Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

4 hours ago, hatinac| said:

Da, ali kad ce taj narod izaci neki masovniji i dugotrajniji protest?

Nisam rekao da će se dogoditi ili da bi trebalo da se desi, nego da se samo tim putem mogu riješiti neke stvari u ovoj zemlji. 

7 hours ago, hatinac| said:

Zaboravilo se, i ne spominje al opet da 'reknem' da je jedino realno rjesenje u USKu masovno prebacivanje u Bosanski Petrovac i srpske selendre. Tom rokadom, rjesavas problem na istocnoj granici. Medjutim ko ce to uraditi? Nema ko.

Mozda bi se nesto dalo uraditi, da neko sjedne sa Bakirom i objasni mu da i on moze koristiti migose kao politicki cip, i necim ucjenjivati.  Al, brate Bosnjo se ubio za pasive, ko stari cuko, klepni ga i on se pomjeri samo u stranu.

Gledam ove nove kandidate za gradonacelnike i niko od protivkandidata, osim Seja, nigdje nista ne govori o problemu migranata. To je svojevrsni paradoks, pa onaj ko obeca da ce rjesiti/umanjiti problem migosa ce sve pomesti na izborima. Ali sve su to prazni stereotipi ili potpuno irelevantni likovi. U ovoj konstlaciji, Suhret je dominantan i pomesce konkurenciju. Ako dobije na izborima Suhret vjerovatno ide bahatim putem Lipovace i Emdze. 

Jesi li ikog od ovih kandidata ili vijecnika na protestima vidio, mislim osim Seja? Suki je izjavio da ih podrzava ali da sam nece izaci da nebude da poene kupi.

• Like 2
  • Aferim! 1

Omladina i stariji gledaoci farme,big brdara i ostalih trećerazrednih emisija.uključujući i obožavatelje muzike (koju izvodi ceca arkanovca i ostali slični turbo izvođači njenog kroja) su zadovoljni onim šta imaju i ne znaju bolje da izaberu.Sa takvim se čeljadima ne ide u revoluciju! 

Pozitivne snage ima nešto u nama al se svako bori za sebe i ne da se metnuti ni pod čiju zastavu.a tako baš i ne ide protiv ovih hajvana na vlasti.

• Like 2
13 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ne mogu penzioneri tako lako izlaziti, a mladih u Bihaću nema ili se na prste mogu izbrojati. 

Zasto nebi penzioneri mogli izaci.Pa nisu svi 80-90 godina stari.Upravo oni bi trebali mladjim generacijama za primjer posluziti (a njihova populacija je, po pitanju sigurnosti, vise ugrozena). Kad pogledamo po kaficima ima i omladine dosta samo ih roditelj nije naucio  kako se se "svoje" brani i uredjuje. Cesto sam imala priliku da, upravo od starijih cujem kako nakon kuknjave j*be drzavu a ustvari nisu svjesni da su "oni ta drzava".Kako je uredis tako ces je svojoj djeci ostaviti. :) Osim toga medjusobna solidarnost koja je kod vecine naroda nestala,skupu ce sviju kostati. 

• Like 3
On 12. 10. 2020. at 16:24, Yo-Ye said:

stvarno ne znam gdje je autor članka vidio podjele medju gradjanima usk što se tiče ovih divljaka u prolazu i zašto se to stalno potencira?i budali je jasno da iom i nvo profitiraju od ovih "migracijskih tokova"a što se tiče priče da je bih samo tranzitna zemlja neka to objasni onima koji im nedaju u eu.

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi. 

On 11. 10. 2020. at 18:07, Grunf said:

Ne, svi migranti koji vrše teror nad domacim stanovnistvom, pale im kuće,ubijaju se na ulicama, pljačkaju stanovništvo, siluju itd a dolaze sa podrucja koji sipatiziraju islamske teroriste i radikale pod pokriviteljstvom IOMa koji otvoreno prijeti građanima a pri tom ih finansira teroristicka saudijska arabija - su jednostavno teroristi. 

A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od koga primio novac, potom ga proslijedio za koje akzivnosti? Baviš sr glupostima. Tri godine ksenofobiju širite, pričate o ubistvima, sukobima, smrti, patnji, mučenju pizdarijama. Vi ste stvarno u krvi fašisti. 

