Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3303

• rucica1

1233

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

32 minutes ago, L19.S61. said:

Slijepo crijevo Evrope - "crvuljak" Balkana/BiH

Preporuka: kirurška intervencija / zatvoriti istočnu granicu !

To bi svakako trebalo, ali je i naprosto nemoguće. Dodik nikad neće dati da se granica sa Srbijom zatvori jer bi to značilo da Srbiji ostaju migranti. Ovo je za njega idealna stvar rješava se problema Srbije, Srbiji ostaju novci i problem prebaci k nama. Dakle, treba tražiti drugo rješenje, zatvoriti admin. granicu kantona ili ga prisiliti da se otvore centri na području RS.

Evo još jednog primjera ludila u BIH:

Čovjek u gračanici autom satro' psa. 

Odmah se oglasio MUP:

""Na svu sreću, pas je živ, nalazi se na zbrinjavanju u veterinarskoj stanici. Obavijestit ćemo tužilaštvo i protiv počinitelja će biti podnesena prijava", kazali su nam iz MUP-a Gračanica."

Treba našem sugrađaninu zbog psa GLAVU OTKINUTI, ma u zatvor.

Dođe migrant zapali ti vikendicu, opljačka je... ti ga udariš kad ga zatekneš na licu mjesta, podnesu krivičnu prijavu protiv tebe što si ga udario, a njega puste jer ne može mu se utvrditi identitet.

Ovo je LUĐAČKA država.... i vlast koja ima patološku mržnju prema svojem narodu.

Ja se ponekad pitam... čija je ovo policija, ko su ovi ljudi što nas predstavljaju.. šta se ovo dešava?

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Dislike 2
11 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Odmah se oglasio MUP:

""Na svu sreću, pas je živ, nalazi se na zbrinjavanju u veterinarskoj stanici. Obavijestit ćemo tužilaštvo i protiv počinitelja će biti podnesena prijava", kazali su nam iz MUP-a Gračanica."

Dođe migrant zapali ti vikendicu, opljačka je... ti ga udariš kad ga zatekneš na licu mjesta, podnesu krivičnu prijavu protiv tebe što si ga udario, a njega puste jer ne može mu se utvrditi identitet.

Ovo je LUĐAČKA država.... i vlast koja ima patološku mržnju prema svojem narodu.

Ja se ponekad pitam... čija je ovo policija, ko su ovi ljudi što nas predstavljaju.. šta se ovo dešava?

Ja bi licno onom sto je brutalno satrao psa na onaj nacin glavu otkinuo da je moj najrodjeniji iskreno.

Psa je satrao namjerno i bez imalo empatije mogao je izbjeci ali on je namjerno povecao brzinu i upravljao tacno da psa pregazi i da ga ubije tacno se vidi da je lik manijak kako je satrao psa tako bi isto sutra necije dijete .

Mrzim manijake koji se izivljavaju na zivotinjama nadam se da ce biti krivicno gonjen i da ce dozivjeti sve najgore u zivotu istu agoniju koju je imala jadna zivotinja .

Nije ga satrao autom vec traktorom sto nije isto .

• Like 2
prije 6 minuta, Barba said:

Ja bi licno onom sto je brutalno satrao psa na onaj nacin glavu otkinuo da je moj najrodjeniji iskreno.

Psa je satrao namjerno i bez imalo empatije mogao je izbjeci ali on je namjerno povecao brzinu i upravljao tacno da psa pregazi i da ga ubije tacno se vidi da je lik manijak kako je satrao psa tako bi isto sutra necije dijete .

Mrzim manijake koji se izivljavaju na zivotinjama nadam se da ce biti krivicno gonjen i da ce dozivjeti sve najgore u zivotu istu agoniju koju je imala jadna zivotinja .

Ja sam za to da pse lutalice rješavaju lovačka društva ko u TITOVO vrijeme, voliš pse... vodi ih kući.. pas lutalica mora biti ubijen ako imalo ometa kretanje građana. 

To što vi pojedinci imate veliku empatiju prema psima to je vaša lična stvar.  Ja sam X puta bio u situaciji gdje u centru grada nasrnu psi na mene, da sam imao oružije sve bih ih likvidirao. 

To što neko voli pse neka ih ne voli preko tuđih leđa. Ja sam imao nekoliko pasa i čuvao ih, hranio, vodao i nisu nikog uznemiravali.

• Like 1
  • Dislike 1
2 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ja sam za to da pse lutalice rješavaju lovačka društva ko u TITOVO vrijeme, voliš pse... vodi ih kući.. pas lutalica mora biti ubijen ako imalo ometa kretanje građana. 

To što vi pojedinci imate veliku empatiju prema psima to je vaša lična stvar.  Ja sam X puta bio u situaciji gdje u centru grada nasrnu psi na mene, da sam imao oružije sve bih ih likvidirao. 

