Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 37 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Pa eto ti objasni onda zašto Alijin sin i njegova SDA dovodi Hinduse i Pakistance, objasni zašto IZ kojom upravlja SDA želi da što više migranata dođe pa onda objasni zašto Srbi i Hrvati za razliku od nas svoju teritoriju brane. 

Ne dovodi njih SDA u Bosnu. BiH je nadrapala zato što je sistem odlučivanja u državi potpuno nefunkcionalan i nenormalan.  Praktičko izvršna vlast ne postoji.  Da bi se nešto dogovorili potrebna je saglasnost predstavnika svih triju naroda.   Znači čim jedan od poglavica odluči da nešto blokira to će se i dogodit.  Cikotić je potpuno nebitan lik i to ministarstvo sigurnosti ima važnost kao i ministarstvo za lađenje muda.  U Bosnu dolaze zato što je to država koja se nalazi na ruti.  USK je nahebo zato što im je tamo najbliže doći do Italije i Njemačke.   Taj dio Hrvatske je najuži i praktički od granice sa Bosnom do Slovenije sve je šuma.  Preko Rumunije i Mađarske ne mogu.  Prirodna granica između Hrvatske i Srbije je Dunav.  Čak i da tamo pređu da bi došli do Slovenije moraju preći Slavoniju, Podravinu i Međimurje, a to su sve ravničarski krajevi.   Bihać loše prolazi samo zbog svog geografskog položaja,  zbog nepostojanja države i potkupljivosti onih kojima ovaj cirkus donosi veliku zaradu. 

• Like 2
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3312

• rucica1

1245

• Barba

1161

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Ovi smiju i vatreno oruzje koristiti a to niko ne spominje.Kad je u pitanju  Bihac i Kladusa onda su o ponasanju i ljudskim pravima, svima puna usta kritike i optuzivanja. 

srijeda
7. oktobar 2020.

Policijska potjera za migrantima: Korišteno vatreno oružje?

Policija je pregledala sve automobile koji su se kretali cestom cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu / Ilustracija

POLICIJA JE PREGLEDALA SVE AUTOMOBILE KOJI SU SE KRETALI CESTOM CESTI 

Sinoć se na području Blidinja odvijala prava drama. Kako javlja Bljesak.info pozivajući se na neslužbene izvore, policija je bila u potrazi za većom grupom migranata, a navodno su na teren izašli i pripadnici specijalne policije. Prema istom izvoru, navodno je korišteno i vatreno oružje.Izvor Bljeska je kazao da su postavljene policijske kontrole na cesti prema Posušju i Tomislav-Gradu, te da je policija pregledala sve automobile koji su se kretali tom saobraćajnicom. 

Iz MUP-a HNK-a jutros nam je potvrđeno da je policija jučer na području koje pokriva PU Jablanica, tačnije u Risovcu, zatekla šestoricu migranata koji su kazali da su iz Irana. 

- S obzirom na to da nisu imali dokumente, predati su Službi za poslove sa strancima u Mostaru, kazali su nam iz MUP-a HNK-a.

--------------------------------------

Ovo bi nasi trebali  od hercegovaca prepisati.Kad mogu oni sto nebi i mi mogli.  

prije 20 minuta, gargamel said:

Ne dovodi njih SDA u Bosnu. BiH je nadrapala zato što je sistem odlučivanja u državi potpuno nefunkcionalan i nenormalan.  Praktičko izvršna vlast ne postoji.  Da bi se nešto dogovorili potrebna je saglasnost predstavnika svih triju naroda.   Znači čim jedan od poglavica odluči da nešto blokira to će se i dogodit.  Cikotić je potpuno nebitan lik i to ministarstvo sigurnosti ima važnost kao i ministarstvo za lađenje muda.  U Bosnu dolaze zato što je to država koja se nalazi na ruti.  USK je nahebo zato što im je tamo najbliže doći do Italije i Njemačke.   Taj dio Hrvatske je najuži i praktički od granice sa Bosnom do Slovenije sve je šuma.  Preko Rumunije i Mađarske ne mogu.  Prirodna granica između Hrvatske i Srbije je Dunav.  Čak i da tamo pređu da bi došli do Slovenije moraju preći Slavoniju, Podravinu i Međimurje, a to su sve ravničarski krajevi.   Bihać loše prolazi samo zbog svog geografskog položaja,  zbog nepostojanja države i potkupljivosti onih kojima ovaj cirkus donosi veliku zaradu. 