• Dislike 11
  • Angry 1
prije 28 minuta, Haldir said:

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi. 

A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od koga primio novac, potom ga proslijedio za koje akzivnosti? Baviš sr glupostima. Tri godine ksenofobiju širite, pričate o ubistvima, sukobima, smrti, patnji, mučenju pizdarijama. Vi ste stvarno u krvi fašisti. 

Od kada si ti, bijedni IOM-ovski plačeniče i teroristički propagandistu, glasnogovornik većine ljudi u BiH? Da te nije malo nahladilo odostraga dok si se igrao sendviča? 

Tri godine pričamo o ubojstvima, sukobima, smrti, patnji, mučenju itd.? Naravno da pričamo, kad TVOJI MIGRANTI TRI GODINE UBIJAJU, TRI GODINE SE SUKOBLJAVAJU, TRI GODINE UZROKUJU PATNJU DOMICILNOM STANOVNIŠTVU, TRI GODINE KRADU, PALE, PROVALJUJU, MALTRETIRAJU I PLJAČKAJU LJUDE koji samo žele malo mira u životu. I to sve tri godine financiraju IOM-kao terorističko-logističarski centar, EU, Šoroš, arapske zemlje i hrpa raznoraznih govnara. I ti to tri godine kao plaćenik i teroristički propagandist odobravaš, umanjuješ, relativiziraš i muljaš.

• Like 9
  • Aferim! 1
44 minutes ago, toby said:

Od kada si ti, bijedni IOM-ovski plačeniče i teroristički propagandistu, glasnogovornik većine ljudi u BiH? Da te nije malo nahladilo odostraga dok si se igrao sendviča? 

Tri godine pričamo o ubojstvima, sukobima, smrti, patnji, mučenju itd.? Naravno da pričamo, kad TVOJI MIGRANTI TRI GODINE UBIJAJU, TRI GODINE SE SUKOBLJAVAJU, TRI GODINE UZROKUJU PATNJU DOMICILNOM STANOVNIŠTVU, TRI GODINE KRADU, PALE, PROVALJUJU, MALTRETIRAJU I PLJAČKAJU LJUDE koji samo žele malo mira u životu. I to sve tri godine financiraju IOM-kao terorističko-logističarski centar, EU, Šoroš, arapske zemlje i hrpa raznoraznih govnara. I ti to tri godine kao plaćenik i teroristički propagandist odobravaš, umanjuješ, relativiziraš i muljaš.

Molim te lijepo, izlistaj nam statistiku ubijenih Bosanaca, silovanih Bosanaca, opljackanih Bosanaca od strane 50 hiljada migranata koliko ih je ovuda proslo. Ili jednostavno odjebi u krevet ispod slike Ante Pavelica. 

Na protestima nezadovoljne MASE vasih istomisljenika, u regiji u kojoj u tri grada zivi vise od 150 hiljada ljudi, nikad se nije pojavilo vise od hiljade. To puno govori o broju fasista koji ovdje zive. 

• Dislike 5
13 hours ago, Haldir said:

Ako sam fašista jer volim svoj narod i svoju zemlju i jer sam patriota onda sam ponosan na to. Takvi pridjevi od strane fundamentalista i radikaliziranih desničara poput tebe mi gode zapravo. Ja budem ponosan kad me neka sisa poput tebe nazove takvim epitetom,gnoju jedan. Da, naravno znam, jer imam oči i imam uši da vidim i čujem šta se događa ispred mene na 2 metra. I ta moja informacija je tačna i može se lako i jednostavno utvrditi od strane nadležnih službi. Uostalom, nikad nisam imao potrebu da se ispričavam i opravdavam ljudima poput tebe jer znam da sam puno bolja osoba i puno vise vrijedim od desničara ili sda plaćenika ili drugih radikala ili nacionalista (ti si ovo cetvrto sto si vec odavno potvrdio).Nisam ja balavac niti sam nepismeni drvosječa da meni prodajes tu priču. 

• Like 1
  • Aferim! 2
8 hours ago, Haldir said:

Molim te lijepo, izlistaj nam statistiku ubijenih Bosanaca, silovanih Bosanaca, opljackanih Bosanaca od strane 50 hiljada migranata koliko ih je ovuda proslo. Ili jednostavno odjebi u krevet ispod slike Ante Pavelica. 

