Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3618

• rucica1

1500

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

prije 5 minuta, Grunf said:

Ovo ako noćas uđe u grad, bit će obijenih kuća, ja veceras stražarim, tandžara spremna, ko ima daMu nek uđe

Dobar dio se vraca nazad, MUP je blokirao gore kako vidim kod fikre na lajvu. Kljucno je ovo na pocetku da se u komadu ne sjure u grad. 

• Like 1
4 hours ago, Grunf said:

Čitam skupština USK jednoglasno odbila Biru. Bravo ! Ono što nam je promaklo jer smo se bavili Lipom i požarem  je vijest da je i drugi "napad" na Biru odbijen. Prije više od sat vremena stigla su dva autobusa sa migrantima sa Lipe u pratnji ljudi iz odjela za strance. MUP USK i narod koji je ispred Bire ponovno nije dozvolio ulazak u krug tvornice. Navodno su se zaputili poslije tog prema Pokoju. Prema Pokoju? Vjerovatno će ih istovariti negdje na livadu i uputiti da idu sami u Biru. Treba izdržati. Čim završim sa poslom pridružujem se tim ljudima pred Birom. Obavijestite sviju koje znate da dodju i da podrže te ljude koji već više od 70 dana tamo borave. Hajmo dijasporo i vi ste se vratili, dodjite pred Biru. Tamo se 25 godina kasnije ponovno brani ovaj grad 

Fikro veli da se pripremaju kreveti u Šipadu, da li je to istina stvarno neznam

Laž! U Šipad neće nikad ući , osim ako ih 1000 navali odjednom po nečijim instrukcijama . 

1 hour ago, Grunf said:

Narode, stižu. Noćas bi moglo biti gusto:

https://fb.watch/2z6Pttzu4H/

Doveli bi njih domaci izdajnici , uhljebi po humanitarnim organizacijama, profiteri , da nije policije ! proći neće  dok je Policije MUP USK-a.

• Like 3
Just now, Haldir said:

Migranti idu prema Bihaću. Hodaju posred ceste bez pratnje policije, udaraju automobile u prolazu i prave haos. MUP USK bez naredbe za rješavanje problrma. 

Ne laži  izdajniče ! U Bihać ući neće dok MUP USK stoji na liniji ! Propao ti posao ? Veselim se !

1 hour ago, rucica1 said:

Jel istina da na ulazu u Bihac stoji policija i specijalci. 

Sve u autobuse trpati i na "niciju zmlju" istrpati.Tamo je toplije i manje puse.

A Cikota i oni uhljebi u Sarajevo neka se dalje brinu.To je njihova a  ne jednog grada-Kantona, nadleznost.  

Dobro je za migrante dok stoji policija, ali kad stane narod ... e tad su obrali bostan !

• Like 5
8 minutes ago, Haldir said:

Migranti idu prema Bihaću. Hodaju posred ceste bez pratnje policije, udaraju automobile u prolazu i prave haos. MUP USK bez naredbe za rješavanje problrma. 

To su vase upute koje ste im dali, al neces dugo toliko srati kad MUP skonta tvoj identitet. A blizu su ti

1 minute ago, 1260 said:

Da misi mahajuci napravio sudar pred kortom

Nisam, taman sam ti tipkao kad je to bilo, ispred Bire sam vec duze vremena

• Like 4
prije 12 minuta, Haldir said:

Mržnja prema vlastitom narodu je obično rezultat porodičnih problema, kad si bio mlađi trebao si ići psihijatru da ti pomogne, tvoje psihološko stanje koje se održava u mržnji prema vlastitom narodu nije dobro, mi ti na forumu ne možemo pomoći moraš naći pomoć kod psihologa.

• Like 1
1 minute ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Mržnja prema vlastitom narodu je obično rezultat porodičnih problema, kad si bio mlađi trebao si ići psihijatru da ti pomogne, tvoje psihološko stanje koje se održava u mržnji prema vlastitom narodu nije dobro, mi ti na forumu ne možemo pomoći moraš naći pomoć kod psihologa.

Zamisli. Prenesem informaciju da migranti prave haos. Optuže me za rad protiv države

6 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Znaš li ti ko je Haldir ?  Još ti nije jasno ? Sve si dobro opisao , samo još ime treba 🙂 

37 minutes ago, Pavarotti said:

Dobar dio se vraca nazad, MUP je blokirao gore kako vidim kod fikre na lajvu. Kljucno je ovo na pocetku da se u komadu ne sjure u grad. 

Fikro na snimku rece da bi bilo fino da ko moze onim mladicima sto cuvaju ulaz u grad sta toplo za popiti odnese (caja ili kafe). Fakat bi ih s tom gestom i obradovali.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...