Manje-vise se slazem. Nekad su stvari jednostavne i ne treba uvijek uzrocno-posljedicnu vezu traziti u necem sto su Egipcani napisali na plocama prije 5000 godina i slicno. Nije to definicija pameti. 

14 minutes ago, gargamel said:

Zato im treba sto vise US ogaditi. Znaci kampove van urbanih podrucja, zabraniti  (od strane gradjana) njihovo snabdjevanje.Gradjanima koji ih pomazu i smjestaj iznajmljuju jos strozije kazne zavesti.Takodje gradjani trebaju biti aktivniji u prijavljivanju onih koji bagri smjestaje iznajmljuju.Gradjani se trebaju organizovati i aktivniji biti. Sjediti kod kuce kukati, psovati i cekati da im neko drugi problem rijesi moze samo do jos vece katastrove dovesti. Pa gdje su oni nasi bihacki maheri pa da se u nocne "setnje" organizuju. Radi ove nase bagre sto ih pomazu (nose hranu i odjecu) i privatno smjestaj iznajmljuju, onaj Peder to koristi kako bi ukazao da su gradjani (sa stanjem ) zadovoljoni. 

prije 16 minuta, rucica1 said:

Zato im treba sto vise US ogaditi. Znaci kampove van urbanih podrucja, zabraniti  (od strane gradjana) njihovo snabdjevanje.Gradjanima koji ih pomazu i smjestaj iznajmljuju jos strozije kazne zavesti.Takodje gradjani trebaju biti aktivniji u prijavljivanju onih koji bagri smjestaje iznajmljuju.Gradjani se trebaju organizovati i aktivniji biti. Sjediti kod kuce kukati, psovati i cekati da im neko drugi problem rijesi moze samo do jos vece katastrove dovesti. Pa gdje su oni nasi bihacki maheri pa da se u nocne "setnje" organizuju. Radi ove nase bagre sto ih pomazu (nose hranu i odjecu) i privatno smjestaj iznajmljuju, onaj Peder to koristi kako bi ukazao da su gradjani (sa stanjem ) zadovoljoni. 

Meni se čini da je ova situacija nerješiva.  Šta god da se napravi neće biti dovoljno.  Jedino da se na globalnom planu nešto drastično ne promjeni pa da se ova seobe naroda zaustavi.  Ne znam ni koliko bi išta promjenio taj neki građanski bunt.  Vi se borite protiv migranata, EU, Amerike, UN-a, IOM-a, vlasti u Sarajevu...  Šta god da se napravi oni će i dalje dolazit u sve većem broju.  Pokušavat će preći granicu dok god ne uspiju.   Stvarno je situacija nenormalna a vi najviše trpite zbog toga. 

52 minutes ago, gargamel said:

Meni se čini da je ova situacija nerješiva.  Šta god da se napravi neće biti dovoljno.  Jedino da se na globalnom planu nešto drastično ne promjeni pa da se ova seobe naroda zaustavi.  Ne znam ni koliko bi išta promjenio taj neki građanski bunt.  Vi se borite protiv migranata, EU, Amerike, UN-a, IOM-a, vlasti u Sarajevu...  Šta god da se napravi oni će i dalje dolazit u sve većem broju.  Pokušavat će preći granicu dok god ne uspiju.   Stvarno je situacija nenormalna a vi najviše trpite zbog toga. 

Kako da je Madjarska mogla postaviti zicu oko svoje granice a mi nemozemo? Hrvatska ne moze? 

Ne mozemo jer nemamo vlade iza sebe. Da smo se ujedinili sa Madjardskom i ostalim Visegrad drzavama bilo bi nam puno lakse u borbi protiv migracija! PRvi nam je problem sto nemamo vlade i nismo nezavisni!

