Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3600

• rucica1

1480

• Barba

1256

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Sveopšti napad na Bihać.

Ako nas Sarajevo i lokalni političari izdaju... ja ću se odreći svog naroda i napustiti Bihać, čast izuzecima koji su pružali otpor..

Odoh u Makedoniju, Albaniju tamo gdje ljudi još brinu o sebi.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
4 minutes ago, biscanin2020 said:

Do sada sam samo čitao temu, nikada nisam pisao, ali ne mogu da se sada ne javim.

Dragi moji Bišćani, danas se odlučuje daljni tok ove migrantske krize, ako nam se danas "usele" u Biru i/ili Šipad, dugoročno smo izgubili grad!

Za ovaj grad su ljudi ginuli, da li ćemo mi sada prepustiti grad ovim teroristima i kriminalcima iz IOM-a?

Dobro nam dosao a mogao si se vala i prije aktivnije ukljuciti. Ako nisi skuzio puno nas samo prati ovaj forum a posebno IOM-ov Peter koji je na osnovu nedostatka forumasa u diskusiji, javno izjavio da smo samo nas par po forumu protiv ilegalaca.Zato svi vi koji samo pratite molim vas da se ponekad i oglasite da Peter i ostala bagra vidi da nas ima i da svoj grad nedamo. Nasa solidarnost nas je skupo kostala a ako crvenu liniju ne povucemo onda ce nas jos tek kostati. 

• Like 1
15 minutes ago, Hysteria said:

Otkud Šipad odjednom u ovoj priči, prava ofanziva na Bihać

Kruže info kod fikre bossa, na njegovoj stranici..ali nema logike, smještaj u Šipadu bi bio ravan kao i Bubin smještaj u ono doba, nigdje logike

• Like 1
1 minute ago, sk64 said:

Ako ne može drukčuje Ripački klanac blokirati pa nek ih voze u Sarajevo majku im jebem

Ti su već odavno u gradu. Da se htjelo policija je mogla to jednostavno napraviti jer čisto sumnjam da im nije palo na pamet

BTW nevezano za tvoj komentar:

http://www.uskinfo.ba/vijest/zavrsena-vanredna-sjednica-skupstina-jednoglasno-podrzala-premijera-i-vladu-evo-zakljucaka/82840?fbclid=IwAR1cDuz8C8I83753R37Rbnl1UFP6fYVzFSWjlJ0i6Z-DQ7972v3dEEIrC84

• Like 1

Za Sipad im niko od nadleznih nije dozvolu niti suglasnost dao, znaci nasilnicko ponasanje i to policija treba i ima pravo da sprijeciti. Znamo svi da u policiji pogotovo danas imaju posla preko glave i zato neka pozovu (orgaizuju) narod. To nebi bila njihova (Biscana) sramota nego drzavnika BiH u vladi to jest politickom Sarajevu. Cikoticu sjeme ti zatralo ... .   

prije 1 minuta, rucica1 said:

Za Sipad im niko od nadleznih nije dozvolu niti suglasnost dao, znaci nasilnicko ponasanje i to policija treba i ima pravo da sprijeciti. Znamo svi da u policiji pogotovo danas imaju posla preko glave i zato neka pozovu (orgaizuju) narod. To nebi bila njihova (Biscana) sramota nego drzavnika BiH u vladi to jest politickom Sarajevu. Cikoticu sjeme ti zatralo ... .   

Treba formirati Nacionalnu Gardu

Naći jedno 500 građana, dati im specijalne ovlasti za oružije i uniformu da čuvaju bitne lokacije u Bihaću

• Angry 1
prije 4 minuta, rucica1 said:

Ma trebaju ti dva policajca ako ces sad odmah preventivno reagovati. Kad ih natrpaju, onda pravi operativni plan i angazuj stotinu policajaca. 

Sad bih licno provjerio sta je ali jebeni posao. Kolike su otprilike te hale tamo? Nisam prosao tamo sto godina. 

Edited by Pavarotti

Mozda je Šipad samo navlakuša, dirigirana kao i paljevina na Lipi, upravo iz IOM-a? Ono ,raja ode od Bire pred Šipad a ovi se uvuku...msm samo razmisljam, od mnogih ovih ljigavaca smo svasta u ove tri godine dozivljeli kako ne bi smo i to

• Like 1
9 minutes ago, Pavarotti said:

Ma trebaju ti dva policajca ako ces sad odmah preventivno reagovati. Kad ih natrpaju, onda pravi operativni plan i angazuj stotinu policajaca. 

