Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

prije sat vremena, Bišćanin Čitaindexiklix said:

On je samo avatar svijetskih moćnika koji imaju planove za cijelo čovječanstvo.

Bosna je tu nebitna, mi smo jedan mali narodić bez ikakve moći, značaja ili bilo čega. 

meni samo nije jasno kako ljudi neshvataju da iza svih ovih dešavanja stoji soroš i njegovi nalogodavci masoni iz zavidovića...

1 hour ago, 1260 said:

A i preksinoć je iz gorila kuća u Pokoju. Neko je opljačkao i zapalio. Vjerovatno da optuže migrante

To i ja mislim za ovu kuću u Pokoju. Neko je opljačkao i zapalio da bi prikrio svoju rabotu i optuzio migrante. Čitao sam o tom ali zbog ovog mog misljenja nisam to ni pominjao ovdje jer mislim da to nema veze sa migrantima. U ovoj kući kod zeljeznicke stanice su inace i boravili migranti.

• Like 2

Domaći lopovi odavno kradu i obijaju na račun migosa,bahati su i na vikendicama ili kućama su znali izbiti dio čvrstog zida ili izbiti cijeli prozor.odvuku teške stvari:solarne ploče,akumulator za napajenje 80 kg težak,ogromni tv.....onda iz kuće iznesu i par jaknica i pokrivača da se sumnja na braću,po izlasku neki potpale objekat.policija već nekako nađe domaće počinioce,al takvi teško završe u zatvoru zbog tromog sistema.

• Like 2

U nici napad troje ubijeno ženi otkinuta glava,počinitelj migrant iz tunisa.jel se on to osjećao povrijeđen zbog karikatura il je nešto slavio pa onako razdragan ide klati?

Ako se hoće neko osvetiti može slobodno našarlati karikature napoleona il makarona pa im istom mjerom uzvratiti,a ne klati nedužne ljude.

• Like 3

Taj divljak je dosao iz Tunisa u Italiju i onda u Francusku uz svesrdnu pomoc njemackih nevladinih organizacija koje brodovima 'spasavaju' glavosjece  i trpaju ih u Eu pritom sve oko sebe nazivaju nehumanima. 

Krv ovih zena je na rukama te ogavne NGO bande. NGO banditi su gori od divljaka koje logisticki podrzavaju.

• Like 4
  • Thanks 2

prije 3 sati, Rijecanin said:

Taj divljak je dosao iz Tunisa u Italiju i onda u Francusku uz svesrdnu pomoc njemackih nevladinih organizacija koje brodovima 'spasavaju' glavosjece  i trpaju ih u Eu pritom sve oko sebe nazivaju nehumanima. 

Krv ovih zena je na rukama te ogavne NGO bande. NGO banditi su gori od divljaka koje logisticki podrzavaju.

Da da, prijete nama što im nedamo proći i onda govore kako smo mi Bošnjaci isti kao i oni.

Jasno je ko dan da se radi na vještačkoj radikalizaciji muslimana sa bliskog istoka i afrike na način da im se obećaju zlatne kašike i onda odvedu na ulicu bez ičega u Pariz... i to je samo po sebi bomba koja treba da eksplodira.

Ko je kriv?  

Sarajlije, Bišćani... nas treba bombardovati sutra zbog toga.

A zna se šta je krajnji cilj, pljačka bliskog istoka i afrike od strane zapada sa kojom pljačkom mi nemamo ništa. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix

Cak i ova ilegalna bagra zna da je u BiH nezakonje i da nefunkcionalna drzavna vlada zemljom "upravlja". Kad ovi divljaci ovako..., kako drzavni vrh vlade moze ocekivati da ih politicari drugih zemalja ozbiljno i sa odredjenim respektom gledaju. Oni (politicko Sarajevo) cijelu drzavu sramote.Treba ih sviju iz onih udobnih fotelja govnjavom metlom pomesti.

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/migranti-od-zime-bjeze-u-srbiju-hrvati-znaju-da-nas-ne-mogu-vratiti-ako-su-nas-tukli-u-bih-mogu-kako-hoce-60115

"Kad krenem u “game” iz Srbije, ne plašim se da me hrvatska policija uhvati, ali me plaši ako me vrati u Bosnu umjesto u Srbiju. Hrvati znaju da nas ne mogu u Srbiju vratiti ako su nas tukli ili nam uništili telefone, ali u BiH mogu kako hoće, kažu migranti."

Bas mi je drago sto je ovo Sej objavio. Ovo je dokaz da zaposlenici CK i drugih humanitarnih organizacija krijumčare ljude, kao što smo i tvrdili ovdje već dugo. Očekujem reakciju i policije i tužilaštva i objavu u medijima jer imaju sve informacije o pociniocima.

