Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

prije 6 sati, Pavarotti said:

Botino, smaras sa tim “dogovorom”. Kaze ministar prije par mjeseci bio dogovor. Pa prije tri mjeseca zatvorili Biru. Kad su onda sklopili dogovor? 

Logicno da ce VM podrzati Selmu. Ja sam uvjeren da ovi SNSDovi i HDZovi ministri ovako na kafi umiru od smijeha  od nevjerice koliko je Cikotic glup i koliko je zapravo lako manipulirati sa tim idiotom. 

I ovo postupanje Cikotica je slika i prilika SDA politike. Zelim dugu i tesku bolest svakom glasacu te stranke. Umirali u najgorim mukama. 

Pa prije tri mjeseca sve dogorili ukljucujuci i sredstva. Razmisljas ko djete od 4 godine.

Kakogod, drago mi je da se Bihac poceo malo buditi. Jasno je da se ide tamo gdje je najmekse. Mi nikom nista ne znacimo, ali smo sebi sami debelo krivi. Prespavalo se tri godine i sve su bile improvizacija na imporvizaciju. Ne ide 'perna' al podvodna mora ici :) 

Morace gradjani praviti koordinaciju izmedju mjesnih zajednica. Sto je trebalo napravigti prije par godina. Al' tu smo vise mi krivi od svih politicara.

Bojim se da ovo podsjeca na Cazinsku Bunu. Cazinska buna - Wikipedia, inace sudstvo i tuzilastvo jedino nesto i radi na prostoru USKa kad se tri supka sloze.

Al tu su komunjare pogazile tako da i dan danas krajso saptom to spomene, a da o spaljenim dzamijama i mekitebima i ne pricam. Krajso ti je jarane skojevac. 

• Dislike 1

11 minutes ago, Grunf said:

Pred Birom sam. Upravo info da se gradonacelnik i premijer hapse. Ne znam da li je to tacno

A ko ga hapsi ! Trebaju svi gradjani izaci pa neka sviju hapse. Neznam gdje bi ih onda trpali (mozda cak u Biru ali tako bi je najbolje sacuvati9_9). Svi trebaju uz gradonacelnika i premijera stati - svi.

Sto u hercegovackom kantonu nisu hapsili (pi*zde jedne)

Koje krivicno djelo se konkretno njima dvojici moze staviti na teret? Prelistam KZ i ne vidim ga. 

Za koje krivicno djelo je odgovarao Ilija Lasic, komesar HNK, koji je 2018. naredio zaustavljanje konvoja migranata? Izguglam malo, vidim saslusan kao svjedok i predmet zaveden kao KTA (neodredivo djelo ili pocinilac). Poslije toga ne vidim da je bilo sta odluceno. Zapravo, vjerovatno su donijeli naredbu da se nece provoditi istraga. 

• Like 2

Ovaj glupi Izmetbegović i idiot od ministra nisu ni svjesni u kakvo osinje gnjezdo diraju al vrlo brzo bi se mogli uvjeriti. OVDJE SE SAD RADI.O INATU SARAJEVA DA POKAŽE SVOJU SILU,SAMO ZABORAVLJAJU DA U KRAJINI SILA I INAT NIKAD NISU PROŠLI PA NEĆE NI OVAJ PUT.

ZATO SVI PRED BIRU I NEMA UZMAKA

• Like 4
  • Dislike 1

Pitanje je gdje su nestale pare od EU koje je Brisel dodjelio Sarajevu za rješenje migrantske krize.  E zbog toga je neurozna ova budaletina Cikotić.   Danas su iz Brisela jasno i glasno pitali vlast u Sarajevu gdje su naše pare.  E sad je nastala frka i panika jer su ovi pare polapali misleći kako će opet zajebat vas u Bihaću,  a ljudi rekli dosta.   Nema para,  a migranti ostali vani i neko će morat odgovarat za to.  Izetbegović se vodi logikom bolje da ja uhapsim Fazlića nego da dospijem na Interpolovu tjeralicu.

• Haha 1

prije 10 minuta, gargamel said:

Pitanje je gdje su nestale pare od EU koje je Brisel dodjelio Sarajevu za rješenje migrantske krize.  E zbog toga je neurozna ova budaletina Cikotić.   Danas su iz Brisela jasno i glasno pitali vlast u Sarajevu gdje su naše pare.  E sad je nastala frka i panika jer su ovi pare polapali misleći kako će opet zajebat vas u Bihaću,  a ljudi rekli dosta.   Nema para,  a migranti ostali vani i neko će morat odgovarat za to.  Izetbegović se vodi logikom bolje da ja uhapsim Fazlića nego da dospijem na Interpolovu tjeralicu.

Dok cete biti toliko nenadmasno glupi. EU, UN, SAD svi prstom pokazuju prema Biri. Parama raspolaze IOM, kao i ovim novim novcima iz Italije i Austrije. Za sve posljedice, ako ne daj boze umre neko od tih migranata idu na racun USK-a. Kasno se ekipa probudila. 

prije 50 minuta, sk64 said:

Nama bi bilo najbolje da se pripojimo Hrvatskoj,ovo Sarajevo da odjebemo jer ono nama nije nikad bilo sklono

Boze zar postoje ovakvi bezlicni, primitivni kmetovi kao ti? Nemam rijeci. Na pogresno mjesto odlazu nuklearni otpad.

• Dislike 2

https://avaz.ba/vijesti/bih/620721/vijece-ministara-odustalo-od-bire-vojnici-osbih-sutra-postavljaju-satore-u-lipi

Hehe

Pred nama je. U svakom slucaju, ovo je jos jedan dokaz koliko je ministar pogubljen. Totalno nedorastao ovoj funkciji. Jedan dan ih salje u Konjic, drugi u Biru, treci sklapa nekakve satore na Lipi. Treba ispitati kako je prosao ljekarski za posao i dati ga na vjestacenje. 

• Like 2

3 minutes ago, Pavarotti said:

https://avaz.ba/vijesti/bih/620721/vijece-ministara-odustalo-od-bire-vojnici-osbih-sutra-postavljaju-satore-u-lipi

Hehe

Pred nama je. U svakom slucaju, ovo je jos jedan dokaz koliko je ministar pogubljen. Totalno nedorastao ovoj funkciji. Jedan dan ih salje u Konjic, drugi u Biru, treci sklapa nekakve satore na Lipi. Treba ispitati kako je prosao ljekarski za posao i dati ga na vjestacenje. 

Dobije se ljekarski lako. Samo plati

prije 2 sati, Ribar said:

Dok cete biti toliko nenadmasno glupi. EU, UN, SAD svi prstom pokazuju prema Biri. Parama raspolaze IOM, kao i ovim novim novcima iz Italije i Austrije. Za sve posljedice, ako ne daj boze umre neko od tih migranata idu na racun USK-a. Kasno se ekipa probudila. 

IOM nema nikakve ovlasti van kampova.  Oni su samo servis migrantima za preživljavanje.  Uostalom ovlasti o otvaranju kampova ima samo država,  odnosno predstavnici lokalnih vlasti.   I za ovo što se događa u Bihaću ne treba krivit IOM jer se zna njihova funkcija, nego onoga ko je dozvolio otvaranje migrantskih centara u samom gradu.  Ko je potpisao u ime grada Bihaća dozvolu da se migranti nasele u grad taj je kriv i taj je primio lovu.  Sad što je ta budala mislila kako će migranti samo nestati preko noći i kako će broj migranata biti minoran to je druga stvar.  To ga ne amnestira od odgovornosti. 

• Like 2
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...