Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3251

• rucica1

1188

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

E da budemo iskreni do kraja to su miljenici tzv IZ i izmetbegovicevog malog i san o njegovoj fildzan drzavi.Prije toga da bi zaokruzio fildzan mora se rijesiti ocaj krajiski dzep a teroristi su za to odlicni

• Like 2
prije sat vremena, Grunf said:

Mislim da bar jedan jeste brutalno preklan, pojavila se jedna od slika jedne žrtve. Užas, pogledao sam to sasvim slučajno i uopšte nisam imao namjeru.

HLADNOKRVNE UBOJICE I ISILOVI TERORISTI SU TU MEĐU NAMA !!!!

Mislim da mi je ovu sliku neko pokazivao nedavno kad su onog ni zivog ni mrtvog pred MUP donijeli. Ili kad je bio onaj obracun u Boricima, ne sjecam se tacno. Uglavnom nedavno. Btw u ovu antimigrant stranicu kad udjes IQ ti padne za 50. 

• Like 2
16 hours ago, Grunf said:

Nego, hoće li pakistanska vojska intervenirati u BiH i osloboditi napaćene pakistanske izbjeglice od terora Krajšnika i Hrvata sa onu stranu granice ili će se ipak Pakistan odlučiti da nas pomete jednom nuklearkom ?

Šala mala, pao mi napamet onaj Paki kad si vec pomenuo Pakistance što je preko društvenih mreža pozivao na intervenciju hehehe

Edit: Samo razvališe Afganistanci ove tvoje Pakistance.To citam na ovom linku sa klixa. Oba ubijena i svi ozljeđeni su Pakistanci. Sad treba očekivati osvetu Pakistanaca i još sukoba i ubistava...

Moji su onda Afganistanci. 

• Haha 1
14 minutes ago, Marjetka123 said:

Pa šta kaže baka Kata? Ne čujem dobro. Da su se danas migranti vratili i sede u njenoj bašti? Pa kuda policija? Pa ne mogu oni tako po kučama i baštama!   Pa makar da se neku ogradu stavi tamo oko njene kuće.

https://www.biscani.net/u-avliji-bake-kate-se-dogodilo-dvostruko-ubistvo-migranata-bilo-je-krvi-posvuda/

Mogu. Jednostavno, mogu. Gle, prije nekih 15 dana šetam kroz Žegar i gore sam vidio dosta migranata u i oko dvorišta jedne novije kuće. Mislim da ih vlasnik te kuće sam gotivi jer sam vidio da kuća nije prazna. Dok god imaju one koji ih na razne načine gotive i biti će tu.

Znaci radi se o teskom ubojstvu dvojica su brutalno zaklani po ISIL-ovim metodama . Dan poslije doslovno nikakvih ostrih reakcija i akcija od strane politike i drzave . Jos jucer je trebalo biti proglaseno vanrdno stanje jer ovo je doslovno teroristicki cin ljudi su ugrozeni ne samo u Zegaru vec po cijelom gradu . Ja ne vidim zasto se jednostavno ne hapse migranti od reda i drze pod nadzorom do deportacije. 

Ne znam kako niko nije svjestan koja je to trauma da ti dva covjeka zakolju u dvoristu a desetine se izbodu a ti moras biti zakljucat u kuci i zivjeti u strahu kad ce tebe zaklati ili ti zapaliti kucu u XXI stoljecu. Dzaferovic i Izmetbegovic se sikiraju za situaciju u Azerbejdzanu i istog momenta su izdali misljenje i podrsku .

Mi se mozemo ljutiti i misliti da Dacic prica gluposti ali ono je istina covjek nista nije slagao treba biti realan . Dzaferovic se prica o suverenosti i teritorijalnom integritetu Azerbedjana a zalaze se za nezavisnos i priznanje Kosova to nije uredu da se mi ikako bavimo pitanjem ili Azarbedzana a jos manje pitanjem Kosova jer mi u nasoj drzavi imamo toliko problema a svaki danom ih je sve vise. Meni je zao da narod ne vidi cemu vodi politika SDA i oni nikad nisu odustali oko stvaranja fildzan drzave oko Sarajeva gdje ce oni biti potpuni gospodari zivota i smrti . SDA i Izmetbegovici su stvorili i RS i Herceg Bosnu koja i dan danas zivi a i bice i realizirana kad tad ako narod ne prelomi i ne posalje SDA na politicki otpad gdje i pripada.SDA namjerno sije strah medju narodom da se odredjen broj raseli ili da im se pokori i da mu oni udjeljuju koru kruha za glas. 