Sad bih licno provjerio sta je ali jebeni posao. Kolike su otprilike te hale tamo? Nisam prosao tamo sto godina. 

Ministar samo neka kontaktira predstavnike mjesnih zajednica i da im upute da svaki na svom podrucju organizuje grupu ljudi koji ce  se (gdje bilo potrebe) naci na licu mjesta.

13 minutes ago, Pavarotti said:

Ko je sad uopše vlasnik Šipada? Ne tako davno je neko pravio neku reportažu kako je upropašten Šipad i snimatelj je bio brutalno napadnut od strane vlasnika jer je ušao neovlašteno u krug ojekta..bio je taj video na netu i mislim da je bio čak i na forumu

prije 22 minuta, Grunf said:

Ko je sad uopše vlasnik Šipada? Ne tako davno je neko pravio neku reportažu kako je upropašten Šipad i snimatelj je bio brutalno napadnut od strane vlasnika jer je ušao neovlašteno u krug ojekta..bio je taj video na netu i mislim da je bio čak i na forumu

Ma stecaj. Pitanje je ko je stecajni upravnik. 

17 minutes ago, Pavarotti said:

Ma stecaj. Pitanje je ko je stecajni upravnik. 

Mislio sam da je Šipad bio privatiziran. Koliko vidim po zadnjoj info stečajni upravnik je Alija Džaferbegović - Novljanin koji se dobro zacementirao u Bihaću inače lično ga poznajem i obično je đub** od čovjeka. Da li je on još uvijek stečajni upravnik to ne znam

4 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Sad dok svi pričamo o Biri vamo trpaju sve u Šipad i opet građani prevareni...

žalosno

Pa u cemu je problem.Pred Sipad autobuse, sviju ih potrpati i na "niciju zemlju" istrpati. Tu je drzavni vrh pa neka ih po BiH rasporedjuju. U nas je dosta - Borici, Sedra (s obzirom na druge gradove i ovo je previse) ostalo nek odhebu .  

Cikotić: "Gdje će sad miganti iz zapaljene Lipe? Postavljam pitanje premijeru USK i gradonačelniku Bihaća"...Meni ovo smrdi kao dobro isplaniran čin i ne bi me čudilo da smrdi iz ovog pravca...čuj gdje će ...pa na Lipu, sad treba pritisnuti i goniti sve na Lipu i tamo ostavljati na livadi uz poruku naše policije: ili ovdje ili u Sarajevo. Tu priča treba da se završi

• Like 5
  • Thanks 1
prije 28 minuta, Grunf said:

Cikotić: "Gdje će sad miganti iz zapaljene Lipe? Postavljam pitanje premijeru USK i gradonačelniku Bihaća"...Meni ovo smrdi kao dobro isplaniran čin i ne bi me čudilo da smrdi iz ovog pravca...čuj gdje će ...pa na Lipu, sad treba pritisnuti i goniti sve na Lipu i tamo ostavljati na livadi uz poruku naše policije: ili ovdje ili u Sarajevo. Tu priča treba da se završi

Cikotić kad govori on se postavlja kao agent migranata. On uopšte ne govori o građanima Bihaća nego uvjek počinje sa polazne tačke "gdje će migranti".

Premijer USK treba podsjetiti da je on Premijer BIH a ne Pakistana, a ako treba već ti migranti treba negdje da prenoće to su onda u pritvorskim centrima da se procesuiraju za ilegalan ulazak u BIH i da se upute na izdržavanje zatvorskih kazni

• Like 4
7 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Cikotić kad govori on se postavlja kao agent migranata. On uopšte ne govori o građanima Bihaća nego uvjek počinje sa polazne tačke "gdje će migranti".

Premijer USK treba podsjetiti da je on Premijer BIH a ne Pakistana, a ako treba već ti migranti treba negdje da prenoće to su onda u pritvorskim centrima da se procesuiraju za ilegalan ulazak u BIH i da se upute na izdržavanje zatvorskih kazni

Cikotić je instalirana marioneta na ovu poziciju

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...