Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3583

• rucica1

1465

• Barba

1249

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

prije 8 minuta, Barba said:

Koje licemjerstvo gori lipa ko prskalica 

Ja da sam Premijer kantona ja bih rekao javno: Neka migranti krenu vršiti kolektivna samoubistva bacanjem u vatru da vide hoće li se naš stav oko Bire promjeniti. 

Ovi IOM-ovci misle da smo mi građani Tuluza iz Francuske da ćemo se samo maknuti iz gradova i dopustiti da nam neko otme zemlju.

Znaju li ovi iz IOM-a da mi pored toljaga imamo i oružija.  Treba staviti oružanu stražu pa da vidim ko će prići BIRI. 

Samo neka nastave titrati po živcima pa bi mogli sa nogama naprijed napustiti USK.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1
3 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ja da sam Premijer kantona ja bih rekao javno: Neka migranti krenu vršiti kolektivna samoubistva bacanjem u vatru da vide hoće li se naš stav oko Bire promjeniti. 

Ovi IOM-ovci misle da smo mi građani Tuluza iz Francuske da ćemo se samo maknuti iz gradova i dopustiti da nam neko otme zemlju.

Znaju li ovi iz IOM-a da mi pored toljaga imamo i oružija.  Treba staviti oružanu stražu pa da vidim ko će prići BIRI. 

Sta ce i Premijer, ovog puta stvarno kapa do poda i njemu i ministru kao i komesaru stali su uz narod bez obzira na sankcije i posljedice koje oni imati mogu

• Like 1
Just now, saco said:

Sta ce i Premijer, ovog puta stvarno kapa do poda i njemu i ministru kao i komesaru stali su uz narod bez obzira na sakcije i posljedice koje oni imati mogu

Niko ništa njima ne smije

Ako Sarajevo pokrene bilo kakvu proceduru protiv našeg Premijera ili Načelnika, Komesara... trebaju znati da su Krajnu izgubili za SVA VREMENA.

• Like 3

Kaze Fikro na ovom "lajv" prenosu da je ovaj migrant što ga policija sumnjici da je podmetnuo pozar rekao da mu je IOM nalozio da "nalozi"...ima na ovom videu a covjek od jutros trubi da se sprema pobuna u 11:00 ovo je oko 10:00 objavljeno

image.png.622c8883a81e9fd0fa918a89487a7338.png

• Like 1
prije 2 minuta, Grunf said:

Kaze Fikro na ovom "lajv" prenosu da je ovaj migrant što ga policija sumnjici da je podmetnuo pozar rekao da mu je IOM nalozio da "nalozi"...ima na ovom videu a covjek od jutros trubi da se sprema pobuna u 11:00

IOM je najveće ZLO

1200 migranata ide prema Bihaću..

SVI PRED BIRU

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1

Haotična situacija u kampu Lipa, migranti pale šatore i psuju državu BiH: https://www.klix.ba/vijesti/bih/haoticna-situacija-u-kampu-lipa-migranti-pale-satore-i-psuju-drzavu-bih/201223064

prije 1 minuta, 1260 said:

Koliko ljudi na ivoj temi i na fb pise kako treba Biru braniti pomislio bih da pred birom na hiljade ljudi ima, a ne 20. Sto neko napisa sreca pa 92 nije bilo interneta i FB

Na forumu je 10 ljudi i skoro niko nije u Bihacu.

