Jump to content
FORUM

Recommended Posts

11 minutes ago, Sadik said:

Organiziraj ti proteste i pozovi gradjane na proteste !

Neću. Ja sam bio na većini protesta. Ne kao podrška toj grupi nego zbog želje da se riješi kriza. 

Zar nije čudno da na prvim protestima bude 5000 ljudi a da nas svim ostalim jedva par stotina. I to uz goru situaciju. 

• Like 2
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Hahaha...

6 minutes ago, 1260 said:

Neću. Ja sam bio na većini protesta. Ne kao podrška toj grupi nego zbog želje da se riješi kriza. 

Zar nije čudno da na prvim protestima bude 5000 ljudi a da nas svim ostalim jedva par stotina. I to uz goru situaciju. 

Pa najviše su us*ali Sej i njih par teorijama urota o 5g, čipovanjima,koroni itd. Zato na zadnjih par protesta idem kao nijemi promatrač

5 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

ja davno izbrisao, o čemu sad pišu. gdje su skrenuli :D

Ma i ja sam izbrisao davnih dana  ali od drugih prijatelja koji to prate uvijek iskaču objave . Likovi su znaci grozni ogavni sto bi rekli. Oni su grupu okrenuli u Sejovu kampanju . Ona Aska i Jaganjac su poltroni i moroni na kvadrat sve lezihlebovici . 

Naša vlast još drži na funkciji premijera novalića i pored očigledne afere sa respiratorima ili ona sirovina cikotić koji ima seksy ideje kako u krajini grupisati teroriste u centre gradova.arapima treba u sred grmeča ili na vlašiću napraviti kamp pa nek vide koliko su poželjni ovdje.

Za vlast bi prodali rođenu mater.nećemo se varati i misliti da su takvi spremni na ozbiljan dijalog sa narodom,skontali bi tek onda kad od naroda dobiju nogu u guzicu.

• Like 1
1 hour ago, Grunf said:

Peder do jučer govorio da u cijeloj BiH ima 2500 a sad ih samo na USK ima 5000 ... m*** mu fašističku

Govorio je i da je IOM dobio 70 miliona (a mislim da je jednom prilikom i 90 spomenuo) a sad je u pricu slozio 50 miliona. Za proteste i Biru govori oko dvadesetak gradjana a ostalim po njegovom ne smetaju i da im cak pomazu.Koji djubar od covjeka.Znaci Biscani i Kladuscani da bi dokazali da je stanje ozbiljno i neizdrzljivo trebaju se organizirati i u grupama, kao ova bagra, sa letvama u rukama ih po ulicama docekivati . Pa nisu grci dzaba te humanitarce sa ostrva tjerali.   

P.S. U prici za kampove u Srbiji ",zaboravio" je reci da je Merkelovca licno sa vladom pregovarala i koliko se sjecam da je Srbija za te kampove i njihovu izgradnju dobila novac.Pi*da li mu materna on misli da su gradjani BiH nepismeni glupaci pa da im moze svoje price prosipati. Srbija je to iskoristila i sad u dogovoru s Miletom samo ih nama prebacuje.>:( 

• Like 2

ako nakon svega ovoga šuhret i mustafa nastave ovo pseto iz iom-a smatrati nekakvim partnerom u rješavanju ove krize onda su fakat kratki s pameću.od vlasti,opozicije i raznoraznih kvazihumanitarnih jebivjetara u sarajevu ne očekujem ništa,oni izgleda prepoznaju neprijatelja tek kad ih išamara

• Like 4

Tesko je ovo gledati a ne popizditi. Ove smece je ovdje samo zato jer su divljaci iz kamenog doba ovdje navalili i njemu otvorili radno mjesto s placom od bar 25000 eura neto. Slusajte kako samo postavlja stvari, krimigranti su tu, njih treba osigurati i smjestiti, to je tako i gotovo, medunarodna prava, obveze bla bla bla, goni se u 3pm, zelim mu se najgore u zivotu dabogda sve sto je ovdje zaradrio potrosio na neuspjesno lijecenje.

