Jump to content
FORUM

Recommended Posts

U gradu ih ima puno više nego se čini. U trenutno praznim ili napustenim kucama ih ima jako puno. Iako se cini da su kuce prazne zapravo nisu. Ne izlaze danju iz tih kuca nego im kad padne mrak vjerovatno nasi ljudi, donose i namirnice i potrepstine. Tako sam ja uocio situaciju sa bijelom skodom oktavijom noviji model gdje im (vjerovatno nasi ljudi donose). Tablice nisam uocio ali bit cu spreman slijedeci put da takve scene snimim. Boga pitaj koju mraku prikrivaju. 

• Sad 1
  • Angry 1
  • Replies 19,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3578

• rucica1

1463

• Barba

1248

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Treba te "humanitaire" organizacije zabraniti to jest ograniciti. Svaka mraka sakupi sakicu ljudi i registruje se kao humanitarna organizacija (naravno u tom radu vide i svoju nafaku) .Svim takvim treba zabraniti rad. Primjer.U njemackoj javnosti (za vrijeme one invazije od 1 milion , koji je njemacku preplavio) od Orbana koji je zatvorio svoje granice i  EU odbio poslusnost, da u njegovu zemlju odredjeni broj ilegalaca primi, u Berlin su za izbjeglicki kamp od Orbana stigli naruceni kontnjeri. Ali Orban se nije dao kupiti - i dalje je na svom stavu ostao. Novinari su to otkrili i u javnost dali. Vidjevsi to a dosta drugih nerealnosti, gradjani su poceli na razne nacine nezadovoljstvo pokazivati. Veliki broj njih je i javno izjavio da (za kaznu vladajucima)na sljedecim izborima AFD njihov glas dobiva. To se na izborima i pokazalo. Tek tad su vladajuce stranke vidjele sta su napravile.

Humanitarne organizacije koje su u Turskoj bile aktivne "humano" su ilegalce poducavale (sto vjerujem i kod nas cine) kako ce se ponasati i sta ce govoriti. To je otkrila novinarka koja je iz Njemacke otisla u Tursku i ukljucila se (kao humanitarka) u jednu takvu organizaciju . Pratila je njihov rad i potajno snimala. Ti snimci mozda i danas (ako ih nisu dali izbrisati ) postoje. Na snimku se vidi kako ilegalci za stolom sjede a humanitarci s njima vjezbaju kako se moraju ponasati, sta moraju pricati pa cak i uz svaku pricu kako lice (facu) moraju sloziti.  

Nasi novinari su vec dosad trebali prvu ovu forkulju sto je mama zovu istraziti ko nju financira.

Isti Peter je dobro iztreniran kako ce kome suknuti. Da nije tako, prvo bi njegovim nalogodavcima dao do znanja da sa takvim nacinom rada ugrozavaju mir i stabilnost jedne zemlje. Tenderi se trebaju davati samo zemljama ili podrucjima u kojima se ilegalci nalaze. Nemoze mi niko reci da su kontenjeri iz Hrvatske jeftiniji nego da su se se u BiH pravili. Nisam u te tendere upucena ali se zna da i tu ima rupa kroz koju se ti tenderi mogu nekom dodijeliti (nagoditi).Primjera radi - postave se uslovi koje nemoze svako ispuniti. Peter rece da ne razumije Ruznjicevo ponasanje.Kaze jos smo se uz osmjehe rukovali... , - pa jest sve dok nije vidio ( i on a i Suki) da si ih dobro naguzio i svu dobrotu i humanost zloupotrijebio.  

EU ima dosta tih starih zakonskih odredbi koje prema danasnjem stanju u svijetu nisu realne i davno su ih trebale aktualizirati ali izgleda nekim to odgovara tako da to ibjegavaju. 

• Dislike 1

Mislim da to rade pojedinci na svoju ruku i idu im u kupovine za određenu naknadu a to što tim ugrožavaju živote drugih to im je ne važno. A ima i tih humanitarnih samo koliko se sjećam zabranjen je rad svima koji nisu u koordinaciji sa vlastima usk i ck usk ili nešto tako.

• Like 1

Ko će odgovarati za paljenje i sječu šume oko Bihaća i Kladuše od strane ovih Azijatskih životinja? 

Svako drvo koje posjeku ima se smatrati krađom i otuđenjem.

