Jump to content
FORUM

Recommended Posts

8 hours ago, Yo-Ye said:

hajmo ovako.čemu bilo kakav kamp?zašto lipa za govnare kada im nedaju ići gdje su krenuli?koja je funkcija kampova?možda su vlasi u pravu:)

'kamp' je njima logistički centar iliti odskočna daska za nastavak putovanja. to što 'im ne daju ići gdje su krenuli' njih ne brine jer oni prolaze i odlaze. oni što su prošli ih "vuku" informacijama koje su proživjeli na tom putu a "guraju" ih "logističari". da nije tako grad bi bio duplo veći - po broju ''stanovnika".

• Like 2
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3583

• rucica1

1466

• Barba

1249

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 18 sati, toby said:

https://www.vecernji.hr/vijesti/vrhovni-sud-na-10-godina-zatvora-povisio-kaznu-krijumcaru-migranata-1454862

Pripadnik terorističke auto jedinice za šverc terorista fasovao 10 godina. 

Haldire, samo hrabro naprijed u nove migrantske pobjede, na kraju teškog i mukotrpnog propagandističkog puta u korist tate Šoroša i IOM-a te  kad tad čekaju godine ugodnog prison sexa. :)

prije sat vremena, gargamel said:

Kaže bradato dijete da ih ima dvadeset ispod jednog pokrivača.  Neki jako velik pokrivač... Suza suzu stiže od velike tuge koja me je obuzela zbog teške sudbine ovih stvorova.  Niz dupe mi se suze slijevaju. 

Oni tvrde da su ljudi a ja tvrdim da su životinje.

"We are humans"

Pa štaš ovdje imbecilu ... mrš kući gdje imaš zemlje.. jel oni očekuju da se mi odreknemo neke naše teritorije i da im je poklonimo?

Kod nas se familije poubijaju zbog metra međe a ovaj traži smještaj... HAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Pa oni stvarno nisu svjesni gdje su došli... jadna im majka...

a samo nek napadnu stanovništvo.... bolje da ne pišem dalje....

• Like 3
prije 6 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Oni tvrde da su ljudi a ja tvrdim da su životinje.

"We are humans"

Pa štaš ovdje imbecilu ... mrš kući gdje imaš zemlje.. jel oni očekuju da se mi odreknemo neke naše teritorije i da im je poklonimo?

Kod nas se familije poubijaju zbog metra međe a ovaj traži smještaj... HAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Pa oni stvarno nisu svjesni gdje su došli... jadna im majka...

a samo nek napadnu stanovništvo.... bolje da ne pišem dalje....

To je pošast teška.   Ljudi nešto malo zasade povrća da imaju,  a ova gamad im to sve opustoši.  To je nešto kao najezda onih skakavaca kada na poljima uništi ljetinu. 

• Like 3
15 hours ago, Pavarotti said:

Ne znam sta Cikotic pokusava, covjek je kao izgubljen. Vjerovatno pritisce, moli i preklinje Mustafu i Suhreta za Biru. Valjda je svjestan da obaranjem Lipe kao kampa od strane SNSDa on Biscanina nema sta ponuditi, iako ono Bira na par mjeseci dok se Lipa ne napravi nije nikakva fer ponuda vec prevara. Najsmijesnije sto poslije njega  na govornicu izadje covjek iz IOMa i kaze da je zima i negradjevinska sezona odnosno da se sad nema sta praviti. Toliko o tome. 

Jebiga, ljudi ce na ulicu, sta da se radi. Da je jednostavna odluka, i nije bas. Meni je zao i ja bih volio da na Lipi imaju nesto pa neka ih gore. 

@Grunf, mislim da bi se IOM povukao i da je VM proglasio Lipu kao kamp. Jer su uslovi, problemi sa vodom i grijanjem prisutni i sa obicnom formalnom odlukom nekog drzavnog organa i bez toga. Da se to sve popravi treba vremena. IOM je od sjednice Vijeca ministara cekao jedino odluku za Biru, a hoce li Lipa biti formalno proglasena kao kamp, kratkorocno im je manje bitno. 

