, kanalizacija, zagadjivanje Une, i nista nikom, ali nek' se cuju cajke i neka ispijanja kafa i alkohola u istim prostorima, a i povremeno im navrnu i migranti u potrazi za parama i hranom. Vlasnik prostora odselio u novi objekat, zbog smrada ustrb para, a ostavio CK da urinira po mahali. CK je zlo sa ovim nasim kriminalcima, produzena ruka IOM-a.

Onaj smrad je zbilja nesnošljiv. Prođem pored tog objekta ali taj smrad se širi stotinama metara u krugu.

prije 40 minuta, Grunf said:

Kako sam razumio ovog jednog iz sluzbe za strance evidentiranje migranata se vise ne vrsi u njihovoj kancelariji u centru grada nego oni idu na teren u kampove. 

• Like 1
8 minutes ago, Pavarotti said:

Kako sam razumio ovog jednog iz sluzbe za strance evidentiranje migranata se vise ne vrsi u njihovoj kancelariji u centru grada nego oni idu na teren u kampove. 

Da ali šta rade sa ovim koji nisu u kampovima,neko ih i nekako mora evidentirati. Istureni ured sa dežurnim čovjekom na Lipi bi prisilio one koji nisu registrovani nikako da odu na Lipu. Ali dobro, to je ono moje brzinsko razmisljanje, možda griješim jer se prije vršilo u kancelariji u gradu. I bili su ogromni redovi

prije 6 minuta, Grunf said:

Da ali šta rade sa ovim koji nisu u kampovima,neko ih i nekako mora evidentirati. Istureni ured sa dežurnim čovjekom na Lipi bi prisilio one koji nisu registrovani nikako da odu na Lipu. Ali dobro, to je ono moje brzinsko razmisljanje, možda grjiešim

Nisam doduse ni siguran kakvo evidentiranje oni vrse. Jer mislim da vecina potvrdu o iskazanoj namjeri za azil dobije u Tuzli i Sarajevu. Jedino ako ovi ne evidentiraju ove koji to nisu uradili tamo. Mimo te potvrde, ne znam kakvu oni evidenciju jos imaju vrsiti. 

Nije losa ideja to sto kazes. U Tuzli su to uradili ili su imali u planu uraditi, neam pojma. Uglavnom bila je neka prica da se ured skloni iz centra jer je preveliko grupisanje. 

Edited by Pavarotti
2 hours ago, Pavarotti said:

Nisam doduse ni siguran kakvo evidentiranje oni vrse. Jer mislim da vecina potvrdu o iskazanoj namjeri za azil dobije u Tuzli i Sarajevu. Jedino ako ovi ne evidentiraju ove koji to nisu uradili tamo. Mimo te potvrde, ne znam kakvu oni evidenciju jos imaju vrsiti. 

Nije losa ideja to sto kazes. U Tuzli su to uradili ili su imali u planu uraditi, neam pojma. Uglavnom bila je neka prica da se ured skloni iz centra jer je preveliko grupisanje. 

Ovi sto ih iz srbske policija za Unsko Sanski dovozi, nisu nigdje registrovani - neda Dodik. Oni su sami javno priznali da ih samo pokupe i do granicenja s nasim kantonom prevezu.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...