Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3251

• rucica1

1188

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

2 minutes ago, Haldir said:

Koliko je Kladusi stalo do rjesenja migrantske krize, govori i podatak da ih na stotine i stotine trenutno prisustvuje konjskim utrkama uz muziku uzivo i toceno. 

Ali mnogi su i potegli 60 km na ovoj sparini i pandemiji  do Bihaca .

• Like 6
prije 4 minuta, Haldir said:

Koliko je Kladusi stalo do rjesenja migrantske krize, govori i podatak da ih na stotine i stotine trenutno prisustvuje konjskim utrkama uz muziku uzivo i toceno. 

A da začepiš svoju promigrantsku IOM-ovsku plačeničku gubicu? Odi radije na jedan šatorski sendvič na Lipu, inženjeri te čekaju. Zovu te Dvorupac.

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Haha 2
prije 14 minuta, Haldir said:

Zudox je ponosan. U covid više niko ni ne vjeruje. Barem ne tih 500-injak okupljenih na masovnim protestima. 

Ne sekiraj se ti za mene ja sam preživio pticju  svinjsku još neke lažne pandemije smak svijeta 2012 rat a planiram preživjeti i ovu cionisticku izmišljeni histeriju.Prosetaj malo do ovi migica usreci ih obavezno obuci haljinu i nasminkaj  se🤯

Edited by zudox
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3
21 minutes ago, Haldir said:

Zudox je ponosan. U covid više niko ni ne vjeruje. Barem ne tih 500-injak okupljenih na masovnim protestima. 

Bilo je nekoliko puta više od tog broja samo što ti crko od muke. S nekim stvarima sam se slagao s tobom ali si stvarno IOM plaćenik. 

• Like 4
  • Haha 1
2 hours ago, Haldir said:

Tebi je karakter ono nula, zbilja. Baš došli gledati Bakira. Nego, kad smo kod toga jel ti bar šta donio? Jel ti Bake bar ostavio bijelih bubrega?

• Like 3
1 hour ago, Haldir said:

stvarno si smece od covjeka, vidim po ovim zadnjim komentarima. Nekad mi te bilo zao, ali sad vidim da si zaista protiv svog naroda!

Zaista bi zelio zbog tebe i takvih kao sto si ti da te Bajkin malo obidje!

I mozda je malo Kladuscana doslo na proteste, mozda je trebalo vise , ali eto opet je Abdic Tigar pokuso da okrene pricu na autonomiju, nazivajuci Bajkinog ratnim komandantom Autonomije, a Bajkin tad imo 12 godina!

Smece jedno!

Edited by Lidjo
  • Like 8
  • Dislike 1
3 minutes ago, Lidjo said:

stvarno si smece od covjeka, vidim po ovim zadnjim komentarima. Nekad mi te bilo zao, ali sad vidim da si zaista protiv svog naroda!

Zaista bi zelio zbog tebe i takvih kao sto si ti da te Bajkin malo obidje!

Smece jedno!

SDA se uzjogunio. Čak i za Bajkinog kažu kako je Fikretov ratni komadant a ja kako sam čuo čovjek je jedva imao 15 godina kad je rat stao. Zbilja, zna li ga neko lično?

• Like 1
4 minutes ago, Grunf said:

SDA se uzjogunio. Čak i za Bajkinog kažu kako je Fikretov ratni komadant a ja kako sam čuo čovjek je jedva imao 15 godina kad je rat stao. Zbilja, zna li ga neko lično?

da, covjek bio djete tad, 1981 godiste.

Poletio komandant odmah na neku glupu propagadnu da odmah skrene sa teme

Ne zna Tigar vise ni protiv koga je ratovo. Znaci jos uvijek imamo ljude u politiki koji i 25 godina nakon rata sire mrznju medju Krajisnicima!

• Like 5
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...