A i ono, formalnopravno Bira je i dalje kamp. Nema tu VM sta donositi jer je ta odluka na snazi preko godinu dana. Ali jebiga, srecom po nas pita se prvo MUP USK hehe. 

BIRA nije kamp- istekao je ugovor, ima sudska presuda o vlasništvu, tako da onaj koji je davao Biru u najam , je bespravno davao , a postoji i zabrana za otvaranje Bire , jer je to industrijski objekt i nema namjenu za smještaj ljudi. Čudi me, da već inspekcija nije zapečatila objekt, s obziom na vrstu djelatnosti za koje postoji rjesenje Suda. 

U kampu Lipa, što se vidjelo jutros kad su ih okupljali za davanje instrukcija-informacija, nema vise od 200  migranata. IOM-u nije cilj Lipa, nego po svaku cijenu hoće Biru. A kao drugo, kad bi se Lipa proglasila za trajni migrantski kamp za smještaj 8000 ilegalnih N.N. migranata, bilo bi ih 4 x više, i Bihać bi postao trajna parking zona za sav šljam koji dolazi. Ne planiraju oni kamp zatvorenog tipa, nego otvorenog, što bi značilo, da bi Bihać bio pregažen . Da li je vama jasno da bi proglašenje Lipe za trajni kamp, bilo pogubno za Bihać i gradjane ? Neka otvore kampove po RS uz granicu sa Srbijom, u Hercegovini , Kostajnici, Novom, Prijedoru. Vlast USK-a i Bihaća ne smije dozvoliti otvaranje kampova. Zatvaraj sve ! 

• Like 3

Ljudi zatvarajte te tzv.  prihvatne centre.   To su im logistički centri preko kojih se ova gamad usmjerava za ilegalan prelazak granice.  Tu imaju smještaj, hranu, internet itd.  Zamislite da ih se 5 000 raštrka po šumama kako bi ovo NVO smeće zarađivalo svoje smrdljive pare.  Znači samo oštro.  Zatvorit sve te terorističke prihvatne centre,  a ovu NVO gamad mlatit gdje god ih se uhvati.  Za par mjeseci neće biti nikakvih problema.

• Like 3
  • Thanks 1
prije 4 sati, Sadik said:

BIRA nije kamp- istekao je ugovor, ima sudska presuda o vlasništvu, tako da onaj koji je davao Biru u najam , je bespravno davao , a postoji i zabrana za otvaranje Bire , jer je to industrijski objekt i nema namjenu za smještaj ljudi. Čudi me, da već inspekcija nije zapečatila objekt, s obziom na vrstu djelatnosti za koje postoji rjesenje Suda. 

U kampu Lipa, što se vidjelo jutros kad su ih okupljali za davanje instrukcija-informacija, nema vise od 200  migranata. IOM-u nije cilj Lipa, nego po svaku cijenu hoće Biru. A kao drugo, kad bi se Lipa proglasila za trajni migrantski kamp za smještaj 8000 ilegalnih N.N. migranata, bilo bi ih 4 x više, i Bihać bi postao trajna parking zona za sav šljam koji dolazi. Ne planiraju oni kamp zatvorenog tipa, nego otvorenog, što bi značilo, da bi Bihać bio pregažen . Da li je vama jasno da bi proglašenje Lipe za trajni kamp, bilo pogubno za Bihać i gradjane ? Neka otvore kampove po RS uz granicu sa Srbijom, u Hercegovini , Kostajnici, Novom, Prijedoru. Vlast USK-a i Bihaća ne smije dozvoliti otvaranje kampova. Zatvaraj sve ! 

Jeste, medjutim ko se ovdje ikada pridrzavao ikakvih ugovora, zakona ili pravila? Sarajlije imaju gori odnos sa nama nego Arkan kada je granatirao Bihac. Sa Cetnikom znas na cemu si, a Sarajlije nas hinjavo unistavaju "sve po zakonu"!

