Jump to content
FORUM

Recommended Posts

https://antimigrant.ba/misterija-avionske-nesrece-tijela-ugljenisana-a-lisce-nije-izgorjelo/

"Čekamo, dakle, da sexy ministar sigurnosti Selmo Cikotić, koji više liči na lik iz Nadrealista nego na realnu osobu, protrese svoje moždane resurse i objasni narodu šta se dogodilo. Čekamo i fildžanistanske obavještajce iz OSA-e da kažu koju riječ. A nadave čekamo tzv. nezavisno novinarstvo da pretrese ovaj misteriozni slučaj."

Selmo ispo iz 'Nadrealusta' ..?

Meščini da je ispo iz 'AlanForda' ..!

U ovoj krizi s migrantima mnogima je proradio 'poduzetnički duh'.. Od onih najnižih,običnih ljudi (seljaka), preko 'viđenih' i poznatih gradskih faca (seljančića) pa do visoko pozicioniranih 'funkcionera'. Svi bi da ućare koji € za svoj ćeif iz ove migrantske krize. Od iznajmljivanja garaža i 'šupa' ; stanova i kuća ; poslovnih prostora,itd. BIRA ima 'vezu' sa vrhom 'države/stranke'. Sad su hostel u Vedrom Polju - Begović i Jascomerc u Pritoci - HA Tigar u fokusu,ugovori sa IOM-om,i useljavaj,a ti narode ispaštaj. Nije u užem gradskom prostoru ali i tamo žive Bišćani. Fuj! Fuj! Fuj!

• Haha 1
  • Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3488

• rucica1

1380

• Barba

1221

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Vijeće ministara BiH nije postiglo konsenzus tokom glasanja o prijedlogu odluke o uspostavljanju privremenog prihvatnog centra za smještaj migranata „Lipa“, te će ova odluka biti ponovo na dnevnom redu u drugom krugu glasanja. 

Ne sumnjam sekunde da je ovo jos jedna u nizu opstrukcija srpskih politicara. 

Gradonačelnik Fazlić poručio ministru Cikotiću: “Nema ništa od otvaranja Bire, ukoliko se nastavite bahato ponašati, zatvorit ćemo sve centre na području Bihaća”

https://usn1.net/usn-novosti/bihac/gradonacelnik-fazlic-porucio-ministru-cikoticu-nema-nista-od-otvaranja-bire-ukoliko-se-nastavite-bahato-ponasati-zatvorit-cemo-sve-centre-na-podrucju-bihaca/174554/

• Like 3
  • Aferim! 1
5 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Opet će ih trpati u BIRU.. jebeš narod.. prošli Izbori BIRA se trpa opet.

Nevjerujem da ce Suki, premijer i operartivna grupa to dozvoliti. Ako bude potrebno biscani ce sa toljagama u rukama opkoliti Biru. Jednom su nas nasukali i nikad vise. Fuj, bagra od ministara.>:(

• Like 2
  • Aferim! 1
1 hour ago, rucica1 said:

Nevjerujem da ce Suki, premijer i operartivna grupa to dozvoliti. Ako bude potrebno biscani ce sa toljagama u rukama opkoliti Biru. Jednom su nas nasukali i nikad vise. Fuj, bagra od ministara.>:(

Iz iskustva znamo da se ovaj topic na forumu čita više nego što drugi misle. Ovim putem pozivam našeg gradonačelnika da u slučaju pokusaja ponovnog otvaranja ilegalnog kampa za ilegalce i kriminalce u Biri od strane vlasti u Sarajevu ili samovoljno od strane kojekakvih međunarodnih organizacija, da odmah pozove sve građane ovog grada na ulice. Garantujem da ce ga 98% građana podržati i stati u njegovu zaštitu

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
prije 17 minuta, Grunf said:

