Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, sk64 said:

Neka migrante smjeste u prazna arapska naselja

Ovo je jedna ideja koju bi svakako trebalo predložiti sexi Seji kao vrlo izvodljiva u vrlo kratkom vremenu. Neka im Arapska braća pomognu uhvatiće sevap.

Kad mogu naše kuće i vikendice uništavati nek i njihove malo preurede.

Moj sinko onda bi Ilidza bila puna migranata .

Ali sve ovo sa Arapskim naseljima i njihovoj kupovini zemlje i posjeda je davno preslo granicu zdravog razuma. 

• Like 1
  • Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3552

• rucica1

1437

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

1 hour ago, Hysteria said:

Ružnić sinoć u dnevniku RTVUSK oštro opleo po IOM-u i Selmi i njegovim sexy izjavama. Nema za*ebancije više izgleda

https://www.rtvusk.ba/vijest/veceras-za-dnevnik-govori-premijer-ruznic-kamp-lipa-je-drzavni-kamp-misija-iom-je-da-prati-migrante-oni-su-digli-ruke/45368

Sad je bio gost na N1 isto  je i na toj TV

Slika može sadržavati: na otvorenom

• Like 1
9 minutes ago, sk64 said:

Barba, pa šta onda što bi Ilidža bila puna kozojeba, koga bi to u Bihaću bilo briga??

Mene to osobno ne zanima ali me jedino nervira nesposobnost vlasti u rjesavanju ove krize nervira me nepotrebno kompliciranje u pronalasku rjesenja milion nivoa vlasti koji podascavaju jedni druge umjesto da rade zajedno . 

Davno sam napisao da se ova kriza ne moze rijesiti bez zakonskih i podzakonskih akata odluka i proglasavanja vanrednog stanja . Drzava treba da radi svoj posao preko svojih instrumenata.

Migrantska kriza se moze rijesiti kroz 24 sata da se hoce ali bolje da narod prica o migrantima i gleda kako su oni jadni a da ne vidi vlastite probleme i jad i cemer po svim osnovama . Kljapavi Fadil je jucer ponovno sa SDA mafijom zaduzio nasu djecu dolaze novi milioni a mi i dalje tonemo oni kao pricaju o nekoj mikroekonomiji i saniranju coronakrize , pa ljudi moji ne podize se ekonomija i poljoprivreda kroz plastenike . 

Uzmi jednu dvije kasarne i pokupi sve migrante sa ceste smjesti ih humano da imaju dva obroka ne vise i zabrani im svako napustanje kampa kojeg ce cuvati policija ili vojska obezbjdi tim koji ce utvrditi porijeklo pojedinacno te vracaj direktno nazad u zemlju porijekla . Istrajati u ovom dva tri mjeseca poslije toga nikom nece naumpasti da dodje kod nas samo na ovaj nacin mozes rijesiti migrantsku krizu . A prije toga donesi zakon o zabrani kretanja bez licnih dokumenata .

• Like 1

http://www.uskinfo.ba/vijest/foto-autobusi-dosli-po-migrante-na-lipi-se-danas-zavrsava-prica/82943?fbclid=IwAR1PciXlyAWMajuLf5SAaqLnbrSb1WeSCKIE5CjLVZdKaPoeMwj0-2LnL2E

Garant im rekli da idu za Italiju :D

Meni je iskreno drago da ih humano smjeste, gdje će im biti toplo,imati med. skrb i hranu i još ako je to što dalje od Bihaća ja sam presretan. Onaj ko je dobio novce za njih neka se brine o njima i to je kraj priče. Lipu pripremati za proljeće jer će sa prvom visibabom doći i prvi migranti.

• Aferim! 1
  • Haha 1
prije 7 minuta, Grunf said:

http://www.uskinfo.ba/vijest/foto-autobusi-dosli-po-migrante-na-lipi-se-danas-zavrsava-prica/82943?fbclid=IwAR1PciXlyAWMajuLf5SAaqLnbrSb1WeSCKIE5CjLVZdKaPoeMwj0-2LnL2E

Garant im rekli da idu za Italiju :D

Meni je iskreno drago da ih humano smjeste, gdje će im biti toplo,imati med. skrb i hranu i još ako je to što dalje od Bihaća ja sam presretan. Onaj ko je dobio novce za njih neka se brine o njima i to je kraj priče. Lipu pripremati za proljeće jer će sa prvom visibabom doći i prvi migranti.

Tako je.. sve iz Bihaća nek idu Cikotiću u dvorište :) 

• Like 1
2 minutes ago, 1260 said:

Samo niko ne kaže gdje će. Da oni nebi u Biru

To i meni palo na pamet...hahahaha ali da je tako ne bi dovukli autobuse nego bi ih vozili u ovim našim domaćim. Haj bar će uštedjeti na svakodnevnom prevozu kruha iz Sarajeva za Bihać

Migranti radosni što napuštaju kamp, uzvikuju "Italija, Italija", mašu osoblju oko kampa i pozdravljaju se, navodi RTVUSK.

