Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ma recite šta hoćete ali zahtjevi na protestu su bili sasvim o.k.Ne želimo migrante na USK,ne želimo migrante u BiH,ne želimo da nam N:N.lica hodaju po ulicam,rade šta hoće..vidiš molim te oni blokiraju cestu,hoće dogovor sa policijom,ma to je davno trebalo zaustaviti..na to sve ministar malo zakukuljeno priča,da bi u Sarajevu šutali ko p****,ko  fol zatvoriće Biru i Miral,proširiti Lipu..pa bog te mazo,migići bježe sa Lipe,To hoće na asfalt,..eto njih opet u grad i opet još veće sranje..ovo vodi još samo gorem,a IOM i suradnici peru pare preko kampova..niko ne spominje da su migići na Vučjaku napravili svoj kamp,ima ih gore više od 500,po Plješevici pedesetak mini kampova,šuma se sječe,loži,divljč pobjegla u duboku šumu,smeća nema gdje nema..Hrvati su u pravu,vidjeli su oni kakva je ovo mraka,.i nek ih i izuju,uzmu pare i telefone,nek ih i vraćaju i isprebijaju,to su naši trebali davno napraviti na istočnoj granici..Ništa oni napraviti neće,priča o zatvaranju kampova je samo predizborna spika,zima ide..prošle godine nije bilo snijega pa su nekako i prezimili,..a ove godine ako ga bude i ako bude zima kakva zna biti,biće ovdje svašta..

• Like 3
  • Thanks 1
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1186

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

✍Hitno‼ "Država građanima mora garantovati fizičku sigurnost, kao i sigurnost njihove imovine, inače je svaki državni zahtjev za poštivanjem zakona, za plaćanjem dadžbina i poreza potpuno besmislen jer država bi, upravo sa tim novcem, građanima trebala vratiti usluge sigurnosti i prosperiteta. BPS poziva stranke koje vrše vlast da, pod hitno preduzmu korake, stave migrantsko kretanje pod potpunu kontrolu, onemoguće njihovo slobodno kretanje širom bh. gradova, te izvrše selektivno puštanje iz migrantskih kampova uz, obavezno, protjerivanje onih koji krše i najmanje zakone naše države. Pored ionako urušenog bh.suvereniteta i sigurnosti bh.građana, migrantska kriza je, uz korona krizu, tas na vagi koji građani naše zemlje neće moći izdržati - navodi se u saopćenju Centrale BPS-a." (DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/mr) [\quote]

U Kladusi su vec najavili da nece slati djecu u skole dok drzava ne rijesi problem migranata!

• Like 2

IOM uzeo 70 miliona od EU na racun migrantske krize. Sad izlazi na vidjelo sta sam na pocetku ove teme napisao i povukao paralelu sa posljeratnom pomoci nasoj zemlji iz raznih zemalja i EU te USA . Ovi 70 miliona ce se pretvoriti u vanjski dug kog MMF koji ce placati nasa djeca .

• Like 2
  • Haha 1

EUFOR danas imao vježbu gdje sa ŠTITOVIMA idu kroz grad dok ih gađaju staklenim flašama.

Interesantno.

Znači ako se Narod pobuni protiv vlasti koju štiti EU i NATO, NATO i EU će bombardovati narod.

Jeli mi imamo Narodnu vlast ili Strane Agente?

Nije ni čudo što niko ne reaguje protiv migrantske krize osim lokalnih policijskih službenika. 

Bog te vidio dragi, pa nama građanima NATO i EU prijete da će nas napasti ako se pobunimo protiv izdajničke vlasti.

• Haha 2
12 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

EUFOR danas imao vježbu gdje sa ŠTITOVIMA idu kroz grad dok ih gađaju staklenim flašama.

Interesantno.

Znači ako se Narod pobuni protiv vlasti koju štiti EU i NATO, NATO i EU će bombardovati narod.

