Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3583

• rucica1

1465

• Barba

1249

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Zanimljivo da u ovom opstem protisku na povrwtak u Biru niko nije postavilo pitanje da je Bira privatni objekat.

Sjetimo se da Iom nije htio lokaciju Halilovih stala jer je to privatni objekat.

• Like 5
11 hours ago, Haldir said:

Ne vjerujem da su sve završili. Ali dan-dva i na Lipu će ih smjestiti. Osim ako ministar ne bude imao neki sexy prijedlog

Sexy mu mater i od tave civije ! 

26 minutes ago, 1260 said:

100 %

I sa Birom ce popusiti ! 

Da mu hoće EU dati 10 miliona na raspolaganje da ih raspodijeli na Merhamet kod Hozana i obrazovanje kod Masirače i malo upumpa u budžete USŠ i cazinskog Vodovoda da ovi što su kupili diplome kod Masirqče mogu u urede a Hozan da odradi štogod za opće dobro. 

21 hours ago, 1260 said:

Prije skoro 3 godine o ovome je govorio Sej Ramić . Volili ga ili ne čovjek je   tačno predvidio tok , natrpaće sve na USK i onda će se povući i IOM i sve druge međunarodne organizacije koje su nas građane Bihaća i optužili da smo fašisti.  I  tako se i desi , svi se povukli  a  3000 g..ana ostavili nama  ,plus sve one koji će doći. Opet na grbaču  nas građana jer se sredstva izdvajaju iz budžeta .

• Like 2
46 minutes ago, 1260 said:

Premijer je uzbudio SDA dupelizce. Sve više pišu neke kgluposti o premijeru pokazujući svu svoju nemoć

I ja gledam. Svi od političara pa do krezubih ovčara se pjene poput bjesnih pasa, što sarajevski al' i naši domaći...hahahaha...milina za uši. Jedino ne znam ko upetlja u ovu priču i u isti red sa Šukijem i Mustafom ovog Šepića, sasvim beznačajan lik kojeg niko ne doživljava ni 2% 

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...