Gdje su prekršajne i krivične prijave za ilegalnu sječu šume? 

Ja vam kažem nećemo se mi rješiti tih azijatskih divljaka dok ih kao narod ne odlučimo protjerati SILOM. 

1. Oni neće prestati dolaziti (ima ih 400 miliona) Pakistan, Bangladeš itd.. 

2. Oni će sve više uništavati i trošiti naše resurse (vodu, šume itd...)

3. Oni će sve više zauzimati slovensko ilirski prostor 

4. Oni će sve više napadati građane BIH

Nadam se da naši političari to neće uvidjeti kasno. 

Sve što se odugovlači sam je na NAŠU ŠTETU.

Oni koji žele da ih "Integrišu".. neka znaju da ima mnogo stanovnika na Balkanu koji nisu na platnom spisku Pakistana, Arabije.

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 3
  • Dislike 1
prije 4 sati, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ko će odgovarati za paljenje i sječu šume oko Bihaća i Kladuše od strane ovih Azijatskih životinja? 

Svako drvo koje posjeku ima se smatrati krađom i otuđenjem.

Gdje su prekršajne i krivične prijave za ilegalnu sječu šume? 

Ja vam kažem nećemo se mi rješiti tih azijatskih divljaka dok ih kao narod ne odlučimo protjerati SILOM. 

1. Oni neće prestati dolaziti (ima ih 400 miliona) Pakistan, Bangladeš itd.. 

2. Oni će sve više uništavati i trošiti naše resurse (vodu, šume itd...)

3. Oni će sve više zauzimati slovensko ilirski prostor 

4. Oni će sve više napadati građane BIH

Nadam se da naši političari to neće uvidjeti kasno. 

Sve što se odugovlači sam je na NAŠU ŠTETU.

Oni koji žele da ih "Integrišu".. neka znaju da ima mnogo stanovnika na Balkanu koji nisu na platnom spisku Pakistana, Arabije.

SILOM ih nece protjerati (niko), jer ih Sarajlije i nase prodane duse drze skupa sa medjunarodnim organizacijama SILOM ovdje, samo za javnost je kao da se rjesava postepeno problem i lafo neke donacije za njih... ccc. SILOM ih drze ovdje (zapravo, za javnost druga prica), JER svi peru velike pare preko ledja nas i migranata! Mito i korupcija iz prve lige, tj. medjunarodne zajednice... 

Cudi me da niko iz EU nije neku istragu pokrenuo, ako nista od EU novinara, tok novca i kako se to na profesionalni nacin sve pere i u cije dzepove kolika kolicina zapravo ide kojim EU politicarima i organizacijama od EU gradjana/poreza...

• Like 2

Ljudi vi morate da znate da je naseljavanje migranata na nase podrucje  projekat a sad ciji o tome ce vrijeme pokazati Balkan je jedini u Europi ostao bijeli ocito to neko zeli da promjeni. Migranti su sami svjesni da ne mogu lako prci u eu zemlje a eu zemlje da zele da ih sprijece to bi radili u Grckoj . Ja jos nisam cuo da je neka zemlja zaprijetia Pakistanu Indiji zbog izazivanja migrantske krize ?! 

• Like 4
  • Dislike 1
prije 6 minuta, Rijecanin said:

Barba, apsolutno se slazem s tobom, cilj je definitivno unistiti bijelu Europu. Vidjeti cete ubrzanje ovog plana kad Biden nastupi pa pocne izvoz 'progresivne' revolucije.

Cilj je uništiti Balkan, Zapadnu evropu su uništili još davno. 

Do 1920 u Carigradu su živjeli samo Grci, Jermeni, Vlasi.. danas taj grad liči na septičku jamu od 100 nacija.  TO JE CILJ. 

Jer kad nemaš narod i kad imaš 100 nacija, 100 vjera, 100 kultura.. onda je sa njima lako vladati jer takvima je SVE DOBRO. 

Međutim kad ti imaš jedan narod koji je na svojoj zemlji već hiljadama godina, koji se odnosi prema stvarima na osnovu svoje historije, e to je problem jer sa takvim je teško upravljati. 

Iz tog razloga Balkan treba postati ko Carigrad... septička jama 100 nacija. 

