Jump to content
FORUM

Recommended Posts

https://www.krajina.ba/sukob-u-bihacu-sirih-razmjera-nego-sto-se-govori/?fbclid=IwAR1-gr9BlTxDPFanM6pHFFjgfgxRKCI-1XPPYYMnKNdNvJ0YbXcaGrvVyXs

44 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Moji rođaci su bili u toj Otomanskoj vojsci koncem 18 i 19 stoljeća i izginulo nas je oko 200.000 u Balkanskim ratovima da se sačuva Balkan.

200.000 mrtvih vojnika ne znači predaja. 

Stvar je u tome što je Rusija i ove germanske nacije ojačale i napale Carstvo sa svih strana.

Pričao sam sa ljudima iz Istanbula koji mi govore kako im je žao ali biti napadnut sa Sjevera, Juga, Istoka i Zapada u isto vrijeme je nešto previše.

Osim toga "Turci" čine mnogo etniciteta, Bošnjaka na Bosforu ima oko 2+ miliona tj više nego u Bosni.

Meni je žalije što nismo ostali u onoj Austrougarskoj svi skupa-sad bi bili hadžije :D . Ono nedonošče i nedorašče od Gavrila nas je ukopalo :D i unazadilo 100 godina u ono vrijeme

• Like 2
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 37 minuta, Grunf said:

https://www.krajina.ba/sukob-u-bihacu-sirih-razmjera-nego-sto-se-govori/?fbclid=IwAR1-gr9BlTxDPFanM6pHFFjgfgxRKCI-1XPPYYMnKNdNvJ0YbXcaGrvVyXs

Meni je žalije što nismo ostali u onoj Austrougarskoj svi skupa-sad bi bili hadžije :D . Ono nedonošče i nedorašče od Gavrila nas je ukopalo :D i unazadilo 100 godina u ono vrijeme

Austro Ugarska je nas koristila kao topovsko meso protiv Srba, a Bosnu je gradila SEBI jer mi smo u austrougarskoj bili Cigani jer je to bilo Katoličko Carstvo, a onda smo u Jugoslaviji bili Cigani (u prvoj i drugoj), svi nam se smješkali a radili nam o glavi. 

U Otomanskom Carstvu mi smo bili gospoda gdje su svi muslimani bili Bošnjaci, a onda su nas učili da su "Turci okupatori, otpad.. itd.." to smo učili u školama, pljujići sami sebie. 

• Dislike 3
  • Haha 1
Just now, Fap mašina said:

A sad smo posebno poštovani kao narod u svojoj bosni.

Ja sam bio u Istanbulu i samo sam tamo bio poštovan, a diljem cijele evrope kad kažeš da se zoveš Ibrahim, Osman gledaju te ko teroristu.

Ali evo drago mi je da maske sve više i više padaju o toj lažnoj "sekularnoj" evropi.  

Srbi i Hrvati otvoreno govore da ne žele živjeti sa "muslimanima" i porede nas sa migrantima. 

Nešto kontam policija, vatrogasna, hitna ima strašno puno posla zbog ovih migranata. Trebala bi, narocito policija, ispostavljati fakture IOM-u i ostalim organizacijama za svaku intervenciju. Ovo najozbiljnije mislim

• Like 2
3 hours ago, Barba said:

Turska je najvece zlo i najvise zla nanijela Bosni i Bosnjacima i Turska je najveci krivac za danasnju situaciju u nasoj zemlji . Dovoljno je reci da su Bosnu predali prodali Austriji a Srbiji dali nezavisnost suverenost . A prethodno su pobili svu Bosnjacku inteligeniciju i intelektualce koji su se borili protiv obespravljenosti koje je carstvo provodilo u nasoj  zemlji. 

Danas treba biti glup i voljeti Tursku samo iz razloga sto su iste vjeroispovjesti kao Bosnjaci . Za mene je Turska i Turci qurci obicna genocidna nacija kao i Srbi .

Gori od Turaka su domaći izdajnici , koji mašu zastavom okupatorske  Turske i slave okupatora.

