Jump to content
FORUM

Recommended Posts

2 minutes ago, Barba said:

Ovo je preslo svaku mjeru zbilja da se u posljednja 24 casa nanese tolika steta paljenje unistavanje imovine. Zasto niko ne reaguje ni od strane federecije ili drzave stvar se otela kontroli odavno ovo je zbilja rat. 

Ja sam stekao dojam da čak i lokalnim vlastima odgovara ovakvo stanje jer baš kao i sa koronom, držeći građane u strahu drže ih i pod kontrolom. Nema apsolutno nikakvog drugog objašnjenja

• Like 1
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1185

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

4 minutes ago, Fap mašina said:

Neka gori sve i daska živjela republika talibanska!

Ma krimigrante treba batinati na sam pokušaj izvršenja djela,protesti nisu donjeli ništa jer naši političari samo razumiju kad dobiju šakom u nos.

hahahaahah...a dobra rima nema šta hahahahaha

49 minutes ago, Grunf said:

Ja sam stekao dojam da čak i lokalnim vlastima odgovara ovakvo stanje jer baš kao i sa koronom, držeći građane u strahu drže ih i pod kontrolom. Nema apsolutno nikakvog drugog objašnjenja

Pare su primljene i nema dalje 

Jebote i pored ovakvog dana ce ostati sve isto. Daj pali te autobuse i makni se s mjesta. Dok vlast prica kako odvozenje nema smisla jer se vracaju, ja vidim da je situacija danas i jucer pet puta gora nego prije 20 dana kad su ih vozili. I po broju incidenata, krivicnih djela i opcenito po njihovom broju u gradu. Toliko to nema smisla. Samo da je naci opravdanje za nerad. 

• Like 5
58 minutes ago, gargamel said:

Vidim da su govnari počeli otvoreno palit kuće.  Znači samo se naoružat i čim vam kozojeb uđe u avliju metak u čelo

Pazi, ja mislim da su ovo govnari (ko god da je) palili redom i na putu od Bire prema granici. Kuća na plandištu, auto na plandištu, šupe u harmanima, kuće na lukama...nekako mi ovo sve smrdi da bi bila slucajnost a neko je palio to iz ciste objesti 

• Like 1
prije 17 minuta, Grunf said:

Pazi, ja mislim da su ovo govnari (ko god da je) palili redom i na putu od Bire prema granici. Kuća na plandištu, auto na plandištu, šupe u harmanima, kuće na lukama...nekako mi ovo sve smrdi da bi bila slucajnost a neko je palio to iz ciste objesti 

To su divljaci.  Uđu u kuću i zapale logorsku vatru na sred sobe.  Pošto većina kuća ima laminat i parkete kuća se lako zapali.  Vidim da marva smrdljiva pali i drva ljudima.  Da li je to slučajno ili ne teško je reći.  Ono u što sam prilično siguran je to da ih zateknem u svojoj kući pobio bi ih do zadnjeg

• Like 1

Vi ne kontate njihovu logiku da su to ljudi koji dolaze iz sredine gdje ne postoji molim te mogu li vec iskljucivo kod njih je zakon jaceg sve na silu znaci u Pakistanu je zakon ako silujes djevojku ako je poslije ozenis nikom nista nemas krivicne odgovornosti oni sa ovom paljevinom skrecu pozornost i izrazavaju vlastite frustracije. 

• Like 1
4 minutes ago, gargamel said:

To je pitanje dana kada će se desit.  Nisu ljudi vesla sisali da gledaju kako im kozojebi pale kuće.  Samo kalašnjikov i po govnima raspalit

Desiti se hoće. Ali pretpostavljam da ćeš i ti to sasvim sigurno uraditi? 

prije 2 sati, Haldir said:

Desiti se hoće. Ali pretpostavljam da ćeš i ti to sasvim sigurno uraditi? 

Ne trkeljaj gluposti.  Eto doneli su odluku da se bradati maloljetnici premjeste kod tebe i tvojih drugara.  Biće to privremeno rješenje dok ne dobiju šut kartu za svoje rodne pripizdine.   😄   Kao što je neko na fejsu napisao vratit bradatu dječicu svojim roditeljima da ne brinu za njih.  😅

• Like 1
  • Haha 1
On 28. 09. 2020. at 20:10, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Šta će na to naši političari?

Pognuti glavu i opet ništa?

Trebamo uputiti javni poziv sa hiljadama potpisa da se:

1. Proglasi stanje opće opasnosti

2. Da se smatra da je državi BIH objavljen rat od strane Terorista

3. Da se omogući građanima samodbrana vatrenim oružijem

4. Da se uspostavi noćna straža

itd...

Ima li iko da to pokrene

Misliš  javni poziv sa hiljadama toljaga  da se omogući samodbrana ?

• Like 2
2 hours ago, gargamel said:

Ne trkeljaj gluposti.  Eto doneli su odluku da se bradati maloljetnici premjeste kod tebe i tvojih drugara.  Biće to privremeno rješenje dok ne dobiju šut kartu za svoje rodne pripizdine.   😄   Kao što je neko na fejsu napisao vratit bradatu dječicu svojim roditeljima da ne brinu za njih.  😅

Znači nećeš, tu si samo da prosipaš pamet. 

To paljenje kuca je organizovano to je jasno i malom dijetetu. Mislim kao i vecina da to nece nista promijeniti. Vlast ce i dalje biti nemarna. Pitanje je samo kad ce migranti poceti da pale sve kuce redom i onda ce izbiti sukobi. Valjda to i jest cilj Sarajeva i Evrope napraviti od USK mini talibansku drzavu gdje ce se od sad non stop ratovati i izbijati sukobi izmedju talibana i domicila. Svi politicari pametuju kad pricaju na TV-u reko bi cao gdje su pamet pokupili a u sutini nista ne pokusavaju da rjese problem vec ga prave gorim.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...