Jump to content
FORUM

Recommended Posts

22 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Trebaju i građani Sarajeva ustati protiv izdajničke vlasti u Sarajevu.   Sarajlije šute i gledaju kako mi patimo briga ih.

Za vrijeme rata,kad god smo u Stuttgardu proteste organizovali,najmanje je ucesnika iz Sarajeva bilo. Oni izgleda cekaju da drugi za njih kamenje iz vatre vadi. Vidim po portalma a slusam i u krugu poznanika da je i njima ova bagra po Sarajevu dojadila ali i mene cudi da se jos nisu organizovli i na ulice izasli.

Krizni stab (uz pomoc gradonacelnika i vlade US kantona) trebali bi gradjanima Bihaca i V.Kladuse stviti par autobusa na raspolaganje (nije svak u mogucnosti karte platiti) i organizovano gradjane (na ovaj termin EU delegacije) na protest u Sarajevo pozvati.Vjerujem da bi se tome i sarajlije odazvale - prikljucile.

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3312

• rucica1

1245

• Barba

1161

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

21 hours ago, Bihac 2000 said:

Za tebe  tamo negdje što  piskaraš po  forumu Sej može biti budala ali je jedini  koji 3 godine  konstantno se bori protiv  migranstskih kampova u  Bihaću  i  na gradskom vijeću  od  samog početka  iznosi činjenice  i svojim izjavama putem medija  i organiziranjem 9 protesta   vrši pritisak na vlast da se nešto poduzme. 

Istakao je jasne zahtjeve građana   i bori se  lično protiv ovih kriminalaca za razliku od tebe koji   samo osuđuješ i pljuješ druge. 

Objave sa privatne grupe ti ne mogu iskakati   jedino da si i sam član te grupe.  

Objave ti ne mogu iskakati  niti od prijatelja  jer je grupa privatna  , iskaču ti jedino ako si član . Jaganjac nije član grupe    , a ti si "lezihlebovic"  koji samo piskara po forumu . Gdje je tvoj doprinos konkretan u  borbi protiv ovih  divnih koljača , silovatelja , narkomana , pljačkaša ?

Sej i grupa ljudi oko njega je obicne budaletine i  ridikuli sto bi dalmatinci rekli i sve sto za sta se on borio je imalo kontra efekat zbog njegove nesposobnosti . Ja sam imao postovanje za njega dok nisam vidio koliko je nesposoban i neadekvatan da se bavi sa necim.Umjesto da je odmah odstupio kad je vidio da ga ljudi ne simpatisu i da je lazljivac na kvadrat dva mrtva on govori da su 4 i slicne stvari . Laz je najlosija osobina a migrantsku krizu iskoristiti za vlastitu politicku promociju i kao eto ja radim nesto za vas. 

Sej i njegovi lezihlebovici meni nisu ni do koljena .

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
58 minutes ago, Barba said:

Sej i grupa ljudi oko njega je obicne budaletine i  ridikuli sto bi dalmatinci rekli i sve sto za sta se on borio je imalo kontra efekat zbog njegove nesposobnosti . Ja sam imao postovanje za njega dok nisam vidio koliko je nesposoban i neadekvatan da se bavi sa necim.Umjesto da je odmah odstupio kad je vidio da ga ljudi ne simpatisu i da je lazljivac na kvadrat dva mrtva on govori da su 4 i slicne stvari . Laz je najlosija osobina a migrantsku krizu iskoristiti za vlastitu politicku promociju i kao eto ja radim nesto za vas. 

Sej i njegovi lezihlebovici meni nisu ni do koljena .

Ti sebi daješ za pravo  da 9500   bišćana  nazivaš budaletinama !? Srami se !  Navedi me  ime  bilo koga   tko je  pokrenuo   bilo šta  da se Bihać   oslobodi od ovih kriminalaca ? Nema ga ! Samo Sej  Ramić . To je činjenica . 

O kojim lažima pričaš ?  Tačno je da su u sukobu ilegalnih migranata tj. kriminalaca iz afganistana i Pakistana  4 osobe ubijene  https://www.krajina.ba/obracun-odnosi-zivote-dvije-podlegle-povredama-nakon-sinocnjeg-sukoba-migranata-u-bihacu/.

Prvo se informiraj pa pričaj ! 

• Like 2
  • Aferim! 1
12 minutes ago, Bihac 2000 said:

Ti sebi daješ za pravo  da 9500   bišćana  nazivaš budaletinama !? Srami se !  Navedi me  ime  bilo koga   tko je  pokrenuo   bilo šta  da se Bihać   oslobodi od ovih kriminalaca ? Nema ga ! Samo Sej  Ramić . To je činjenica . 

