Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije sat vremena, Ribar said:

Ja ovdje ne vidim racionalno rješenje.

Bilo bi ljudski da se javilo 10 opstina i preuzelo po stotinjak migranata..

Skandal je da je drzavno-entitetski nivo sveden na jednog ministra koji ne moze nikom nista narediti.

Bihać se mora nastaviti braniti, manje bitno kakve će posljedice podnijeti Ružnić i Fazlić. Sigurno im prijete tuzilastvom i sigurno to ima tezinu jer ce se brzo sloziti i tronozac koji kontrolise i sud i tuzilastvo.

Ja vidim racionalno rješenje. Zapaliti Biru. Jebi je. 😂😂😂

• Like 5
  • Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3554

• rucica1

1441

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

2 hours ago, Grunf said:

Mene zanima ko i kako će ostvariti prijetnje?

Vidis da su naucili iskljucivo politickim obracunima uz pomoc FUPa i Tuzilastva nametati vlastite potrebe i kriminal da sr namakne koja marka u stranku. Ruznic nema muda nizasto, to cete tek nauciti, a ovi kriminalci to znaju. 

• Like 2
prije 3 sati, Grunf said:

Naređenja ne postoje u pravnom smislu. Pa nije ovo Sjeverna Koreja niti je ratno stanje niti su ovo vojne formacije. Niko nikom ne može narediti nešto. Postoje samo upute i smjernice koje se mogu ali nužno ne moraju prihvatiti.

Postoji dogovor. Selmo je 20 puta izjavio da se poziva na dogovor koji su sami načinili Fazlić i Ružnić. Ni jednom ga nisu opozvali. Sutra će Vijeće Ministara podržati Selmu i tražiće otvaranje Bire. Daleko najizglednije je da će oni u Biru.

Tamo će ostati dok ne inshalah Lipa ne osposobi.

zašto Lipa nije osposobljena nisam čuo ni jedan argument od Ružnića. Ako ima argument trebali su ga koristiti a ne davati kakve mahalske argumente. Amateri. 
oni nisu gradjane obavjestili šta su obećali.
p.s ovaj @EtTore je retardiran lik.

• Like 1
  • Dislike 2
5 hours ago, 1260 said:

"Austrija je osigurava milion eura za zbrinjavanje izbjeglica i migranata u Bosni i Hercegovini. Sredska koja je osigurala Vlada Austrije koristit će IOM i Austrijska razvojna agencija (ADA), a glavni fokus podrške je na ženama, djeci i maloljetnicima bez pratnje", napisali su na zvaničnom Instagram kanalu.

Totalni promasaj je ovaj glavni fokus, jer zena, djece nema u ovoj prici nigdje, samo mlatimudani! Citam negdje da medju migrantima ima neki 60godisnjak iz Indije. Koji k. On tu radi? Zasto nije davno deportovan? Kakav je rat u Indiji?

Ova drzava radi na tome da i zadnji Bosanac ode odavde! Fujj bagro propala!

• Dislike 1

Ja se samo nadam da ce se Biscani dignuti i odbraniti Biru. Necemo tu gamad vise u centru grada da gledamo. Bira je gdje oni idu po svemu sudeci. Hajdmo se dignuti pa braniti do zadnje kapi krvi. Nedajmo nase. Bolje i da je zapalimo nego da nam se sve ovo desava. Jednom moramo reci ne hebenom IOM-u i jebenoj Evropi.

• Like 3

Sad vidimo ko naseljava čitav bliski istok i afriku po evropi.

Dakle milom ili silom radi se na uništavanju evropskih naroda, kao što vidimo na primjeru

Bihaća.

MILOM ILI SILOM pod svim mogućim prijetnjama hoće da nasele grad Bihać migrantima iz Azije i Afrike. 

UN, EU, AMERIKA, NGO... 

Više ne postoji naša teritorija, mi smo zvanično postali stoka kojom svjetski moćnici rade šta hoće.

Ovi svjetski moćnici postali gori i od Hitlera i Staljina

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix

Čuj Austrija daje milion eura za zbrinjavanje ilegalaca u BiH a u pola manje bi ih koštalo da pošalju autobuse po njih. Nadam se da Haldir i jos neki konacno shvataju o cemu ja govorim... Evo vam i novci samo neka ostanu. Zašto će nam novci? Oni ne žele da budu zbrinuti na ovaj način u ovoj našoj vukojebini. Oni žele da budu zbrinuti u Austriji. Oni zele da budi zbrinuti u Njemackoj, Belgiji, Italiji, Francuskoj. Jedini ko krši prava ovih ljudi je sama EU. Niko drugi.

prije 6 sati, Ribar said:

Postoji dogovor. Selmo je 20 puta izjavio da se poziva na dogovor koji su sami načinili Fazlić i Ružnić. Ni jednom ga nisu opozvali. Sutra će Vijeće Ministara podržati Selmu i tražiće otvaranje Bire. Daleko najizglednije je da će oni u Biru.

Tamo će ostati dok ne inshalah Lipa ne osposobi.

zašto Lipa nije osposobljena nisam čuo ni jedan argument od Ružnića. Ako ima argument trebali su ga koristiti a ne davati kakve mahalske argumente. Amateri. 
oni nisu gradjane obavjestili šta su obećali.
p.s ovaj @EtTore je retardiran lik.

Botino, smaras sa tim “dogovorom”. Kaze ministar prije par mjeseci bio dogovor. Pa prije tri mjeseca zatvorili Biru. Kad su onda sklopili dogovor? 

Logicno da ce VM podrzati Selmu. Ja sam uvjeren da ovi SNSDovi i HDZovi ministri ovako na kafi umiru od smijeha  od nevjerice koliko je Cikotic glup i koliko je zapravo lako manipulirati sa tim idiotom. 

I ovo postupanje Cikotica je slika i prilika SDA politike. Zelim dugu i tesku bolest svakom glasacu te stranke. Umirali u najgorim mukama. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1
  • Thanks 1
prije 31 minuta, beekam said:

Hajmo je zapaliti ?!

To je jedino rješenje da se silom spriječi dovođenje migranata.

To jeste multimilionska šteta, ali migranti će prouzrokovati daleko veću štetu.

Zašto kontejnteri i sve unutra nije izmješteno ili uništeno...

Ako ih smjeste u BIRU onda smo sami sebi krivi.

prije 37 minuta, Grunf said:

Ljudi, vi koji ste kreirali nove profile da bi ste pozvali na kojekakve paljevine i podmetanja požara: nezaheb... se sa tim. Ni u šali. Tamo postoje tri benzinske pumpe...

realno bilo bi lijepo da se to desi,ali fkt zamisli da taj pozar ode na pumpu... i to je bas blizu sa jacim vjetrom bi bio haos

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...