Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3645

• rucica1

1523

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 29 minuta, hasim said:

i ostade Suhro opet

Da, i? Ostade i SDA u drugim opstinama Federacije, stranka, koja je i na drzavnom vrhu, jedini nivo vlasti koji je zapravo odgovoran za migrante u Bosni i Bihacu! 

Tako da s tom logikom, da je Suki kriv za migrante, neces ti i tebi sl. nigdje dogurati i drago mi je da su u vecini to gradjani i prepoznali! Suki je i vise uradio za ovu temu, nego sto je uopste morao ili cak smio da uradi! Zato mu svaka cast i zato je izmedju ostalog zasluzio ponovno povjerenje gradjana koji nisu nasjeli na primitivnu pricu i nerazumijevanje razlike u odgovornosti trenutnih problema!!! 

• Like 1
  • Haha 1

Ako su oni prosle godine za prvih deset “opazili” duplo manji broj od ovog 19.700 kojim barataju za ovu godinu, onda su oni coravi i blago migrantima. Pogotovo sto je prosla godina bila osjetno gora sto se priliva tice, sto je uglavnom povezano sa koronom i zatvaranjem svega. 

3.500 za deseti mjesec. Oktobar je iz nekog razloga uvijek najgori mjesec sto se priliva tice. I ovdje u USK je za 2018. i 2019. najvise registrovano u oktobru. Kasnije se broj upoli. 

Ne znam jesu li zurili ovamo u kampove prije zime (tad ni u Sarajevu nije bilo Blazuja) ili sta je vec razlog sto ih u oktobru dodje pofin broj vise nego u pola ljeta. Ne znam kakvi su podaci za ovu godinu. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1
2 hours ago, ST11 said:

Nažalost, čini se da je pala prva mrtva glava nekog našeg građanina (bez obzira na povod) od ruke migranata. Već tri godine se govori o tom: "sve je ok dok se ovo nedogodi".Dogodilo se i šta sad?

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Angry 1

Nemam rijeci, strasno. Covjek ovdje ne zna kako bi postupio. Ili ih pusti da prave problem ili kao u ovom slucaju intervenisi i onda to vec prerasta u borbu za zivot i smrt jer skoro svaki ima neko hladno oruzje i koristi ga bez sekunde oklijevanja. Tipujem da su i ovo nekakvi Marokanci ili Alzirci. Koliko pogan i nasilnicki nastrojen narod. 

Nadam se da ce im policija udariti neku represiju tamo i da ce narod ustati i uraditi nesto. Bar je tamo ostalo nekih muda i jalijasa. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/jedna-osoba-preminula-nakon-ranjavanja-nozem-u-ilidzanskom-naselju-otes/201118002

Zalosno je sto narod ovo sve trpi umjesto da se podigne i svima (pocevsi od vladajucih pa do ove bagra) zube pokaze. Cekajuci da vlada nesto poduzme imat cemo scenarij da ce bagra nas ganjati, tuci i ubijati... .

Narod se treba organizovati i dati po guizici i njima i onima koji ih brane i zbrinjavaju.  

• Like 1

https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/dubrovnik/vijesti/hrvatska-i-svijet/kolone-izbjeglica-prestravile-gorski-kotar-grupe-naoruzanih-ljudi-pljackaju-planinare-slucajne-prolaznike-provaljuju-u-vikendice-1057940

Eto vam potvrde o onome sto ja govorim, u ovo sve je duboko upetljana i Plenkoviceva vlada koja u suradnji s medijima presucuje sve ovo, Briselsku podguznu muhu i dezertera domovinskog rata plenkovica ceka neka foteljica u Briselu, sto ce biti s nama to kradezeovce nije briga, jos je strasnija cinjenica da je vecina opozicije spremna u tome sudjelovati jos i vise, stoga nema nade za Vas a ni za nas, na potezu od Bihaca do Rupe u Hr u svakom trenutku nalazi se izmedu 500 i 600 ilegalaca, to znaci da ce ruta ne ostati aktivna nego ce samo jos ojacati.