O kojim lažima pričaš ?  Tačno je da su u sukobu ilegalnih migranata tj. kriminalaca iz afganistana i Pakistana  4 osobe ubijene  https://www.krajina.ba/obracun-odnosi-zivote-dvije-podlegle-povredama-nakon-sinocnjeg-sukoba-migranata-u-bihacu/.

Prvo se informiraj pa pričaj ! 

Ja sam budalama nazvao Seja i njegovih par sljedbenika poput Aske i Jaganjca i jos par jer su obicni besposlicari i i primitivci kojima je internet omogucio da pisu budalastine i maltretiraju posten svijet. 

Tacno lazi on je objavio istog momenta da su zaklana cetvorica a ovi sto su podlegli navodno se desilo poslije.

Ali najzad oni meni nista ne znace i sa ovim je zavrsena prica o njima . Sej je iskoristio migrante za vlastitu promociju i par dupelizaca su sa njim a vidim i ti si jedan od njih. On je jedini ustao protiv migranata a sta je postigao znaci apsolutno nista osim histericno sovinistickih govora. Skupljaju pare preko facebooka ono zivi ocaj .

Drzi se teme

7 minutes ago, Grunf said:

Izačić danas oko podne:

izacic.jpg

Gorit će i cijeli Bihać a mi ćemo pisati i dalje  kako  je Sej budala , fašista , ksenofob , kako su svi građani koji se protive   smještanju i otvaranju centara  u Bihaću   budaletine , fašisti itd.  Umjesto da svi stanemo u odbranu   svojih domova , svoje imovine   i  života , mi ćemo i dalje pisati po forumima , FB  itd. jedni protiv drugih .  Tim kriminalcima ništa nije sveto ,  niti naše kuće , niti naši životi , a   vi biscani   optužujte svoje sugrađene i pljujte po njima , i sve  tako dok  ne dođu i do vaših kuća . Tad ćete mijenjati priču kao mnogi  s početka 2018 godine . 

• Like 6
  • Thanks 1

Znali se gdje je ovo -u kojem gradu. Tamo bi na adresu MUP-a trebalo ove slike poslati.Ovaj je u dubljim kriminalnim poslovima. Po slici ga policija moze idenfikovati.

1 minute ago, rucica1 said:

Znali se gdje je ovo -u kojem gradu. Tamo bi na adresu MUP-a trebalo ove slike poslati.Ovaj je u dubljim kriminalnim poslovima. Po slici ga policija moze idenfikovati.

Mislim na ovog tipa sa slika.Vidi, vidi i prsten na ruci ima. Gdjeli ga je samo mazno.

4 minutes ago, rucica1 said:

Mislim na ovog tipa sa slika.Vidi, vidi i prsten na ruci ima. Gdjeli ga je samo mazno.

U Bihaću, strogi centar  ,  zadnji ulaz u  Konzum 

• Like 3
On 07. 10. 2020. at 7:52, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Cilj Bošnjačke politike je naseljavanje migratana u Krajnu to je sad jasno ko dan i sprovođenje Islamske deklaracije
koju je potpisao Alija. Pravljenje Islamske republike više nije samo trolanje Srba već i realnost

1. Potpuno ignoriranje Bošnjaka od strane Bakira Živkovića (Izetbegovića) kao vladara najjače Bošnjačke stranke, koji je može se reći i kripto Srbin. 
2. Međunarodne organizacije omogućavaju prelazak granice migranata Do Bosne i Hercegovine pa čak i kroz zemlje EU (Grčka, Bugarska), a onda vojsku šalju i međunarodnu policiju na Hrvatsku granicu da im nedaju proći dalje.
3. Onaj gubavac iz Rima (Papa) čak podržava "socijalnu animaciju" migranata u BIH, pa je sad jasno ko dan ko je papa... obični agent zla.
4. Otvaranje novih kampova iako je obećano da se otvaranjem novi zatvaraju prethodni.

5. Neprestano povećavanje broja migranata isključivo muškaraca koji bi trebali Bošnjake zamjeniti i naseliti njihovu teritoriju.

U ovu zavjeru uključeni su:
1. SDA
2. Islamska Zajednica
3. Katolička Crkva
4. EU, UN, USA

Jedini koga sam vidio da se bori protiv migranata su Dodik, SPC. Zamislite??!?!?!? Neprijateljska Srpska pravoslavna Crkva se VIŠE BORI za zaštitu Bošnjačkog roda dok Islamska Zajednica želi da mi izumremo. 

Ne razumijem, zašto bi neko baš u Krajini naseljavao muslimane? To ovdje žive starogrčki klanovi i vikinzi? 

prije 3 minuta, Haldir said:

Ne razumijem, zašto bi neko baš u Krajini naseljavao muslimane? To ovdje žive starogrčki klanovi i vikinzi? 