• Like 4
5 hours ago, 1260 said:

Kad su bili prvi protesti još uvijek nije bio razvijen biznis, a onda kad ih je krenulo ... pa gdje ćeš sam sebi u stomak skakati... laka par, ni oznojio se nisi ! 

• Haha 1
prije 8 sati, rucica1 said:

Govorio je i da je IOM dobio 70 miliona (a mislim da je jednom prilikom i 90 spomenuo) a sad je u pricu slozio 50 miliona. Za proteste i Biru govori oko dvadesetak gradjana a ostalim po njegovom ne smetaju i da im cak pomazu.Koji djubar od covjeka.Znaci Biscani i Kladuscani da bi dokazali da je stanje ozbiljno i neizdrzljivo trebaju se organizirati i u grupama, kao ova bagra, sa letvama u rukama ih po ulicama docekivati . Pa nisu grci dzaba te humanitarce sa ostrva tjerali.   

P.S. U prici za kampove u Srbiji ",zaboravio" je reci da je Merkelovca licno sa vladom pregovarala i koliko se sjecam da je Srbija za te kampove i njihovu izgradnju dobila novac.Pi*da li mu materna on misli da su gradjani BiH nepismeni glupaci pa da im moze svoje price prosipati. Srbija je to iskoristila i sad u dogovoru s Miletom samo ih nama prebacuje.>:( 

Zna on da mi nismo nepismeni, on nastupa sa pozicije sile ali praveći se glup.

On je savršeno svjestan koliko mi ne volimo migrante i njega lično, ali je isto tako svjestan da kao osoba iza kojeg stoji svo zlo svijeta može da radi šta hoće.

• Like 1

Istina, problemi će tek doći dolaskom hladnijih dana. Naše vlasti, kako gradske tako i kantonalne trebaju uzeti konce u svoje ruke i početi manipulirati situacijom u svoju tj. našu korist prije nego to urade ova g**na iz IOM-a i drugih NVO i ne treba čekati zadnji čas kad padne temperatura ispod 0 ili kad oni preuzmu inicijativu pa da se onda moramo opravdavati za svoje postupke po medijima. Ovo je borba, neka vrsta rata samo na neke druge načine i treba na neprijatelja udariti prvi i iznenada. Dakle, pozivati redovno domaće medije, medije iz regiona, evrope i svijeta i upoznati ih sa situacijom na Lipi, ako treba neke stvari i prešutati, optužiti IOM i EK da su prekršili obećanje jer su tražili državno zemljište za kamp uz obećanje da će ulagati u njega, da su sad ljudi u tom kampu i gladni i žedni i goli i bosi -NJIHOVOM KRIVICOM, da trebaju medicinsku skrb,da ih je EU ostavila na cjedilu kao i nas i time prekršila dato obećanje u Briselu, humanitarna kriza, zdravstvena kriza,piz** materina šta ja znam, da smo uložili koliko smo mogli, da smo mala zajednica bez mnogo sredstva (sve je zapravo istina što sam naveo). Samo početi kukati i napasti sviju za nerad od vlasti FBIH, BiH do EU. Isto tako izići sa pričom kako licemjeri iz EU traže slobodu kretanja za migrante na USK dok im ujedno ista ta EU brani kretanje unutar EU. Evo isto tako čitam policija HNK progoni kroz šumu grupe migranata i hapsi ih i protjeruje na USK. Zašto je to OK raditi na drugim kantonima a nije OK raditi na USK? (https://www.klix.ba/vijesti/bih/policija-traga-za-migrantima-koji-su-pobjegli-u-sumu-na-blidinju/201006147). Zašto Seljo Cikotić ne zahtjeva od policije HNK da to ne radi? Zašto ne traži poštovanje slobode kretanja za te ljude? Isto tako u RS-u? Ako stvarno je država ta koja se pita kako to kaže ovaj belgijski kepec, zašto ista ta država ne dozvoli kampove u RS? Zašto se nedozovljava sloboda kretanja tim ljudima u RS? Ako mogu svi onda država nije nadležna za te stvari i onda i mi na našem kantonu možemo tako postupati. Zašto su svi zacrtali USK kao jedan veliki kamp za ilegalne migrante sa vjerovatnoćom rasterećenja Grčke dole? Ti ljudi su problem EU jer dolaze sa teritorije EU i treba ih protjerati u EU. To vidimo iz primjera ovog belgijskog ovčara, on ide tom taktikom i drži se svoje priče. Mali milion stvari tu ima. Čuj Amasada SAD-a osuđuje izmještanje i zatvaranje Bire i traži ponovno njeno funkcionisanje. Što to ne traže od Dodika? Što ne traže poštovanje osnovnih ljudskih prava za te ljude za koje su uskraćeni u RS-u? A evo vidimo i na cijelom ostatku BiH izuzev USK. Treba biti realan i istinom ih gađati ravno između očiju.