To što neko voli pse neka ih ne voli preko tuđih leđa. Ja sam imao nekoliko pasa i čuvao ih, hranio, vodao i nisu nikog uznemiravali.

Zapitas li se ti koliko su ti kvazilovci ubili istinskih kucni ljubimaca i rasnih pasa zbog 10 maraka koliko su dobijali kao naknadu ?

Ubijati pse lutalice je isto kao i tebe kastrirati jer ima miliardu indijaca znaci nigdje veze sa vezom poredjenje. Za pse lutalice su jedino odgovorni ljudi a ne psi roditelji nabave psa djete se igra par dana i onda ga izbace na ulicu .

problem pasa lutalica se moze rijesiti na human nacin i bez ikakvog veceg problema a ubijanje je rijesenje samo za primitivne ljude .

• Like 3
prije 6 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Jeste stari ali ne mozes i ne smijes se izzivljavati nad ikojim zivim bicem, halo bokte, sadisto? Naravno da treba da je sam Alija ili Tito zgazio psa, otkinuti mu i kitu i glavu!!!!!! 

Niko, ama bas niko ne smije da ikoga muci!!! Ubij, ako vec moras, ali nemoj se izivljavati!!!

Ovo sa migrantima je tako kako je, ali muciti nekoga je fakat jebeni noGo!!!! Ko god se oglusuje na to, dobice novu Srebrenicu, jer takva cudovista ne prezaju od zivota opcenito!!! 

• Like 1
prije 27 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Odmah se oglasio MUP:

Zamisli da ti je ovo pojam ludila, da ti smeta sto je protiv covjeka podnesena prijava zbog krivicnog djela 1/1 i da uopste ovdje povlacis paralele sa migrantima. Jesam ja vec rekao da ti nisi sav svoj? Evo da ponovim. 

• Like 1
prije 40 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Kod nas je prije dvadesetak godina bio problem pasa lutalica, ali onda se napravio azil za pse i tako je riješen taj problem.  Uvijek postoje ljudi koji udome pse iz azila i tako da nemaju problema sa smještajem.  To je način za rješavanje problema pasa lutalica,  a ne ubijat jadne životinje. 

• Like 3
5 hours ago, Grunf said:

Ovo se mora pogledati od prve do zadnje sekunde...Sinocnja emisija FTV-a : Kljajić, Ujić,Jusko, Ahić, Cikotić...Ovdje je sto jest jest Kljajić ispreskakao i ostavio Cikotića bez teksta...

https://www.federalna.ba/storage/2020/Novembar/23.11.2020/23_11_odgovoriteljudima.mp4

Naročito oko Bire i Mirala od 35:00 minute pa dalje

Aaaa, dobar nastup Kljajica - njegovo drzanje, govor, dobro napredovao. 

1 hour ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Svi pričaju o migrantima a niko ne priča o nama.

Kažu potpisali smo sve ugovore i konvencije sa EU itd..

Jel neko možda pitao građane šta o tome?

Smješno

Vladu BiH svojim glasom izabrali su gradjani. Znaci dali su im svoje povjerenje da ih u svemu zastupa i u njihovo ime odlucuje. To sto oni (tamo u vrhu ti predsjednici i ministri) ruke dizu samo kad se o njihovim platama, kupovinom novih auta, zaduzivanjem drzave radi, to je narod kriv. Svojom sutnjom, u njihovoj zloupotrebi povjerenja koje su od gradjana dobili, podrzavaju se njihove korupcije i pljackanje. Na slijedecim izborima dobro otvoriti oci i razmisliti kome ces svoj krizic kao znak povjerenja dati. :)

• Like 2
prije 18 minuta, rucica1 said:

Vladu BiH svojim glasom izabrali su gradjani. Znaci dali su im svoje povjerenje da ih u svemu zastupa i u njihovo ime odlucuje. To sto oni (tamo u vrhu ti predsjednici i ministri) ruke dizu samo kad se o njihovim platama, kupovinom novih auta, zaduzivanjem drzave radi, to je narod kriv. Svojom sutnjom, u njihovoj zloupotrebi povjerenja koje su od gradjana dobili, podrzavaju se njihove korupcije i pljackanje. Na slijedecim izborima dobro otvoriti oci i razmisliti kome ces svoj krizic kao znak povjerenja dati. :)

Jedno je izabrati, a drugo je imati mandat da nešto uradiš.

To što je neko Bakira izabrao ne znači da on može raditi šta hoće. 

prije 13 sati, rucica1 said:

On nije ni glasao, a zali se. Cak se i hvalio sa svojim postupkom neglasanja. Tako da, sa pogresnim diskutujes. ^^

• Sad 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...