• Like 2
  • Dislike 1
On 06. 10. 2020. at 11:45, Barba said:

Ako ima veca budala od onog Seja i njegove ekipe one Aske i ostalih ja ne znam rade li ti ljudi ista drugo osim sto pisu gluposti po cijeli dan gdje god ih blokiram njihove objave iskacu . Tacno cu izbrisati sve drustvene mreze . Ono sto oni pisu vise nema nikakve veze sa migrantskom krizom tacno su zreli za ludnice Grunfa mi .

Za tebe  tamo negdje što  piskaraš po  forumu Sej može biti budala ali je jedini  koji 3 godine  konstantno se bori protiv  migranstskih kampova u  Bihaću  i  na gradskom vijeću  od  samog početka  iznosi činjenice  i svojim izjavama putem medija  i organiziranjem 9 protesta   vrši pritisak na vlast da se nešto poduzme. 

Istakao je jasne zahtjeve građana   i bori se  lično protiv ovih kriminalaca za razliku od tebe koji   samo osuđuješ i pljuješ druge. 

Objave sa privatne grupe ti ne mogu iskakati   jedino da si i sam član te grupe.  

15 hours ago, Barba said:

Ma i ja sam izbrisao davnih dana  ali od drugih prijatelja koji to prate uvijek iskaču objave . Likovi su znaci grozni ogavni sto bi rekli. Oni su grupu okrenuli u Sejovu kampanju . Ona Aska i Jaganjac su poltroni i moroni na kvadrat sve lezihlebovici . 

Objave ti ne mogu iskakati  niti od prijatelja  jer je grupa privatna  , iskaču ti jedino ako si član . Jaganjac nije član grupe    , a ti si "lezihlebovic"  koji samo piskara po forumu . Gdje je tvoj doprinos konkretan u  borbi protiv ovih  divnih koljača , silovatelja , narkomana , pljačkaša ?

• Like 1
prije sat vremena, Lidjo said:

Kako da je Madjarska mogla postaviti zicu oko svoje granice a mi nemozemo? Hrvatska ne moze? 

Ne mozemo jer nemamo vlade iza sebe. Da smo se ujedinili sa Madjardskom i ostalim Visegrad drzavama bilo bi nam puno lakse u borbi protiv migracija! PRvi nam je problem sto nemamo vlade i nismo nezavisni!

sutra da se svi dogovore da se granica hermetički zatvori u roku odmah bi počelo kokodakanje raznih umjetnika,intelektualaca,lažnih liberala,glupih merhametlija i ostalih tupavaca,a kada im kažeš da to radi recimo susjedna hrvatska koja je u eu oni će reći nema to veze:)neobjašnjiva je potreba nekih ljudi da udovolje svima makar to bilo na štetu svojih gradjana.

• Like 1
10 minutes ago, gargamel said:

EU ce se morati vise sa ovin problemom zabaviti .Svojim dosadasnjim radom ( po pitanju ovog problema) nisu nista konkretno napravili (sto je i dosta kritikovano).Sve ove godine , nakon one invazije,oni su "prespavali".Probleme ove vrste su precutavali i pod tepih skrivali.Sad kad su vidjeli da sve vise zemalja EU negoduju i neposlusnost iskazuju sad su na tome pocel raditii.Na samitu proslog mjeseca izmedju ostalog dat je i prprijedlog o izmjeni i dopuni azilskog prava, jacanju zastite granica EU,... .Na slijedecem sastanku ce se vidjeti sta ce se od tog svega predlozeog usvojiti.Ovaj problem je i unutarnjem razdoru EU zamalja doprinjeo.  Dok se oni (EU) u svemu ovom nadju nasi gradjani (u ocuvnju svojih gradova i kantona) trebaju aktivniji i ostriji biti. 

https://www.biscani.net/krijumcari-migranata-u-bijegu-od-policije-vozilom-zavrsili-u-kanalu/

Da su barem ovi krijumcari vratove polomili.