Na protestima nezadovoljne MASE vasih istomisljenika, u regiji u kojoj u tri grada zivi vise od 150 hiljada ljudi, nikad se nije pojavilo vise od hiljade. To puno govori o broju fasista koji ovdje zive. 

jbtAP ! Da je svaki od tih 50 000 migranata bacio samo po jednu čačkalicu u moje dvorište ja bih imao ,,drva za zimu" . Ali ne,ne koriste oni čačkalice a ja svako jutro kupim smeće po dvorištu i po ulici ispred kuće,jer jbg živim na njihovom tranzitnom pravcu. Gdje ti živiš? Na nekom visokom spratu ili na Grabežu pa ti ne prolaze ,,ispred nosa". Nemam ništa protiv njih,i to su ljudi,ali se ponašaju neljudski. 

• Like 1
prije 8 sati, Haldir said:

Pa već sam ti napisao da migranti za sada ne ubijaju domicilno stanovništvo na migrantskoj ruti, jer bi to dovelo rutu u pitanje. Za sada samo pljačkaju i pale. Istovremeno se međusobno tamane, do sada je bilo, prema medijskim napisima, bar 150 mrtvih migranata u međusobnim obračunima u BiH. A gdje su tek oni nezabilježeni slučajevi koji leže po šumama, dnu rijeka ili napuštenim objektima. I to hladnim oružjem, što bi tek bilo da imaju vatreno oružje. Takva situacija pokazuje da je migrantska populacija izrazito nasilna, ali da se u stanju jako dobro kontrolirati, a to je upravo odlika terorista koji slušaju zapovijedi. I to organiziranih terorista, s IOM-om kao logistikom i tobom kao informativno-političkim djelatnikom.

Naravno, ebe se jednom poremećenom IOM-ovskom plaćeniku za tuđe zapaljene kuće, tuđe opljačkane vikendice, tuđe ukradene stvari, tuđe živote ljudi koji žive pod konstantnim pritiskom i u konstantnoj nelagodi zbog terorista i kriminalaca koji vršljaju po njihovoj blizini, bitno da tebi curi lova. 

A sad budi dobar pa reci koliko se vas migrantoljubaca skupilo na skupu podrške migrantima, ili na protestu protiv ksenofobije. Nula. I da ga organizirate, došlo bi vas dvojica, i to obojica plaćeničkih govnara. 

• Like 4

Volio bi znati na koji ce nacin odrediti da neko dolazi iz Pakistana pa da ga vrate nazad?

Mozda mu pise na celu ?

A svi znamo da kod svih migranata su dokumenti unisteni i da su svi dali lazne identitete.

Istu stvar treba onda uraditiza Afganistance Marokance i sve ostale. 

• Like 3
18 minutes ago, Barba said:

Volio bi znati na koji ce nacin odrediti da neko dolazi iz Pakistana pa da ga vrate nazad?

Mozda mu pise na celu ?

A svi znamo da kod svih migranata su dokumenti unisteni i da su svi dali lazne identitete.

Istu stvar treba onda uraditiza Afganistance Marokance i sve ostale. 

Pa do sada su se mnogi izjasnjavali kao pakistanci, premda MOŽDA neki broj to i nije jer su bili ohrabreni ili ponukani sdaovskom ljubavlju prema Pakistanu i pakistanskom narodu. Sad će i pakistanci promjeniti državljanstvo, bit ce puno stajaznam Markonaca ili... Navodno bi to utvrdili biometrijom. Tako to lupi SDA a samo prije dva mjeseca su također rekli da je nemoguće utvrditi pravi identitet pakistanaca ni biometrijskim podacima jer pakistan ne vodi biometrijske podatke. To su samo predizborne priče koje puše retardi

• Like 2
1 hour ago, Grunf said:

Pa do sada su se mnogi izjasnjavali kao pakistanci, premda MOŽDA neki broj to i nije jer su bili ohrabreni ili ponukani sdaovskom ljubavlju prema Pakistanu i pakistanskom narodu. Sad će i pakistanci promjeniti državljanstvo, bit ce puno stajaznam Markonaca ili... Navodno bi to utvrdili biometrijom. Tako to lupi SDA a samo prije dva mjeseca su također rekli da je nemoguće utvrditi pravi identitet pakistanaca ni biometrijskim podacima jer pakistan ne vodi biometrijske podatke. To su samo predizborne priče koje puše retardi

