Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 14 sati, Pushiga said:

Ti mene podsjecas na pekinezere i tako te sitne pasmine kad laju...

Ti mene podsjećaš na ove pse lutalice po Bihaću. Čopot koji se razbježi na zvižduk.

Niko nije za migrante i jedini način da se nešto postigne je da se digne frka. Ono što govorim kao poslovan čojk, jeste da su se Premijer USK i naš Gradonačelnik odjednom probudili iz sna i sad zabranili Biru. To je se desilo jer gradjanima je puna kapani nece da cuju.

Odstupili su od dogovora od prije tri mjeseca. Sada rade po svome. Super je nama da rješavamo migose, ali oni ce ici pred tuzilastvo, jer sad rade po svome i odgovorni su za posljedice. Nadam se da tako neće biti i fa ćemo svi preuzeti odgovornost.

Bez sumnje imaju moju podršku, ali nebi im bio u koži.

• Dislike 2
  • Angry 1
  • Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3600

• rucica1

1480

• Barba

1256

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Ovaj jos uvijek ne prestaje prebacivati krivicu. G. Cikoticu, neka cijeli svijet vidi koja govna u drzavnom vrhu imamo - pocevsi od presjednika pa  do svih ministara. Sve uhljebi i lijena, nesposobna bagra. Treba im stopirati plate i preusmjeriti za hranu stanovnistvu koje se i smrzava i gladuje (jer za njihovu neimastinu su svi oni krivi).

https://www.klix.ba/vijesti/bih/cikotic-vlast-u-usk-je-iskomplikovala-rjesavanje-migrantske-krize-veci-teret-je-na-sarajevu/201227042

Nisam se oglašavao odavno jer političari nas lažu od prvog dana,a tako ce biti i sada. Vidim da će doći do realizacije plan da migranti pređu nazad u grad,a Cikotić je to danas i potvrdio izjavom za medije. Kako je rekao Fazlić liže guzu IOM-u i dogovara još goru opciju od Bire tj traži širenje kapaciteta Borića i Sedre,a to sve radi ponovo bez dozvole GV kao što je i dao da Borići i Bira budu kampovi. Nadam se da će Tužilaštvo USK reagovati jer ovo je čista zloupotreba ovlasti gradonačelnika i ugrožavanje sigurnosti građana.

Cikotić već slavi jer će dobiti šta je zacrtao,a to je migranti nazad u Bihać,Lipa će se rasformirati i sve po starom 

Hoće li građani zaustaviti širenje kapaciteta Borića i Sedre ostaje da vidimo

• Like 6
  • Dislike 1

Lupajte minuse. Evo kaze Cikotic da Fazlic razmatra prosirenje Borica i Sedre, sto je 100 puta gore od Bire. Nadam se da nije istina. Ali kako rekoh ne radi se planski vec stihijski, i sad se improvizira. Sad gradjani moraju biti dosljedni i zaustaviti dolazak u Borice, jer to jeste u centru grada. Sad smo tek u izgubljenoj poziciji.

• Dislike 3
27 minutes ago, Ribar said:

Lupajte minuse. Evo kaze Cikotic da Fazlic razmatra prosirenje Borica i Sedre, sto je 100 puta gore od Bire. Nadam se da nije istina. Ali kako rekoh ne radi se planski vec stihijski, i sad se improvizira. Sad gradjani moraju biti dosljedni i zaustaviti dolazak u Borice, jer to jeste u centru grada. Sad smo tek u izgubljenoj poziciji.

Pa nisu valjda poludili pa da ih u Borice trpaju.:S 

• Like 1
1 hour ago, Ribar said:

Dobro vece Haldire, Nece ni u Borice ni u Biru . Sve napolje i pravac Sarajevo !

prije 2 sati, Ribar said:

Ti mene podsjećaš na ove pse lutalice po Bihaću. Čopot koji se razbježi na zvižduk.

Niko nije za migrante i jedini način da se nešto postigne je da se digne frka. Ono što govorim kao poslovan čojk, jeste da su se Premijer USK i naš Gradonačelnik odjednom probudili iz sna i sad zabranili Biru. To je se desilo jer gradjanima je puna kapani nece da cuju.