Hrvati u HR (mislim na vlasti ali i građane) moraju biti svijesni da vraćanjem migranata na USK neće riješiti svoj problem nego će ga imati konstantno i produbiti ga, jer oni neće odustati i zato treba da bar sa lokalnim vlastima na USK uspostave dobre odnose i suradnju. Da nađu neko rješenje pa makar bilo privremeno. Jer danas ih je 10.000 iduće godine će ih biti možda 100.000 tko zna. Al to će onda biti problem

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Confused 1

Cilj Bošnjačke politike je naseljavanje migratana u Krajnu to je sad jasno ko dan i sprovođenje Islamske deklaracije
koju je potpisao Alija. Pravljenje Islamske republike više nije samo trolanje Srba već i realnost

1. Potpuno ignoriranje Bošnjaka od strane Bakira Živkovića (Izetbegovića) kao vladara najjače Bošnjačke stranke, koji je može se reći i kripto Srbin. 
2. Međunarodne organizacije omogućavaju prelazak granice migranata Do Bosne i Hercegovine pa čak i kroz zemlje EU (Grčka, Bugarska), a onda vojsku šalju i međunarodnu policiju na Hrvatsku granicu da im nedaju proći dalje.
3. Onaj gubavac iz Rima (Papa) čak podržava "socijalnu animaciju" migranata u BIH, pa je sad jasno ko dan ko je papa... obični agent zla.
4. Otvaranje novih kampova iako je obećano da se otvaranjem novi zatvaraju prethodni.

5. Neprestano povećavanje broja migranata isključivo muškaraca koji bi trebali Bošnjake zamjeniti i naseliti njihovu teritoriju.

U ovu zavjeru uključeni su:
1. SDA
2. Islamska Zajednica
3. Katolička Crkva
4. EU, UN, USA

Jedini koga sam vidio da se bori protiv migranata su Dodik, SPC. Zamislite??!?!?!? Neprijateljska Srpska pravoslavna Crkva se VIŠE BORI za zaštitu Bošnjačkog roda dok Islamska Zajednica želi da mi izumremo. 

• Like 1

Po kom osnovu se bore protiv toga Dodik i SPC ?? Po meni ako je istinit takav scenario, onda ga oni upravo i režiraju jer da nije tako vratili bi te ljude u Makedoniju od kud su i došli kod njih

• Like 1
prije 4 minuta, Grunf said:

Po kom osnovu se bore protiv toga Dodik i SPC ?? Po meni ako je istinit takav scenario, onda ga oni upravo i režiraju jer da nije tako vratili bi te ljude u Makedoniju od kud su i došli kod njih

Pa oni nedaju na svoje, čiste i šalju dalje (nama). 

Ali činjenica da SPC i Dodik neće da vide nijednog migranta, po banja luci ih love ko zvjeri šutaju i tjeraju dalje.

Samo naša vlast šuti i ne oglašava se.

Dodik je već 100 puta rekao: NIJEDAN migrant neće ostati u RS dok Bakir Izetbegović 2018 godine kad su bili prvi protesti, zaobilazi proteste i ide u migrantski kamp grliti migrante i slika se sa njima, živa istina. 