• Like 3

Da me ne bi neko pogrešno shvatio, žao mi je, jako i neizmjerno mi je žao što je čovjek stradao ali i dalje ne razumijem zašto je njegovom bratu (kojem se ljekari bore za život) sve to uopće trebalo ??? Ako su već jednom pili u lokalu i napravili ceh koji nisu platili, zašto im je dozvolio uopšte da uđu u lokal ? Ja im ne bih i onako dozvolio ulazak pa ne znam koji novci da su u pitanju. Ovaj tekst sam napisao kao komentar na tekst u avazu ako je uopće priča sa avaza vjerodostojna:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/609966/ovo-je-muskarac-ubijen-u-otesu-branio-brata-od-migranata-i-platio-glavom

• Like 1

Ovo je i lekcija svima nama da ne treba sam utjerivati pravdu, nego pozvati policiju da uradi svoj posao. Izuzetak je naravno u slucaju krajnje nuzde kad nema druge opcije ili kad imas jaku ekipu i brojcano si debelo nadmocniji. 

Ljudi ce te za pola marke i bez trunke oklijevanja izbosti. Da ne govorim da su sa svim vrstama oruzja neuporedivo spretniji od nas civilizovanih ljudi. Prema policiji opet postoji odredjena doza strahopostovanja. 

Jebiga, pisem ovo jer se kaze da je ovaj zvao buraza da rijese situaciju. Neizmjerno mi je zao momka. 

1 hour ago, Pavarotti said:

Ovo je i lekcija svima nama da ne treba sam utjerivati pravdu, nego pozvati policiju da uradi svoj posao. Izuzetak je naravno u slucaju krajnje nuzde kad nema druge opcije ili kad imas jaku ekipu i brojcano si debelo nadmocniji. 

Ljudi ce te za pola marke i bez trunke oklijevanja izbosti. Da ne govorim da su sa svim vrstama oruzja neuporedivo spretniji od nas civilizovanih ljudi. Prema policiji opet postoji odredjena doza strahopostovanja. 

Jebiga, pisem ovo jer se kaze da je ovaj zvao buraza da rijese situaciju. Neizmjerno mi je zao momka. 

Buddeli se samo na policiju cekalo ima da se mnogi nacekaju. Nemoze policija odmah svugdje stici.Narod se treba bolje organizovati. Samo kad bagra vidi da je narod progledao i da im vise pardona nedaju ima da se smire i selameta na drugim krajevima traze.

http://ba.n1info.com/Vijesti/a487935/Danas-protesti-gradjana-na-Ilidzi-zbog-ubistva-u-Otesu.html

Odmah odmazda, 10 migranata ubiti za jednog građanina, ovo je rat.

prije 1 sat, Pavarotti said:

To su dopustili migrantoljupci, kad smo mi govorili da na njih treba pucati na granici i da se treba štiti granica od stranih trupa ljudi su se smijali, sad neka bodu, pa ćete umjesto da ste pucali na granici pucati po vlastitom gradu kad krenu formirati mafijaške i paravojne trupe.

Senaid Memić načelnik Opštine Ilidža je potpomgao strane okupatore i iskazivao im dobrodošlicu u Općinu Ilidžu, čime je saučesnik u Ubistvu građanina Ilidže i Sarajeva. 

• Like 1
Just now, 1260 said:

Licemjerstvo politike u Sarajevu. Vidim oglasavaju se razni političari, traže reakciju od Selme. Sve ok, pala je mrtva glava. 

Građani Bihaća trpe torturu 3 godine. Niko u Sarajevu se nije pocesao da pomogne Bihaću. 

Sarajlije nas nikad nisu doživljavali ... oni su država u državi, za njih postoje Sarajlije, Bosanci, Srbi i Hrvati... mi smo ovo drugo.

• Like 1
3 hours ago, Grunf said:

Da me ne bi neko pogrešno shvatio, žao mi je, jako i neizmjerno mi je žao što je čovjek stradao ali i dalje ne razumijem zašto je njegovom bratu (kojem se ljekari bore za život) sve to uopće trebalo ??? Ako su već jednom pili u lokalu i napravili ceh koji nisu platili, zašto im je dozvolio uopšte da uđu u lokal ? Ja im ne bih i onako dozvolio ulazak pa ne znam koji novci da su u pitanju. Ovaj tekst sam napisao kao komentar na tekst u avazu ako je uopće priča sa avaza vjerodostojna:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/609966/ovo-je-muskarac-ubijen-u-otesu-branio-brata-od-migranata-i-platio-glavom

Koliko sam po dosadasnjim objavama upoznata, ova braca su iz Hadzica. Kako jedan svjedok izjavljuje da su dvojica ilegalaca boravili (duze vrijeme rentali sobu) u kuci. Ovaj Murat je vlasnik kuce sto znaci da je jedan od brace lokal iznajmio.

https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-hronika/na-mjestu-ubistva-jasmina-berovica-sta-kazu-svjedoci-sta-prijatelji-a-sta-policija/396964

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...