Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 1 sat, Bišćanin Čitaindexiklix said:

On misli isto što i ja i ti.. ali ne smiješ tako reći javno... 

Vidiš da je sve organizovana diskreditacija grada Bihaća i Bišćana, sveopšti napad međunarodne zajednice i Sarajeva.

On se mora prikzati kao kakav takav humanista, ali samim tim da je zadržao stav da migranti ne smiju biti u gradu je diglo paniku kod globalista koji žele praviti Pakistan od Bihaća.

Tu su priče o Azilu, oni žele migrante u gradu da:

1. Nauče jezik

2. Poprime malo kulture

3. Da im daju državljanstvo...

Treba im robova u Fisu, Bingu.. nema više radne snage.. 

Ja odgovono tvrdim da je ovih par hiljada muškaraca 20-30 godina NARUČILA SDA preko UN-a i svojih gospodara. To su naručeni ljudi, samo to treba sad nekako rješiti sa vlastitim narodom.

Jer danas su ljudi stoka..

Ne slažem se.  Baš tako treba reći, javno i glasno da su nepoželjni, i svojim postupcima dati na znanje svima onima koji krenu put Bihaća da će biti tretirani pendrekom i govnjivom motkom.   Orban je rekao javno i glasno još 2015.  da su nepoželjni na njihovoj teritoriji i Mađari danas nemaju nikakvih problema.  Baš zbog tog prenemaganja i imate ovakvu situaciju. 

• Like 3
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3600

• rucica1

1480

• Barba

1256

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 19 sati, 1260 said:

Bio je sexy ministar gost na N1 televiziji.  Priča u prazno. Novinar ga je dobro provocirao ali on je tjerao samo svoju praznu priču

http://ba.n1info.com/Vijesti/a498199/Cikotic-o-situaciji-sa-migrantima.html

Sasvim koretan intervju, covjek je vrlo odmjeren i kaze da radi planski. 

prije 18 sati, Bišćanin Čitaindexiklix said:

U Sarajevu su čak i ubili jednog njihovog građanina, ali to nije SKANDAL za naše političare, NIKO se nije pomjerio da kaže: Moraju ići ili nešto... 

Iskreno ŠOKIRAN sam ponašanjem naših političara i to je blago rečeno.

Zasto te to cudi? Pa u sred Sarajeva je srpska auto mafija ubila dva policajca kao da pseta, i nikom nista. Da je obrnuto... imao bi policiju i vojsku na granicama entiteta.. uh lajem svasta, pa oko Sarajeva su vec mjesecima.

• Like 2
  • Dislike 1
5 minutes ago, Ribar said:

Sasvim koretan intervju, covjek je vrlo odmjeren i kaze da radi planski. 

Zasto te to cudi? Pa u sred Sarajeva je srpska auto mafija ubila dva policajca kao da pseta, i nikom nista. Da je obrnuto... imao bi policiju i vojsku na granicama entiteta.. uh lajem svasta, pa oko Sarajeva su vec mjesecima.

Daj,molim te,podsjeti me na to ubojstvo policajaca. Malo detalja.. Koje auto je bilo u 'obradi' ? ..ako znaš .

prije 1 minuta, L19.S61. said:

Daj,molim te,podsjeti me na to ubojstvo policajaca. Malo detalja.. Koje auto je bilo u 'obradi' ? ..ako znaš .

Ah, ti si nedje daleko brate... Proguglaj, Golf, renta car iz Zagreba(mislim). Ugasio im se, nisu mogli upaliti, culi  su da dolazi policija i docekali policiju sa dugim cijevima izresetali i to je to.. Eto ti policije pederacije, bosnje i ostalih sranja i sad ocekuj da ti rjese nesto. 

• Like 1
  • Dislike 1
On 24. 12. 2020. at 0:02, rucica1 said:

Mogu oni da traze a mi isto da nedamo. Cisto demokratski.Moja roba moj ducan kome hocu tome dam. Ljudi dragi svi oni ce pokusati da traze, to im je posa ali i nase pravo da sve sto nasa ljudska prava povrijedjuje ili ugrozava da odbijemo. Neka sad malo i od drugih kantona solidarnost traze .

