Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3244

• rucica1

1184

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

2 minutes ago, zudox said:

Grunf što si smaknuo sa početne stranice ulazak na forum  sad se teze pronalaze teme ne kompliciraj 

Nemam ja s tim ništa niti ja to mogu vratiti. I ja sam bio zbunjen

14 minutes ago, Grunf said:

Seksi Cikota je na nekim čudnim medikamentima

Kaže..nema ljudi,fali edukacije,zakone treba mijenjati..itd..etc..

'92. da sam /smo/ čekao ljude,edukaciju,zakon..ne bi me bilo ili bi bio u 3PM ..i ja i svi mi.. Stavi ljude,koliko ih imaš i kakve god imaš..tamo gdje treba da stoje..rezultata će biti. Napravi figure /strašila/ i stavi ih na granicu dobićeš neki rezultat,kao i ,,seljak" u njivu kad stavi strašilo. U kućištu za radar koji mjeri brzinu vozila možda nema radara ali vozači prilagode brzinu. Japanci su,poodavno,čitao sam o tome,u nedostatku broja policajaca napravili ,,figure" i postavili ih na kritična mjesta uz prometnice i dobili rezultate kao da su stajali ljudi. Znači treba raditi i raditi..a ne grijati fotelje i stolice na tv pred kamerama.

• Like 2
34 minutes ago, Grunf said:

@L19.S61. Pošto već ima jednom video bio sam slobodan da ga uklonim iz tvog posta

Neka si. To ti je posao. Samo radi.  Radim i ja,doduše na crno. Al zato trošim na bijelo..vino,brašno,šećer,so..(šta ono još? kad se sjetim.. 😂)

2 hours ago, Grunf said:

Za one koji nisu pogledali a htjeli bi:

Cijela emisija

Dakle: tri minute,od skoro 118 pogledajte i možda vam bude jasno...od 58:00 do 1:01:00

(može li ovako..G ? 😂 )

Ovi naši političari su toliko bahati da im ništa izjavljivati gluposti koje  više  priliče ulici nego jednom političarima.  Bakir izjavljuje kako jedva sklapa kraj s krajem s 8000 KM, Selmo bulazni itd. 

• Like 1
prije 2 sati, 1260 said:

Ovi naši političari su toliko bahati da im ništa izjavljivati gluposti koje  više  priliče ulici nego jednom političarima.  Bakir izjavljuje kako jedva sklapa kraj s krajem s 8000 KM, Selmo bulazni itd. 

Stvarno ne znaš ko je bahatiji Cikotić, Izetbegović, Hoffman, Galić, Ujić, Van der Auweraert, Dodik... sve stoka

• Like 1

Ovaj ilegalac Panarhman ima, kako kaze, 18 godina a 2 godine putuje...(ima on njih najmanje 21 - nego se izvlaci na maloljetnika).Pa sine nisu ti bosanci mama i tata ( a ni Evropa)  pa da te hrane i odjevaju . Gdje je njihova roditeljska duznost. Kako razmisljate zato vam je i drzava takva kakva jeste.  

Svi politicari u regiji us instalirani izdajnici, evo dezerter domovinskog rata i briselska podguzna muha pljenković obecao primiti odreden broj 'maloljetnika' s lezbosa. U ovakvoj katastrofalnog ekonomskoj situaciji i stravičnog pada BDP-a te masovnih otkaza koji dolaze na jesen, ovaj dezeter i izdajnik odlucio uvesti socijalne slucajeve s bliskog istoka, govno je vjerovatno na Sorosevom spisku.

• Like 1

Trnutno zestoka debata u Austriji o dovodjenju "djece" iz izbjeglickog kampa MOria iz Grcke.

Lijevicari traze da se djeca izmjeste iz kampa i da dovedu u Austriju, dok desnicari i kancelar Kurz su strikno protiv, jer kazu da je to ogroman pullfaktor, kao da dovedemo 400 djece kamp bi ubrzo popunili sa 800 novih.

"ako popustimo tom pritistku , onda rizikujemo da napravimo iste greske koje smo 2015 napravili. Rizikujemo, da ljudi sebi daju pogresnu nadu, krenu prema Grckoj, posao trgovaca ljudima opet procvjeta i opet puno ljudi se utopi u moru. Taj neljudski i nehumani sistem iz 2015 ne dozvoljava mi moja savjest!"

Bravo gospodine! Jedini normalan covjek u ovoj EU trentuno!

Edited by Lidjo
  • Like 3
  • Dislike 1

Tu kozu i njenog oca sam i ja neki dan spominjao ovdje. Oboje u CK Ključ i oboje bi policija trebala dobro protresti. To je ista koza koja bišćane i kladuščane a i našu policiju naziva fašistima, iste one bišćane pa i mene koji joj (uz ostale sa današnjeg USK) izginuše dok su oslobađali Ključ dok je isti taj njen babo u to vrijeme džepario po Njemačkoj i Evropi da bi se mogli vratiti tu gdje jesu i vrijeđati danas iste te ljude. Stoke jedne nezahvalne. Bolje im je da šute i hrane te ljude jer to im je posao. Dvije godine tako oboje njih seru po fb i dvije godine gledaju kako ti ljudi u Velečevu spavaju pod vedrim nebom a nikad se nisu sjetili da ih smjeste bar pod kakav šator. Glavna im je priča "oni hoće u Bihać a ne da budu u Ključu" a onda ih rasparčavaju i voze prema Bihaću i za to im uzimaju novac dok se kriju iza krinke "humanitaraca". Sve to treba na robiju poslati.

• Like 6
14 hours ago, Grunf said:

To je ovaj Qrac što je isto za pushback iz Austrije u BiH? Navodno ga Austrija već radi

Ne, za vrijeme koalicije FPÖ (desnicarke) i trenutne ÖVP od Kurza postignut je dogovor sa Srbijom o vracanju nazad migranata koji su usli preko SRbije...

Ne znam da li se taj dogovor sprovodi trenutno, ali uglavnom nema nista sa Bosnom!

• Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...