Kako saznajemo na prostoru rasformiranog kampa "Lipa" niko neće ostati, osim ovih koji autobusima idu prema Sarajevu, neki će preme Bihaću, a ostali prema jednom improviziranom novosupostavljenom kampu.

2 minutes ago, 1260 said:

Migranti radosni što napuštaju kamp, uzvikuju "Italija, Italija", mašu osoblju oko kampa i pozdravljaju se, navodi RTVUSK.

Kako saznajemo na prostoru rasformiranog kampa "Lipa" niko neće ostati, osim ovih koji autobusima idu prema Sarajevu, neki će preme Bihaću, a ostali prema jednom improviziranom novosupostavljenom kampu.

Da ne igra Italija? Pa u Bihać nemaju gdje.. ali šta je ovo boldano.

Nema ništa o tom na RTVUSK

https://www.rtvusk.ba/vijest/saznajemo-migranti-iz-kampa-lipa-danas-ce-biti-prevezeni-u-druge-centre/45383

7 minutes ago, 1260 said:

Sad slušam na N! da je jučer bio sastanak nekakvog koordinacijskog tijela za migrante. Da navodno migranti neće u Kanton Sarajevo ni u Biru

Boga pitaj sta je iza toga. Gdje god da ih voze to kriju zbog lokalnog stanovnistva

ja stvarno ne mogu da vjerujem koliko smo mi kao narod u Bihacu generalno Krajini glupi, slavimo sto idu za Sarajevo gdje ce im biti bolje 3 mjeseca i oni ce dozvati jos 5-8 hiljada njih da dodu do proljeca i onda ce ti ih na ljeto jos vise biti gore jer ce se provecati broj autobusa za bihac sa 2 na 3 plus voz sto znaci dnevno oko 250 migranata ce ulaziti u Krajinu vec u aprilu... umjesto da ih ostavimo na Lipi da se smrzavaju jer su ispali nevideno glupi

• Dislike 1
11 minutes ago, hasim said:

ja stvarno ne mogu da vjerujem koliko smo mi kao narod u Bihacu generalno Krajini glupi, slavimo sto idu za Sarajevo gdje ce im biti bolje 3 mjeseca i oni ce dozvati jos 5-8 hiljada njih da dodu do proljeca i onda ce ti ih na ljeto jos vise biti gore jer ce se provecati broj autobusa za bihac sa 2 na 3 plus voz sto znaci dnevno oko 250 migranata ce ulaziti u Krajinu vec u aprilu... umjesto da ih ostavimo na Lipi da se smrzavaju jer su ispali nevideno glupi

Za tri mjeseca ako ministvarstvo i svi ministri BiH budu svoj posao (za koji ih narod placa) budu radili , do toga nece doci. Znaci trebaju napraviti red s tim sto ce se bolje cuvati granice BiH (posebno na dijelovima gdje ulaze), obavljati predmete koji obuhvata azil i vracati ih u njihove zemlje (jace vrsiti deportaciju). IOM takodjer treba obavezati da svijim nacinom rada nesmije ugrozavati ljudska prava domicilnog stanovnistva. Kad se to sve bude sprovodilo onda ce i bagra (veliki dio njih izbjegavati BiH.

Just now, rucica1 said:

Za tri mjeseca ako ministvarstvo i svi ministri BiH budu svoj posao (za koji ih narod placa) budu radili , do toga nece doci. Znaci trebaju napraviti red s tim sto ce se bolje cuvati granice BiH (posebno na dijelovima gdje ulaze), obavljati predmete koji obuhvata azil i vracati ih u njihove zemlje (jace vrsiti deportaciju). IOM takodjer treba obavezati da svijim nacinom rada nesmije ugrozavati ljudska prava domicilnog stanovnistva. Kad se to sve bude sprovodilo onda ce i bagra (veliki dio njih izbjegavati BiH.

P.S. Kad se sve to bude sprovodilo onda ce i EU ozbiljnije na nasu drzavu gledati. Zaborvih krijumcare dodati.Njih treba velikim novcanim i zatvorskim kaznama kaznjavati.

Pokazalo se da je najbolje napraviti frku i cvrsto ostati pri svojim stavovima. Volio te neko ili ne to su cinjenice. Oci medjunarodne javnosti su uprte u migrante i onda se moralo organizovati spasavanje obraza. Nadam se da ce Lipa biti osposobljena na proljece a grad postati cist od migranata lutalica. 

• Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...