Da starobalkansko stanovništvo koje treba zamjeniti sa Pakistansko-Indijskim hordama, nastavak projekta istrebljivanja evropljana. 

Ko stoji iza toga ja ne znam, ali na tome se radi naveliko.

Koliko to god nekom smješno bilo, stanovništvo BIH živi u evropi preko 5000 godina, a ovi migranti su osvajači.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 3
58 minutes ago, Grunf said:

Izačić danas oko podne:

izacic.jpg

Hebli majku sto nece ovako Biru i Miral da zapale a vatrogasci, radi tehnickih problema,sa manjim zakasnjenjem stignu .Te zgrade su i onako samo belaj narodu.:/

10 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Da starobalkansko stanovništvo koje treba zamjeniti sa Pakistansko-Indijskim hordama, nastavak projekta istrebljivanja evropljana. 

Koliko to god nekom smješno bilo, stanovništvo BIH živi u evropi preko 5000 godina, a ovi migranti su osvajači.

Ja smatram (znači to je moje mišljenje) da si tu negdje na pola istine. Niko ove ljude nije lično i direktno potakao na migriranje ali isto tako mislim da se sad planski ovaj dio (USK) naseljava, kad su već tu. I moje je mišljenje da je to maslo EU. Bolje da ih nasele u BiH nego bilo gdje u EU. Tim će se i Grčka rasteretiti jer svi dokazi su tu. Pa gle kako se digla prašina zbog zatvaranja Bire ali se nije digla prašina oko tog što Hrvatska (opet navodim - OPRAVDANO) sprečava na sve moguće načine ulazak prema EU ali se izlazak iz EU (Grška) ne sprečava. Takodjer i sve moguce deportacije iz EU i legalne i ilegalne završavaju na kraju opet ovdje.

• Like 1
2 minutes ago, Grunf said:

Ja smatram (znači to je moje mišljenje) da si tu negdje na pola istine. Niko ove ljude nije lično i direktno potakao na migriranje ali isto tako mislim da se sad planski ovaj dio (USK) naseljava, kad su već tu. I moje je mišljenje da je to maslo EU. Bolje da ih nasele u BiH nego bilo gdje u EU. Tim će se i Grčka rasteretiti jer svi dokazi su tu. Pa gle kako se digla prašina zbog zatvaranja Bire ali se nije digla prašina oko tog što Hrvatska (opet navodim - OPRAVDANO) sprečava na sve moguće načine ulazak prema EU ali se izlazak iz EU (Grška) ne sprečava. Takodjer i sve moguce deportacije iz EU i legalne i ilegalne završavaju na kraju opet ovdje.

Zato treba zavrnuti rukave i to svi slozno sprijeciti. Ako ova divlja bagra pusti korijenje niti ce nam djeca nit njihov podmladak (ili unucad)  bit sigurni.

Naš politički sistem ubija polako narod bez ispaljenog metka,migranti imaju podršku od raznih humanitaraca al kad bi imali ista prava kao mi u bosni brzo bi se oni vratili nazad.bosna je na korak od feudalizma,blizina evrope im je interesntna al sa ljudskim pravima i mogućnostima za normalnan život zaostajemo debelo(za bosance).braća arapi su zbrinuti bar zasad.

Hrvatska i srbija nam ih prebacuju bez belaja,al naši kenjci od političara ništa nisu učinili da zaštite granicu.kada bi mi čuvali granicu bosne onako iz yu vremena  (mitraljeze na granicu).ne bi nam susjedi bili belaj.mi nemamo golmana na golu a oni pucaju penale.do naših je smradova najviše.

• Like 3
3 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Jesi ti pročitao Islamsku deklaraciju? Kakve ona ima veze sa masovnim migracijama? O kakvom planu bošnjačke politike za naseljavanje muslimana u Krajinu pričaš ako ovdje muslimani predstavljaju većinsko življe a ni 50 migranata u skoro tri godine u BiH nije dobilo azil od iste te politike? 

Druga stvar, pričaš da iza toga stoje SDA, EU, Crkva, IZ itd. Ondq tvrdiš da ne znaš ko stoji iza toga. Jesi ti sav svoj ili

Policijski službenici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo u saradnji sa Službom za poslove sa strancima, pronašli su i identifikovali, te danas oko 15.30 sati, uhapsili dvojicu državljana Afganistana, koji se dovode u vezu sa izvršenjem dvostrukog ubistva koje je počinjeno na području USK-a, potvrđeno je iz MUP-a KS.