Jeli mi imamo Narodnu vlast ili Strane Agente?

Nije ni čudo što niko ne reaguje protiv migrantske krize osim lokalnih policijskih službenika. 

Bog te vidio dragi, pa nama građanima NATO i EU prijete da će nas napasti ako se pobunimo protiv izdajničke vlasti.

Gdje? Koji grad? Kroz Bihać? Kako me niko nje obavjestio da odem cimnuti koju flašu?

Eufor je obicna saka jada, da se stvarno zapuca pisali bi u gace od straha. Eu kao jedinstvena vojna sila NE POSTOJI. kad bi Rusi htjeli, usli bi u Berlin za jedno par sati. Eu je samo ekonomska zajednica, dalje od toga NEMA. Nasli se na ovim prostorima glumatati, dosta je vidjeti rezultate 'visokog predstavnika' sviih ovih godina a jos vise me zanima koliko je love skrseno na njihove place i privilegije, to ti je kao IOM, pola od 70 milijuna eura su vjerovatno oni potrosili, bilo bi zgodno vidjeti kakva su im primanja i razne 'naknade', to je cisti biznis i nista drugo, ovi prostori su osiromaseni i ovisni o tudim novcima pa nitko nema mu da  tu IOM ovu bagru išamarati  i potjerati ih odavde.

• Like 1

Zvucis kao da neko Eufor smatra europskom vojskom ili da je EU vojna alijanca. Spominje se formiranje vojske EU, ali pored NATO-a ne vidim neku svrhu toga. No nebitno, da ovom biscaninu gore diler nije uvalio fals robu ne bi se ni dotakli ovog. 

Mi ćemo imati ogromnih problema sa migrantima obzirom da nemamo narodnu vlast nego strane agente. 

Potpuno je neobjašnjivo normalnom čovjeku:

1. Zašto se ilegalni uljezi u BIH ne procesuiraju pred sudovima zbog teškog krivičnog djela narušavanja državnih granica, a svi ostali koji jesu državljani i građani procesuiraju?

2. Ko je dozvolio naoružanim ilegalnim uljezima da koriste javni prevoz u Sarajevu i autobuse, taxi službe za vozanje po BIH?

3. Ko je dozvolio Merhametu i Crvenom Križu da troši hranu za ove ljude? Sutra će tražiti iz Budžeta novac (naš novac) jer nemaju zaliha hrane?

Znači Islamisti koji su zapravo samo lažni muslimani i koji koriste Islam za projekte Globalizacije jer Islam ne dopušta nasilno mješanje naroda i kultura, pa čak
i Arabizacija Islama je anti-islamsko djelovanje što je neka sad druga tema, ali mi očito je da je SDA u talu sa tim svjetskim silama koje ne priznaju narode, koji ne priznaju
kulture, historije kojima smo mi samo meso i broj, koji migraciju vide samo kao popunjavanje odlazećeg stanovništva. 

Pogledajte ovaj video VELIKOG SRPSKOG NACIONALISTE šta priča o Srbiji 2030, pa se zamislite kakvi su tek naši onda:

• Like 2
  • Haha 1

SDA se svim silama bore za doturanje terorista u Krajinu. Ne prezeju ni od čega pa ni od upotrebe termina iz ratnog perioda a upravo ta SDA je dovela Laburiste i Fikreta Abdića na poziciju u kantonu kakva ona danas jeste. Ništa im nije sveto pa ni naši poginuli

• Like 7

https://www.biscani.net/opcina-kljuc-zeli-otvoriti-vrata-usk-za-migrante-zahtjev-za-ukidanje-policijskog-punkta-u-velecevu/

Nema spasa.

Naši politički predstavnici brinu o migrantima ISLJUČIVO O NJIMA, a ne o nama. 

Ja se nadam da će barem jedan narod na Balkanu uspjeti da se zaštiti od migranata da bar imam gdje odseliti, jer nema TEORETSKE šanse da živim sa tim ljudima. ZBOG 3 migranta bih odselio.