• Like 1
prije 20 minuta, Hysteria said:

Treba stati uz našeg premijera i sve ostale ako bi Selmo i ekipa odlučili trenirati strogoću na njima, jer očito za RS, Hercegovinu i ostale dijelove BiH ne vrijede isti zakoni. Iskreno se nadam da će i Bira slučajno planuti kao ovi šatori na Lipi

Ja mislim da se pola Bihaca nada da ce se i Bira zapaliti... jbni ratni profiteri i sverceri. Koja je to mafija

Najtezi dani od pocetka krize, ali niko i nije ocekivao da bude lagano. Treba izdrzati jos malo. Bira ako se ne otvori danas i sutra, odnosno dok su ovi grupisani gore nece nikad. Ovi kad se razliju po drugim gradovima USK, neki vrate u Sarajevo, neki u sumu, a svakako neki i kod nas na ulice, od Bire nema nista. Ovo je kritican period, pritisak na nase zvanicnike je danas daleko najveci i ne bi se sekunde iznenadio da danas Merkelova licno pozove naseg Mustafu. Izdrzati jos malo. 

• Like 2

Čitam skupština USK jednoglasno odbila Biru. Bravo ! Ono što nam je promaklo jer smo se bavili Lipom i požarem  je vijest da je i drugi "napad" na Biru odbijen. Prije više od sat vremena stigla su dva autobusa sa migrantima sa Lipe u pratnji ljudi iz odjela za strance. MUP USK i narod koji je ispred Bire ponovno nije dozvolio ulazak u krug tvornice. Navodno su se zaputili poslije tog prema Pokoju. Prema Pokoju? Vjerovatno će ih istovariti negdje na livadu i uputiti da idu sami u Biru. Treba izdržati. Čim završim sa poslom pridružujem se tim ljudima pred Birom. Obavijestite sviju koje znate da dodju i da podrže te ljude koji već više od 70 dana tamo borave. Hajmo dijasporo i vi ste se vratili, dodjite pred Biru. Tamo se 25 godina kasnije ponovno brani ovaj grad 

2 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Sad će oni njih u neke druge zgrade u Bihaću trpati.. da nebi možda u građevinu, šipad i sl.. 

Fikro veli da se pripremaju kreveti u Šipadu, da li je to istina stvarno neznam

• Like 2
prije 2 minuta, Grunf said:

Čitam skupština USK jednoglasno odbila Biru. Bravo ! Ono što nam je promaklo jer smo se bavili Lipom i požarem  je vijest da je i drugi "napad" na Biru odbijen. Prije više od sat vremena stigla su dva autobusa sa migrantima sa Lipe u pratnji ljudi iz odjela za strance. MUP USK i narod koji je ispred Bire ponovno nije dozvolio ulazak u krug tvornice. Navodno su se zaputili poslije tog prema Pokoju. Prema Pokoju? Vjerovatno će ih istovariti negdje na livadu i uputiti da idu sami u Biru. Treba izdržati. Čim završim sa poslom pridružujem se tim ljudima pred Birom. Obavijestite sviju koje znate da dodju i da podrže te ljude koji već više od 70 dana tamo borave. Hajmo dijasporo i vi ste se vratili, dodjite pred Biru. Tamo se 25 godina kasnije ponovno brani ovaj grad 

Fikro veli da se pripremaju kreveti u Šipadu, da li je to istina stvarno neznam

Sad i meni reče kolega da ih vode u Šipad.. to je gore od BIRE to se mora zaustaviti svom silom.

• Like 1

Daj bolan ovo ko da se neko sprda. Vanredna situacija i da ti ljudi nesmetano dovezu autobus migranta pred Biru jbt jel realno ikako. Pa te moze pred Sipad istrpati i utrpati jer nema nikog. Zamisljam nasu policiju koja gleda trpanje migranata na Lipi u buseve. Ono gdje idete, pred Biru, ok haj dole ce te zaustaviti. To je ipak jednostavnije nego da to u korijenu sasijeces. 

• Like 1

Do sada sam samo čitao temu, nikada nisam pisao, ali ne mogu da se sada ne javim.

Dragi moji Bišćani, danas se odlučuje daljni tok ove migrantske krize, ako nam se danas "usele" u Biru i/ili Šipad, dugoročno smo izgubili grad!

Za ovaj grad su ljudi ginuli, da li ćemo mi sada prepustiti grad ovim teroristima i kriminalcima iz IOM-a?

• Like 2
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...