Iz iskustva znamo da se ovaj topic na forumu čita više nego što drugi misle. Ovim putem pozivam našeg gradonačelnika da u slučaju pokusaja ponovnog otvaranja ilegalnog kampa za ilegalce i kriminalce u Biri od strane vlasti u Sarajevu ili samovoljno od strane kojekakvih međunarodnih organizacija, da odmah pozove sve građane ovog grada na ulice. Garantujem da ce ga 98% građana podržati i stati u njegovu zaštitu

Ma ne ide tu nista bez kantonalne policije. Bit ce novi Vucjak gore, sto je Fazlic i najavio u gostovanju na Federalnoj. Raspakuj satore. 😊

Btw govor rame uz rame sa Reaganom  u Berlinu i “Tear down this wall Mr Gorbachev”. 😋

Samo da se premijeru i ministru MUPa ne stisnu muda pa da u kombinaciji sa “zivim u migrantfree Cazinu i boli me kurac” dodje do popustanja sa njihove strane. Mada ne vjerujem. 

• Like 1
55 minutes ago, Grunf said:

Smanji malo taj % ! 98% ..pa to je jednoumlje ! Nema toga na ovim prostorima,u ovakvom vaktu i zemanu.

51 minutes ago, L19.S61. said:

Smanji malo taj % ! 98% ..pa to je jednoumlje ! Nema toga na ovim prostorima,u ovakvom vaktu i zemanu.

Zaboravio si na inat Krajšnika ! Kad inat proradi sve se može !

3 hours ago, rucica1 said:

Igraju se oni sa strpljenjem Krajšnika i dobronamjernosti !

• Like 2
  • Haha 1
1 hour ago, Sadik said:

Zaboravio si na inat Krajšnika ! Kad inat proradi sve se može !

Igraju se oni sa strpljenjem Krajšnika i dobronamjernosti !

Evo još malo i četvrta godina kako imate strpljenja. Njega izgleda nikad nestati a inat nikad doći. 

Bravo za otvaranje Bire

• Like 1
  • Dislike 2
  • Haha 1
  • Confused 1
8 hours ago, Haldir said:

Evo još malo i četvrta godina kako imate strpljenja. Njega izgleda nikad nestati a inat nikad doći. 

Bravo za otvaranje Bire

Rekao sam ti da od otvaranja terorističkog kampa nema više ništa. Eto pokazalo se da je tako. Za građane je bolje da migranti budu na ulicama Bihaća nego u Biri. Čak što više Šuki kaže sa bez obzira na sve, Lipa ostaje i ti ljudi će se opet kupiti i voziti tamo pa na livadu na livadu, baš kako sam predlagao nedavno. Dakle, nema ti druge nego pravac Lipa i pod dekicu da pružiš topli zagrljaj toplom bratu teroristi.

• Like 5
9 hours ago, Haldir said:

Bravo za otvaranje Bire

Haj neces morati u Zivinice na posao. Iomovi placenici sram vas bilo. Nije vama do migranata nego do plate od 2000 maraka.

Nemoj reci da nije tako kada jeste. Imao sam kolegicu koja je imala jednu pricu o migrantima prije nego je pocela raditi za neku stranu organizaciju i drugu pricu sada.

Boli vas briga i za migrantima i za Bihacem.

• Like 4
13 hours ago, Grunf said:

Sej Ramić je više puta pozivao građane da izađu pred biru ,a uvijek ista šačica ljudi bude ..e sad efekat od poziva šukija, ne vjerujem da bi bio.

8 minutes ago, Haldir said:

Priprema se sve za povratak migranata u Biru. Do kraja sedmice kamp će opet biti stavljen u funckiju. 

