Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3582

• rucica1

1465

• Barba

1248

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Koliko kostaju one velike montazne dvorane da se naprave? Koliko kosta da se razvede tu neka najjednostavnija (najjeftinija) varijanta infrastrukture i da se to ubrza asap?  Pitam za jednog tamnoputog poznanika.

Ja sam gotovo uvjeren da je to jeftinija a dugorocnija solucija nego bilo kakav sator koji se ovdje ikada razapeo za te divljake do sada. 

Sad još samo treba da im neko da oružije i da okupiraju svoj prvi grad, zar ne... 

Mali aviončić, helikopterčić, kombi pun naoružanja, oni svi 20-40 godina spremni na borbu, mogu nas sa 2000 ljudi okupirati bez problema.

Mi imamo oko 1200 policajaca na čitavom USK.

Ko će nas da zaštiti od migranata.. .. NIKO.

Srbi će ko da gledam pokloniti im oružije

Šta kaže veliki humanista i lažov Haldir na ovu ideju, jel se to njemu možda čini nemogućim ili navija za migrante možda?

• Haha 1
1 hour ago, 1260 said:

Sad na RTV USK bio prilog s Lipe. Demontiraju se šatori.

I opet bačene pare , kako reče  cijenjeni migrantonačelnik  u Lipu je Općina i Vlada uložila 500.000 KM  ne računajući   općinsku parcelu  koja je zasrana i zapišana  za slijedećih  10 godina. I opet naše pare , nas poreznih obveznika , nas građana  Bihaća. FUJ! 

• Like 2

Ovo treba ući u anale historije kako se jedna skupina ljudi sjetila da osvoji teritoriju bez rata. 

Znači kad ne možeš pobjediti neprijatelja dovoljno je da mu samo pošalješ veliku količinu civila da se nastani na njihovu teritoriju.

To je genijalna ideja.

Trebala je Srbija skupiti 30.000 ljudi i poslati u Bihać 1980 godine i danas bi Bihać bio Srpski grad, a ne Bošnjački. 

Stvar je u tome što je ovaj vid ratovanja NOVINA pa mi ne znamo šta se dešava, to očito tamo u Aziji funkcioniše, to je neka njihova taktika.

Sad smo dovedeni u stanje da u gradu imamo par hiljada neprijateljskih formacija koji nemaju oružije a koji i dalje okupiraju i uništavaju našu teritoriju.

Sad ti ne smiješ da ga ubiješ jer on kao nema oružije, a goloruk ide pljačka, pali, troši šumske, livadske i riječne resurse.

Migranti se moraju proglasiti terorističkom organizacijom, a okupacija bez oružija OBJAVOM RATA kao i to da se može ubiti nenaoružani migrant jer se njihova taktika treba proglasiti PODMUKLOM i NE-LJUDSKOM. 

Ovo je prvi put u ljudskoj historiji da jedna skupina ljudi svojim TIJELIMA želi da okupira nečiju teritoriju, to se treba smatrati objavom rata i postupiti kao 1992 godine.

• Like 3
  • Haha 1
14 hours ago, jokesOnYou said:

Da je samo skontati cija su ovo auta i njihove registracije i tako identificirati te patriote-sugradjane sto prevoze migrante na Vedro Polje. 

image.png.c8e901d8c9ec880406569b613ff7d60d.png

Što? Šta bi sa tim informacijama

13 hours ago, toby said:

Kao što rekoh, ne igram za tvoju sendvičarsku momčad 'Pakistanac zguza, Afganistanac sprijeda', niti ovakve kao što si ti primamo u NDH, dakle prestani se uvlačiti. A ako nestane novca onda ćemo vam plaćati u kovanicama. :)

Cijenim to što pomažeš potrebitim teroristima vlastitim radom i znojem, direktno financiraš njihovo zbrinjavanje, prehranu, odjeću, kretanje, zdravstvenu zaštitu, wifi, a da pritom ne želiš niti sendvič zauzvrat. To je reći liberalni humanitarac, skoro pa izumrla vrsta u NDH. 

13 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Sad još samo treba da im neko da oružije i da okupiraju svoj prvi grad, zar ne... 

Mali aviončić, helikopterčić, kombi pun naoružanja, oni svi 20-40 godina spremni na borbu, mogu nas sa 2000 ljudi okupirati bez problema.

Mi imamo oko 1200 policajaca na čitavom USK.

Ko će nas da zaštiti od migranata.. .. NIKO.

Srbi će ko da gledam pokloniti im oružije

Šta kaže veliki humanista i lažov Haldir na ovu ideju, jel se to njemu možda čini nemogućim ili navija za migrante možda?

O čemu ti pričaš? Dvije godine se ovdje na forumu najavljuju sukobi, rat, citira se Fatmir Alispahić, širi se ksenofobija, POZIVA SE NA UBIJANJE migranata... Jedini koji zapravo žele sukobe su ljudi na ovom forumu. Migranti ovuda prolaze, apsolutno se ne nastanjuju trajno ponaosob, niti imaju ikakvu namjeru ostati u BiH. 

Šta ti radiš zapravo po pitanju odbrane BiH od ovih masovnih terorista spremnih da nas okupiraju? Braniš li Bosnu? 

• Haha 1

"Nećemo da plašimo javnost, ali ogroman je broj onih koji čeka da uđe u BiH. Ovdje nije problem Srbija, već EU, odnosno granica u Grčkoj, koja se prelazi jako lako. Imamo nelogičnu situaciju da nam migranti dolaze iz EU i onda se ponovo zaustavljaju pred kapijom Evrope u Hrvatskoj", istakao je Galić.

