Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ja se samo nadam da kantonalne vlasti neće pokleknuti pred ovim prijetnjama i ucjenama iz IOM-a. Za one u Sarajevu vlasti znam da hoće, zapravo nikad ih ova situacija nije niti interesovala. Zašto jednostavno ne prebace kontejnere i opremu iz Bire na Lipu. I eto smještaja za tih 350 ljudi.  Ali problem IOM-a je u slijedećem: kad se skupi ubrzo na Lipi 10.000 ljudi kojih sigurno ima toliko u gradu i oko grada  onda će se ukazati njihov kriminal a to je da su tolike novce trošili a toliki broj ljudi bio nezbrinut i bez krova nad glavom ostavljen da se brine sam o sebi ili na teret građana. Nema više odustajanja ! Pohvalio bih našu opliciju koja i danas vidim kupi ovaj smrad sa naših ulica

• Like 5
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Zakasni na izjavu sexy ministra, koliko sam razumio vraćaju se turisti u Biru. Da vlasti USK nemaju pravo zatvarati nešto što je nadležnost ministra sigurnosti odnosno vijeća ministara

• Angry 1
6 minutes ago, 1260 said:

Zakasni na izjavu sexy ministra, koliko sam razumio vraćaju se turisti u Biru. Da vlasti USK nemaju pravo zatvarati nešto što je nadležnost ministra sigurnosti odnosno vijeća ministara

Ako nema vlast USK-a  , imaju građani pravo . Protesti i pred Biru !

• Like 2
12 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

gdje si to pročitao?

Na N1 bile izjave nakon sastanka. Ja zakasnio na početak, ali sam shvatio izjave da je vijeće ministara donijelo odluku za Biru i da je samo oni mogu zatvoriti

prije 3 minuta, 1260 said:

I može se zatvoriti sam o ako se obezbijedi druga lokacija

Da ali građani žele zatvoriti sve kampove, i mi nećemo nijednu lokaciju. 

Treba pokrenuti opšti narodni ustanak protiv izdajničke vlasti koja radi za strance

Pa SDA je sad gora i od Pavelića i Nedića zajedno

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 4

“Dodao je da se trenutno radi na pripremanju kampa Lipa kako bi migranti iz drugih kampova u USK budu smješteni tamo.”

Rekoh je da se priprema teren da oni iz Mirala dodju u Bihac. Neka otvore sebi kamp u sumi i neka ih izmjestaju. Odjebati od Bihaca koji ima svojih problema, jos da bi preuzimao tudje. 

• Like 3
6 minutes ago, 1260 said:

Na N1 bile izjave nakon sastanka. Ja zakasnio na početak, ali sam shvatio izjave da je vijeće ministara donijelo odluku za Biru i da je samo oni mogu zatvoriti

Vijece ministara nema pravo (zakonski a i moralno) rusiti ljudska prava domicilnog stanovnistva a i ugrozavati zivote i imovinu gradjana.Na ovakve oduke (ako su istinito donesene) narod treba kompletno blokirati sve njihove odluke i stati u samoodbranu.Sto je najzalosnije taj isti narod im plate daje.Fuuuuj ! Bagra

https://www.cazin.net/vijesti/ratno-stanje-u-krajini-za-migrante-se-pravi-20000-hljebova-dnevno

Neka ih u Sarajevu smjeste.Taman ce imati i dobru ustedu u prevozu hljeba.

• Like 3
18 minutes ago, 1260 said:

I može se zatvoriti sam o ako se obezbijedi druga lokacija

Neka sexi selmo nadje drugu lokaciju, ali ne u Bihacu i ne USK.

Ako je otvorene gradjani ce je zatvoriti . Oni bas traze sebi posla.

• Like 1
3 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

CIKOTIĆ IZJAVA (GLEDATI OD 1:20 pa na dalje, nisam izrezao)

Selmo , gradjani su iznas sviju vas i iznad tebe i hijerarhije, medjunarodnih organizacija , a to ce se i vidjeti 

• Like 1

Ovo je prije svega ogroman pritisak Europske unije zbog zatvaranja Bire. Otud i ovaj poltronski nastup Cikotica. Kmetski mentalitet. 

Ne mogu nizi nivoi vlasti diktirati visim. Slazem se. Zasto ti kao najvisi nivo ne diktiras nizem nivou da se migranti izmjeste u npr Salakovac? Ne mozes jer se zna gdje je Salakovac, ko tamo vlada, vedri i oblaci i jer ce ljudi tvoju odluku obrisati od guzicu. Zato jer je ovo drzava bezvlasca i pravne anarhije. Strogoca ce se trenirati iskljucivo na kmetskim Bosnjacima. 
Ministre, oduvaj ga. 

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...