Kad je poceo rat 90' na nasim prostorima Hrvatske i Bosne prve izbjeglice U Njemackoj i Nizozemskoj su bile iz Makedonije i ovo je istina veliki broj makedonskih Cigana I Siptara zatrazio Azil i pomoc u Njemackoj Austriji NL pretvarajuci se da su Izbjeglice iz Bosne i Hrvatske to mi je licno pricao covjek koji je 1991 bio izbjeglica u Nizozemskoj i kaze kad je dolazio u kamp rekli mu da ima mnogo Hrvata i on rekao da ga smjeste u taj kamp da mu bude lakse kaze ja dosao tamo ono sve sami Cigani i Siptari .

ovo je obicna  predizborna laz i glupost zasto nisu rekli vratit ce mo sve migrante pa kad ti natrpas pun avion marokanaca i pakistanaca koji kriju identitet i kazes vozim vas u nazad  Afganistan pa ces vidjeti kako daju pravi identitet samo da ne idu u Afganistan. Ako neko misli da se sa ovim napastima moze na fin nacin razgovarati i donijeti rjesenje posteno se vara. To samo zna i postuje zakon sile i nista vise. 

• Like 4

Problem vraćanja mlatimudana nazad nije riješila ni njemačka!gotovo svi daju lažne podatke u tom slučaju.

Naši nepismenjaci trebaju dobro paziti šta potpisuju sa egzotičnim zemljama,jer postoji mogućnost uvoza još većeg broja terorista na teritorij bih.

• Like 2

Ovaj Haldir je neka teža vrsta *  Samo krajnje * čovjek može opravdavat teroriste koji režu grkljane.  Za dobrobit čovječanstva bilo bi dobro da si taj * uzme uže i objesi se o kvaku kenjare, u nekom migrantskom centru. 

3 hours ago, Fap mašina said:

Problem vraćanja mlatimudana nazad nije riješila ni njemačka!gotovo svi daju lažne podatke u tom slučaju.

Naši nepismenjaci trebaju dobro paziti šta potpisuju sa egzotičnim zemljama,jer postoji mogućnost uvoza još većeg broja terorista na teritorij bih.

Treba ih razvaljivat od batina.  Svuda i u svako doba.  Nema mi draže nego kada pročitam vijest da su ih na granici premlatili i skinuli samo u gaće. 

Bez vrijedjanja 

• Like 2
  • Haha 1

Ne znam stvarno stvari idu nevjerovatno lose. Evo Dodik je ranije najavio osvajanje sigurnosnog sistema u Bih, i sad je pocelo sudjenje famoznom osmici. Dodik i Covic polako preuzimaju sve sto se da preuzeti. Ono srpsko djubre Scepo im je ostavio ministarstvo sigurnosti, ali ga nisu uspjeli zadrzati, ko zna kakave trgovine su bili u pitanju.

U glavnom poluga Dodik-Covic drze sve, izmakao im je CIK, i vidjecemo koliko ce se to znati iskoristiti. Dok se ovdje odvija balijada i palestinske podjele ekipa radi posao. Samo nastavite.

prije 1 sat, hatinac| said:

Ne znam stvarno stvari idu nevjerovatno lose. Evo Dodik je ranije najavio osvajanje sigurnosnog sistema u Bih, i sad je pocelo sudjenje famoznom osmici. Dodik i Covic polako preuzimaju sve sto se da preuzeti. Ono srpsko djubre Scepo im je ostavio ministarstvo sigurnosti, ali ga nisu uspjeli zadrzati, ko zna kakave trgovine su bili u pitanju.

U glavnom poluga Dodik-Covic drze sve, izmakao im je CIK, i vidjecemo koliko ce se to znati iskoristiti. Dok se ovdje odvija balijada i palestinske podjele ekipa radi posao. Samo nastavite.

Dodik-Čović rade na uništenju Bošnjačkog roda naseljavanjem migranata, što je najveća prijetnja u historiji Bosne i Hercegovine. 

Crna Kuga je manje zlo od migranata. 

I istina je to što si napisao, Dodik-Čović osim migranata uzimaju sve bitne pozicije u državi.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...