Kada je toliki cash u pitanju, tu zakoni ne vrijede. Kakva humanitarna kriza i kakvo druga sranja, boli svakoga kajla za svakim, samo daj pare i one ce na kraju i diktirati sudbinu Bihaca, Biscana i ilegalnih migranata!

Ma dzaba tu nekakvi ugovori, sudske presude i rjesenja. I pored svega toga kamp se punio do vrha, niko se pocesao nije. Formalnopravno sam mislio na Vijece ministara kao jedini organ nadlezan da odredjuje kampove. Srecom fakticko stanje na terenu odredjuje vlada kantona. 

Bira je bila historijska greska. Ubila nas naivnost. Koliko je to bilo jednostavnije sasjeci u korijenu 2018. godine nego se sad zajebavati sa tim kad je teren debelo zapišan. 

• Like 1

Ja sam se ranijih godina čudio, bio sam iznenađen činjenicom da vlade ne brinu o natalitetu stanovništva pitao sam ko će da radi?

Sad mi je jasno kako...

Kad ti nestane naroda, dolij iz drugog naroda.....

E pa neće moći tako... neće moći ove noći...

Grdno su se prevarili.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1
2 hours ago, jokesOnYou said:

Jeste, medjutim ko se ovdje ikada pridrzavao ikakvih ugovora, zakona ili pravila? Sarajlije imaju gori odnos sa nama nego Arkan kada je granatirao Bihac. Sa Cetnikom znas na cemu si, a Sarajlije nas hinjavo unistavaju "sve po zakonu"!

Kada je toliki cash u pitanju, tu zakoni ne vrijede. Kakva humanitarna kriza i kakvo druga sranja, boli svakoga kajla za svakim, samo daj pare i one ce na kraju i diktirati sudbinu Bihaca, Biscana i ilegalnih migranata!

Vidjet ćeš da neće ! Nisu oni Krajinu oslobadjali, nego mi ! 

• Like 1
prije 2 sati, 1260 said:

Najvjerovatnije ce  vijece ministara donijeti odluku o proglasenju Lipe migrantskim kampom cime ce EU imati mogucnost da uliozi novac u infrastrukturu

To je čin Veleizdaje

Privremeni migrantski kamp nije isto što i migrantski kamp.

Znači narednih 1000 godina tu će biti kamp za razne horde.

Strašno.

Ako ne bude jedan u R. Srpskoj... to je onda... nečuveno.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1
14 hours ago, toby said:

Mi iz EU/NDH pozdravljamo vaš uspjeh i spremni smo financirati daljnje operacije zatvaranja terorističko-logističkih centara. Pozdrav i dragom Peteru van den bin laden Auweaertu u Južnom Sudanu. :)

Molim lijepo, nije mala stvar uspješno ocijeniti koji su propagandisti najgluplji, i onda plaćati upravo njih. Svaki cent uložen u tebe se itekako isplatio. :)

To ti ne odlučuješ. Ti samo pognute glave i daljr financiraš ISKLJUČIVO i samo isključivo, logistiku, prehranu, smještaj, zdravstvenu skrb i besplatan wifi za afroazijske islamske teroriste. Direktno si odgovoran za njihove terorističke akte i naseljavanje na ove prostore. 

• Dislike 1
prije 1 sat, toby said:

Istina, ovo terorističko naslikavanje u plastičnim natikačama ispred šoroševskih novinarskih govnara nema puno efekta ako nema snijega.

Zima je najbolje oružje protiv ove pošasti.  Garagani su zadnje dvije godine imali sreće jer su zime bile blage bez pravog snijega.  Ne znaju oni šta je to kad od mraza drveće počne pucat.  Zato sa nestrpljenjem očekujem debele minuse i hrpetinu snijega.

