Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3582

• rucica1

1465

• Barba

1249

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

5 hours ago, Barba said:

@sacoja jos nikad nisam vidio niti jednog clana SDA da je javno ustao ili nesto rekao protiv vrha stranke u moru nepravilnosti znaci niti jedan od najnizeg do najviseg nivoa vlasti ali da to kaze zbog naroda i obraza , u ovoj stranci pocnu lose pricati kao Sepic koji je 15 godina bio na jaslama SDA i budzeta jedino kad im stranka skrati privilegije ili druge beneficije.

Ja osobno smatram da SDA stranka nema sipatizere vec iskljucivo interesne grupe da bi odredjena stranka imala simpatizere mora imati jasan program jasnu politiku i cistu proslost historiju najmanje 50 ili vise godina znaci SDA nema nista od ovog stoga nema ni sipmatizere ! Isto mislim i za HDZ ili SNSD jedino SDP(poslijeratna) i HSP su stranke koje mogu imati simpatizere jer imaju proslost i historiju a sve ostalo  su oni koji gledaju svoj interes .

I sta sad ja ponovo treba da kazem da ih ja poznam koliko hoces isto kao sto poznam dosta tzv glumaca koi su u ovim nazovi novim strankama a vjeruj nisu nista drugo nego samo otpad od SDA, tamo nisu ostvarili svoje ciljeve e sad kao mogu,

Daleko smo mi od demokratije na zalost

1 hour ago, nelexxx said:

Nisam znao da je Lipa nadmorskom visinom kao i Pljesevica, ali izgleda da je Natasa ucila geografiju na naprednom nivou

IMG_20201222_171031.jpg

U akmpu Lipa boravi oko 200 ilegalnih migranata  i sve su laži oko broja . Žena se zaboravila , da treba da laže samo oko broja migranata, pa je ponijelo i Lipu digla na Plješevicu .

• Like 2

Građani moraju stražariti kod Bire jer čitavo političko rukovodstvo radi za strane agente i strane ambasade.. žalosno.

Zamislite bivši oficir Armije BIH napada građane BiH po nalogu stranih agenata.... Selmo Cikotić

Umjesto da on brani Bišćane više nego IKO

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix

https://www.klix.ba/vijesti/bih/migranti-u-zrvnju-bh-politike-iz-sarajeva-zele-da-ih-smjeste-u-biru-bihac-odbija/201222101

Drago mi je što su donijeli odluku, ne želimo da mijenjamo kamp”, kaže Amraž, koji je već dvije godine u BiH, od čega pet mjeseci u kampu Lipa.

Ljudi u prolazu a dvije godine bezpravno u zemlji boravi i jos ocekuje da mu se zelje ispunjavaju.Koja bagra.

• Like 3
prije 22 minuta, rucica1 said:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/migranti-u-zrvnju-bh-politike-iz-sarajeva-zele-da-ih-smjeste-u-biru-bihac-odbija/201222101

Drago mi je što su donijeli odluku, ne želimo da mijenjamo kamp”, kaže Amraž, koji je već dvije godine u BiH, od čega pet mjeseci u kampu Lipa.

Ljudi u prolazu a dvije godine bezpravno u zemlji boravi i jos ocekuje da mu se zelje ispunjavaju.Koja bagra.

Čovjek hoće da živi preko tuđih leđa na tuđoj zemlji...  štite ih Amerikanci..

Ja fino kažem doći će dan kad će ljudi na Balkanu (Svi) poluditi i ja neću da vršim prognozu... ali biće svašta... ljudi na balkanu su tankih živaca.

Balkanci će durati korupciju ali barni u njihovu kuću i ulicu otišao si u 3 pm....

Ne samo migranti nego i ove zabrane zbog korone koje krše osnovna prava ljudi...

U ljudima KUHA....

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1
53 minutes ago, rucica1 said:

Hahahaha... tzv. ljudi u pokretu ... stacionirani 2 godine u Bihaću! Sve receno!

Kad ljudi svate da je jebeni Alija Izmetbegovivić i SDA nas ljude iz Bosanske Krajine namjeravao preseliti na podnožje neke planine i predati Krajinu Srbima , ja sam licno čitao ovaj transkript u Hagu potpisan od Alije na žalost nisam imao priliku da ga uslikam jer su u arhivu sve oduzeli  ali nema veze ovo zna Dudak jer je njemu bilo upućeno zato je jadan danas gdje jeste .

ne čudite se migrantima nema Alije koji je krajišnicima namjestio autonomiju ali ima Bakira koji je namjestio migrante

• Like 2
prije 1 sat, rucica1 said:

"Ne brojim više koliko sam pokušao puta da pređem granicu. Umoran sam od svega. Pretučen, gladan, neispavan. Umoran sam od pokušaja, od hodanja, od policije, svega”, priča Amraž.

- Pa ko te tjerao da ides na taj put? Ja evo cekam preko 2 godine na vizu, ali jednom kada je dobijem, ici cu normalno kao ljudsko bice za koje vrijede zakoni i propisi, a ne kao zivotinja. Niko ti nije kriv za takvu sudbinu, nego samo ti, dragi bradr Amraze!

prije 3 minuta, Barba said:

Kad ljudi svate da je jebeni Alija Izmetbegovivić i SDA nas ljude iz Bosanske Krajine namjeravao preseliti na podnožje neke planine i predati Krajinu Srbima , ja sam licno čitao ovaj transkript u Hagu potpisan od Alije na žalost nisam imao priliku da ga uslikam jer su u arhivu sve oduzeli  ali nema veze ovo zna Dudak jer je njemu bilo upućeno zato je jadan danas gdje jeste .

ne čudite se migrantima nema Alije koji je krajišnicima namjestio autonomiju ali ima Bakira koji je namjestio migrante

Pa casopis "Dani" i Oslobodjenje su bili objavili prije par godina i transkript za prodavanje Srebrenice.

Nas dragi Aljo i SDA i cijeli taj Izetbegovic-klan... nemoj ti njega dirati, dobar je to coJek, da je valjao ista, ne bi bio u zatvoru u onoj drzavi i ne bi nam zatvorenik aka prvi BH-predsjednik ostavio u ovakvom stanju drzavu. Ali dobro, o tome se mogu knjige napisati. 

https://www.daserste.de/information/wirtschaft-boerse/plusminus/videos/erntehelfer-italien-video-100.html

EU - italija - moderni robovi  u rukama mafija i trgovackih lanaca. Smjestaj ilegalaca koji se kao radna snaga iskoristavaju.  Zasto EU na ovo sve suti i ignorise  - pa naravno,u  pitanju su velki trgovacki lanci i mafija koja s ljudima trguje,  eee s njima imati posla i protiv njihovih interesa se boriti, to se ne usude.  Isti scenario je i u Spaniji. Ovo je ogledalo EU. I kad nam pocnu dirigirati i o nekim pravima i humanosti pricati. Da su granice EU (Grcka,Spanija) kako treba zasticene, ovim ljudima se nebi lazne nade stvarale a s tim i njihove muke skratile. Sirotinju iz cijelog svijeta nemoze podmiriti ali moze jace projekte u njihovim zemljama pokrenuti a i pritisak na njihovu koruptnu vladu (u tim zemljama) napraviti. Njemacka je s tim projektima aktivna ali nije ona sama EU i druge zemlje se ukljuciti trebaju (a ne samo gledati kako ce iz EU budzetskog lonca sebe podmiriti a probleme kojima se trebaju baviti zaobilaziti).

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...