Mene sramota do te mjere da počinjem misliti da naši predstavnici u vlasti nas mrze ili stvarno rade na realizaciji one gluposti "Islamske deklaracije".

Ma užas... 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix

Vidi se da nemas pojma ni o Aliji ni o "Islamskoj deklaraciji" . Izvini ali tako je. Držiš se ustaško/četničke ideologije i propagande. Namjerno ili slučajno, ne znam ali pao si pod njen uticaj. Kao prvo, uzmi i pročitaj o čemu se radi pa da raspravimo o tom. Bez uvrede molim te, nisam imao namjeru da te napadnem samo da ti dam savjet. 

Moram napomenuti tebe a i druge koji ne znaju: ja sam apsolutno apolitičan inače u životu i ne, nisam ni pobornik ni zaštitnik politike porodice Izetbegović. Samo sam realan.

prije 28 minuta, Grunf said:

Vidi se da nemas pojma ni o Aliji ni o "Islamskoj deklaraciji" . Izvini ali tako je. Držiš se ustaško/četničke ideologije i propagande. Namjerno ili slučajno, ne znam ali pao si pod njen uticaj. Kao prvo, uzmi i pročitaj o čemu se radi pa da raspravimo o tom. Bez uvrede molim te, nisam imao namjeru da te napadnem samo da ti dam savjet. 

Moram napomenuti tebe a i druge koji ne znaju: ja sam apsolutno apolitičan inače u životu i ne, nisam ni pobornik ni zaštitnik politike porodice Izetbegović. Samo sam realan.

Pa eto ti objasni onda zašto Alijin sin i njegova SDA dovodi Hinduse i Pakistance, objasni zašto IZ kojom upravlja SDA želi da što više migranata dođe pa onda objasni zašto Srbi i Hrvati za razliku od nas svoju teritoriju brane. 

Just now, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Pa eto ti objasni onda zašto Alijin sin i njegova SDA dovodi Hinduse i Pakistance, objasni zašto IZ kojom upravlja SDA želi da što više migranata dođe pa onda objasni zašto Srbi i Hrvati za razliku od nas svoju teritoriju brane. 

Samo zato što se to tako događa, igrom slučaja. Nemaju namjeru niti su imali namjeru ovi doći i ostati u BiH. To znaš i ti. Ali po tvom postu ispada da je Alija I. planirao ovu invaziju Pakistanaca i Afganistanaca prije 50 godina? Izvini ali ravno je dobrom SF-u. Ali ima istine da vlasti druge dvije zemlje namjerno naseljavaju ove ilegalce (bar da se stekne dojam takav da se "naseljavaju") da bi opravdali stvari koje su se događale 90tih. Pa to se već događa. A zašto bošnjački voždovi ne reaguju? Zato što su nesposobni a i nije im stalo. Ja dugo tvrdim da su oni davno Krajnu otpisali.

• Like 2
7 minutes ago, Pavarotti said:

Ko jos nije skontao da je ovo onaj idiot Real. 😅

Neki dan sam sebe citira. 

Do jucer turkofiliju prosipao, vidi ga sad. Kakav poremecaj licnosti.

Nisu iste IP adrese, osim ako se Real nije vratio iz Njemačke

• Like 1
  • Haha 1
prije 6 minuta, Grunf said:

Nisu iste IP adrese, osim ako se Real nije vratio iz Njemačke

Ha, ne znam jel ima kakvih fazona da se to podesi, ali zajednicki im je “upravo sam primio terapiju na psihijatriji” stil pisanja. Ne radja to majka dvaput. 

Ako pak postoje dvojica, svijet je u velikom problemu. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1
  • Haha 1
2 minutes ago, Pavarotti said:

Ha, ne znam jel ima kakvih fazona da se to podesi, ali zajednicki im je “upravo sam primio terapiju na psihijatriji” stil pisanja. Ne radja to majka dvaput. 

Ako pak postoje dvojica, svijet je u velikom problemu. 

Pa moguće je putem VPN-a ali čisto sumnjam da je slučaj. No ne bitno, vratimo se na temu

• Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...