Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3312

• rucica1

1245

• Barba

1161

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

4 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Smješno je to npr da ja pokušam preći Hrvatsku granicu na silu preko plješevice završio bih u Zatvoru, a migranti se žale zato što ih udaraju. 

Pa Hrvatska policija je milostiva prema njima šta zaslužuju. 

Tačno, bio bi (kao i svi drugi) zatvoren, protjeran sa zabranom ulaska vjeovatno na 5 godina

20 hours ago, Haldir said:

Neki dan je Hajrudin Halilović iz ASDA za govornicom Skupšzine rekao: Novac. Samo uzimati novac za migrante. 

U smislu da se zatvore privatni a otvore državni prihvatni centri. Koje bi usput kanton masno naplatio

Ko je ubirao mjesecnu rentu za Biru u toj renti su svoj udio imali mnogo politicari a prije svih SDA mafija.

Ovo je sve komedija jer se radi o privatnim objektima Miral Bira Kostela i sta sa tim ima vlast apsolutno nista osim udijela  u renti. Kaze Suhret nije mogao nista uraditi ja bi samo volio znati na osnovu cega jedan poslovno industriski komplex moze dobiti dozvolu od opcine da u njemu borave ljudi odnsno migranti? A obicni covjek gradjanin se krvi mora napiti da bi izganjao dobio gradjevinsku urbanisticku ili neku drugu dozvolu ne mozes struju vise prikopcati bez ovoga . O ovom sam pricao odavo na forumu. Da je suhret lijepo zabranio opcinskim aktom koristenje ovih objekata stvar bi bila drukcija ne bi se privatnik usudio tek tako lako iznajmiti objekat. 

• Like 1

Evo citam pustili ovog alzirskog klosara sa PREKRSAJNIM nalogom.

Dusa me zaboljela kad sam pogledao video. Pa ne daj boze da se nadjem u situaciji da svjedocim necem slicnom, pa ja bih u zatvoru zavrsio, a ovaj nas picic snima, fuj.

• Like 2
8 minutes ago, Mofo said:

Evo citam pustili ovog alzirskog klosara sa PREKRSAJNIM nalogom.

Dusa me zaboljela kad sam pogledao video. Pa ne daj boze da se nadjem u situaciji da svjedocim necem slicnom, pa ja bih u zatvoru zavrsio, a ovaj nas picic snima, fuj.

Šta znači ovaj prekršajni nalog? Nema nikakve odgovornosti ili..? Vjerovatno nema jer ne bi bio pušten pošto će ispariti iz grada i vjerovatno je već sad u Bihaću. Video sam pogledao nekoliko desetaka puta i upamtio mu facu, jao mu se ako ga sretnem gdje u gradu. 

• Like 2
prije 5 minuta, Grunf said:

Šta znači ovaj prekršajni nalog? Nema nikakve odgovornosti ili..? Vjerovatno nema jer ne bi bio pušten pošto će ispariti iz grada i vjerovatno je već sad u Bihaću. Video sam pogledao nekoliko desetaka puta i upamtio mu facu, jao mu se ako ga sretnem gdje u gradu. 

Prekrsajni nalog je u rangu sa nepropisnim parkiranjem, znaci neku minornu kaznu je dobio s kojom je obrisao guzicu cim je izasao iz stanice.

• Like 1
1 hour ago, Grunf said:

ne razumijem zasto ga ne mogu barem dobro namlatit kad mu nista drugo ne mogu. Ne mogu podignuti optuznicu protiv nekog kome ne mogu utvrditi identitet. Ali mogu ga prebiti na mrtvo ime kao sto HRvati rade. Barem da tako plati. Kakvu ce ostetu jadna nane dobiti sto ju je neki divljak bez razloga udario? Znaci jedina krivnja joj je bila sto je bila u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu?!

Jucer je neka nena, ko je danas, sutra?

• Like 4
  • Dislike 1

Mogu oni podici optuznicu. Nema vise toliko tih zajebancija sa identitetom, pogotovo nakon sto je Vrhovni sud Federacije ukinuo presudu naseg Kantonalnog suda koji je oslobodio onog Alzirca za ubistvo jer navodno nije utvrdjen identitet. Kod nas ga sad isti dan i optuze i donesu presudu. 

Mogli su i ovdje, al vjerovatno se vode logikom da je isti qrac ili ga krivicno gonio i izrekao uvjetnu ili mu stavio prekrsaj. Prepostavljam da mu je policija malo prosla kroz bubrege i pustila vani, mozda cak odvela van kantona i prebacila budalu drugom da se nosi sa njim.  