• Like 3
5 minutes ago, Grunf said:

Nešto kontam policija, vatrogasna, hitna ima strašno puno posla zbog ovih migranata. Trebala bi, narocito policija, ispostavljati fakture IOM-u i ostalim organizacijama za svaku intervenciju. Ovo najozbiljnije mislim

🚑 I naplaćuje usluge koliko znam

Nećemo se zamjerati,al čak ni mi muslimani ne volimo živjeti sa bošnjama koji su pustili bradu i ko nešto se posvetili vjeri do neki dan bili su(razbojnici,ratni zločinci,ovisnici)sad se maskirali u vjeru.daleko su oni od prave miroljubive vjere,samo mržnja i razlike među nama se šire.da za mene su ko krimigranti.

• Like 3
  • Aferim! 1
prije 5 minuta, 1260 said:

Ništa. Sve što imamo napravili su austrougari

Čak i turbe u centru su napravili pošto je bilo od drveta pa da ne bude ruglo .Al bitno je da ima ulica Hasana paše Predojevića,zločinca .

Edited by Alen12
  • Like 2
prije 5 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Bihać uopšte nije bio grad muslimana nego ga je predojević oslobodio od katolika i naselio muslimane, mnoge Bihaćke porodice su iz Hercegovine i centralne Bosne. 

Za mene je okupirao Bihać i ratni je zločinac,al dobro svako neka ima svoje mišljenje.

• Like 2
14 minutes ago, Fap mašina said:

Nećemo se zamjerati,al čak ni mi muslimani ne volimo živjeti sa bošnjama koji su pustili bradu i ko nešto se posvetili vjeri do neki dan bili su(razbojnici,ratni zločinci,ovisnici)sad se maskirali u vjeru.daleko su oni od prave miroljubive vjere,samo mržnja i razlike među nama se šire.da za mene su ko krimigranti.

Takvi danas pricaju price kako se za vrijeme Tita nije smjelo baviti vjerom i biti vjernik sto je cista laz i izmisljotina ali ljudi za sve imaju opravdanje. U mojoj mahali je ljetos umro stari komsija od 82 godine covjek je bio slabijeg materijalnog stanja zivio od penzije on i njegova nane koja isto ima skoro 80 godina mi kao komsije sve lijepo organizirali da se covjek pokopa kako nalazu nasi propisi i da sve bude lijepo i da dostojno ispratimo postena covjeka koji nas je kao djecu iz mahale uvijek pazio znaci hodza dosao dzenazu zavrsio za jedan dva tri i ja nako gledam mislim se da li sta da mu kazem bilo me sramota da ne kvari covjeku dzenazu sramota je ali zna hodza da tu nema nafake i sve na brzinu . A taj rahmetlija izgubio u ratu jedinog sina i sam bio ranjen na autonomiji . E takvi su ti danasnji novopeceni muslimani posebno hodze koje od sirotinje uzimaju samo pare. 

Meni je moj komsija a pri tome mislim na postene srbe i hrvate uvijek drazi od tamo nekog Turcina i Turske i to ce mi uvijek biti tako. A svi koji vole Tursku to je njihovo pravo ali neka posten svijet ne dave sa tim kad vidim kako onom diktatoru Erdokonju tepaju i uzhicu sultanu nas zbilja mi se povraca. Turska prodaje SAudijskoj Arabiji naoruzanje i iznajmljuje pilote i obucava vojsku da tucu onu sirotinju u Jemenu gdje umre stotine djece dnevno od gladi. 

• Aferim! 3
  • Thanks 2
prije 34 minuta, Sadik said:

Gori od Turaka su domaći izdajnici , koji mašu zastavom okupatorske  Turske i slave okupatora.

Jesi li svjestan činjenice da 90% današnjih Turaka su Grci, Jermeni, Bošnjaci, Albanci, Sirijci i kartvelijski narodi koji vladaju balkanom pa i Bosnom hiljadama godina?

Ako je ikom Balkan pripada to je onda Turcima, a to što su oni promjenili jezik, kulturu i vjeru... to ne treba nikog da se tiče. 