Sve stoi, slazem se samo sta dalje?

Kakve sve snakcije posljedice mozemo snositi od strane istih?

Načelnik je dobro rekao, Cikotić treba da bude predstavnik Bišćana i građana a ne da se bori za prava migranata na štetu grada Bihaća.

Samo pitanje je za koga Cikotić radi, ko njemu zavrće ruku itd.. to što je on Izdajnik svog naroda ne znači da će i narod da se tome pokloni.

Migrantima u Bihaću nije mjesto, 3 godine se kobeljamo i patimo sa njima, nek idu u Sarajevo tamo im je Aerodrom pa nek idu u Islamabad kući.

• Like 2
  • Dislike 1
24 minutes ago, saco said:

Sve stoi, slazem se samo sta dalje?

Kakve sve snakcije posljedice mozemo snositi od strane istih?

Mi  radi zapostavljenosti US kantona, posljedice godinama nosimo . Sve tri nacionalne stranke preko nas koplja lome. Oni su kod nas samo kad njihovim intersima odgovara. Posljedice ce oni na izborima osjetiti.Vazno je da su gradjani krajine uz nase nadleznike i da smo slozni. 

prije 37 minuta, hasim said:

nego sta bi, zapecatise li Biru? sinoc vidim dovukli autobus migranata iz Bihaca u Blazuj

Dobar dio ovih koji imaju pare ce gledati da se vrati negdje nazad gdje ima kamp. I to je problem tih kampova. Nece otici u Banovice. Na ruti svakako imas problem, ali ga sa kampovima u urbanim dijelovima pomnozis sa dva. 

Sarajevo je napravilo ogroman zajeb sa tim Blazujom, iako je time nacinjena ogromna usluga Bihacu sa Vucjakom. I dobar broj onih iz Tuzle je prebacen tamo, dok iz okolnih kantona samo upucuju u kamp. Realno, citava drzava je naucila nesto iz Bire i Mirala, samo su Sarajlije napravile kiks sa Blazujom. Al dobro, vjerovatno je tome kumovala i cinjenica da je kanton Sarajevo imao neopravdano los rejting u ovoj krizi zbog “politickog Sarajeva”, pa su od svih oni odlucili da nesto poduzmu i da se samoubiju sa tim kampom. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1

Selmo kaze da je konkretno Premijer USK odstupio od ranijeg dogovora, i da je on odgovoran za novonastalu situaciju.

Valjda je dio dogovora bio povratak migranata u Biru dok se Lipa ne osposobi. Koliko vidim, da bi Ruznic mogao zavrsiti u tuzilastvu. Sad Ruznic izbjegava sastanak sa Selmom. Sve navedeno je ono sto Selmo kaze na N1.

Sad kakav je plan usaglasen? Imam osjecaj da su Ruznic i Fazlic bili prihvatili priveremeni povratak u Biru, ali su se poslije predomislili kad su se gradjani digli... 

Mozda grijesim ali mi je puno jasniji Selmo u svom N1 razgovoru od Suhretovog.

• Dislike 2
prije 23 minuta, Ribar said:

Selmo kaze da je konkretno Premijer USK odstupio od ranijeg dogovora, i da je on odgovoran za novonastalu situaciju.

Valjda je dio dogovora bio povratak migranata u Biru dok se Lipa ne osposobi. Koliko vidim, da bi Ruznic mogao zavrsiti u tuzilastvu. Sad Ruznic izbjegava sastanak sa Selmom. Sve navedeno je ono sto Selmo kaze na N1.

Sad kakav je plan usaglasen? Imam osjecaj da su Ruznic i Fazlic bili prihvatili priveremeni povratak u Biru, ali su se poslije predomislili kad su se gradjani digli... 

Mozda grijesim ali mi je puno jasniji Selmo u svom N1 razgovoru od Suhretovog.

Nema tu šta biti nejasno.

Oni dogovore takvu stvar, međutim migranti i dalje dolaze... 

Sad ih ima 5 hiljada za 2 godine će ih biti 15 hiljada TO JE PROBLEM

Nema odvoda... samo dolaze....