2 hours ago, zudox said:

https://fatimahadzicusk.art.blog/2020/10/01/pokolj-u-zegaru-bihacdonosimo-slike-od-sinoc-i-ne-preporucujemo-svakome-da-ih-gledaju-18/

Na ovo sam ja davno upozoravao a i poznanike policajce ima jednog dana decki da vam odrezu glave i igraju nogomet sa njima.Sta je vas u kladusi 20 tak naspram par hiljada

https://avaz.ba/vijesti/bih/600438/grupa-migranata-u-bih-na-tiktoku-igra-se-s-nozevima

Protesti ispred Mirala su najobičnija glupost, jer vlast se ne boji psa koji laje. 

Vlast bukvalno kaže: Protestvuj koliko hoćeš, ali nemoj praviti nered.

U prevodu: Protestvuj koliko hoćeš biće onako kako ja kažem.

Tito je davno rekao: Nijedna vlast se ne smjenjuje mirnim putem već isključivo krvavom revolucijom. 

Zato se vlast u Americi, Evropi, Bosni nikad ne mjenja.. uvjek iste 2-3 stranke (koja su zapravo jedna stranka) i niko drugi, nikakva drugačija misao, ništa... sve isto.

Zato protestvuj a nemoj praviti nered <- to je zapravo izrugivanje. 

Smješniji su mi ljudi koji vjeruju da je vlast bilo gdje u svijetu razmna, koji vjeruju u ljudskost i slične gluposti... VLAST je spremna milion ljudi žrtvovati da sačuva vlast i to svi trebaju znati.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
prije 35 minuta, Grunf said:

@Bišćanin Čitaindexiklix nije ovo okupljanje takva vrsta protesta. Mirni protest/okupljanje je sam čin skretanja pažnje javnosti na nešto, neki problem u društvu ili lokalnoj zajednici, ne mora nužno biti usmjeren protiv nekoga ili nečega.

Skretanja pažnje kome? 

Čekaj malo jel ti misliš da bilo koji političar ili državni službenik ima bilo kakvu moralnu vertikalu da uopšte pomisli na te ljude što protestuju? 

"Skretanje pažnje"

Hahhahahahha

Pa oni se naroda ne boje, oni se boje Britanskog i Američkog ambasadora. 

Mi smo robovi političara a ne oni naši, iza njih stoji NATO šta ih briga za stotinjag jadnih prosvjednika. 

• Like 2
48 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Skretanja pažnje kome? 

Čekaj malo jel ti misliš da bilo koji političar ili državni službenik ima bilo kakvu moralnu vertikalu da uopšte pomisli na te ljude što protestuju? 

"Skretanje pažnje"

Hahhahahahha

Pa oni se naroda ne boje, oni se boje Britanskog i Američkog ambasadora. 

Mi smo robovi političara a ne oni naši, iza njih stoji NATO šta ih briga za stotinjag jadnih prosvjednika. 

Javnosti ! Lokalnoj, svjetskoj...kako god. Ovdje ne mislim striktno na Miral ili Biru već govorim globalno bez obzira na problem ili lokaciju. Govorim uopšteno, što možeš skontati ako pažljivije pročitaš moj post. Skretanje pažnje javnosti na neki problem. U ovom slučaju je to Miral/Bira. 

Citam postove i ne mogu se nacuditi papanluku i kilometrima gluposti.

Neki su sasvim sigurno tu ubaceni "elementi", sa ovom bolesnom pricom o deklaracijama.

Moras biti zasebno glup da ne uocis i priznas sebi da nesto sto se zove bosnjacka politika ne postoji. Ne postoji nikakva strategija. Sve se svodi na improvizaciju, reakciju i kratkorocna rjesenja. Da je ikad postojala neka ozbiljna nakana u bilo kom pravcu bilo bi odavno jasno prije klepomanskog kopanja po internetu i gutanja SANU etiketa. Zbilja jadno.

U Sarajevu ce rado uzeti novce za migose, pretvarati se pred arapima kao sticenici brace, a pred EU kao branioci evropski vrijednosti. U zbilji nista od ovog ne drzi vodu.