IMG_20201031_222643_411.jpg

• Like 4

prije 12 sati, Grunf said:

Bas mi je drago sto je ovo Sej objavio. Ovo je dokaz da zaposlenici CK i drugih humanitarnih organizacija krijumčare ljude, kao što smo i tvrdili ovdje već dugo. Očekujem reakciju i policije i tužilaštva i objavu u medijima jer imaju sve informacije o pociniocima.

Prije će međunarodne humanitarne organizacije hapsiti policiju nego obratno. 

Te organizacije su 1000 puta jače od naše države.

15 hours ago, Grunf said:

Na ovakve slucajeve treba vlada pod hitno da reaguje.Crveni kriz za ovakve radnje nema nikakve nadleznost i tu istu treba sankcionisati (to jee zloupotreba njene nadleznosti).>:(

• Like 2
  • Dislike 1

prije 15 minuta, rucica1 said:

Na ovakve slucajeve treba vlada pod hitno da reaguje.Crveni kriz za ovakve radnje nema nikakve nadleznost i tu istu treba sankcionisati (to jee zloupotreba njene nadleznosti).>:(

Crveni križ treba da troši resurse na Građane BIH a ne strance.  Ja više nikada ni njima ni merhametu MARKE neću dati, jebo ih UN i EU... nek idu u Afganistan a nas evropljane ostave na miru.

• Like 2

19 hours ago, Lidjo said:

U Kladusi veceras opet zapaljena jedna kuca, tacnije u Polju blizu Mirala.

Pa dokle vise?

Ovako sad govori vatrogasac iz Velike Kladuse:

Evo da vam pišem malo o nama.Ovo je stara napuštena kuća Hasana Delića iz Polja pored koje je odrastalo u igri na stotine dijece,bilo je tu i ljubavnih zgoda i nezgoda.Zadnje dvije godine tu su živjeli migranti kako kažu mještani bili su sasvim OK,za vrijeme ramazana mještani su im nosili iftare.Problem je što postoje ljudi koji bi migrantsku krizu riješavali po svaku cijenu do izbora,tako su sinoć Bosanski banditosi pretukli četvoricu jadnika toliko da je bilo i lomova kostiju te im zapalili Hasanovu kuću i svu njihovu "opremu".Toliko o nama.

Pa sad sta da covjek vjeruje i kaze?

Pa jesmo li spali na to da palimo nase i svaljujemo na migrante? Fujj

FB_IMG_1604249953189.jpg

Edited by Lidjo
  • Like 2
  • Dislike 1
  • Sad 1

Migranti uvijek nekako naivcima uspiju odglumiti da su žrtve,sa suzim u oku taj isti arapin bi donosiocu iftara zabio nož u leđa.naše budale ih gotive,hrane i daju im prnje da se nešto osevape valjda.

Svi zaboravljaju da su oni prekršioci zakona u bih dok su bez dokumenata ušli u zemlju.svi koji ih podržavaju su krimosi ne humanitarci.

• Like 3

Glavosjeca koji je neki dan zaklao ljude u crkvi dosao je kao ilegalni migrant u Italiju iz Tunisa u Lampedusu, u Italiji ga crveni kriz obukao i nahranio te mu dao dokumente kojima ima besplatan boravak u Italiji, on je tako zbrinut otisao u Fr i sa iskaznicom crvenog kriza zaklao ljude. Crveni kriz je za mene teroristicka organizacija poput svih NGO.-a oni su ti koji se brinu da glavosjece i diivljaci ne rade to na prazan zeludac.

• Like 6

prije 6 sati, Lidjo said:

Ovako sad govori vatrogasac iz Velike Kladuse:

Evo da vam pišem malo o nama.Ovo je stara napuštena kuća Hasana Delića iz Polja pored koje je odrastalo u igri na stotine dijece,bilo je tu i ljubavnih zgoda i nezgoda.Zadnje dvije godine tu su živjeli migranti kako kažu mještani bili su sasvim OK,za vrijeme ramazana mještani su im nosili iftare.Problem je što postoje ljudi koji bi migrantsku krizu riješavali po svaku cijenu do izbora,tako su sinoć Bosanski banditosi pretukli četvoricu jadnika toliko da je bilo i lomova kostiju te im zapalili Hasanovu kuću i svu njihovu "opremu".Toliko o nama.

Pa sad sta da covjek vjeruje i kaze?

Pa jesmo li spali na to da palimo nase i svaljujemo na migrante? Fujj

FB_IMG_1604249953189.jpg

A sto su ih nalemali nisu to uradili bez veze nesto su ovi krimmigosi morali zaraditi.

• Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...