Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Mora tigar opravdati slugansku funkciju i ono što je lapio posle rata kao nagradu.Svaka čast za ono u ratu bo je hrabar i tako to ali sa ovim sad je zabrljao. Nema više ni autonomasa ni korpusovaca jedni poumirali drugi se raselili po svijetu trbuhom za kruhom.

• Like 4
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

5 hours ago, Haldir said:

Vidim večeras neka rekreativna šetnja

Rekreativno cete svi migrantoljupci , uskoro odpizditi ! 

1 hour ago, Haldir said:

Zudox je ponosan. U covid više niko ni ne vjeruje. Barem ne tih 500-injak okupljenih na masovnim protestima. 

Kad  se riješimo ilegalnih migranata, IOM-a, DRC-a, PRC-a, NGO, NVO , sta ćeš raditi , s kime ćeš se družiti ? Najbolje je da kreneš s njima još sutra u game , jer ovdje izdajnici naroda  nisu poželjni .

• Like 4
  • Aferim! 2
1 hour ago, Grunf said:

SDA se uzjogunio. Čak i za Bajkinog kažu kako je Fikretov ratni komadant a ja kako sam čuo čovjek je jedva imao 15 godina kad je rat stao. Zbilja, zna li ga neko lično?

Autor teksta je sda portal faktor. Sad ce tek da krene sarajevsko medijsko pljuvanje po protestima. Jbg ugrožena je lova koju uzima Robot za BIRU. 

Žalosno je što je nekima važnija stranka od svog grada,ali imaju izbori pa ce građani takve kazniti

• Like 9
21 minutes ago, Venom said:

Autor teksta je sda portal faktor. Sad ce tek da krene sarajevsko medijsko pljuvanje po protestima. Jbg ugrožena je lova koju uzima Robot za BIRU. 

Žalosno je što je nekima važnija stranka od svog grada,ali imaju izbori pa ce građani takve kazniti

Bajkin je 1981 godište ... daklen , imao je 12- 13 godina kad je počela  autonomija. Šta je slijedeće ? 

• Like 1

Tigar svojim komentarom samo pokazuje svoju odanost partiji za koju je spreman i vlastite sugrađane i dojučerašnje suborce proglasiti autonomašima i neprijateljima. Uz maksimu "zavadi pa vladaj" misli i dalje živjeti i lamati na račun ovog napaćenog naroda, al ovaj put mu to neće proći kao ni njegovoj partiji. Narod Krajine shvaća da je potpuno izdan i ostavljen sam od strane sarajevski vlastodržaca i Bakira koji isključivo gledaju svoje interese a nas se sjete samo kad su izbori pa u tom kontekstu je i Tigrova  izjava.

P.S. Vezano za izjavu čisto sumnjam da ju je on složio i napisao jer on jedva složi dvije prosto proširene rečenice.

• Like 1
prije 9 sati, 1260 said:

Bilo je nekoliko puta više od tog broja samo što ti crko od muke. S nekim stvarima sam se slagao s tobom ali si stvarno IOM plaćenik. 

Lik je ghovno najobičnije.  Još je i pederčina. Trpaju ga migosi za dvije marke i razvaljuju mu bulju

• Like 2

Bajkinog lično poznajem lik nije nikakav autonomaš a još manje je u ratu bio komandant . Mislim čak da mu je stric poginuo u 511 toj . Tako da propaganda SDA i Tigrića ne piju vode . 
Tigrić je Šutalo kao pička kad je Kleptoman Lipovača dovodio u Bihać Lukača što nije tad šta rekao protiv kleptomana ? Nije jer mu je bio svojevrsna zaštita od istog je dobijao pare i sve ostalo . 

• Like 3

Mačić ( nikakav tigrić a kamoli tigar) usao je u politiku  i stranku nebi li ga ona zaštit za sve njegoce marifetluke od rata na ovamo. Sve se svelo na lični intetes. Javni intetes i opće dobro u ovom društvu ne postoje a mačić je očiti primjer

• Like 1
4 hours ago, Barba said:

Bajkinog lično poznajem lik nije nikakav autonomaš a još manje je u ratu bio komandant . Mislim čak da mu je stric poginuo u 511 toj . Tako da propaganda SDA i Tigrića ne piju vode . 
Tigrić je Šutalo kao pička kad je Kleptoman Lipovača dovodio u Bihać Lukača što nije tad šta rekao protiv kleptomana ? Nije jer mu je bio svojevrsna zaštita od istog je dobijao pare i sve ostalo . 

Jel tigar reko nesto kad je SDA usla u koaliciju sa Laburistima? Nije mi poznato. A ovdje je prozvo covjeka skroz neduznog!

• Like 4
13 minutes ago, Lidjo said:

Jel tigar reko nesto kad je SDA usla u koaliciju sa Laburistima? Nije mi poznato. A ovdje je prozvo covjeka skroz neduznog!

Prozvao čovjeka koji je pokrenuo i uradio nešto konkretno . SDA u krajini treba opet nemir da mogu raditi šta hoće . Već dam pisao da cazinska letva treba još nekom preko leđa zna Silajdžić na šta mislim . 