Svaka cast na zatvaranju Bire, i to nije lako. Mozemo mi pustati golubove po forumima, ali ova ekipa sto je na vlasti u USK i Bihacu imaju svoje ime i prezime, i imaju svoje zakonski ogranicene ovlasti. Oni hodaju po tankim motkama, i danas sutra kad ih zatvore pod nekom optuznicom prvi koji ce ih ismijavati su ove karikature i njihove patoloske potrebe za teorijama zavjera.
Bottom line,svaka cast na zatvaranju Bire i nastupom u Sarajevu. Ja sam vec par puta u duzim vremenskim periodima napisao da smo mi prepusteni sami sebi. 

Druga stvar, je stvarno nevidjen bezobrazluk da Dzaferovic i Komsic nisu nasli za shodno da posjete Bihac i provedu tu barem jedan dan. Isto vrijedi i za premijera ma ko to bio. Jasno je da oni idu u posjetu samo gdje njihova stranka drzi vlast.

Dalje, Bakirov posjet i izjave u Zg su sa cistu 10tku i to je pokazao da je jos uvjek puno ispred ostatka policke cerge u Bosnjaka. Medjutim, i to je reakcija kao i uvjek.

• Like 2
  • Thanks 1

Naravno da su price o nekakvoj deklaraciji i planskom naseljavanju obicne gluposti i u to vjeruje samo kompletni idiot. Migrantski problem u BiH je skup vise faktora, izmedju ostalog i slabosti drzave i letargije bosnjacke politike koju na nasu zalost predvodi SDA kao najnesposobnija politicka stranka otkako je svijeta i vijeka. No da postoji neki dublji motiv koji seze jos od mrtvog Alije, ne postoji. 

Jedina poveznica tome je vjeroispovijest, pa ono logicno da tu ima nesto. Iz istih razloga je i Islamska zajednica stala rame u rame sa Sorosem, iako je to samo jedna od milion vjerskih zajednica, vladinih, nevladinih organizacija koje pomazu ili su pomagali migrantima. Ono, nebitni ljudi. 

Kao sto rece, bosnjacka politika ne postoji. Ne postoji nikakav cilj, ni vizija sta se zeli i kako to postici. Postoji samo kriminal i matrica kako uhljebiti svoje. Uvijek mi naumpdne kad je Mario Karamatic rekao da je sa SDA najlakse pregovarati jer su zbog vojske budzetlija najjeftiniji u pregovorima. Nekom armija budzetlija, a nekom pravosudje, ministarstvo finansija, kontrola neba i granice i sigurnosne agencije. 

Edited by Pavarotti
  • Like 2
17 minutes ago, Pavarotti said:

Naravno da su price o nekakvoj deklaraciji i planskom naseljavanju obicne gluposti i u to vjeruje samo kompletni idiot. Migrantski problem u BiH je skup vise faktora, izmedju ostalog i slabosti drzave i letargije bosnjacke politike koju na nasu zalost predvodi SDA kao najnesposobnija politicka stranka otkako je svijeta i vijeka. No da postoji neki dublji motiv koji seze jos od mrtvog Alije, ne postoji. 

Jedina poveznica tome je vjeroispovijest, pa ono logicno da tu ima nesto. Iz istih razloga je i Islamska zajednica stala rame u rame sa Sorosem, iako je to samo jedna od milion vjerskih zajednica, vladinih, nevladinih organizacija koje pomazu ili su pomagali migrantima. Ono, nebitni ljudi. 

Kao sto rece, bosnjacka politika ne postoji. Ne postoji nikakav cilj, ni vizija sta se zeli i kako to postici. Postoji samo kriminal i matrica kako uhljebiti svoje. Uvijek mi naumpdne kad je Mario Karamatic rekao da je sa SDA najlakse pregovarati jer su zbog vojske budzetlija najjeftiniji u pregovorima. Nekom armija budzetlija, a nekom pravosudje, ministarstvo finansija, kontrola neba i granice i sigurnosne agencije. 

