Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Zašto niko ne pita cikotića: "Koji je krajnji cilj smještanje migranata u kampove ako u EU ne mogu?"

Pa valjda mu je jasno da mi sami sebe ne podnosimo na Balkanu i da je integracija jednog migranta nešto nezamislivo. 

Oni nisu naš rod, nisu naše kulture, nisu potomci naših kraljeva... nijo ovo njihove dedovina.

Kako me sramota da Srbi više drže do sebe nego naši.... još će nam Srbi biti uzor 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Aferim! 1
5 minutes ago, Haldir said:

Cikotić samo najavljuje ono što će se desiti poslije izbora. EU će stegnuti ruku Sarajevu, ovi vratiti kampove. Valjda je već ovih dana jasnije da su kampovi najbolje moguće rješenje. 

Kamp van grada i širom BiH a ne samo u Krajini

• Like 1
8 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Kaže Cikotić: "Ne možete vi imati da Kantonalna vlada diktira Europskoj uniji šta da radi po Bosni i Hercegovini"

Jel on uopšte normalan čovjek?

Nije normalan. Da je normalan prvo bi pregledao i analizirao gdje sve i u kakvim uslovima sve migranti po evropskim zemljama zive. Tako bi im argumentovano mogao, svim tim evropskim dusebriznicima, odgovoriti.Cuj nemoze gradsko vijece i kantonalana vlada odlucivati drzavnim naredbama.Pa kad je tako sto drzavne naredbe nijedan kanton niti srbska nije slusala.Svi su bili neposlusnici a mi njihove budale.Ako nemoze vlada i opstinsko vijece moze narod.EU je za tu invaziju kriva i nema nikakvo pravo svojim naredbama rusiti ljudska prava i sigurnost gradjana jedne zemlje. EU vec tri godine pokazuje svoju nesposobnost - da osigura granice u Grckoj i ovoj invaziji stane u kraj i sada bi da naredjuju. Malo sutra gosp.Cikoticu.Sjasi sa gradjana US kantona.Krajina nije drzava nego kanton pa prosipaj malo te drzavne naredbe i po drugim kantonima. 

• Like 2

Nas u bihaću ne zanima nikakav kamp u gradu,što dalje to bolje.najbolje nazad u rodnu grudu.dosta je bilo!

Sad ova paljenja,ako se zna još za kombiteks da su oni?bahati su do kraja i treba im vratiti istom mjerom zapaliti sva njihova nelegalna šatorska naselja.mi ih u gradu trebamo zaustavljati i upućivati u lipu.

• Like 3
prije 1 minuta, Fap mašina said:

Nas u bihaću ne zanima nikakav kamp u gradu,što dalje to bolje.najbolje nazad u rodnu grudu.dosta je bilo!

Sad ova paljenja,ako se zna još za kombiteks da su oni?bahati su do kraja i treba im vratiti istom mjerom zapaliti sva njihova nelegalna šatorska naselja.mi ih u gradu trebamo zaustavljati i upućivati u lipu.

Trebate ih zaustavljat i mlatit ih ko volove.  I njih i ovo NVO smeće. 

• Like 5
5 minutes ago, telefon said:

Ljudi bice veselo ako vam pobjedi SDA.

Nije problem samo SDA nego i HDZ,SNDS, i ostale stranke.U ministarstvu za donosenje odluka bili su svi zastupiti a najvise nacionalne stranke.Tako da dok god se narod svih nacija ne opameti i progleda svi ce na ovaj ili onaj nacin ispastati

• Like 1
prije 47 minuta, Haldir said:

Cikotić samo najavljuje ono što će se desiti poslije izbora. EU će stegnuti ruku Sarajevu, ovi vratiti kampove. Valjda je već ovih dana jasnije da su kampovi najbolje moguće rješenje. 

Elaboriraj to malo. Zašto i za koga su kampovi najbolje moguće rješenje? Istina, dobri su kao logistički teroristički centri za odmor i pregrupiranje terorista i kriminalaca na putu u zapadnu Europu. Dobri su i za domaće NGO govnarske profitere koji u njima mlate lovu. Dobri su i za skrivanje nakon pljačke po gradu. Dobri su i za dilere droge, to je ogromno tržište. I za trgovce hladnim i vatrenim oružjem, uvijek ima interesenata. Dobri su i za prostituciju. Dobri su i za švercere ljudima. Vidjeli smo i da su dobri i za prašenje u dupe. Dakle, tebi su dobri iz najmanje tri razloga. 

• Like 7
prije 34 minuta, telefon said:

Nit hdz nit snsd nece migrante nego samo nasa krovna stranka.Nazalost

SNSD je najvise kriv za ovakvo stanje. Pun mi kurac sto se ta stranka konstantno pere od neke odgovornosti i to samo da bi se drzao neki etnicki balans jer je u zaostaloj Bosni svako ogranicen na kritikovanje iskljucivo svog vlastitog nacionalnog tora. 

Inace i liberalnu Europu nabijem na kurac. “Wir schaffen das”, Angela jebem ti porijeklo. 

• Like 2
2 hours ago, Fap mašina said:

Gori kombiteks,ko je potpalio?