1 hour ago, Rijecanin said:

Barba, apsolutno se slazem s tobom, cilj je definitivno unistiti bijelu Europu. Vidjeti cete ubrzanje ovog plana kad Biden nastupi pa pocne izvoz 'progresivne' revolucije.

1 hour ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Cilj je uništiti Balkan, Zapadnu evropu su uništili još davno. 

Do 1920 u Carigradu su živjeli samo Grci, Jermeni, Vlasi.. danas taj grad liči na septičku jamu od 100 nacija.  TO JE CILJ. 

Jer kad nemaš narod i kad imaš 100 nacija, 100 vjera, 100 kultura.. onda je sa njima lako vladati jer takvima je SVE DOBRO. 

Međutim kad ti imaš jedan narod koji je na svojoj zemlji već hiljadama godina, koji se odnosi prema stvarima na osnovu svoje historije, e to je problem jer sa takvim je teško upravljati. 

Iz tog razloga Balkan treba postati ko Carigrad... septička jama 100 nacija. 

Ja sve mogu da svatim ali jednu stvar nikako zivim na zapadu vec dugo godina tu sam ostvario familiju hvala bogu i dobro nije lako covjek treba da radi kao i svagdje rad borba da bi mogao zivjeti kao covjek i pruziti djeci koliko toliko normalan zivot. 

Znam mnogo nasih ljudi iz bivse Jugoslavije i svi hvala bogu dobro zive snasli su se a najvaznije u djecu ulazu mnogo posebno u obrazovanje i nasa djeca po ovom najvaznijem pitanju obrazovanju u svim zemljama EU i Svicarske dominiraju cak i bolje rezultate od djece domicilnog stanovnistva to je pokazala Nizozemska studija nasi ljudi iz zemalja bivse Jugoslavije su se najbolje adaptirali i drzave sa njima nemaju nikakvih problema . Sa druge strane imamo veliki broj Africko Azijske Arapske populacije koja konstantno nazaduje i stvara problem u svakoj drzavi pvenstveno mislim na crnce ja znam da ce neki reci to je diskriminacija ovo ono pa ne moze diskriminacija biti istina i stvarno stanje. Danas ako kazes da je vecina mafije kriminalaca olosa narkomana crncuge odmah si sovinista a ja znam kako je nastavnicima u skoloma tesko sa ovom djecom jer ih roditelji ne uce nista ljudi bez ikakvog nivoa nece ni za drvo ni kamen vazda socijala ja se cudim da drzave EU ovo tolerisu a sa druge strane na bijelom covjeku koji radi privredjuje drzava mu uzima sve zivo kroz razne poreze  osuguranja i drzava uvijek nalazi neka nova opterecenja sad auto ako je 1 dan starije od 10 godina ne mozes naplacat ekoloske taxe majke mi kao da vozis traktor koji toliko zagadjuje . 

Mi danas imamo situaciju da drzave doslovno opstaju na osnovu bijelih ljudi kojima crcuge zagorcavaju zivot po svakom osnovu kad sam vidio situaciju u Parizu i u Francuskoj znaci sodoma i gomora .

Razne organizacije namecu standarde da su crnci i bjelci jednaki a niko ne kaze da su bjelci diskriminirani po svakom osnovu od ovih crncuga dovoljno je reci da mi neko navede nekog naucnika crnca koji je nesto uradio za covjecanstvo ? Sve igre laznog predstavljanja . 

• Like 5

Barba, za sve ovo sto si naveo dosta je pogledati Ameriku danas i pravac kojim ide, ekipi oko Bidena primarni cilje je no borders, no nations.

Kad bi oni ostali samo na Americi bolio bi me k , ali ovaj stari senilac morati ce gurati agentu ekipe koja ga je ovakvog senilnog instalirala a to ce biti izovz 'bogatstva razlicitosti' po svijetu.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1
prije 7 sati, Rijecanin said:

Barba, za sve ovo sto si naveo dosta je pogledati Ameriku danas i pravac kojim ide, ekipi oko Bidena primarni cilje je no borders, no nations.

Kad bi oni ostali samo na Americi bolio bi me k , ali ovaj stari senilac morati ce gurati agentu ekipe koja ga je ovakvog senilnog instalirala a to ce biti izovz 'bogatstva razlicitosti' po svijetu.