2 minutes ago, Hysteria said:

Suzu sam pustio na ovu vijest o okupiranim bihaćkim kladionicama od strane migranata. Gdje će sad onoliki bihaćki džabalebaroši. Zanimljivo kako ljudski šljam privlače ista mjesta, bez obzira odakle su

Tu se moram sloziti sa tobom, koja glupost oko tih kladionica. Ja nikad u zivotu nisam usao u kladionicu. Meni bi bila gora okupacija ambulanti i bolnice gdje se ljudi koji inace placaju zdravstvo, ne bi mogli lijeciti. Ali (ima ali) ima druga stvar u tome koja je kontra svega a koja kaze da novce trose po kladionicama a ovamo se trazi da im se daje hrana i odjeća i sve ostalo  poput smjestaja, interneta, lijecenja. Dakle ima i do tog sa kladionicama samo se tekst mora drugacije složiti nego sto su ga objavili neki na fb i portalima.

• Like 2
prije 3 sati, Haldir said:

Što? Šta bi sa tim informacijama

Cijenim to što pomažeš potrebitim teroristima vlastitim radom i znojem, direktno financiraš njihovo zbrinjavanje, prehranu, odjeću, kretanje, zdravstvenu zaštitu, wifi, a da pritom ne želiš niti sendvič zauzvrat. To je reći liberalni humanitarac, skoro pa izumrla vrsta u NDH. 

O čemu ti pričaš? Dvije godine se ovdje na forumu najavljuju sukobi, rat, citira se Fatmir Alispahić, širi se ksenofobija, POZIVA SE NA UBIJANJE migranata... Jedini koji zapravo žele sukobe su ljudi na ovom forumu. Migranti ovuda prolaze, apsolutno se ne nastanjuju trajno ponaosob, niti imaju ikakvu namjeru ostati u BiH. 

Šta ti radiš zapravo po pitanju odbrane BiH od ovih masovnih terorista spremnih da nas okupiraju? Braniš li Bosnu? 

Pa oni su počeli ubijati nas... 

Pale kuće, siluju, napadju.. 200 kuća spalili??!?!?!?!?

Šta treba migrantska horda da uradi da ti blagosloviš odbranu?

Jel ja moram pognute glave hodati kroz grad jer pored mene prolazi 15 migranata od kojih barem 4-5 ima pištolj oko pasa? 

Moje po familije izranjavano u ratu da mogu mirno hodati kroz grad a sad strahujem hoće li nas migrant izrešetati.

Želim sve najgore svima vama koji ih branite, koji ih štiti te.

DA BOG DA POKREPAO SVE I JEDAN MIGRANT OD ZIME, SVE I JEDAN.

A VI ŠTO IH BRANITE, VI STE MI ODVRATNIJI OD NJIH

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
4 hours ago, DrNasty said:

Update za Vedro Polje, nema nikog više. Ne znam jesu li ih maknuli ili su samo nastavili dalje nakon što su prenoćili, ali kako su brzo sve to digli tako su se i pokupili.

Jucer popodne i sinoc sam vidio 2x kolone migranata koji sa kesama idu prema gradu od Vedrog Polja. Možda su to ti. Isto tako ona velika kuća na skretanju prema Fisu kod bolnice, tu ih je bilo jako puno a dva auta koja se vide na slikama a objavljene su ovdje, bila su u dvoristu te kuce i mislim da je ta kuća ili rentana migrantima ili je rentana ovim krijumčarima ljudima jer nije slucajno odabrano to mjesto za šatorsko naselje...

On 11. 12. 2020. at 19:16, toby said:

Točno vidim scenu. Peter van den bin Laden Govnar Auweaert sjedi u svom uredu s tužnim izrazom na licu, gleda kroz prozor i razmišlja hoće li ga u južnom Sudanu prvo pojesti leopard ili naguziti nosorog. Ulazi nova šefica Laura Lungarotti,  mlada, poletna i puna ambicije, ogleda se po prostoriji, zasuče brkove i bahato frkne nosom, onda s prijezirom pogleda Petera u stilu kao 'imao si svoju šansu ali si bio previše mekan, sad ću ja pokazati ovoj domorodačkoj bagri tko s kim imaju posla'. :P

356zn0.png

3 hours ago, Grunf said:

Jucer popodne i sinoc sam vidio 2x kolone migranata koji sa kesama idu prema gradu od Vedrog Polja. Možda su to ti. Isto tako ona velika kuća na skretanju prema Fisu kod bolnice, tu ih je bilo jako puno a dva auta koja se vide na slikama a objavljene su ovdje, bila su u dvoristu te kuce i mislim da je ta kuća ili rentana migrantima ili je rentana ovim krijumčarima ljudima jer nije slucajno odabrano to mjesto za šatorsko naselje...

Inspektori to, uz pratnju policije, trebaju odmah obici . Sve u autobus potrpati i pred RS istrpati. Treba samo uporan biti.Bagra (ilegalci a i politicari) racunaju (radi hladnoce) da ce se krajisnici opet smilovati. Ta vremena su  prosla - nazalost uz ogromnu vlastitu stetu.  

Neznam zasto ih zovete IOM kada su oni CRIOM, oni su doslovce kriminalna međunarodna organizacija za krijumcarenje ljudi, u ovom slucaju rade na prebacivanju raznih teroristickih celija u Eu, svatko normalan vidi kako ce to zavrsiti, ovaj šljam kojeg CRIOM prebacuje u Eu ne moze posluziti nego u ratne svrhe jer za nista drugo nisu. Dolazak nove sefice znaci da oni koji vuku konce nisu zadovoljni brzinom prebacivanja terorista tako da mozete ocekivati jos goru situaciju. Jedino Mađarska i Poljska odbijaju sudjelovati u svoj ovoj farsi, ostale vlade su marionetske i izdajnicke i zato se ne cudite nacinu kako se prema svemu ovome odnose.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...