Jel vi stvarno mislite da su slijedbenici Vizantije ovi danas Grci???????

hahahahha

Pa preci današnjih Turaka su dali saglasnost slovenima da se nasele u njihovu teritoriju Bosnu u 6 vijeku.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Dislike 4
  • Sad 1
6 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Jesi li svjestan činjenice da 90% današnjih Turaka su Grci, Jermeni, Bošnjaci, Albanci, Sirijci i kartvelijski narodi koji vladaju balkanom pa i Bosnom hiljadama godina?

Ako je ikom Balkan pripada to je onda Turcima, a to što su oni promjenili jezik, kulturu i vjeru... to ne treba nikog da se tiče. 

Jel vi stvarno mislite da su slijedbenici Vizantije ovi danas Grci???????

hahahahha

Pa preci današnjih Turaka su dali saglasnost slovenima da se nasele u njihovu teritoriju Bosnu u 6 vijeku.

Jel se ti salis ili si ozbiljan ?

Sta ti pricas covjekce dragi ?

• Like 4
prije 5 minuta, Barba said:

Jel se ti salis ili si ozbiljan ?

Sta ti pricas covjekce dragi ?

Što bi se šalio, bio tamo, pričao sa ljudima i pitao ih: "Koliko je Turaka došlo ovdje u Anadoliju" kaže mi Turčin oko 250.000, a reko šta je sa ostalim, kaže: Primili svi islam i postali Turci, kaže da je Mehmed II Grk i da je moderna Grčka samo zapadna kreacija da se pravoslavcima da nekakav legitimitet jer ta Rimska vjera davno praktično ugašena. 

Pitao onda Armenca iz Turske kaže da su mahom svi Turci uglavnom Grci, Armenci i natovno stanovništvo Anadolije koje je eto vremenom stvorilo Tursku naciju nakon prelaska na islam. 

Onda Genetskom Analizom je utvrđeno da je prosječan Turčin: 40% Grk, 40% Sirijac, 10% Stepski ratnik, 10% razno. 

To što su nama zapadnjaci prosipali gluposti u školi da se zadovolje hrišćani... gomila gluposti.

• Dislike 2
  • Confused 1
33 minutes ago, Alen12 said:

Za mene je okupirao Bihać i ratni je zločinac,al dobro svako neka ima svoje mišljenje.

Sve je to sad diskutabilno. Napoleon je bio zločinac ali ga historija slavi i kao velikog vojskovođu, zato velim diskutabilno. Ne možemo to doba gledati iz sadašnje perspektive niti iz perspektive prije dolaska osmanlija. Pa Hrvatska je bila vijekovima pod Ugarskom/Mađarskom čizmom ali se ugarski kraljevi u Hrvatskoj slave kao hrvatski a ne kao okupatori i zločinci. Zato kazem jako diskutabilno i historiju ne možemo gledati na takav subjektivan način nego na osnovu fakata koji su se desili. Kada bi smo na takav način gledali na historiju onda smo svi mi Slaveni (oni koji smo to) okupatori i ratni zločinci??? Jer došli smo i mi od nekud

• Like 1
  • Thanks 1
prije 5 minuta, rucica1 said:

Haj da se na temu vratimo. Znaci ne dvojica vec cetvorica mrtvih.

https://www.cazin.net/vijesti/epilog-sukoba-migranata-u-bihacu-cetiri-mrtva

Šta reći....

Sad bih mogao kao šešelj našaliti se kad je rekao u hagu za poginule američke oficire jel mu žao kaže: "Žao mi je što ih više nije poginulo" hahahhah

E sad ste ga nahebali, eu je ostro osudila zatvaranje Bire. Prokleta licemjerna gamad. U svemu ovome sudjeluje i Pljenkovic, ne zeli pojacati cuvanje granice, ne salje rezervni sastav, ne zeli vojsku na granicu, ne zeli zicu, ne zeli zid, dokle god se to ne napravi ova ruta ce ostati aktivna. Ocito je da i Pljenkovic sudjeluje u pregrupiranju ISIL-a u Eu, od nekoga tko je dezerter domovinskog rata nisam bolje ni ocekivao.

• Like 3
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...