Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Nitko od medija ni u snu ne smije nazvati ovo pravim imenom. Kada ti gomile vojno sposobnih muskaraca u najbloljim godinama bez identiteta ulazi kroz sumu u drzavu onda je to

INVAZIJA i nista drugo, na agresore se puca, ako neces ti na njih, oni ce na tebe kad tad. U tijeku je masovna invazija s Afrike i Azije koju nitko ne zaustavlja, to ne moze biti slucajno.

• Like 4
prije 27 minuta, Rijecanin said:

aj šta se ti uzbuđavaš... države zapadnog balkana nemaju ni D od države.. idi na selo brini se o sebi i smakni se govana.

On 24. 11. 2020. at 9:07, Barba said:

Ja bi licno onom sto je brutalno satrao psa na onaj nacin glavu otkinuo da je moj najrodjeniji iskreno.

Psa je satrao namjerno i bez imalo empatije mogao je izbjeci ali on je namjerno povecao brzinu i upravljao tacno da psa pregazi i da ga ubije tacno se vidi da je lik manijak kako je satrao psa tako bi isto sutra necije dijete .

Mrzim manijake koji se izivljavaju na zivotinjama nadam se da ce biti krivicno gonjen i da ce dozivjeti sve najgore u zivotu istu agoniju koju je imala jadna zivotinja .

Nije ga satrao autom vec traktorom sto nije isto .

Bravo i svaka čast na komentaru. Lik je traktorom namjerno ganjao psa. Jedno se društvo, između ostaloga, mjeri u odnosu prema životinjama.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...