Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3248

• rucica1

1185

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

4 hours ago, Haldir said:

Svi dobro, moj narod je pakistanski

Nego, hoće li pakistanska vojska intervenirati u BiH i osloboditi napaćene pakistanske izbjeglice od terora Krajšnika i Hrvata sa onu stranu granice ili će se ipak Pakistan odlučiti da nas pomete jednom nuklearkom ?

Šala mala, pao mi napamet onaj Paki kad si vec pomenuo Pakistance što je preko društvenih mreža pozivao na intervenciju hehehe

Edit: Samo razvališe Afganistanci ove tvoje Pakistance.To citam na ovom linku sa klixa. Oba ubijena i svi ozljeđeni su Pakistanci. Sad treba očekivati osvetu Pakistanaca i još sukoba i ubistava...

• Like 2
  • Thanks 2

Ja sam prošle godine pisao da će u USK doći do totalne anarhije i rata, da država neće ništa napraviti i da se domaće stanovništvo mora naoružat.  Do zime će ih biti 20 000.  Oni nemaju kuda.  Otvoreno provaljuju u kuće i pale sve pred sobom.  Potpuno je jasno da se narod mora samoorganizirat da zaštiti vlastite živote i svoju teško stečenu imovinu.   Kozojebi su naoružani vatrenim oružjem.  Sad očekujem i pokušaj masovnijeg prelaska granica.  Biće na granici puškaranja jer ovi će  otvoreno prije zime pokušat doći do zapada.   Naravno,  dosta njih će zagnojit zemlju,  a ovi ostali će se vratit do Bihaća i onda tu bagru treba potjerat prema Sarajevu

• Like 2

Image

To je ovaj oglas. IOM traži 51 zaposlenika za nešto što se zove 'odnos sa zajednicom'. Dakle, radi se o internet trolovima koji će za lovu širiti IOM-ovsku migrantsku terorističku propagandu i objašnjavati kako je 20 mrtvih i ranjenih u međusobnom obračunu nešto lijepo i normalno, i korisno za lokalnu zajednicu. Čak i u Maoči. :o

Jedva čekam nove žrtve ovdje, sendvičar Haldir se raspao i više nije ono što je bio nekad. Da im malo nunimo plaćeničku terorističku mamicu. :)

• Like 3
  • Thanks 1
prije 13 minuta, toby said:

Image

To je ovaj oglas. IOM traži 51 zaposlenika za nešto što se zove 'odnos sa zajednicom'. Dakle, radi se o internet trolovima koji će za lovu širiti IOM-ovsku migrantsku terorističku propagandu i objašnjavati kako je 20 mrtvih i ranjenih u međusobnom obračunu nešto lijepo i normalno, i korisno za lokalnu zajednicu. Čak i u Maoči. :o

Jedva čekam nove žrtve ovdje, sendvičar Haldir se raspao i više nije ono što je bio nekad. Da im malo nunimo plaćeničku terorističku mamicu. :)

Pa tako se to radi, dođeš u siromašnu zemlju i platiš narod da sam sebe bruka i ismijava za koricu kruha.

I naći će sigurno gomilu ljudi koji će to pristati raditi, ko Haldir što radi

Doduše Haldir to radi iz ubjeđenja. 

• Like 3
On 29. 09. 2020. at 21:23, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Jovo Kapičić, upravnik golog otoka, teški komunista, prijatelj Tita, omržen i od Srba i Hrvata kaže:

"Vi muslimani nemate nikoga osim Turske, ja znam i Beograd i Zagreb svi vam žele Zlo, ma šta oni javno govorili."

Pa vi sad kontajte šta je migrantska kriza. 

Turska je najvece zlo i najvise zla nanijela Bosni i Bosnjacima i Turska je najveci krivac za danasnju situaciju u nasoj zemlji . Dovoljno je reci da su Bosnu predali prodali Austriji a Srbiji dali nezavisnost suverenost . A prethodno su pobili svu Bosnjacku inteligeniciju i intelektualce koji su se borili protiv obespravljenosti koje je carstvo provodilo u nasoj  zemlji. 

Danas treba biti glup i voljeti Tursku samo iz razloga sto su iste vjeroispovjesti kao Bosnjaci . Za mene je Turska i Turci qurci obicna genocidna nacija kao i Srbi .

• Like 2
prije 54 minuta, Barba said:

Turska je najvece zlo i najvise zla nanijela Bosni i Bosnjacima i Turska je najveci krivac za danasnju situaciju u nasoj zemlji . Dovoljno je reci da su Bosnu predali prodali Austriji a Srbiji dali nezavisnost suverenost . A prethodno su pobili svu Bosnjacku inteligeniciju i intelektualce koji su se borili protiv obespravljenosti koje je carstvo provodilo u nasoj  zemlji. 

Danas treba biti glup i voljeti Tursku samo iz razloga sto su iste vjeroispovjesti kao Bosnjaci . Za mene je Turska i Turci qurci obicna genocidna nacija kao i Srbi .

