Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3552

• rucica1

1438

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Ne brini Grunfe, Eu zna da ovi divljaci nisu dosli raditi, da je sve ovo priprema velikog sr anja najbolje govori cinjenica da se sve zemlje na ruti prisiljavaju da o ilegalnim krimigrantima vode brigu vise nego o svojoj populaciji, cijelo vrijem slusamo ispiranje mozga, treba im osigurati toplo, suho, obroke, grijanje, dostupnost ljecnika, odnosno sve ono za sto domaci  moraju raditi cijeli zivot, sprema se veliko sra nje jer ovaj olos je potreban nekome za rat koji slijedi prije ili kasnije.

• Like 3

Josep Borell veli - Samo uspostavljanje Bire kostalo 3,5 miliona €. Znaci preko 6,5 miliona maraka. Kad se pogleda sta i kako je u Biri sve namjesteno ... , ako je za uspostavljanje pola ovog novca utroseno  - ostalo neko se dobro utalio i brke omastio. Cak mislim da je IOM i neke kontenjere kao donaciju dobio. I ova EU se stim novcom poreskih obaveznika EU-nije (bez korektnih kontrola) dobro razbacuje.:(

• Like 1

Na večerašnjem dnevniku RTVUSK otkriveni su glavni krivci koji izazivaju haos na Lipi. Za današnji protest kriva je strana novinarka koja je prema saznanjima gore razgovarala sa migrantima,prenosila im lazne informacije,pisala transparente,a nakon sto su počeli protesti pobjegla sa Lipe. Ta glupača je direktno ugrozila našu policiju. Zbog nje sad treba zabraniti pristup Lipi za sve novinare i kamere

• Like 3
  • Confused 1
6 minutes ago, Venom said:

Na večerašnjem dnevniku RTVUSK otkriveni su glavni krivci koji izazivaju haos na Lipi. Za današnji protest kriva je strana novinarka koja je prema saznanjima gore razgovarala sa migrantima,prenosila im lazne informacije,pisala transparente,a nakon sto su počeli protesti pobjegla sa Lipe. Ta glupača je direktno ugrozila našu policiju. Zbog nje sad treba zabraniti pristup Lipi za sve novinare i kamere

Ako nije napustila zemlju uhvatit ce se kad je bude napuštala. Ako je ikom stalo da se uhvati

Italijanska novinarka organizirala (nagovorila) ilegalce na ove proteste i strajk gladju. Kao sto sam predhodno navela mogucnost da su ih novinari nagovorili se obistinila. Takodjer i ovi sto pred novinarima hodaju u papucama ( a cipele sakriju).>:(

11 minutes ago, Venom said:

Treba tu djubretaru uhapsiti i da krivično odgovara zbog ugrozavanja policije i gradjana ! Zabraniti joj ulazak u Bih na 10 godina ! Smradovi !

• Like 2

https://www.zdf.de/nachrichten/heute-sendungen/videos/merz-fluechtlinge-bosnien-griechenland-102.html

F. März kandidat za naslijediti Merkelovcu, danas je na vijestima izjavio da odbija primiti izbjeglice iz Grcke i iz pretrpatih lagera u Boani i Hercegovini i dodao da Izbjeglicama treba na licu mjesta pomoci . U kampu Lipa vojska je pocela satore postavljati.  Poslije pozara na Lipi izbjeglice su se  trebale u jednoj kasarni smjestiti ali su to sprijecili gradjani. Migranti su noci morali pod slobodnim nebom provesti.

• Like 1
18 minutes ago, 1260 said:

Zašto rasporediti migrante po cijeloj BiH? Njima nije cilj da ostanu ovdje. Oni žele u EU a ne u BiH i jedino što treba uraditi je otvoriti granice EU. Tako jednostavno. @Haldir ili je nečiji ipak plan da ih se nastani ovdje? Što ti misliš?  Ja mislim da umjesto da novinari prave razdor u ovoj zemlji trebaju jasno i glasno da kažu šta treba da se napravi, tj da se granice otvore. 

• Like 1
Just now, Pavarotti said:

Na BhT pise da ce na Lipu. 

Ja ne znam hoće li se sastati sa premijerom ili gradonačelnikom ili možda sa obojicom ali bi po meni ih trebali odvesti da obiđu spaljene objekte u Bihaću, počev od vikendica, preko kuća do upravne zgrade kombiteksa i da ih se upita ko će platiti štetu građanima i firmama? Trebalo bi ih odvesti pred Biru pa pokazati one spremnike sa plinom u Biri, pa im pokazati okolne kuće i benzinske pumpe u okolini. Onda ih upoznati sa vlasnicima provaljenih objekata i kuća, roditeljima silovane djevojke sa posebnim potrebama, zatim napadnutim i opljačkanim građanima grada Bihaća. Onda ih opet pitati ko će platiti štetu i ovim građanima ali materijalna šteta je sitnica na osnovu duševne boli i štete. A uz posjet Biri bi trebalo pozvati i građane pred Biru.

• Like 2

Bogami ovo nadaleko smrdi. SUTRA SVI PRED BIRU

"Ambasadori su ponovili potrebu za očuvanjem vladavine prava u Bosni i Hercegovini poštivanjem odluke Vijeća ministara o ponovnom otvaranju kampa Bira sve dok Lipa ne bude u potpunosti opremljena za smještaj migranata. Dodatne hitne opcije također bi trebale biti razmotrene."

15 minutes ago, 1260 said:

Ali su ambasadori također rekli da moraju biti raspoređeni na čitavom području BiH

Što znači da ako Bihać ima Boriće, Bira je nepotrebna, Lipa je također nepotrebna i sve je višak na Lipi i van ovih kampova

• Like 1

Weceras na njemacko ZDF dobar izvjestaj u kojem se izmedju ostalog navodi da EU za izbjeglice koje iz EU (Grcke) dolaze,najveci  pritisak pravi na najslabijom zemljom Bosnom i Hercegovinom i stim prouzrokuje nemire u zemlji. Da,  jos su dodali da ih Hrvatska, clanica EU, pretucene nazad (u BiH) vraca. 

Jos malo pa cemo ih sa buketom cvijeca morati docekivati.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...