• Like 2
17 minutes ago, Grunf said:

Trebao se na isti način izviniti javnosti ali i osobama koje je neosnovano prozvao a ne samo obrisati post na fb. 

Bilo bi korektno. 

Inače ponovo napad migranata na policiju

https://www.cazin.net/vijesti/bosanska-otoka-novi-incident-sa-migrantima-koji-su-kamenicama-napali-pripadnike-policije?fbclid=IwAR2v8QmUm9FLTs-bdMIjoj_OzHSMbckhpz7VR0ldscqJZuyYYRq6qkdZSAA

• Like 1

Moram priznati da mi ovako sa strane situacija u USK izgleda bezizlazna, Sarajevo namjerno ne zeli nista uciniti da olaska situaciju, to se sad vec sa sigurnoscu moze reci jer je previse vremena proslo a da nista nisu poduzeli, covjek bi skoro rekao da bi im odgovaralo da se domaca raja iseli odavde i da ih onda oni zamjene s 'novom rajom' koja bi valjda bila vise po njihovoj volji, u isto to vrijeme svatko tko bilo sto pokusa napraviti i prozove Sarajevo, biti ce etiketiran  'autonomasem' i svaka daljna akcija tu prestaje. Sto uopce ucniti?.

• Like 2
Just now, Rijecanin said:

Moram priznati da mi ovako sa strane situacija u USK izgleda bezizlazna, Sarajevo namjerno ne zeli nista uciniti da olaska situaciju, to se sad vec sa sigurnoscu moze reci jer je previse vremena proslo a da nista nisu poduzeli, covjek bi skoro rekao da bi im odgovaralo da se domaca raja iseli odavde i da ih onda oni zamjene s 'novom rajom' koja bi valjda bila vise po njihovoj volji, u isto to vrijeme svatko tko bilo sto pokusa napraviti i prozove Sarajevo, biti ce etiketiran  'autonomasem' i svaka daljna akcija tu prestaje. Sto uopce ucniti?.

Sa strane ili na licu mjesta to je tako. Vlast u Sarajevu kažnjava Krajinu jer  već dugo nisu na vlasti u USK. Jedino gdje vladaju je Bužim i Sanski Most.

Da  Bog da više nigdje ne vladali 

• Like 1
  • Aferim! 1

"Vrijedi istaknuti da i par migranata pomaze u čišćenju puteve"

Pitanje za uredništvo Bišćani net: Zbog čega vrijedi to istaći?

Evo i ja ću nešto istaći:

Četnici dok su išli klati po selima oko Bihaća su očistili sa puteva otpad koji je ostavila teritorijalna odbrana i ARBIH prilikom povlačenja.

SDA optužuje Bošnjačko rukovodstvo u USK za pazite sad:

RASIZAM

PITANJE ZA SLJEDBENIKE SDA:

"JESU LI BOŠNJACI ROD IZ AFRIKE, ROD IZ AZIJE ILI ROD IZ EVROPE?"

Pa logično je da ćemo se protiviti prisustvu AFRIKANACA, AZIJATA na našoj teritoriji, nisam ja napao njihovu teritoriju pa da budem rasista.

RASISTA JE SAMO ONAJ KOJI NAPADA AFIKANCE I AZIJATE NA NJIHOVOJ TERITORIJI

JA NISAM RASISTA ZATO ŠTO BRANIMO NAŠU DJEDOVINU I NAŠ ROD OD TUĐEG RODA (AFRIČKOG I AZIJATSKOG) I NARODA.

• Like 6
  • Thanks 1
prije sat vremena, Rijecanin said:

Sarajevo ne poduzima nista u Sarajevu gdje je migrantska kriza itekako prisutna. Ja sam rekao, ili raditi na cuvanju granice ili im omoguciti dalji tranzit. Treceg nema. Ali za bilo koju od dvije opcije ova drzava je preslaba i jos bitnije politicki i etno-nacionalno podijeljena. Tako da je situacija manje vise bezizlazna. Ljudi debelo zmire na ovo, podcjenjuju kompleksnost i tezinu krize te misle da je problem lako rjesiv, samo da se politicari skinu sa platne liste IOMa. Aha. 

U nasem kantonu bi za kratko vrijeme mogli vidjeti na cemu smo za godine unaprijed i imamo li cemu nadati. Na snazi su najstrozije moguce mjere za migrante i ako pored toga migranti ne zaobidju ovu rutu, onda ga jebi. 

• Like 1
2 hours ago, 1260 said:

Sa strane ili na licu mjesta to je tako. Vlast u Sarajevu kažnjava Krajinu jer  već dugo nisu na vlasti u USK. Jedino gdje vladaju je Bužim i Sanski Most.

Da  Bog da više nigdje ne vladali 

Ko da su šta radili za USK kad je SDA imala vlast sa Laburistima. To su interesne skupine koje ne rade ništa ni za Sarajevo kamoli za ovaj kraj. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...