Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3645

• rucica1

1523

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Kad je u pitanju ishrana migranata, treba tražiti od vlasti da im se ista ukine ukoliko migranti nemaju sredstava da je plaćaju.

Ja idem svaki dan na posao da mogu ići kupiti jesti, ti migranti jedu besplatno već 3 godine, to nije pošteno. Posebno da se ta hrana kupuje od novca građana Bihaća ili USK što je apsurd. Znači mi idemo radimo plaćamo porez i od tog poreza se za neke divljake kupuje hrana, to je nečuveno.

Pravo na ishranu nije univerzalno, pa mi imamo ljude koji prose, naše ljude. 

Vlasti moraju hitno utvrditi identitet tih ljudi i vratiti ih u matične zemlje.

• Like 3
  • Dislike 1
2 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Kad je u pitanju ishrana migranata, treba tražiti od vlasti da im se ista ukine ukoliko migranti nemaju sredstava da je plaćaju.

Ja idem svaki dan na posao da mogu ići kupiti jesti, ti migranti jedu besplatno već 3 godine, to nije pošteno. Posebno da se ta hrana kupuje od novca građana Bihaća ili USK što je apsurd. Znači mi idemo radimo plaćamo porez i od tog poreza se za neke divljake kupuje hrana, to je nečuveno.

Pravo na ishranu nije univerzalno, pa mi imamo ljude koji prose, naše ljude. 

Vlasti moraju hitno utvrditi identitet tih ljudi i vratiti ih u matične zemlje.

Pricas gluposti. Gradjani Bihaca ni ne placaju ishranu migranata

• Dislike 1

I još uz to dok ih je hranio IOM krimosi nisu mogli ni kruh kupiti od bihaćkih pekara nego su ga dovozili iz Sarajevo kao i ostale namirnice u Robotu.

Prijedlog prebacite migrante u Sarajevo imat ćete manje trošove transporta hrane

• Like 1

Zamisli drzati migrante u satorima i pored toga igrati na kartu empatije nase vlasti pricajuci kako snijeg na satoru moze ispod ubiti koga i to sve s prljavim ciljem pritiska na Biru, dok istovremeno imas spremne kontejnere koje mozes prebaciti za cas posla, a ne zelis jer tjeras inat preko ledja onih za koje navodno toliko brines. Kakva stoka u IOM-u. Humanitarna organizacija my ass. 

• Like 1
1 hour ago, 1260 said:

Bio je sexy ministar gost na N1 televiziji.  Priča u prazno. Novinar ga je dobro provocirao ali on je tjerao samo svoju praznu priču

http://ba.n1info.com/Vijesti/a498199/Cikotic-o-situaciji-sa-migrantima.html

Sta ovo on receO.o  da je u Sarajevu vise ilegalaca nego u US kantonu. E moj Cikota ne vladas ti ciframa ili ti taj tvoj tim mulja. Doduse njih je MEKTIC naucio kako se mulja i petlja - na teebi je da ih sad to oducis a i na rad natjeras.

prije 6 minuta, rucica1 said:

U Sarajevu su čak i ubili jednog njihovog građanina, ali to nije SKANDAL za naše političare, NIKO se nije pomjerio da kaže: Moraju ići ili nešto... 

Iskreno ŠOKIRAN sam ponašanjem naših političara i to je blago rečeno.

• Like 1
prije 8 sati, rucica1 said:

Znaci sutra se kontenjeri iz Bire na Lipu prebacuju i kljuc u bravu ide. 

Dakle, ovaj Cikotic je stvarno nesposoban covjek i samo prebacuje loptu na nas ne uzimajuci u obzir glavni problem a to je da je on nesposobna seljacina i kreten i da treba da osigura sigurnost. Dobija platu 10k i ne moze da uradi za sta je placen. Zasto je toliki proboj na istocnoj granici? Koja je svrha Cikotica, njegove stranke i postojanja? Zali boze zraka koji udise i trosi!

• Like 1
prije 11 sati, rucica1 said:

EU je stara qurva  i da se nju pitalo rat koji je počeo devedesetih još uvijek bi trajao.  Oni će iskoristit tzv. Zapadni Balkan kao kamp za migrante, odabrat će sebi školovaniji kadar, ovaj drugi škart će spucat u Srbiju i BiH i ostavit će ih da se vi zajebavate sa njima.  Da ne postoje te kojekakve tzv.  humanitarne udruge koji su ustvari krijumčari ljudima sve bi bilo jednostavnije.  EU je i dalje financijski izuzetno moćna zajednica.  Daće sto miliona evra ovim domaćim pizdunima i nvo smeću koji će tupit o ljudskim pravima, a vama će se život pretvorit u pakao.   Ja sam prije dvije godine pisao da će ova marva da izbacuje ljude iz kuća.  Sutra kada padne snijeg šta mislite kako će prolazit ti ljudi koji žive po zaseocima. 