Bira je zlatna koka SDA stranke, zato tolika frka oko svega... ti si ili SDA-ovac il ti babo bio autonomaš pa zbog toga mrziš toliko Bišćane? istina jedno isključuje drugo jer su to dvije krajnosti, ali treće nema

Propustio si ovo ???

https://www.biscani.net/povratak-migranata-u-biru-ne-dolazi-u-obzir-svaki-pokusaj-povratka-migranata-smatrat-cemo-direktnim-napadom-na-nas-grad/

• Like 3
  • Aferim! 1
7 minutes ago, Grunf said:

Bira je zlatna koka SDA stranke, zato tolika frka oko svega... ti si ili SDA-ovac il ti babo bio autonomaš pa zbog toga mrziš toliko Bišćane? istina jedno isključuje drugo jer su to dvije krajnosti, ali treće nema

Propustio si ovo ???

https://www.biscani.net/povratak-migranata-u-biru-ne-dolazi-u-obzir-svaki-pokusaj-povratka-migranata-smatrat-cemo-direktnim-napadom-na-nas-grad/

To što piše govori se koliko već? Znam, dakle potvrđeno, da su započele aktivnosti oko stavljanja Bire u upotrebu za zbrinjavanje migranata. Ta priča je apsolutno završena danas i čak se ni ne čeka na smirivanje tenzija ili medijsko uvlačenje u pakšu građanima od strane us političara. 

Autonomaš preletač u SDA koji radi za IOM i DRC, pritom podnosi račune Sorosu i Otvorenom društvu, dok potajno daje guze migićima? Daaa

10 minutes ago, Haldir said:

To što piše govori se koliko već? Znam, dakle potvrđeno, da su započele aktivnosti oko stavljanja Bire u upotrebu za zbrinjavanje migranata. Ta priča je apsolutno završena danas i čak se ni ne čeka na smirivanje tenzija ili medijsko uvlačenje u pakšu građanima od strane us političara. 

Autonomaš preletač u SDA koji radi za IOM i DRC, pritom podnosi račune Sorosu i Otvorenom društvu, dok potajno daje guze migićima? Daaa

Ma mogu oni pripremati šta hoće, migranti neće ući u Biru jer će tek tada nastati haos,neka njih na ulicama tu im je bolje. Zbilja, haj' priznaj zašto nas toliko mrziš? Neki kompleks ili ono dvoje sto sam vec naveo...?

• Like 3
1 minute ago, Grunf said:

Ma mogu oni pripremati šta hoće, migranti neće ući u Biru jer će tek tada nastati haos,neka njih na ulicama tu im je bolje. Zbilja, haj' priznaj zašto nas toliko mrziš? Neki kompleks ili ono dvoje sto sam vec naveo...?

Čuj, mrzim. Jedini koji na ovom forumu mrze ste vi - minorna opozicija koja ide kontra humanosti. 

• Dislike 2
  • Angry 1
33 minutes ago, Haldir said:

Čuj, mrzim. Jedini koji na ovom forumu mrze ste vi - minorna opozicija koja ide kontra humanosti. 

Mrziš, naravno ! Ja priznam, prezirem te ljude jer narušavaju moj integritet, moje pravo na dostojanstven, siguran i miran život. Ti da si toliki  humanista - ti bi predložio da ih dovedu vama u Cazin. Zašto ne? Da otvorite Biru u centru Cazina umjesto u Bihaću i preselite te ljude tamo ja bih bio toliko human i dolazio svaki vikend pomagati im kao volonter. Ali ne, lako je tudjim qrcem gloginje mlatiti. A tim ti ugrožavaš mene i život mog djeteta. Ne motaju se tebi po avliji svaku noć nego meni...tebe zaboli qrac za tim. 

Dovedite ih u Šepiće pa im timarite muda koliko god hoćete

image.png.5153b196f62f2c52829e94e247a5ff5d.png

• Like 5
  • Haha 1
36 minutes ago, Pavarotti said:

Haldire podijeli nam izvore i informacije. Nemoj nam te tajnovitosti - “potvrdjeno, dogovoreno” jer kao da nista nisi rekao. 

Ma iom i crveni kriz su napustili Lipu jucer poslije dorucka i navodno dosli u Biru. Obezbjeđenje i migranti su jos na Lipi. Info iz prve ruke.

2 hours ago, Haldir said:

Autonomaš preletač u SDA koji radi za IOM i DRC, pritom podnosi račune Sorosu i Otvorenom društvu, dok potajno daje guze migićima? 

U Zivinice si ti trebao  sta ima veze od tolike plate mozes i stan platiti

• Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...