Nadam se samo da ce biti savjesnih gradjana koji ce ga prepoznati i naplatiti bol i traumu ove majke. Ja mu prste lomim, taman da ga pred zgradom MUP-a sretnem. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1
7 minutes ago, Lidjo said:

ne razumijem zasto ga ne mogu barem dobro namlatit kad mu nista drugo ne mogu. Ne mogu podignuti optuznicu protiv nekog kome ne mogu utvrditi identitet. Ali mogu ga prebiti na mrtvo ime kao sto HRvati rade. Barem da tako plati. Kakvu ce ostetu jadna nane dobiti sto ju je neki divljak bez razloga udario? Znaci jedina krivnja joj je bila sto je bila u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu?!

Nane treba nadlezne o sigurnosti gradjana tuziti i od njh odstetu za prtrpljenu bol traziti. Ovi nasi novinari bi trebali nanu podrzati. Dok god narod nepocne od, za sigurnost gradjana nadlezne, tuzivati i odstetu zahtjevati, nadlezni se nece problemima ozbiljnije baviti. Pa u nas da su se ovi, sto su im kuce popaljene, udruzili i zajednicku tuzbu podnijeli - pa ako treba i do vrhovnog suda ici (negdje sam citala da gradjani u Srbiji dobiju neke odstete). 

Citam danas u taljanskim novinama tri ilegalna migranta Indijca (99 posto dosli balkanskom rutom) silovali indijsku curicu od 12 godina, indijac koji je u Italiji duze vrijeme primio ih kuci da ih pomogne, cim je otisao oni mu silovali dijete.  O ovakvom olosu brine ona kravetina Mijatovic dabogda dronfulja sve sto je zaradila na lijecenje potrosila.

I

prije sat vremena, Lidjo said:

Sutra će zaklat nekog i pustit će ga jer nema identitet pa mu se ne može sudit.   A ljudi to i dalje trpe.  Gledam neki snimak u Srbiji. Kozojeb rasturio tegle nekoj baki na pijacu.  Pozvali policiju.  Kozojeb počeo lupat po policijskom autu,  policajci okrenuli kola i pobjegli.  Što se tiče hr.  policije treba ih nagrađivat.  Za svaku razbijenu njušku kozojeba nagradit policajca sa po 500 kuna.   Svaka razbijena njuška smrdljivca da se uvede u prekovremeni rad.  Jednog nalupaš dobiješ dva sata prekovremeno.  Itd. 

• Like 4
7 hours ago, Lidjo said:

Mogu mu odrediti deportaciju i smjestiti ga do tada u centar zatvorenog tipa  gdje čeka deportaciju.

Vidim da su i dječiji vrtić provalili, ostavili nered a po fb stranici da su i pušili ležeći u dječijim krevetićima...fuj. Očekujem reakciju iOMovaca i domaćih pristalica da će reći to su naša djeca pušila u krevetićima pa sad svaljujemo na jadne migrante

• Like 5
  • Haha 2

Gdje su mediji? Onu nanu su novinari naci snimiti i da se pojavi na svim portalima.

Zamisli da se ovo desilo u Cro ili Srbiji.. to bi krenula javna hajka. Ovdje je sve sterilizirano i impotento, ovakvi osjete gdje mogu i onda imamo ovo. Ovo je sramota za komplet drustvo.

• Like 1
prije 6 minuta, rucica1 said:

https://www.biscani.net/nicola-bay-imamo-dvije-prijave-da-su-hrvatski-policajci-silovali-migrante/

Ko god ove divljake zeli u centar grada (Biru) smjestiti taj nije normalan. Takve treba nogom nabiti. Gradjani Bihaca i V.Kladuse moraju u odbrani svojih ljudskih prava (koje ova bagra narusava) ustrajati. 

ma kakva bira...super šuki kaže da ih smjestimo u naše domove:)

prije sat vremena, hatinac| said:

Gdje su mediji? Onu nanu su novinari naci snimiti i da se pojavi na svim portalima.

