Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3583

• rucica1

1465

• Barba

1249

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Samo da ih ne puste nakon par mjeseci van. Ili ako nase vec poznato sjebano pravosudje i to zasere, onda makar da tim marokanskim divljacima im nasi policajci slome noge i ruke prije nego ih nase sudije puste vani ili osude na neku mizernu kratku kaznu.

prije 2 minuta, Pavarotti said:

Koji su to divljaci, u pm. Najgora sorta zivih bica ever! 

• Like 1
21 minutes ago, Lidjo said:

@Grunfjel to znaci da je rodjena Marokanka bila prostitutka u Bihacu? 

Pa sta je to cudno u Nizozemskoj su marokanke najvece kurve po bordelima, ima ih zbilja lijepih ali su glupe ko qurac ja sam davno izlazio sa jednom dok sam bio momak ja kontao to muslimani teski nista prije braka bogami sam se iznenadio sta ona svasta zna. 

Pa jel ona marokanka Zaida sa 15 godina bila sa Berluconijem i pola Ialijanske i Francuske reprezentacije .

• Haha 1
3 minutes ago, Barba said:

Pa sta je to cudno u Nizozemskoj su marokanke najvece kurve po bordelima, ima ih zbilja lijepih ali su glupe ko qurac ja sam davno izlazio sa jednom dok sam bio momak ja kontao to muslimani teski nista prije braka bogami sam se iznenadio sta ona svasta zna. 

Pa jel ona marokanka Zaida sa 15 godina bila sa Berluconijem i pola Ialijanske i Francuske reprezentacije .

I mene to zaista zbunjuje. Ja bio u Maroku 2 sedmice i jedva pivu popio a ovdje citam o prostituciji. Da je travu lako tamo dobiti sam se uvjerio, ali da su prostitutke. Znaci barba i ti imas iskuszva sa tom nacijom. Znqci nisu tako fini kako se predstavljaju

• Dislike 1
  • Haha 1
5 minutes ago, Lidjo said:

I mene to zaista zbunjuje. Ja bio u Maroku 2 sedmice i jedva pivu popio a ovdje citam o prostituciji. Da je travu lako tamo dobiti sam se uvjerio, ali da su prostitutke. Znaci barba i ti imas iskuszva sa tom nacijom. Znqci nisu tako fini kako se predstavljaju

Pa Casablaca  je najveca sodoma i gomora vjekovima sto se tice toga pa svi Holandski pederi geyevi idu tamo da sebi traze topdziju . Maroko je ogromna zemlja i sve zavisi od provincije u kojoj si bio a u Maroku ima i drugih vjeroispovjesti nisu sve muslimani . Glupo je da generaliziram ima mnogo casnih i postenih Marokanaca ali ima ih brate boze sacuvaj ovdje u Holandiji ih ima po tri ili cetiri generacije sto su se ovdje rodili ali uvijek isti mentalitet i iste gluposti rade .

• Haha 1

Japanci naprave za 2 dana pola grada poslije velikog zemljotresa, a nama treba za 3-4 šatora mjesec dana. Jbt i vojske i kurca i palca. Treba hodzu zovnuti za kamen temeljac satora. Ali tako je sve kod nas, ne mozemo nista bez 1000 dana prolongiranja. 

7 hours ago, Lidjo said:

Ponavljam, to sam čuo od čovjeka koji u toj ulici živi. Danas se slučajno sreli. Da li je to istina vec sam napisao da ne znam. Po medijima se vuče i druga priča da je ova supruga od jednog od tih migranata a da ju je ovaj naš navodno zlostavljao. Moguće, ali od kud da su provalili u kuću gdje žive ove dvije sestre i njihova majka (mislim da jedna od njih ima i kćerkicu).

Screenshot_20210105-002948.jpg

Screenshot_20210105-003001.jpg

Screenshot_20210105-003015.jpg

Screenshot_20210105-003026.jpg

Screenshot_20210105-003037.jpg

Ljudi, odradite svi to. Korisnije je nego ovo baljezganje po forumu.

Kako je nas par ovo uradilo, smaknuli su ime Refugee Camp, ali i dalje stoji. Prema tome, zadajte se svi.

Kome se da neka ubaci i koju sliku dokaza...

• Like 4
26 minutes ago, Pushiga said:

Screenshot_20210105-002948.jpg

Screenshot_20210105-003001.jpg

Screenshot_20210105-003015.jpg

Screenshot_20210105-003026.jpg

Screenshot_20210105-003037.jpg

Ljudi, odradite svi to. Korisnije je nego ovo baljezganje po forumu.

Kako je nas par ovo uradilo, smaknuli su ime Refugee Camp, ali i dalje stoji. Prema tome, zadajte se svi.

Kome se da neka ubaci i koju sliku dokaza...

To sam ja promijenio ime i stavio da rade obradu drveća, ali ne mogu ugasiti potpuno, promijeniti adresu, radno vrijeme. Jedino sam ime uspio promijeniti.

Screenshot (21).png

• Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Eto uspio sam promijeniti ime ponovo. Sad je ime jednina od muda, stavio sam da je cirkus, kao sto je i bio, uspio sam staviti da je zatvoreno svih dana osim subote, jer mi neda da promijenim u "Closed", pa sam stavio da radi od od 12h-12:30h.

Screenshot (22).png

• Like 1
  • Dislike 1
32 minutes ago, munjakos said:

Eto uspio sam promijeniti ime ponovo. Sad je ime jednina od muda, stavio sam da je cirkus, kao sto je i bio, uspio sam staviti da je zatvoreno svih dana osim subote, jer mi neda da promijenim u "Closed", pa sam stavio da radi od od 12h-12:30h.

Screenshot (22).png

Mali korak za čovjeka, a još manji za čovječanstvo. 

• Dislike 1
  • Aferim! 1
4 hours ago, munjakos said:

Ah slavni Haldir, timar migrosa.

MUDO ???? Ahahahaahah..a nisam znao da se to može promjeniti. I ja sam mislio da to moze promjeniti jedino ko je i postavio...

@munjakos neka stoka je otvorila još jedan (piše na talijanskom Campo Profughi) de riješi i to

9 hours ago, Grunf said:

MUDO ???? Ahahahaahah..a nisam znao da se to može promjeniti. I ja sam mislio da to moze promjeniti jedino ko je i postavio...

@munjakos neka stoka je otvorila još jedan (piše na talijanskom Campo Profughi) de riješi i to

Kako se mogu slike ukloniti ?

prije 41 minuta, 1260 said:

Opce poznato je da je BiH najkorumpiranija drzava u Evropi, a mozda cak i u svijetu. Ovdje ne peru samo nasi politicari pare, nego i EU, odnosno IOM i druge te fake organizacije. Ovi migranti su sada domacim i evropskim kriminalnim organizacijama odlicno dosli, zato se taj "problem" ni ne rijesava ovoliko dugo godina.

To je ista stvar i kod drzavnih institucija gdje kao svjetske organizacije poput USAID-a i EU posalju neke donacije u vidu kupljene robe u BiH. 

Uvijek su se prale pare, ali sada nekontrolisano i "sve po zakonu"! Na kraju, kao i uvijek, mafija obrce velike pare, a najvise ispastaju oni za koga su kao namjenjene, a to su gradjani i migranti.

Nazalost, i ovo ce ostati samo jedna vijest i eventualno spominjanje na kafi i to je to. Idemo dalje.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...