Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Spigel je postao Njemačko smeće koje u Njemačkoj gotovo više nilonne čita (tiraž unatrag 5 godina pao 85%) a financira ga sada Soroš takovda je pametnom sve jasno od kud  i kakva reporzaža se pojavila. Ne bi.me čudilo da je Haldir bio iza kamere

• Like 2
  • Haha 1
  • Replies 18,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3498

• rucica1

1395

• Barba

1224

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Garant odradili prepoznavanje i ovi nasi rekli da to nije on. Ja sam mislio da su prvo uzeli opis ubice od ovih nasih iz kafica (u medijima se spominje da je bilo 5 nasih), onda nekako iz evidencije osudjenih nasli ovog Marokanca kao moguceg pocionica, pokazali ovima ocevicima sliku i oni potvrdili. Kontao sam da su tako izasli u javnost sa slikom i imenom osumnjicenog i da je to 100% taj. 

Ovako cirkus. 

• Like 1

Bilo bi pravo ruglo da je neko još stavio sliku Migrantskog Ćaće da je on kriv,a čovjek u francuskoj dila.

Policija bi se satrala tražeći ga po kladionicama i benziskim pumpama .........vjerovatno se ide na eliminaciju,prvo otkriti one koji to nisu počinili,a kad se ološ smakne onda se udariti po čelu i skontati sve.

Ko je branio da se zatvori cijeli sarajevski kanton i odmah nađe ljigavac.ovako je taj tajson aziz možda napokon našao familiju u sedri.inače su se izgubili još prije dvije godine.prava sreća IOM ih spojio.

• Like 1

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/video-velika-tuga-u-sarajevu-klanjana-dzenaza-jasminu-berovicu-porodica-i-prijatelji-shrvani-bolom-606644

Za naš portal je ranije mještanin Otesa ispričao kako se sve odigralo.

- Nekoliko njih je sjedilo u kafiću i pilo alkohol. Kada ih je konobar zamolio da odu, jer moraju zatvoriti kafić zbog naredbi koje je donio Krizni štab FBiH, oni su odbili. Konobar je tada nazvao vlasnika kafića, koji se ubrzo pojavio u društvu Berovića i još nekoliko mladića. Tada je u kafiću nastao haos, ispričao je tada za naš porta. 

Mene cudi zasto im se dozvoljava boravak i tocenje alkohola po kaficima. Prije svega to su ilegalna NN lica a takodjer su opasnost po pitanju zaraznih bolesti. :(

• Like 2
prije 29 minuta, rucica1 said:

Ova dvojica sto su takodjer zbodeni i nalaze se u bolnici, mogu tu bagru identifkovati. Znaci hapsiti sve sumnjive i ovoj dvojici na prepoznavanje.   

Neće se usudit prepoznat ih.  Ko garantira da im se ovi neće osvetit kada ih puste, a pustit će ih.  Žalosno ali istinito.  Alan fordovski scenarij. 

prije sat vremena, rucica1 said:

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/video-velika-tuga-u-sarajevu-klanjana-dzenaza-jasminu-berovicu-porodica-i-prijatelji-shrvani-bolom-606644

Za naš portal je ranije mještanin Otesa ispričao kako se sve odigralo.

- Nekoliko njih je sjedilo u kafiću i pilo alkohol. Kada ih je konobar zamolio da odu, jer moraju zatvoriti kafić zbog naredbi koje je donio Krizni štab FBiH, oni su odbili. Konobar je tada nazvao vlasnika kafića, koji se ubrzo pojavio u društvu Berovića i još nekoliko mladića. Tada je u kafiću nastao haos, ispričao je tada za naš porta. 

Mene cudi zasto im se dozvoljava boravak i tocenje alkohola po kaficima. Prije svega to su ilegalna NN lica a takodjer su opasnost po pitanju zaraznih bolesti. :(

IOM i UN su jači od države BIH zar ti to još nije jasno?