Zamisli da se ovo desilo u Cro ili Srbiji.. to bi krenula javna hajka. Ovdje je sve sterilizirano i impotento, ovakvi osjete gdje mogu i onda imamo ovo. Ovo je sramota za komplet drustvo.

dobro se sjećam kada je ona debela kravetina dunja dolazila u bihać i u moru gluposti koju je izgovorila bilo je da mediji pogrešno izvještavaju o migrantskoj krizi,tj.da bi se više trebali baviti tkz.humanitarnim izvještavanjem:)

Onog narkomana što je tukao baku treba objesit na galge da visi ko svinjče i mlatit ga po tabanima dok mu noge ne pocrne od batina.   Onda ga odvest do najbliže rijeke i bacit ga da se opere,  sa vezanim rukama i nogama

Edited by gargamel
  • Like 4

Nema smisla mlatiti migrose. Oni su potrošna roba, a i naviknuti su na batine. Kazniti istom mjerom treba ovu plaćeničku migrantoljubačku bagru. I za to postoji legitimno opravdanje, oni su dio iste vojne postrojbe. Migrosi su pješaštvo, ovi su informativno-propagandni odjel i logistika. :) 

• Like 4
prije 1 sat, toby said:

Nema smisla mlatiti migrose. Oni su potrošna roba, a i naviknuti su na batine. Kazniti istom mjerom treba ovu plaćeničku migrantoljubačku bagru. I za to postoji legitimno opravdanje, oni su dio iste vojne postrojbe. Migrosi su pješaštvo, ovi su informativno-propagandni odjel i logistika. :) 

Oni mi se još više gade od ovih gmizavaca.   Pročitao sam  da se neki Danci bune zbog postupaka hr policije prema teroristima.  Kakve veze ima Danska sa BiH i Hrvatskom.   E to bi je mlatio, i to sa letvom. Svi se jadni ubiše od brige za garave,  a niko da ih primi.  Ovaj jedan garavi kaže da više ne ide u Italiju,  drugi se vraća u Grčku,  a treći ide za Pakistan.  Prisjeo im game 😄

https://www.youtube.com/watch?v=Nn2Kd1wNSJA

Edited by gargamel
  • Like 1
50 minutes ago, gargamel said:

Oni mi se još više gade od ovih gmizavaca.   Pročitao sam  da se neki Danci bune zbog postupaka hr policije prema teroristima.  Kakve veze ima Danska sa BiH i Hrvatskom.   E to bi je mlatio, i to sa letvom. Svi se jadni ubiše od brige za garave,  a niko da ih primi.  Ovaj jedan garavi kaže da više ne ide u Italiju,  drugi se vraća u Grčku,  a treći ide za Pakistan.  Prisjeo im game 😄

https://www.youtube.com/watch?v=Nn2Kd1wNSJA

To ona ista Danska što ne voli nikakvu vrstu migranata ni legalnih ni ilegalnih? Ili imaju dvije Danske ?

• Like 3
  • Haha 1

Licemjerje na najjace. Postoji danska amabasada u Sarajevu, napravite im papire i pravac Danska, ovi prokleti ngo go vnari bi glumili humanitarce preko tudih leđa, za mene je Eu smece od  zajednice a sada se to najbolje vidi, pljuju po nama i po vama ali nista majci ne cine da tu bagru prime, oni ce glumiti humanitarce a mi cemo jesti go vna, ma kako da ne. Raspast ce se ova ebena Eu u krvi ja vam kazem jer su oni koji je vode odavno izgubili vezu sa stvarnoscu. Nastojte biti spremni na sranja koja dolaze, nadam se da vam je ostalo oruzja od rata, ja svoje nisam predao niti to namjeravam.

prije 18 minuta, Rijecanin said:

Licemjerje na najjace. Postoji danska amabasada u Sarajevu, napravite im papire i pravac Danska, ovi prokleti ngo go vnari bi glumili humanitarce preko tudih leđa, za mene je Eu smece od  zajednice a sada se to najbolje vidi, pljuju po nama i po vama ali nista majci ne cine da tu bagru prime, oni ce glumiti humanitarce a mi cemo jesti go vna, ma kako da ne. Raspast ce se ova ebena Eu u krvi ja vam kazem jer su oni koji je vode odavno izgubili vezu sa stvarnoscu. Nastojte biti spremni na sranja koja dolaze, nadam se da vam je ostalo oruzja od rata, ja svoje nisam predao niti to namjeravam.

To je isto da ti 10. put N.N. kriminalac provaljuje u kucu, komsija ti sere kako nisi human, dok istovremeno ne pada mu na pamet da ga primi kod sebe. I da, jos ga hrani i oblaci da ti moze i sljedeci put provaliti.

• Like 2
prije 8 sati, Rijecanin said:

Vidim da ta '' humanitarna'' organizacija traži da idu u ophodnju sa hr policajcima kako bi vidjeli kako se postupa sa kozojebima.  Ispunio bi im želju.  Treba ih predvečer odvest negdje u šumu i pustit ih u minsko polje da beru gljive. 

• Like 1
  • Haha 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...