Moji rođaci su bili u toj Otomanskoj vojsci koncem 18 i 19 stoljeća i izginulo nas je oko 200.000 u Balkanskim ratovima da se sačuva Balkan.

200.000 mrtvih vojnika ne znači predaja. 

Stvar je u tome što je Rusija i ove germanske nacije ojačale i napale Carstvo sa svih strana.

Pričao sam sa ljudima iz Istanbula koji mi govore kako im je žao ali biti napadnut sa Sjevera, Juga, Istoka i Zapada u isto vrijeme je nešto previše.

Osim toga "Turci" čine mnogo etniciteta, Bošnjaka na Bosforu ima oko 2+ miliona tj više nego u Bosni.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
prije 8 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Moji rođaci su bili u toj Otomanskoj vojsci koncem 18 i 19 stoljeća i izginulo nas je oko 200.000 u Balkanskim ratovima da se sačuva Balkan.

Stvar je u tome što je Rusija i ove germanske nacije ojačale i napale Carstvo sa svih strana.

Pričao sam sa ljudima iz Istanbula koji mi govore kako im je žao ali biti napadnut sa Sjevera, Juga, Istoka i Zapada u isto vrijeme je nešto previše.

Osim toga "Turci" čine mnogo etniciteta, Bošnjaka na Bosforu ima oko 2+ miliona tj više nego u Bosni.

Dobri su Turci.  Prave dobre kućanske aparate.  Prva liga ko bi to rek'o. 

https://www.krajina.ba/sukob-u-bihacu-sirih-razmjera-nego-sto-se-govori/?fbclid=IwAR1-gr9BlTxDPFanM6pHFFjgfgxRKCI-1XPPYYMnKNdNvJ0YbXcaGrvVyXs

44 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Meni je žalije što nismo ostali u onoj Austrougarskoj svi skupa-sad bi bili hadžije :D . Ono nedonošče i nedorašče od Gavrila nas je ukopalo :D i unazadilo 100 godina u ono vrijeme

• Like 2
prije 37 minuta, Grunf said:

https://www.krajina.ba/sukob-u-bihacu-sirih-razmjera-nego-sto-se-govori/?fbclid=IwAR1-gr9BlTxDPFanM6pHFFjgfgxRKCI-1XPPYYMnKNdNvJ0YbXcaGrvVyXs

Meni je žalije što nismo ostali u onoj Austrougarskoj svi skupa-sad bi bili hadžije :D . Ono nedonošče i nedorašče od Gavrila nas je ukopalo :D i unazadilo 100 godina u ono vrijeme

Austro Ugarska je nas koristila kao topovsko meso protiv Srba, a Bosnu je gradila SEBI jer mi smo u austrougarskoj bili Cigani jer je to bilo Katoličko Carstvo, a onda smo u Jugoslaviji bili Cigani (u prvoj i drugoj), svi nam se smješkali a radili nam o glavi. 

U Otomanskom Carstvu mi smo bili gospoda gdje su svi muslimani bili Bošnjaci, a onda su nas učili da su "Turci okupatori, otpad.. itd.." to smo učili u školama, pljujići sami sebie. 

• Dislike 3
  • Haha 1
Just now, Fap mašina said:

A sad smo posebno poštovani kao narod u svojoj bosni.

Ja sam bio u Istanbulu i samo sam tamo bio poštovan, a diljem cijele evrope kad kažeš da se zoveš Ibrahim, Osman gledaju te ko teroristu.

Ali evo drago mi je da maske sve više i više padaju o toj lažnoj "sekularnoj" evropi.  

Srbi i Hrvati otvoreno govore da ne žele živjeti sa "muslimanima" i porede nas sa migrantima. 

Nešto kontam policija, vatrogasna, hitna ima strašno puno posla zbog ovih migranata. Trebala bi, narocito policija, ispostavljati fakture IOM-u i ostalim organizacijama za svaku intervenciju. Ovo najozbiljnije mislim

• Like 2
3 hours ago, Barba said:

Gori od Turaka su domaći izdajnici , koji mašu zastavom okupatorske  Turske i slave okupatora.

• Like 3
5 minutes ago, Grunf said:

Nešto kontam policija, vatrogasna, hitna ima strašno puno posla zbog ovih migranata. Trebala bi, narocito policija, ispostavljati fakture IOM-u i ostalim organizacijama za svaku intervenciju. Ovo najozbiljnije mislim

🚑 I naplaćuje usluge koliko znam

Nećemo se zamjerati,al čak ni mi muslimani ne volimo živjeti sa bošnjama koji su pustili bradu i ko nešto se posvetili vjeri do neki dan bili su(razbojnici,ratni zločinci,ovisnici)sad se maskirali u vjeru.daleko su oni od prave miroljubive vjere,samo mržnja i razlike među nama se šire.da za mene su ko krimigranti.

• Like 3
  • Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...