• Like 5
prije sat vremena, Barba said:

Znaci radi se o teskom ubojstvu dvojica su brutalno zaklani po ISIL-ovim metodama . Dan poslije doslovno nikakvih ostrih reakcija i akcija od strane politike i drzave . Jos jucer je trebalo biti proglaseno vanrdno stanje jer ovo je doslovno teroristicki cin ljudi su ugrozeni ne samo u Zegaru vec po cijelom gradu . Ja ne vidim zasto se jednostavno ne hapse migranti od reda i drze pod nadzorom do deportacije. 

Ne znam kako niko nije svjestan koja je to trauma da ti dva covjeka zakolju u dvoristu a desetine se izbodu a ti moras biti zakljucat u kuci i zivjeti u strahu kad ce tebe zaklati ili ti zapaliti kucu u XXI stoljecu. Dzaferovic i Izmetbegovic se sikiraju za situaciju u Azerbejdzanu i istog momenta su izdali misljenje i podrsku .

Mi se mozemo ljutiti i misliti da Dacic prica gluposti ali ono je istina covjek nista nije slagao treba biti realan . Dzaferovic se prica o suverenosti i teritorijalnom integritetu Azerbedjana a zalaze se za nezavisnos i priznanje Kosova to nije uredu da se mi ikako bavimo pitanjem ili Azarbedzana a jos manje pitanjem Kosova jer mi u nasoj drzavi imamo toliko problema a svaki danom ih je sve vise. Meni je zao da narod ne vidi cemu vodi politika SDA i oni nikad nisu odustali oko stvaranja fildzan drzave oko Sarajeva gdje ce oni biti potpuni gospodari zivota i smrti . SDA i Izmetbegovici su stvorili i RS i Herceg Bosnu koja i dan danas zivi a i bice i realizirana kad tad ako narod ne prelomi i ne posalje SDA na politicki otpad gdje i pripada.SDA namjerno sije strah medju narodom da se odredjen broj raseli ili da im se pokori i da mu oni udjeljuju koru kruha za glas. 

Pa valjda si vidio ko stoji iza migrantske krize: Amerika, EU, UN.

Bosna može samo da plače, a političari ne smiju riječ izgovoriti inače ODE GLAVA. 

• Like 1

Ja se samo nadam da kantonalne vlasti neće pokleknuti pred ovim prijetnjama i ucjenama iz IOM-a. Za one u Sarajevu vlasti znam da hoće, zapravo nikad ih ova situacija nije niti interesovala. Zašto jednostavno ne prebace kontejnere i opremu iz Bire na Lipu. I eto smještaja za tih 350 ljudi.  Ali problem IOM-a je u slijedećem: kad se skupi ubrzo na Lipi 10.000 ljudi kojih sigurno ima toliko u gradu i oko grada  onda će se ukazati njihov kriminal a to je da su tolike novce trošili a toliki broj ljudi bio nezbrinut i bez krova nad glavom ostavljen da se brine sam o sebi ili na teret građana. Nema više odustajanja ! Pohvalio bih našu opliciju koja i danas vidim kupi ovaj smrad sa naših ulica

• Like 5

Zakasni na izjavu sexy ministra, koliko sam razumio vraćaju se turisti u Biru. Da vlasti USK nemaju pravo zatvarati nešto što je nadležnost ministra sigurnosti odnosno vijeća ministara

• Angry 1
6 minutes ago, 1260 said:

Zakasni na izjavu sexy ministra, koliko sam razumio vraćaju se turisti u Biru. Da vlasti USK nemaju pravo zatvarati nešto što je nadležnost ministra sigurnosti odnosno vijeća ministara

Ako nema vlast USK-a  , imaju građani pravo . Protesti i pred Biru !

• Like 2
12 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

gdje si to pročitao?

Na N1 bile izjave nakon sastanka. Ja zakasnio na početak, ali sam shvatio izjave da je vijeće ministara donijelo odluku za Biru i da je samo oni mogu zatvoriti

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...