Odstupili su od dogovora od prije tri mjeseca. Sada rade po svome. Super je nama da rješavamo migose, ali oni ce ici pred tuzilastvo, jer sad rade po svome i odgovorni su za posljedice. Nadam se da tako neće biti i fa ćemo svi preuzeti odgovornost.

Bez sumnje imaju moju podršku, ali nebi im bio u koži.

frajeru, uopce tebi nisam ni pisao vec onom biscaniindexklix xD

• Haha 1
16 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Zamisli ti sad te divljake u centru grada.

Oni jedan drugog ubiju zbog 3 KM,  izbode drugog migranta zbog ČungaLunge 

Ne treba ni zamisliti...imali smo X slucajeva u gradu gdje se izbodu u sred dana na ulici 

• Like 2
prije 4 minuta, Grunf said:

Ne treba ni zamisliti...imali smo X slucajeva u gradu gdje se izbodu u sred dana na ulici 

Ja jutros idem kroz grad vidim lokva krvi na cesti... ne moram ni pitati čija je.. vjerovatno se neki migići bocnuli.

Oni se izbodu oko pola litre kole. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix

Cinjenica jeste da se za milion maraka mogla zgrada na lipi napraviti, a da ne govorim o vise miliona eura koji su pokradeni!!! 

Migrante treba zbrinuti, ali ne na USK, jer smo i mi sami u problemima!

Migrante treba rasporediti na cijelu BiH (RS i Hercegovina) i tako rasteretiti ovaj problem na sve nas. U krajnjem slucaju prebaciti nazad za Srbiju, jer su odatle i usli i to je to. 

Mislim da problem nastaje sa prvo EU zemljom u koju ulaze. Da su Srbi i Grci vece mudonje, ovaj problem bi se lako rijesio. Ali ovo je sada sve lancana reakcija. 

Iskreno, zao mi je bilo koga da se pati ALI USK nije rjesenje za ovaj problem. Neka se vrate u toplije krajeve ako nista, ako treba ODMAH djelovati. Pod toplije krajeve mislim Hercegovinu, istocnu Bosnu ili na kraju krajeva svoje zemlje! Cak su dobijali i pomoc ko se htio vratiti u svoju zemlju! 

U nasem slucaju, ovo stvarno nije sadizam sa nase strane, jer migranti sami mogu stati ovome u kraj. Ovo je vise njihov hir i mazohizam s njihove strane.  Svako je odgovoran za onu situaciju u kojoj se nalazi. Nemoguce je ocekviati da mozes preci sve granice i da ces odsjesti igdje. Pa nasi ljudi hrljaju po kontejnerima i nasi politicari se izivljavaju prema nama jer kradu decenijama, a tamo nekom majmunu sa grane da bude bolje! Svjesni su oni i vise nego dovoljno bili u sta se upustaju i jbg to je za ocekivati kada prelazis trilion granica bez ikakvih dokumenata i ponasas se tako kako se ponasas! 

Kako god, zao mi je, ali oni sami mogu toj muci stati u kraj a to je da odu jednostavno odatle u toplije krajeve. 

Ja da vidim da sam dosao do mrtvog kraja, da ne ide dalje nikako, ne bih trpio ni sekunde neke muke, nego bih se vratio odakle sam i dosao! Pa bolje biti i u svom blatu, nego umrijeti u tudjem jos vecem blatu (u ovom slucaju snijegu)! 

Ali Bihac ne dolazi vise u obzir JER nema jednostavno gdje! Dead end! S tim se pomirite i gledajte druge lokacije! 

• Like 3
prije 2 sati, Grunf said:

image.thumb.png.306fa14e41d00d3274b09bbab3dc1d54.png

Sami prosudite ! Lako je biti human iz Sarajeva, daleko od svega...

Postoji razlog zašto se žensko u Antici vrlo rijetko bavilo politikom.

Njihovo je da peku kruh i prave kolače, a dotičnoj očito treba dobar Azijatski K.  kad je tako čvrsto stala u odbranu Azijatskih hordi. 

Treba dotičnoj objasniti da su svi migranti isključivo muškarci koji ne bježe od rata već bježe od RADA i došli su da se okoriste glumeći ugroženost i zloupotrebljavajući gostoljubivost. 

Ali nebi me čudilo da njena objava bude na CNN-u... jer glas razuma danas nema dometa.

• Sad 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...