Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3578

• rucica1

1463

• Barba

1248

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

8 minutes ago, 1260 said:

Vijece ministara dinijelo odluku da se migranti vrate u Biru po hitnom postupku

Kako mogu smjestiti migrante u centru grada(gusto naseljeno mjesto) u privatni objekat a ne mogu u drzavnu kasarnu van naseljenig mjesta, gdje bi ih mogli puno lakse kontrolisati?

• Like 2
  • Dislike 1

Moramo biti svjesni da drzavnu i federalbu vlast boli neka stvar za krajinom. Nemaju muda da isti ovo naloze Tuzli, Zenici, .. da ne govorim Dodiku Covicu. Za to su tu krajsnici koji im trebaju samo za glasove na izborima.

Nazalist ni mi doci pameti nikad necemo, opet cemo 2022 dati glas Bakiru i kompaniji

• Like 1
prije 5 minuta, rucica1 said:

Danas se Krajina brani

Cuj da ga uhapse - radi cega. On samo svoju duznost vrsi - zastupa narod koji ga za to placa a kao gradjanin brani slobodu kretanja i imovinu svoje porodice i ostalih gradjana.

Pa zato bi da ga uhapse, jer je domaći naš čovjek koji nije u talu sa Svjetskom zavjerom uništenja Evrope.

• Haha 1

https://www.krajina.ba/nakon-odluke-vijeca-ministara-ministar-kljajic-odgovorio-vijecu-ministara-migranti-ne-mogu-u-biru/

Ovi argumenti da ce otvaranje Bire dovesti do revolta gradjana i nereda su dobri, samo isti imaju uporiste iskljucivo u velikom broju gradjana pred Birom. Zato danas svi tamo, zovi familiju i komsije. 

U novoj godini zelim da se ovo vnogo od drzave raspadne ne na 3, nego na 33 dijela. 🤗

• Like 3

''Kada nepravda postane zakon, tada otpor postaje dužnost!''

Vrijeme je da se danas kaže DOSTA

Četiri godine to isto VM spava zimski san kad se radi o migrantima i sad samo eto mi trebamo njih slušati,a ostatak zemlje ne.A pogotovo da slušamo saopcenja EU dušebrižnika kako su zabrinuti,a kad ih HR policija mlati tada žmire i šute.

Pa još gore poniženje je da o Biri pregovara Dodik i Tegeltija a isti ne daju kampa u rs i eto mi i njih kao trebamo poslušat.

• Like 5

kad Fadil ukrade 10 miliona i tuzilastvo podigne optuzbicu onda je to napad na Bosnjake kad gradjani Bihaca brane svoje kuce od migranata te se zgrozavaju losim odlukama vlasti politike to nije napad na Bosnjake .

Svaki bosnjak koji je podigao ruku u vijecu ministara za Biru treba da osjeca sram jer se nece desiti nikad da i jedan srbin ili hrvat podignu ruku u vijecu ministara da bi migranti dosli na podrucje drzave gdje su oni vecina. 

• Like 7

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...