• Like 2
49 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

https://www.biscani.net/opcina-kljuc-zeli-otvoriti-vrata-usk-za-migrante-zahtjev-za-ukidanje-policijskog-punkta-u-velecevu/

Nema spasa.

Naši politički predstavnici brinu o migrantima ISLJUČIVO O NJIMA, a ne o nama. 

Ja se nadam da će barem jedan narod na Balkanu uspjeti da se zaštiti od migranata da bar imam gdje odseliti, jer nema TEORETSKE šanse da živim sa tim ljudima. ZBOG 3 migranta bih odselio.

Ovi Kljucani mi idu na nerve...a sve to krece od onih iz CK Kljuca. Ja im sad ovo ne bih dozvolio nego im sagradio jedan centar usred grada a ove iz CK Kljuc, onu sanelu i njenog oca najurio (oboje u CK Kljuc). Dakle i ovi iz opcinskog vijeća Ključa bi riješili svoj problem migranata tako što bi ih jednostavno pustili u Bihać i Veliku Kladušu

• Like 1
3 hours ago, Grunf said:

SDA se svim silama bore za doturanje terorista u Krajinu. Ne prezeju ni od čega pa ni od upotrebe termina iz ratnog perioda a upravo ta SDA je dovela Laburiste i Fikreta Abdića na poziciju u kantonu kakva ona danas jeste. Ništa im nije sveto pa ni naši poginuli

Meni je drago da je narod počeo da vidi i otvorio oči za sve malverzacije i lopovluke SDA stranke od rata do danas. 
Kriminalna hobotnica SDA je smrt za Bošnjake i naš narod .

Kaže tigar da treba sviju uništiti koji se protive Sarajevu znaci treba samo šutati i gledati nepravdu pa lako je Tigru njemu je SDA omogućila milione on i njegova djeca nisu gladni obespravljeni kao hiljade druge djece . 

• Like 5

Kriminalna SDA organizacija je spremna Bihać naseliti sa 100.000 Pakistanaca, Afrikanaca koji će plaćati porez samo da se SDA hobotnica održi na vlasti.

SDA treba narod, ali ne Bošnjački, nego bilo koji samo da ima koga da muze.

Sramni predsjednik stranke Bakir Izetbegović je 2018 kad su bili protesti u Bihaću zaobišao vlastiti narod i otišao se grliti migrantima u migrantski kamp, to nikad neću zaboraviti jedna
najodvratnija situacija u životu kojoj sam svjedočio. 

Eno Srbi govore i rugaju nam se: "Jesmo li vam rekli da Izetbegovići žele Islamsko Carstvo musliamanskih naroda" sad se sve više bojim da su u pravu.

Nema ovaj danas SDA Bošnjački narod ni B od Bošnjaka.

Dajemo nazive ulica po mongoloidnim Turcima
Nemamo nijednog spomenika, nijednog Bošnjačkog vladara. 
Veličamo Arape

Bojim se da će Bošnjaci doživjeti katastrofalne posljedice ne brige najvišeg rukovodstva.

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Haha 1
1 hour ago, Grunf said:

bihaćko ,,novinarstvo" nikako da nauči koristi mikrofon u kapacitetu 100%

..

Premijer ,,pod maskom" ..sve je zamaskirao 😂

zaključak do zaključka..da se situacija..zaključa

koju ,,težinu" ima ZAKLJUČAK ?

nešto malo veću nego ovaj moj post 😢

vrhovni zakon u državi , USTAV , se ne provodi ili se krši kako ko stigne,kako li će se tek (ne)provoditi ti silni ZAKLJUČCI kad se rasprše po ,,sitnoj/najnižoj buraniji" koji budu određeni za njihovo provođenje

ZAKLJUČAK: Eto mi smo to uradili,donijeli zaključke,i to sam vam rekao, a vi sad zaključite štagod hoćete.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...