Stavarno si nadnaravno glup. Ovo je dobro da kod nas ljudi malo vidi kako su glupi Trumpovi sljedbenici. Nevidjeno. Kakav idiot.

• Like 1

Što se tiče Kavazovića i njegovog odgovora na kako reče prozivke mogu samo da se samo nasmijem. Kao prvo reče da nije "vršio pritisak" a što je to nego vršenje pritiska na premijera jer ga je zvao povodom Bire iako zna njegov stav a i vlasti USK. Dalje kaže kako je on vjerski službenik i da nema nikakav uticaj, pa zašto su ga onda zvali predstavnici EU ( to on sam tvrdi ) ako nema nikakvog uticaja? Što se tiče Satllera i Borella, zašto ravnomjeran raspored migranata na cijelu BiH??? Osim ako ovo nije plan EU da se na prostore BiH ali i Srbije, migranti trajno nasele (a plan jeste). EU treba da riješi taj problem ili otvaranjem granice sa EU (BiH-Hr i Srbija-Mađarska) ili da vrati migrante iz BiH i Srbije u Grčku jer ovi ljudi ne žele biti ni u Srbiji ni u BiH.

• Like 1

Naravno da je pritisak. Da je Kavazovic imao pameti, kao sto nije, mogao je EU predstavniku odgovoriti da mu je stanje u US poznato te da pozove vjerske predstavnike pravoslavne i katolicke vjeroispovijest i njih zamoli da se u manjem entitetu i Hercegovini obrate ministrima da preuzmu dio ilegalaca. Nije on za reissulejme. 

• Like 3
  • Dislike 1
19 minutes ago, rucica1 said:

Naravno da je pritisak. Da je Kavazovic imao pameti, kao sto nije, mogao je EU predstavniku odgovoriti da mu je stanje u US poznato te da pozove vjerske predstavnike pravoslavne i katolicke vjeroispovijest i njih zamoli da se u manjem entitetu i Hercegovini obrate ministrima da preuzmu dio ilegalaca. Nije on za reissulejme. 

Ti ne znaš uopće napisati Reisul'ulema ali znaš ko jest za te funkcije, a ko nije. U šta si sprdila 50 godina, ili koliko već...

1 hour ago, Vywegh said:

Ti ne znaš uopće napisati Reisul'ulema ali znaš ko jest za te funkcije, a ko nije. U šta si sprdila 50 godina, ili koliko već...

Vise mi je do rijeci nego do slova ali hvala na ispravci.

Ruznic je imao vrlo solidan nastup na Facu, to je cinjenica. Cinjenica je i da je ozbiljno ponukao na razmisljanje siru javnost. Prozvao je neke ljude i sve je to u redu. Ali treba stati na loptu i ne izgubiti javnost sa usijanom glavom.

Ma sta god on rekao i ovaj forum to glorificirao vrlo ruzna slika o Bihacu ide u EU i svijet. Sad jos uci u zavadu sa svim nivoima vlasti i svim autoritetima u Bosnjaka... nije bas blisko pameti... 

• Dislike 2
  • Angry 1
1 hour ago, Ribar said:

Ruznic je imao vrlo solidan nastup na Facu, to je cinjenica. Cinjenica je i da je ozbiljno ponukao na razmisljanje siru javnost. Prozvao je neke ljude i sve je to u redu. Ali treba stati na loptu i ne izgubiti javnost sa usijanom glavom.

Ma sta god on rekao i ovaj forum to glorificirao vrlo ruzna slika o Bihacu ide u EU i svijet. Sad jos uci u zavadu sa svim nivoima vlasti i svim autoritetima u Bosnjaka... nije bas blisko pameti... 

De boga ti šuti ono šta radi Sarajevo sa SDA  talibanima prema USK 25 godina je ružna slika i najveća sramota i pred Bogom i narodom . 
Kad voda dođe do grla boli te briga za obraz već spašavaš živu glavu a nama je voda davno došla do grla i narod je žrtva pored sveg ostalog još su postali taoci ovih ološa . 
Ljudi se boje živjeti u vlastitoj kući imovini onoj ženi u dvorištu dva migranta zaklali a ti pričaš da ona i drugi nemaju pravo da izraze svoj revolt i strah jer je to ružna slika !

Najveci krivci za ovu situaciju su Bošnjački političari i islamska zajednica predvođena sa Kavazovićem !

• Like 6
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...