Cikotu donekle i razumijem. Treba sad ispravljati sve sto je Mektic (po izbjelickom problemu) ignoriraro i samo ponavljao " oni su u prolazu i zele u Bihac to jest u EU". Dakle Mekta cijelo vrijeme ilegalcima umjesto domicilnom stanovnistvu zelje ispunjavao umjesto da se sa drzavnim vrhom po pitanju ovog problema zabavio. Nerad i nezaintersovanost da se problem adekvatno rijesi on je (Mektic) lagao i od nas budale pravio. Sad dok sve to Cikota koliko toliko u red postavi - kao prvo stvari i personal u svom nadlezstvu pa onda probleme sa suglasnosti ministara iz nacionalnih stranki + gradonacelnika sirom BiH (a svi u svojim gradovima migice nece) ima da se dobro namuci.Vidio je da solidarnost od svih navedenih i njihov posten i korektan rad ne postoji tako da, kako bi pred javnost bar donekle opravdao sramotni rad i ponasanje drzavnog vrha on to  pokusava minimizirati i krivicu na nase kantonalne i opcinske nadleznike svaliti. Ne branim Cikotu ali malo ko Mektica koji je svojim (ne) radom sve ovo do ove mjere i doveo i koji se samo po tv gostovanjima kao dobrocinitelj predstavljao. Njegova izjava koju je prije nekoliko dao bila je -" dok sam ja bio ministar na srbskoj se zemlji nisu kampovi pravili ". Koliko ljigavo i licemjerno. Pa u Bihacu zivi vise biscana srbske nacionalnost nego po tim selima. Njihova sigurnost i sta sve od ovih ilegalaca skupa sa nama trpe, to mu je svejedno bilo. 

• Like 2
prije sat vremena, rucica1 said:

Cikotu donekle i razumijem. Treba sad ispravljati sve sto je Mektic (po izbjelickom problemu) ignoriraro i samo ponavljao " oni su u prolazu i zele u Bihac to jest u EU". Dakle Mekta cijelo vrijeme ilegalcima umjesto domicilnom stanovnistvu zelje ispunjavao umjesto da se sa drzavnim vrhom po pitanju ovog problema zabavio. Nerad i nezaintersovanost da se problem adekvatno rijesi on je (Mektic) lagao i od nas budale pravio. Sad dok sve to Cikota koliko toliko u red postavi - kao prvo stvari i personal u svom nadlezstvu pa onda probleme sa suglasnosti ministara iz nacionalnih stranki + gradonacelnika sirom BiH (a svi u svojim gradovima migice nece) ima da se dobro namuci.Vidio je da solidarnost od svih navedenih i njihov posten i korektan rad ne postoji tako da, kako bi pred javnost bar donekle opravdao sramotni rad i ponasanje drzavnog vrha on to  pokusava minimizirati i krivicu na nase kantonalne i opcinske nadleznike svaliti. Ne branim Cikotu ali malo ko Mektica koji je svojim (ne) radom sve ovo do ove mjere i doveo i koji se samo po tv gostovanjima kao dobrocinitelj predstavljao. Njegova izjava koju je prije nekoliko dao bila je -" dok sam ja bio ministar na srbskoj se zemlji nisu kampovi pravili ". Koliko ljigavo i licemjerno. Pa u Bihacu zivi vise biscana srbske nacionalnost nego po tim selima. Njihova sigurnost i sta sve od ovih ilegalaca skupa sa nama trpe, to mu je svejedno bilo. 

Dragan Mektić je četnik koji je bio na liniji prema Bihaću i napadao Bihać.

Pametnom dosta.

• Dislike 1
prije 37 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Nema to je sokolački pas.. kad zagrize ne pušta.. 

Opet tupi.  Spalili su 500 000 KM građana Bihaća, a sad opet hoće nabavljat šatore za te divljake.   Čemu ovo glumatanje i prenemaganje oko empatije i sućuti za te divljake. Jel nije jednostavnije reći ne želimo vas i marš odavde

• Like 2
prije 19 minuta, gargamel said:

Opet tupi.  Spalili su 500 000 KM građana Bihaća, a sad opet hoće nabavljat šatore za te divljake.   Čemu ovo glumatanje i prenemaganje oko empatije i sućuti za te divljake. Jel nije jednostavnije reći ne želimo vas i marš odavde

On misli isto što i ja i ti.. ali ne smiješ tako reći javno... 

Vidiš da je sve organizovana diskreditacija grada Bihaća i Bišćana, sveopšti napad međunarodne zajednice i Sarajeva.

On se mora prikzati kao kakav takav humanista, ali samim tim da je zadržao stav da migranti ne smiju biti u gradu je diglo paniku kod globalista koji žele praviti Pakistan od Bihaća.

Tu su priče o Azilu, oni žele migrante u gradu da:

1. Nauče jezik

2. Poprime malo kulture

3. Da im daju državljanstvo...

Treba im robova u Fisu, Bingu.. nema više radne snage.. 

Ja odgovono tvrdim da je ovih par hiljada muškaraca 20-30 godina NARUČILA SDA preko UN-a i svojih gospodara. To su naručeni ljudi, samo to treba sad nekako rješiti sa vlastitim narodom.

Jer danas su ljudi stoka..

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...