2 hours ago, toby said:

Kako te nije sram? Gnjido bez grama časti, morala i zahvalnosti. >:(

Svaku žlicu koju si gurnuo u gubicu, svaki propagandni upis koji si ostavio na internetu, svaki kondom koji ti je stavio kolega doktor prije nego li te je obljubio u šatoru, sve sam to platio JA. Svojom voljom, kao ravnopravni građanin EU/NDH. Da nema nas iz EU/NDH koji plaćamo vas šoroševske govnare i terorističke propagandiste ti bi odavno umro od gladi ili od kakve spolne bolesti, obzirom na to kakvi su ti profesionalni kapaciteti. Halo, pa tebi i onom Peteru smo pred nosom ZATVORILI Biru, pa koliki moraš biti jadnik da ti se tako nešto dogodi, to nisu uspjeli ni u Grčkoj.xD

Zato začepi plaćeničku gubicu i otvori plaćenički anus, jer kad te rasporedimo Peteru van den bin Ladenu Auweaertu u južni Sudan bit će ti malo šator za guženje s gorilama.:P

Nezahvalan? Mislim da sam stotinu puta bio jasan kada sam rekao da sam izrazito zahvalan za tvoju financijsku podršku za upravljanje migracijama terorista i islamista. Hvala još jednom. 

Nadam se da ovaj cirkus sa Lipom zavrsava danas. Dok traje ovaj status quo sigurno ne pregovaraju da ih prebace u drugi grad ili da osposobe Lipu u pola zime, nego se iskljucivo vrsi pritisak da se otvori Bira. Zato ce, dok je Lipa na odredjeno i dok se odgadja zatvaranje na par dana, uvijek postojati opasnost za Biru. Daj onda radije stavi kljuc jos danas pa da znamo na cemu smo. 

Nisam se javljao baša na forumu, ali možda da podijelim sa vama neka svoja zapažanja koja sam primjetio. Naima, ako je ko od vas primjetio "migranta" koji prosjači sa djecom na raskrsnici kod EURO JET benzijske pumpe, danas je isti dovezen sa automobilom VW POLO na raskrsnicu kod starog Unatransa (Kod Crvene Jabuke) gdje su ga istovarili (njega i dijete), a žena koja je tu bila prosjačila ušla je u automobil i nastavila dalje prema Kamenici sa vozačem. Negdje sam čitao, da to u biti nije migrant nego neki rom koji ta sredstva koristi za pijančenje. Da je to radio i u Kladuši pa su ga skužili i protjerali pa je došao u Bihać. Tražim te slike na internetu ali ne mogu ih naći. Ako ima ko više informacija dobro bi došlo. 

Edited by Nuno
prije 16 minuta, Nuno said:

Nisam se javljao baša na forumu, ali možda da podijelim sa vama neka svoja zapažanja koja sam primjetio. Naima, ako je ko od vas primjetio "migranta" koji prosjači sa djecom na raskrsnici kod EURO JET benzijske pumpe, danas je isti dovezen sa automobilom VW POLO na raskrsnicu kod starog Unatransa (Kod Crvene Jabuke) gdje su ga istovarili (njega i dijete), a žena koja je tu bila prosjačila ušla je u automobil i nastavila dalje prema Kamenici sa vozačem. Negdje sam čitao, da to u biti nije migrant nego neki rom koji ta sredstva koristi za pijančenje. Da je to radio i u Kladuši pa su ga skužili i protjerali pa je došao u Bihać. Tražim te slike na internetu ali ne mogu ih naći. Ako ima ko više informacija dobro bi došlo. 

Da, budu vrlo cesto na raskrsnici rasporedjeni bas kod Crvene jabuke i to u 2 grupe kako sam primjetio. Druga grupa je isto neka zena i ima kolica i bude odmah preko puta. Uglavnom isti racku drugo pakovanje, ne zna se koji gori, ili ti balkanski strvinari/cigisi-prosijaci ili ona divljac iz Pakistana i Afrike sto ako nista "prodaju" pakete maramica.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...