U ovoj zgradi cesto borave migranti. Koliko cujem danas ih je policija istjerala iz zgrade, neki su se vratili i zapalili. To je ona prva Upravna zgrada

• Like 3
  • Angry 1
1 hour ago, toby said:

Elaboriraj to malo. Zašto i za koga su kampovi najbolje moguće rješenje? Istina, dobri su kao logistički teroristički centri za odmor i pregrupiranje terorista i kriminalaca na putu u zapadnu Europu. Dobri su i za domaće NGO govnarske profitere koji u njima mlate lovu. Dobri su i za skrivanje nakon pljačke po gradu. Dobri su i za dilere droge, to je ogromno tržište. I za trgovce hladnim i vatrenim oružjem, uvijek ima interesenata. Dobri su i za prostituciju. Dobri su i za švercere ljudima. Vidjeli smo i da su dobri i za prašenje u dupe. Dakle, tebi su dobri iz najmanje tri razloga. 

Evo za početak ćemo imati dvije hiljade gladnih, žednih, bez krova nad glavom slabo obučenih migranata na niskim temperwturama. Sad će tek biti statistika provala onoliko visoka koliko vi priželjkujete. 

15 minutes ago, Haldir said:

Evo za početak ćemo imati dvije hiljade gladnih, žednih, bez krova nad glavom slabo obučenih migranata na niskim temperwturama. Sad će tek biti statistika provala onoliko visoka koliko vi priželjkujete. 

Pa da vidimo i to. Nismo ni mi svi isti. Glave će frcati to je sigurno. Ne prolaze ta zastrašivanja od strane IOMa više. Ja otvoreno kazem, bilo ko da me napadne ja cu se braniti. A ja imam i čim. 

• Like 3
  • Aferim! 1
prije 15 minuta, Haldir said:

Nećemo mi imati, jer mi brojimo samo Bošnjake u građane i problem je samo ono što zadesi Bošnjake. 

Migranti mogu svi umrijeti od gladi ja trepnuo nebi.

• Like 1
3 hours ago, Haldir said:

Cikotić neće dugo koliko sam upratio. Za njim se vuku neke afere i siguran sam da će završiti iza rešetaka prije nego uspije vratiti Biru. On je "masirača" broj 2

• Like 1
  • Thanks 1
prije 19 minuta, Haldir said:

Slazem se da je rizik biti bez nekog kampa jer nije ovo neka Tuzla da migranti samo nesmetano prodju nego je poslije Bihaca prepreka u vidu granice. Kamp postoji. Na EU je da ga nadogradi kao Biru, a na migrantima da ga uslijed hladnoce ne napustaju. 

Bira je zajebana stvar jer utice na duzinu njihovog zadrzavanja u Bihacu sto za posljedicu ima ovoliko gomilanje. U centru grada imati smjestaj, hranu, vodu, zdravstvenu zastitu, to je san. Hodas po gradu, odes preci granicu, ako predjes dobro, ako ne predjes opet nije lose jer u kampu imas sve benefite i sve ti je dopstupno obzirom da je centar grada na dvije minute. Zasto Sarajevo ima puno veci problem sa migrantima od jedne Tuzle, iako vise migranata vidi i dodje, prodje kroz Tuzlu? Zbog tih kampova u gradu. Pricam napamet, al logika i stanje na terenu kazu da je zadrzavanje u Tuzli puno krace nego u Sarajevu ili Bihacu. 

Na stranu sto jednostavno nije lijepo da skoro u centru grada imamo silovanja, kontejnere za drogu i oruzje, te ruglo sto je najblazi opis za ono na sto su Bira i okolica licili u martu. Ja sam u martu bio unutra sa maskom, skoro pa su me morali reanimirati zbog smrada. 

Edited by Pavarotti
  • Like 2

Napad Američke ambasade, EU, IOM-a na našu kantonalnu vladu je poziv za iseljenje Bošnjaka iz Bihaća. 

Pa ako je problem granica, zašto Američka Ambasada u Hrvatskoj ne urgira otvaranje granice?

Zato što je cilj da se Bihać naseli Hindusima, Pakistancima i ostalim Azijatima.

Ja ću koliko je danas gledati alternativu da idem odavde, ja neću živjeti u odlagalištu otpada azijatskih hordi. 

Ako Bog da prodam imovinu i ĆAO.

ĆAO Bakire đubre jedno izdajničko i prodano, otac ti se prevrće u grobu. 

• Like 2
  • Angry 1

Kakvo je stanje kod ovih bišćanaca što im iznajmljuju sobe?kakve su cijene?teško će se migranti kad zahladi moći nositi sa plaćanjem(ne svi).jop neko vrijeme se može spavati napolju.gazde će morati spustiti cijenu il će ih teroristi spaliti.glupani svi ste ista bagra mater bi prodali za 2 marke.

• Like 2

Ovo na dobro neće ispast.  Šta će radit ovi isilovi koljači koji ne uspiju preći granicu.  I šta bi sa onim zlikovcima koji su zaklali one ljude jesu uhvaćeni?  Jesu ali malo kod jajca.  Imate teroriste bez dokumenata koji kolju po Bihaću i niko da se očeše zbog toga.  I onda dođe onaj idiot Cikotić koji priča ovakve gluposti.  Ova situacija ide ka oružanom sukobu između Bišćana i ovih terorista.  Ko zna sa čime su ovi naoružani i ko im je doturio kakvo naoružanje putem.  U onim ruksacima slobodno mogu zolje nosit

• Like 2
  • Aferim! 1

Vlasti Unsko-sanskog kantona saopštile su da neće poštovati prvi zaključak, na šta ministar odgovara da postoje institucije sistema koje će se baviti tim pitanjem.

Te institucije sistema da su u ove tri godine svoj posao radile danas nebi ove i mnoge druge probleme imali. Izgleda da samo kad je u pitanju Bihac i v.Kladusa onda prorade.

• Like 2
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...