• Like 1
  • Angry 1

Ne branim tu bagru, ali nije ni taj covjek sto je ubijen normalan. Ne znamo cijelu pricu ali bi reko da je vlasnik kafica trebo zovnuti policiju a ne da se on sa njima obracunava. Znaci pustio ih je u kafic i onda bi on pijane ljudi izbacivo. Nije mi to nikako u redu. I cijelokupna prica se tu nekako ne podudara..

• Like 2
  • Dislike 1
38 minutes ago, Lidjo said:

Ne branim tu bagru, ali nije ni taj covjek sto je ubijen normalan. Ne znamo cijelu pricu ali bi reko da je vlasnik kafica trebo zovnuti policiju a ne da se on sa njima obracunava. Znaci pustio ih je u kafic i onda bi on pijane ljudi izbacivo. Nije mi to nikako u redu. I cijelokupna prica se tu nekako ne podudara..

Ja kad sam bio momak davno je to bilo bio sam sa prijateljima u nekom klubu tu je bilo uvijek ljudi ko u priči najviše iz razloga sto su izlazile najbolje ženske i tako desi se neka tuča u kojoj su učestvovali par Holanđana i nekoliko somalaca ni danas mi nije jasno kako uspiju sakriti onolike noževe kod sebe ljetna garderoba ljudi su izboli decka doslovno sva trojica od jednom čovjek najebo ni kriv ni dužan jer ih je pokušao rastaviti . Čovjek je danas u kolicima a bio je zbilja pravi sposoban dečko ali nadjes se u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu . Svakom bi savjetovao da ne ulazi u konflikt sa migrantima .

prije 32 minuta, rucica1 said:

U drugim drzavama nisu jaci od drzave ali te drzave imaju sposobne i jace politicare.  

Pitaj njemce kako se osjećaju u njemačkoj, reći će ti da se zgražaju te da su njihovi političari obične sluge međunarodnih organizacija koji uopšte ne vode brigu o njemačkom narodu.

To što oni kažu isto je i kod nas samo 100 puta gore. 

Selmu Cikotića ti uopšte ne zanimaš, njega zanima šta će reći Rafael Van der Auwert... jer on se njega boji više nego Boga, a ti i ja smo ništa.. prašina. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
32 minutes ago, saco said:

Taj smrad od autora je popljuvao ljude sa liste PoMAK-a koji nemaju nijedne mrlje sto se tice koristenja sredstava, jer je dobio pare da siri lazi i pljuje
Al doce i njemu kraj

• Like 1

Barba nemoj da strašiš čitaoce foruma,al ti si to mislio u dobroj namjeri.ne treba im se dozvoliti bahtao ponašanje uvjek treba reagovati na prvu vjerujte brzo shvate da su u opsajdu.Al ja poznajem ljude ovdje u bihaću koji im se polako smiču s puta (naravno zdravi sposobni ljudi na neki didovi).

Huligan ko huligan bio migrantski il bihaćki ako mu pustiš vazda će te vući za uši.prve prave proteste protiv migranata država zaustavila,da je nastavilo onom žestinom bilo bi nešto od našeg mira.konflikta s migrantima uvijek ima to nam je gotovo svakodnevnica.

4 minutes ago, Blanco7 said:

Taj smrad od autora je popljuvao ljude sa liste PoMAK-a koji nemaju nijedne mrlje sto se tice koristenja sredstava, jer je dobio pare da siri lazi i pljuje
Al doce i njemu kraj

Iskreno bih volio da je laz, ali jako puno na ovu temu je na zalost pisato i prije izbora, kako sam cuo ovi iz IOM su jos uvijek u BIRA

Sve ono sto su protivnici zatvaranja Bire predvidjali se nije desilo. Dakle, ja ne vidim nikakvu humanitarnu krizu niti da kolone smrznutih migranata idu i redom provaljuju kuce. Sigurnosna situacija je ostala nepromijenjena. 

I ne vidim da ce biti puno gora situacija po osnovu koje bi se izvrsio pritisak da se Bira ponovo otvori, jer je vec zima, ruta se zamrzne i priliv se drasticno smanji. 