Oni su odvedeni u prostorije za zadržavanje Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo, te će biti predati u dalju nadležnost policiji USK-a. Zločin se dogodio u Žegarskom Polju kod Bihaća, kada su se sukobile dvije velike grupe migranata. Tokom tuče korišteni su i noževi kojima su teško povrijeđena dvojica migranata uslijed čega su preminuli zbog gubitka krvi, također u opštem metežu povrede je zadobilo još 18 osoba.  

• Like 1
prije 7 minuta, Haldir said:

Jesi ti pročitao Islamsku deklaraciju? Kakve ona ima veze sa masovnim migracijama? O kakvom planu bošnjačke politike za naseljavanje muslimana u Krajinu pričaš ako ovdje muslimani predstavljaju većinsko življe a ni 50 migranata u skoro tri godine u BiH nije dobilo azil od iste te politike? 

Druga stvar, pričaš da iza toga stoje SDA, EU, Crkva, IZ itd. Ondq tvrdiš da ne znaš ko stoji iza toga. Jesi ti sav svoj ili

Nikakvi muslimani ne predstavljaju većinsko življe ove, Musliman je vjerska deklaracija koja je lična za svaku osobu tako da to pouzdano ne znamo.

Ko god kaže: "Ovdje žive muslimani" je anti-Bošnjak. 

Jer reći "Ovdje žive muslimani" je isto što "Ovdje žive katolici"

Sad bi li Katolicima iz Mostara bilo u redu da se naseli 200.000 katolika iz Afrike? 

Znači nemoj prosipati tu IOM priču ovdje.

Bošnjaci su Ilirski narod, drevnog Slavenkog roda i Slavenskih plemena: Vasojevića, Predojevića, Brankovića, Vukovića, Tomaševića, Kotromanića i da ne nabrajam... 

A TA GOVNA IZ AFRIKE I AZIJE KOJA TI TVOJU DOVLAČE ĆEMO KAD TAD OTJERATI I NIKAD IH PRIHVATITI NEĆEMO

• Like 3

Dolazi vam u posjet EU povjerenik.  Nenadano... Spominju se nekakve milijarde eura za Zapadni Balkan.  Znači slijedi klasika.  Lagano zavrtanje ruke vlastima u Sarajevu... Onda malo podmazivanje parama istih u Sarajevu i transfer para za NVO govna i domaće kvislinge.  Narodu će ostat azilantski centri,  isilovci na ulicama,  govna i smeće svuda uokolo i spaljene kuće. 

• Like 3
prije 12 minuta, gargamel said:

Dolazi vam u posjet EU povjerenik.  Nenadano... Spominju se nekakve milijarde eura za Zapadni Balkan.  Znači slijedi klasika.  Lagano zavrtanje ruke vlastima u Sarajevu... Onda malo podmazivanje parama istih u Sarajevu i transfer para za NVO govna i domaće kvislinge.  Narodu će ostat azilantski centri,  isilovci na ulicama,  govna i smeće svuda uokolo i spaljene kuće. 

Što je najgore ne možemo se mi tome oduprijeti, sad da se čitav Balkan ujedini nebi mogao.

Nas samo može spasiti Ako Bog Da, treći svjetski rat na način da mi preživimo a drugi pomru. 

Jer nama zavrću ruke oni koji su beskonačno jači od nas. 

29 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Nikakvi muslimani ne predstavljaju većinsko življe ove, Musliman je vjerska deklaracija koja je lična za svaku osobu tako da to pouzdano ne znamo.

Sad bi li Katolicima iz Mostara bilo u redu da se naseli 200.000 katolika iz Afrike? 

Znači nemoj prosipati tu IOM priču ovdje.

Bošnjaci su Ilirski narod, drevnog Slavenkog roda i Slavenskih plemena: Vasojevića, Predojevića, Brankovića, Vukovića, Tomaševića, Kotromanića i da ne nabrajam... 

A TA GOVNA IZ AFRIKE I AZIJE KOJA TI TVOJU DOVLAČE ĆEMO KAD TAD OTJERATI I NIKAD IH PRIHVATITI NEĆEMO

Pa ti pričaš o tome da ovdje neko hoće da naseli migrante zarad stvaranja islamske republike. Po toj logici ovdje muslimana nema pa nam treba importovati par hiljada da se razmnožavaju?

Dakle, zanima me jesi li pročitao Islamsku deklaraciju i kakve veze ona ima sa masovnim migracijama? 

Zašto bi po tvojoj logici Evropska unija uništavala Evropljane jer tvrdiš da oni stoje iza te zavjere. Doduše kasnije si rekao da ne znaš ko stoji iza toga. 

Čitaš li ti šta pišeš ili vas je više oa se ne možete dogovoriti

• Like 1
prije 34 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

9645543B-69FC-4C44-A0F6-71410564FDF9.jpeg

• Haha 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...