Ili apsolutan totalan idiot ili zlonamjerna osoba. Nekad se nađe dva u jedan

• Like 3

Čitam vaše postove,pa provjeravam da nisam pogrešan forum otvorio i baš nisam migrantska kriza,a ja bio ubjeđen da je forum sda fanova.

Sad ste baš zaglavili u sda blato i nećete se izvući još 30 godina.

A ti reale ne izazivaj ljude,kišno vrijeme pa ti dosadno nađi šubaru sa tavana pa glancaj kokardu.

Aha i to  danas arapa kroz jablansku ulicu možeš sresti ko da je bira u punom zamahu,negdje su se već smjestili kod bihaćkog ološa.

• Like 1

Ovo je sve fino objasnio sto se sada dogadja Frensis Boyl zastupnik BiH pri sudu za ratne zlocine u Hagu jos pre nekih dvadesetak god.Sve se ostvaruje ono sto je on cuo da se planira sa mzslimanima u bosni.Ukratko najebali smo pogotovo USK.

1 hour ago, Fap mašina said:

Čitam vaše postove,pa provjeravam da nisam pogrešan forum otvorio i baš nisam migrantska kriza,a ja bio ubjeđen da je forum sda fanova.

Sad ste baš zaglavili u sda blato i nećete se izvući još 30 godina.

A ti reale ne izazivaj ljude,kišno vrijeme pa ti dosadno nađi šubaru sa tavana pa glancaj kokardu.

Aha i to  danas arapa kroz jablansku ulicu možeš sresti ko da je bira u punom zamahu,negdje su se već smjestili kod bihaćkog ološa.

Smjestili se na Pokojskoj glavici ! 

• Like 3
On 03. 10. 2020. at 6:44, Real said:

Pa to je sve Alijino maslo,on je bio taj koji je doveo tkz. Mudžahedine iz tih zemalja u BiH,da bi poslihe qvasi ispalo da su oni oslobodili BiH.

Taj projekat je Alijin,nisi nikad čuo sam tkz. Islamsku deklaraciju čiji je potpisnik Alija!?

Što se imovine i prodaje tiče, kome ćeš he prodati jad svi imaju istu namjeru kao ti!? Možda tim migrantima,ili ćeš biti primoran da im pokloniš tj država BiH elmužahirijaizmetbegovska će tebi oteti i dati migrantima.

Što se ove teme tiče ona ide u beskraj a sve je rečeno na prvih deset stranica prije dvije godine a vi ste ljude ismijavali koji su pisali ovakav scenario koji se sad događa u Bihaću!?

I sada vam nije jasno da ste nemoćni ukoliko te zombije,agresore svi skupa ne otjerate iz BiH,šta možete napraviti kada jedna grupa od njih 100 krene na vašu kuću? Da imaš 54-tvorku ii da ih čekaš nećeš ih stići sve potamaniti,a kamoli kad te nađu na spavanju kao onog kladuščanina koji je još dobro prošao da nebi završili kao one slije na anti-migrant.ba.

Problem je što vas hebu ti isti političarii stranke koji su bacili kosku među vas u federaciji a da između rs i nepričam.

Vi pričajte što hoćete ali rs su u pravu,i meni je lično 1 milion puta draži jedan Mile ( pa čak i ronhill) s kojim mogu popričati na srpskom,bosanskom hrvatskom i da se razuminemo u bocu,nego jedan Ali ,Yousuf ,Mutombo ili Bongo Bongo na nekom tkz. Engleskom s ciganskim dijalektom koji ne razumiješ ni 10%.

Ko je za te migrante i dalje neka ponese svoj pakšu kod one trojice derpe u šatoru neka ga odjunferaju,hebo im on nanu.

Sada sjedite,razglabajte ovdje na forumu,presipajte iz šupljeg u prazno i čekajte na red kad će vas zadesiti,pitanje je vremena...

predivno napisano i lijepo receno, 100% se slazem

To je zalosno kako se nasi politicari boje IOM-a i Evrope. Kad daju izjavu na TV-u uvijek " mi moramo stititi ljudska prava, mi moramo obezbjediti migrantima dostojantsven zivot". Ne dragi politicari nisu vas migranti izabrali nego narod. Vi morate raditi sta je volja narodu.Jednostavno nema niko od politicara petlje da zauzme neki svoj stav.A sad ovo predizborno "zatvaranje Bire" sve je to mazanje ociju narodu.