Iz tih razloga ne vjerujem ni da ce doci do ponovnog otvaranja. Nije me ni ovaj autor ovog amaterskog portala sa kvazi izvorima puno uvjerio u suprotno. 

I ne treba tu neki blagoslov Suhreta jer izmedju migranata i Bire stoji samo policija USK. Formalnopravno gledano, Bira je i dalje kamp koji je kao takav odredjen od strane Vijeca ministara i to je i dalje na snazi. 

Potrebna je usmena naredba MUPu da ih opet pocnu sprovoditi i otvore vrata za nove, ali za to moras biti fakat glup. Da se kladim, rekao bih da se nece ponovo otvoriti, ali sve je moguce. 

• Like 1
12 hours ago, Lidjo said:

Da.. priča je bitna ! 'novinari' prenose suhoparne izjave potparola. Šta se 'iza brda valja' malo njih zna,ali to se ne prenosi. Da,trebalo je zvati policiju ..'kornjače' .

11 hours ago, Blanco7 said:

Al doce i njemu kraj

Zna li se ko je ? Čiji je taj bisce.ba ..?

Dana 02.11.2020. godine, oko 07,00 sati, u Zenici, u ulici Štrosmajerova, izvršeno je razbojništvo na način da je nepoznato lice, u namjeri sticanja protivpravne imovinske koristi, presrelo žensku osobu M.N., iz Zenice, istu oborilo na tlo uz upotrebu fizičke snage a zatim, uz prijetnju hladnim oružjem, od iste otuđilo ručnu torbu u kojoj se nalazio novčanik sa ličnim dokumentima oštećene, bankovnim karticama i novcem u iznosu od 50,00 KM i mobilni telefon marke “Samsung”. Nakon izvršenja razbojništva, nepoznati izvršilac se sa otuđenim predmetima udaljio u nepoznatom pravcu, dok se oštećena obratila za ljekarsku pomoć u Kantonalnu bolnicu Zenica, gdje su kod iste, od strane dežurnog ljekara, konstatovane lakše tjelesne povrede.

Dana 05.11.2020. godine, oko 07,00 sati, u Zenici, u ulici Štrosmajerova, izvršeno je razbojništvo na način da je nepoznato lice, u namjeri sticanja protivpravne imovinske koristi, presrelo malodobnu H.A., iz Zenice, te uz prijetnju hladnim oružjem od iste otuđilo novac u iznosu od 3,00 KM i mobilni telefon marke “Samsung”. 

Nakon izvršenja i prijavljivanja navedenih krivičnih djela, policijski službenici Policijske uprave I su pod nadzorom dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva Zeničko-dobojskog kantona preduzeli opsežne i koordinirane mjere i radnje na rasvjetljavanju izvršenih razbojništava i otkrivanju počinilaca istih. Kao rezultat naznačenih aktivnosti, policijski službenici su locirali i lišili slobode lice A.M., rođeno 2002. godine, državljanin Maroka, zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo navedena krivična djela. Nakon izvršene kriminalističke obrade, te prikupljenih dokaza i obavještenja, navedeno lice je predato Kantonalnom tužilaštvu Zeničko-dobojskog kantona na nadležnost i daljnje postupanje.

Ah ti Marokanci. 

Nećemo se praviti sljepi i glumiti da se nije teroriste dočekalo raširenih ruku,pravili im se iftari u bihaću braća muslimani ponosni na svoj merhamet uvezlo se hrpa kriminalaca.susjedi zna se odmah to povezuju sa arapskim teroristima koji su bili učesnici rata u bih ( na našoj strani).

• Like 1

Taj termin “Muslimani” nema veze sa migrantima i koriste ga iskljucivo Dodik i par radikala okupljenih oko njega. Koristi se duze vrijeme zbog, kako Dodik objasnjava, toga sto se oni nazivaju bosanskim Srbima. 

Jos nisam vidio da neko migranta naziva muslimanom iz Sarajeva. Ne vjerujem ni da je to tacno, ali ako jest i ako to plasiraju trash mediji koji izbacuju vijesti kako su Srbi prvi ljudi na Zemlji, onda to stvarno nije relevantno. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...