Sve bi mi prihvatili I BIRU, I OVO I ONO to nije problem.. problem je što NE ODLAZE

• Like 1
  • Dislike 1

Razgovor se odnosi na 1,100 migranata koji bi priveremeno ostali u Biri dok Lipa ne bude spremna.  Problem imas sad, jer zima dolazi. Trebali su odma reci da Bira ne dolazi u obzir. Po ovom se cini da su se oni predomislili i odustali od plana u sred price.

• Dislike 1
prije 23 minuta, Ribar said:

Razgovor se odnosi na 1,100 migranata koji bi priveremeno ostali u Biri dok Lipa ne bude spremna.  Problem imas sad, jer zima dolazi. Trebali su odma reci da Bira ne dolazi u obzir. Po ovom se cini da su se oni predomislili i odustali od plana u sred price.

Bom građani su bjesni u BIRU ili bilo gdje u centar grada NEĆE.

500 provala

hiljade krivičnih djela

napadi na građane

Pa ovo ko da je RAT

Nek pomru ko im jebe mater.

• Like 2
  • Dislike 1
21 minutes ago, Ribar said:

Ja u Cikotine price nevjerujem. Pa sam Suki rece da su poslije zadnjih dogovora u (cini mi se) septembru komunikacije prestale. To je bilo - imamo dogovor ostalo cemo gurati do iduceg ljeta pa nakon toga opet novi dogovor, pa ga opet do sljedece zime razvuci . Ma ko im vis moze ista vjrovati.

Inace, Cikotic je moralna vertikala pa cemo mu vjerovati. Da je bio dogovor, ne bi ni zatvorili Biru. Da je bio dogovor, prebacili bi ih dok je “dogovor” bio na snazi i aktuelan. Dogovoreno da ih vrate poslije izbora, do kraja novembra, polovinom decembra, te ovo ono i nikad kraja i nikad da se bilo koji od tih “dogovora” ostvari. Zapravo, da ih sutra vrate ja sam uvjeren da je to odluka u zadnji cas, a ne rezultat nekog sireg dogovora. Takve su okolnosti na terenu. 

Na kraju krajeva, besmisleno je raspravljati jer je nepoznanica na kakav dogovor ovaj misli (zapravo navodi da je premijer samovoljno izbacio nekakvih 300 migranata i time prekrsio dogovor), no obzirom da se ministar pokazao kao obicni demagog i nesposobnjakovic, logicno je zakljuciti da krivicu prebacuje na druge. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1
40 minutes ago, Ribar said:

BIRA je data na korištenje samo na dva mjeseca , a oni ostali više od dvije godine, tako da samo budalu možeš dva puta žednog preko vode prevoditi . Isto bi se desilo i sada, udju kao na 4 mjeseca, i ostanu slijedeće 4 godine. 1100 ili 2000 ilegalnih migranata neka smjesti Selmo u Crnu Goru , preko koje i dolaze ili vrati u Srbiju. Vrijeme je da , ako neko je ministar sigurnosti, da se istom pozabavi i da obezbijedi prvo istočnu granicu i spriječi ilegalne ulaske u BiH , a onda i zapadnu granicu.  Štto se tiče BIRE više nema privremeno- samo iseljavanje i zatvaranje. Slijedeći potez  vlasti na USK mora biti kompletno zatvaranje svih kampova . 

• Like 3
  • Thanks 1
prije 10 minuta, Barba said:

Sad će uslijediti neka akcija nastavak pero 2 i ode premijer nije SDA džaba imenovala glavatih sadžakliju koji i ne priča naš jezik.

Znaš li ti šta to znači?

Znaš li ti šta znači kad na silu smjeniš premijera iza kojeg stoji čitav kanton.

NEMA TOG USTAVA I ZAKONA.

300.000 ljudi poludi i neće nikakvog premijera.. neće da budu FBIH, ne priznaju predsjedništvo, državu, ništa..

to bi bila mržnja prema Sarajevu NESVAKIDAŠNJA.. bukvalno Sarajevo bi izgubilo Krajnu u potpunosti..

• Like 4
  • Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...