Ma kad vidim ko je sve u gradskom vijecu ili ministar , a pola ih islo sa mnom u skolu i nisu mogli prosto-prosirenu recenicu sastaviti, nema se tu sta vise dodati. SDA-a je najgora po pitanju politike migranata, oni su ih dovukli da stvore islamsku republiku. A ni druge stranke nisu pokazala nikakav plan za rjesavanje migrantske krize. Presipanje iz supljeg u prazno......

Ovo za kladuscane i bisante ne sluti na dobro. Narrod treba opkoliti Biru i Miral i pokazati da su oni ti koji se pitaju. Peter u onom intervju za N1 izjavljuje da je "narod zadovoljan" jer ih je samo dvadesetak pred Biru i Miral izaslo i da je to samo pred izbore.Znaci ceka se da izbori prodju pa da ih opet nama trpaju.Ovaj Sattler hinja teska.Sad pokusavaju sa ovom delegacijom Evropske Unije slomiti vladajuce US kantona. Umjesto da poduzmu mjere koje ce vladu BiH natjerati da svoj posao rade oni ce pokusati opet sa ugnjetavanjem biscana i kladuscana.Narod treba masovnije i radikalnije zube pokazati.Biru treba opkoliti i dobro cuvati. Ako Cikotic i dalje sa onom njegovom izrekom o drzavnim naredbama nastavi, onda mu treba pokazati da je narod taj kojim se on poigrava i da te torture i ugnjetavanja vise nece podnositi.On za sigurnost gradjana a ne ove divlje bagre placu od gradjana prima. Ako ovako nastave natjerat ce narod da se za zastitu sebe, svoje djece i imovine, sam organizuje. Vlada US kantona nesmije njihovim teorijama podleci a i narod treba javno uz njih (vladu US kantona) stati.Sa ovom se bagrom (vladom BiH i evropskim zastupnicima) drugacije nemoze. 

https://www.cazin.net/vijesti/dolazak-eu-zvanicnika-koji-naslucuje-povratak-migranata-u-bira-u

• Like 1
prije 4 minuta, rucica1 said:

Ovo za kladuscane i bisante ne sluti na dobro. Narrod treba opkoliti Biru i Miral i pokazati da su oni ti koji se pitaju. Peter u onom intervju za N1 izjavljuje da je "narod zadovoljan" jer ih je samo dvadesetak pred Biru i Miral izaslo i da je to samo pred izbore.Znaci ceka se da izbori prodju pa da ih opet nama trpaju.Ovaj Sattler hinja teska.Sad pokusavaju sa ovom delegacijom Evropske Unije slomiti vladajuce US kantona. Umjesto da poduzmu mjere koje ce vladu BiH natjerati da svoj posao rade oni ce pokusati opet sa ugnjetavanjem biscana i kladuscana.Narod treba masovnije i radikalnije zube pokazati.Biru treba opkoliti i dobro cuvati. Ako Cikotic i dalje sa onom njegovom izrekom o drzavnim naredbama nastavi, onda mu treba pokazati da je narod taj kojim se on poigrava i da te torture i ugnjetavanja vise nece podnositi.On za sigurnost gradjana a ne ove divlje bagre placu od gradjana prima. Ako ovako nastave natjerat ce narod da se za zastitu sebe, svoje djece i imovine, sam organizuje. Vlada US kantona nesmije njihovim teorijama podleci a i narod treba javno uz njih (vladu US kantona) stati.Sa ovom se bagrom (vladom BiH i evropskim zastupnicima) drugacije nemoze. 

https://www.cazin.net/vijesti/dolazak-eu-zvanicnika-koji-naslucuje-povratak-migranata-u-bira-u

Trebaju i građani Sarajeva ustati protiv izdajničke vlasti u Sarajevu.   Sarajlije šute i gledaju kako mi patimo briga ih.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...